Підключіть свій інтелектуальний інтелект за допомогою автоматизації маркетингу ніндзя – інтерв’ю з Кендою Макдональд

Генеральний директор Кенда Макдональд є ніндзя автоматизації. З досвідом судово-психологічної діяльності та спорідненістю до статистики та інтелектуальної поведінки, яка не є поведінкою – вона не є вашим середнім експертом. Вона живе та дихає Infusionsoft з 2011 року та провела понад 14 500 годин, вивчаючи нові способи автоматизації того, що люди вважають неможливим. Після виходу своєї нової книги “Зламіть мозок покупця”, Кенда була досить люб’язною, щоб розкрити деякі цінні відомості від її запуску в автоматичній маркетинговій автоматизації., Автоматизація ніндзя.


Опишіть, будь ласка, передумови, бачення та значення, що стоять за ніндзями автоматизації.

Моє переживання в криміналістичній психології. Коли я почав займатися автоматизацією маркетингу близько семи років тому, я помітив у компанії, що працював над тим, що маркетинг насправді не враховує поведінку, і не враховує психологію. Я зрозумів, що ми можемо зробити краще, і вирішив об’єднати автоматизацію маркетингу та поведінку, щоб допомогти підприємствам зрозуміти, як вони хочуть допомогти своїм клієнтам і в кінцевому рахунку досягти гарного маркетингу.

У процесі нам вдалося створити класну методологію. Наша зацікавлена ​​клієнтська база допомогла нам створити метод, орієнтований на подорож клієнтів, від їхнього першого відвідування, через отримання відгуків та повторних покупок знову і знову.

Йдеться не лише про інструменти, а про стратегії, що стоять за ними.

Ми орієнтуємося на цінність життя. Коли ви залучите клієнта, ви оптимізуєте свою платформу, щоб якомога довше зацікавити їх, щоб отримати хорошу рентабельність інвестицій на автоматизацію.

Найбільша проблема полягає в тому, що багато підприємств не враховують дорогу замовника. Вони не замислюються про цінність життєвого циклу клієнта, і в кінцевому підсумку витрачають занадто багато зусиль на отримання нових клієнтів, а не на збереження існуючих.

Тож ми почали з базових впроваджень технологій і швидко переросли в стратегічне планування автоматизації маркетингу.

В наші дні Automation Ninjas – це нагорода агентством, що дуже дякує нашому підходу до автоматизації маркетингу.

Що є унікальним щодо ніндзя автоматизації?

Ми орієнтуємося на цінність життя клієнта. Йдеться не лише про те, щоб отримати більше прибутків або продажів, а про те, щоб отримати таку довгострокову рентабельність від клієнтів, які залишатимуться довше, допомагаючи бізнесу отримувати більше прибутку.

Для цього ми відстежуємо, що люди роблять, і будуємо стратегію щодо їх поведінки, щоб збільшити цінність для клієнтів протягом усього життя.

Що таке автоматизація маркетингу?

Мені подобається розділити цей термін на 2 слова. Маркетинг – це не лише отримання потенційних клієнтів, а тепер все, що потрібно зробити, щоб отримати та утримати клієнта. Таким чином, автоматизація – це все, що вам потрібно зробити, і всі інструменти, необхідні для використання, щоб утримати клієнта, оскільки це неможливо зробити все вручну.

Автоматизація маркетингу як термін, що використовується для позначення автоматизації електронної пошти після моменту вступу.

Це змінилося зараз, тому що в процесі участі набагато більше Це те, що відбувається, якщо ви дивитесь на всю подорож клієнтів з самого початку, від того, коли вони вперше відмовляються, отримуючи ваш вміст, перетворюючись і стаючи клієнтом протягом усього життя, все це набагато простіше завдяки автоматизація маркетингу.

Як автоматизація маркетингу змінила спосіб нашого ведення бізнесу?

Найбільше, що зробила автоматизація маркетингу – це дозволяти споживачеві контролювати процес. Раніше підприємства тримали всю владу та інформацію та контролювали, скільки інформації має споживач.

Сьогодні споживач може вийти в Інтернет і контролювати стосунки, які вони мають з бізнесом. Я думаю, що автоматизація маркетингу розширила можливості споживачів, але це також дозволило нам краще уявити, як проходить цей процес, і відстежити дорогу та поведінку клієнтів. До автоматизації маркетингу ми цього не мали змоги зробити.

Які психологічні чинники маркетологи пропускають, і які ваші поради щодо включення їх у маркетингову стратегію?

Найбільша прогалина – це не використання психографії для профайлювання ідеальної аудиторії. Це такі речі, як інтереси, ставлення / діяльність та думки. Це змінні IAO і допоможуть вам зрозуміти, яку інформацію хоче бачити ваша аудиторія, де вони хочуть її бачити та яку інформацію вони найкраще відповідали б. Це допомагає вам познайомити свою аудиторію на людському рівні.

Тоді є упередження, які ми можемо використовувати, щоб зробити наш контент кращим для перетворення вмісту. Такі речі, як ефект прив’язки, тому використовуйте перший фрагмент інформації, який ви бачите, щоб порівняти або порівняти іншу інформацію. Тоді ви можете піти глибше з узгодженою довільністю та пізнавальним попитом, у групах та групах. психологічна упередженість є потужною в маркетингу.

Наступний – рівень обізнаності аудиторії. Як маркетологи, ми легко потрапляємо у створення вмісту, і легко забути, щоб переконатися, що вміст знаходиться на потрібному рівні для аудиторії.

З вашого досвіду, які найкращі практики успішного використання автоматизації маркетингу?

Оскільки там є тисячі інструментів, перше, що я б запропонував, – це бути дуже зрозумілим щодо того, чого ви хочете досягти. Отже, картування вашої аудиторії та планування стратегії має стати першим кроком, який допоможе вам знайти інструменти, які найкраще відповідають вашим маркетинговим цілям.

По-друге, зосередьтеся на тому, щоб підтримувати свою аудиторію. Не просто продайте, а дайте їм цінний вміст, який вони будуть споживати. Рекомендуємо взяти весь вміст, який у вас уже є, і поширити його наявній аудиторії. Використовуйте цей вміст і переконайтеся, що ви додаєте цінність.

По-третє, якщо ви надсилаєте повідомлення постійно, переконайтеся, що ви стежите за поведінкою. Вони відкривають ваші електронні листи? Вони натискають на ваші посилання? Чи проводять вони тривалий час певні частини вашого веб-сайту?

Така інформація повідомляє про те, що цікавить людей, тож ви можете сегментувати їх поведінково. З іншого боку, якщо люди цим не займаються, це говорить вам, що їм не цікаво і що вам слід зробити раніше, щоб створити кращу взаємодію.

пояснюється автоматизація маркетингу

Яким ви бачите майбутнє автоматизації маркетингу?

Нещодавно я пішов на чудову зустріч з AI і був дуже заінтригований тим, як швидко рухається AI. Він має додатки, що значно перевищують те, що ми спочатку думали, що це буде.

Тепер я бачу майбутнє як взаємодію з AI, яка стане розширенням особистості бізнесу.

Ми можемо мати AI, які стануть центром бізнесу, не маючи фактичної взаємодії з клієнтами. Оскільки AI є настільки важливою частиною нашого майбутнього, то багато перспективних підприємств зараз зосереджені на створенні чудового досвіду, який допомагає їм економити час на розмовах 1 на 1. Переконавшись, що ваш вміст справді відображає ваш бренд, ваш вміст стає розширенням того, ким ви є.

Переконайтесь, що вся наша автоматизація маркетингу є витраченою в структурованому вигляді, дає вам більше контролю над життєвим циклом клієнта.

Я думаю, що в майбутньому всі ці речі будуватимуться з AI, а не лише з вашого веб-сайту.

Наразі найголовніше – ви плануєте структуровану подорож клієнтів. Є 3 частини до цього.

 1. Завжди переконайтеся, що у вас є структура. Ми використовуємо маркетинг життєвого циклу.
 2. Завдяки цій структурі ви маєте хорошу основу вмісту, що відповідає кожному з цих кроків
 3. Наклавши всі ці речі, вам потрібно мати гарне спостереження, щоб ви могли персоналізувати подорож для кожного клієнта.
 4. Відстеження поведінки та аналітика складають виграшну стратегію для автоматизації маркетингу.

Щойно я випустив книгу під назвою “Зламати мозок покупця”. Це займає мою практику в криміналістичній психології та автоматизації маркетингу і поєднує їх удвох.

Усі приклади, згадані в книзі, використовували інструмент, який ми використовуємо, Infusionsoft, і це прекрасний спосіб для підприємств, щоб побачити, як можна використовувати автоматизацію маркетингу в реальному житті. Він також описує поведінку та науку, що стоїть за цим принципом, і допомагає подолати розрив між усіма успіхами психології за останні 10 років та швидким розвитком AI Automation.

зламати мозок покупця Кенда Макдональд

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map