OVH vs Rackspace – Близький матч, але лише один переможець [2020]

Rackspace пропонує повноцінні ІТ-рішення виключно для великого бізнесу, тоді як OVH – це більше класичний веб-хостинг, орієнтований на більш широку аудиторію. Але це не означає, що Rackspace – це правильний вибір для вас, навіть якщо ви хочете створити великий веб-сайт.


Щоб ефективно порівняти OVH з Rackspace, я дослідив і протестував обох хостів на основі п’яти аспектів їх послуг.

На мою думку, OVH виграє в цьому порівнянні. Це кращий варіант для розробників та початківців VPS завдяки своїй доступності та зручній панелі приладів.

Клацніть тут, щоб побачити найкращі плани OVH, або читайте далі, щоб дізнатися більше.

1. Плани та ціноутворення

Вітрина дорога – ціна OVH є розумною

Завдяки Rackspace ви можете вибрати власні сервери постачальника або керовану популярну хмарну інфраструктуру, таку як Cloud Cloud Platform (GCP), веб-сервіси Amazon (AWS), Alibaba, Azure тощо.

Немає можливості точно знати, скільки ви заплатите, перш ніж подати заявку на пропозицію, оскільки Rackspace розраховує остаточну вартість, виходячи з інфраструктури та рівня підтримки.

Однак ви можете розраховувати платити понад 100 доларів на місяць за 1 вПЦУ, 2 ГБ оперативної пам’яті та 20 ГБ SSD-накопичувача. За половину ціни ви можете запустити екземпляр OVH Public Cloud, який дає вам значно більше ресурсів, з 2 vCPU, 7 Гб оперативної пам’яті та накопичувачем SSD 50 Гб.

Також важливо зазначити, що на Rackspace немає гарантії повернення грошей, тоді як OVH дає 30 днів для повернення грошей..

Якщо ви малий чи середній бізнес, то вам краще з OVH. Незалежні розробники або фрілансери також можуть розробити ще більш доступний, самокерований план VPS, який не можна зробити з Rackspace.

Однак якщо ви є частиною великої компанії або лідером великого проекту, який шукає спеціально розроблений хмарний хостинговий рішення, що відповідає найвищому долару, Rackspace – це ваш хлопець.

2. Особливості

OVH допомагає вам інноваційно, Rackspace керує всім для вас

Ось велика різниця між Rackspace і OVH. Завдяки OVH ви отримуєте голий сервер, і ви вирішуєте, що з ним робити. Звичайно, ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я на один рік, але якщо ви не розумієте командний рядок, його налаштування може бути кошмаром.

З іншого боку, Rackspace повністю керується. Його обслуговуючий персонал подбає про встановлення, оптимізацію сервера, конфігурації безпеки та все інше, що вам потрібно налаштувати. Це замовне рішення, орієнтоване на простоту для великого бізнесу.

OVH пропонує рішення VPS (віртуальний приватний сервер), а також спеціалізовані сервери, в той час як Rackspace знаходиться виключно в хмарі.

За додаткову плату за допомогою OVH ви можете встановити панель управління, наприклад, Plesk або cPanel. Ви можете додати безкоштовний сертифікат SSL на шифрування Let’s Encrypt, але це можна зробити з будь-яким хостом, який пропонує VPS.

Якщо ви розробник із командним рядком у крові, OVH може бути для вас, але Rackspace виграє категорію функцій, просто знімаючи всю важку роботу з рук.

3. Продуктивність

Шкаф-купе обіцяє 100% простору, але OVH пропонує великі показники продуктивності

Rackspace має вражаючу колекцію 14+ центрів обробки даних у Північній та Південній Америці, Європі, Східній та Південно-Східній Азії та Австралії. Він має надійну 100% гарантію тривалості роботи.

Крім того, якщо вам потрібен більший асортимент і ви не заперечуєте додаткових витрат, гібридна хмарна команда Rackspace інтегрує будь-яку з найпопулярніших для вас інфраструктур. Ви можете вибрати веб-сервіси Amazon (AWS), Microsoft Azure тощо та користуватися багатьма центрами обробки даних.

Тим часом, OVH дозволяє вибирати хмарний екземпляр серед центрів обробки даних в Австралії, Північній Америці, Європі та Азії. Її гарантія безперебійного користування залежить від узгодженого рівня обслуговування з обраним Вами планом.

Оскільки кожен план Rackspace побудований на замовлення, продуктивність залежить від обраного рішення. Про наш досвід роботи з цим провайдером ви можете прочитати в нашому поглиблений огляд Rackspace.

OVH дуже добре набрав результати наших тестів на працездатність. Щоб дізнатися більше, ви можете перевірити наше експертиза ОВГ.

4. Безпека

OVH забезпечує захист, додаткова плата за додаткову плату

Від суворого нагляду за центрами обробки даних до захисту DDoS, активного моніторингу сервера та керованого шифрування даних, Rackspace та OVH гарантують високу безпеку веб-архітектури.

Варто згадати одне, що OVH пропонує безкоштовний шлюз SSL для веб-сайтів із низьким трафіком, а також безкоштовні автоматичні резервні копії для певних планів, наприклад, хмара OVH VPS.

Rackspace надає можливість придбати SSL Symantec Secure Site, яку команда встановить, керує та підтримує для вас. Якщо вам коли-небудь потрібна допомога щодо безпеки веб-сайту, ви можете мати команду експертів із безпеки, яка перевіряє та оптимізує вашу сторінку.

Для керованих планів хмари і Rackspace, і OVH стягують додаткову плату за автоматизоване резервне копіювання, залежно від розміру знімка.

5. Підтримка

OVH має підтримку VIP, підтримка Rackspace перебуває у стані слабкої підтримки

Rackspace та OVH мають міцні бази знань, які включають ретельну документацію, навчальні посібники та статті з практичними рекомендаціями.

Rackspace пропонує також телефон, електронну пошту, чат в реальному часі та підтримку квитків. Чат в прямому ефірі для нових клієнтів був не особливо корисним, але встановленим клієнтам слід приділяти більше уваги, як і будь-якому хосту веб-сайту.

OVH пропонує платну опцію підтримки VIP, яка поставить вас назустріч черзі довідки. Однак є хороший шанс, що форум громади подасть руку, перш ніж зробить OVH. Минуло три дні, щоб отримати відповідь на моє запитання.

Дороге не завжди означає краще

Якщо порівнювати OVH та Rackspace виходячи з їх універсальності та економічності, OVH висувається вперед. Оскільки Rackspace працює виключно з бізнесом, OVH – це єдиний варіант для незалежних розробників або фрілансерів.

Однак якщо ви велика компанія, яка шукає повністю керованого рішення, Стелаж може бути більш життєздатним вибором для спеціалізованої допомоги та інтеграції інфраструктури.

Майте на увазі, що ні Rackspace, ні OVH не потрапили до нашого списку найкращих веб-хостингових послуг. Щоб побачити те, що було, перегляньте нашу сторінку 10 кращих веб-хостів.

Це основні елементи для кожного розділу мого порівняння:

OVHСтелаж
Плани та ціниРозумні плани – від дешевих до найвищого рівняЦіни преміум-класу, орієнтовані на підприємства
ОсобливостіБезкоштовне доменне ім’я на один рікКерований або інтенсивний керований рівень обслуговування, знижки за використання великого обсягу
ПродуктивністьХмарні сервери оптимізовані для інтенсивних операцій з базою даних, безперервного часу на основі плануБільш розширена мережа ЦОД, ніж OVH, 100% гарантії безперервного часу
БезпекаБезкоштовна приватна мережа (vRack), постійний анти-DDoS захист, балансири навантаження доступні за окрему платуКоманда безпеки із високою доступністю, яка буде контролювати та оцінювати вашу архітектуру, безкоштовний моніторинг хмари
ПідтримкаЦілодобова підтримка електронною поштою, квитками та телефоном; VIP-пакет підтримки доступний за окрему платуЦілодобова підтримка електронною поштою, квитки, чат в реальному часі та телефон
 

FAQ

1. OVH кращий, ніж Rackspace? OVH – це краще рішення для малого бізнесу та незалежних розробників Стелаж – це сервіс керованого хмарного хостингу, який виключно відповідає потребам великих компаній.2. Незважаючи на безліч функцій та прийнятну ціну, до OVH важко орієнтуватися. Перш ніж підписатись на план, рекомендую ознайомитись провідні веб-хостингові компанії.

Однак якщо у вас є трохи знань для розробників, і ви не проти вирішити проблеми самостійно, OVH є надійною послугою.3. OVH пропонує VPS хостинг? OVH має хороший вибір доступних варіантів хостингу VPS. Ви можете вибрати план, оптимізований для зберігання (VPS SSD), та інший з покращеною оперативною пам’яттю (VPS RAM), або перейти з рішенням високої доступності у вигляді хмари VPS.

Перш ніж прийняти своє рішення, радимо порівняти OVH з топ-хостинг VPS-рішень. Ви можете здивуватися, виявивши, що більшість веб-хостів пропонують кращу цінність.4. Як я можу підключити свій домен GoDaddy до OVH? Увійдіть на свою приладну панель OVH та перейдіть до веб-розділу панелі управління. Це має бути в горизонтальному меню вгорі сторінки. Вибравши його, перейдіть на вкладку Асоційовані домени.

Тут ви можете дізнатися, чи дійсний ваш CNAME чи ні. Якщо тег CNAME у розділі «Діагностика» відображається червоним кольором, це означає, що вам потрібно підтвердити, що ви є власником цього доменного імені. У вас є 48 годин для цього.

Щоб виконати цю перевірку, потрібно увійти у свій акаунт GoDaddy (або веб-хостинг, у якого ви купили ім’я домену) та змінити налаштування DNS (система доменних імен)..

Для GoDaddy просто увійдіть до свого облікового запису та перейдіть до Диспетчера доменів. Потім перейдіть до доменного імені, яке потрібно перевірити, і натисніть Налаштування домену. Перейдіть до Додаткових налаштувань та натисніть Управління DNS:

 • Унизу записів виберіть Додати.
 • Виберіть тип CNAME.
 • Заповніть поля. У розділі Хост скопіюйте запис CNAME, отриманий від OVH. Він повинен бути видимим, коли курсор перебуває над червоним тегом CNAME на вкладці “Асоційовані домени” для OVH In Points to, ви можете вставити “@”, якщо ви хочете, щоб він був підключений до вашого кореневого домену.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map