Отримайте справжні відгуки користувачів за допомогою тестування Userlytics та Analytics Suite

Userlytics це платформа тестування на зручність використання, яка дозволяє проводити віддалене тестування користувачів мобільних додатків та веб-сайтів, розкриваючи проблеми зручності використання та проблеми, що допомагають оптимізувати користувацький досвід. Я спілкувався з генеральним директором Алехандро Рівасом Мікудом, щоб дізнатися, що саме Userlytics може зробити для досягнення величі в цифровому маркетингу та за його межами.


Опишіть, будь ласка, історію, що стоїть за Userlytics: що спричинило ідею та як вона розвивалася до цих пір?

Якщо ми зробимо крок назад і подумаємо про те, як еволюціонувало програмне забезпечення за останні 15 років, витрати та час, необхідний для розробки програмного забезпечення, впали. Поки ми не вийшли на місце події, процес надання орієнтованого на користувача зворотного зв’язку в процесі розробки програмного забезпечення базувався на системі, розробленій, коли розробка програмного забезпечення займала тривалий час, а отримання зворотного зв’язку – тривалий і дорогий процес.

Ми придумали систему, яка використовує той факт, що всі мають веб-камеру на своєму комп’ютері. Орієнтуючись на конкретну персону, ви можете запросити учасників, які відповідають профілю, самостійно провести ряд завдань або відповісти на запитання..

Поки вони роблять це, ми записуємо їх екран та веб-камеру. Ми називаємо це зображення “Зображення в картинці”. Як клієнт, ви можете сидіти зі своїм розробником і обговорювати, чому ми втрачаємо конверсії в цей момент в дорозі клієнта? Чому в цей момент люди не підписуються у формі? тощо. У приміщенні можуть бути різні думки, але в кінцевому підсумку ви повинні запитувати користувачів, і саме це дозволяє нашим сервісом. За допомогою Userlytics ви можете збирати 5-15 відео із зворотним зв’язком та відповідати протягом декількох годин, щоб ви могли постійно повторювати щотижня, навіть щодня; тест > дизайнерський прототип > повторний тест > налаштування дизайну > повторне тестування тощо.

Що означає запис “Зображення в картинці” про досвід користувача?

По-перше, як я вже згадував, побачивши людину, яка перебуває перед вами, підтвердить, чи справді це ваша цільова персона.

По-друге, існує ціла серія несвідомих підказків у тому, як люди дивляться на інтерфейс, скільки часу потрібно, щоб вони з’ясували речі, коли вони вперше дивляться на інтерфейс..

Userlytics малюнок у інструменті зворотного зв'язку з зображеннямиUserlytics малюнок у інструменті зворотного зв’язку з зображеннями

Безумовно, ця можливість є важливою, але це не єдина функція, яку ми пропонуємо. У нас є автоматизовані транскрипції, можливості виявлення ключових проблем, «виділення відео» (компіляції коротких відеокліпів різних користувачів, що визначають загальну точку болю), тестування дерев, сортування карт та інша архітектура та методи тестування зручності використання та методи. Все це дає можливість нашим клієнтам визначити, що таке ментальна модель учасників, коли вони шукають інформацію та намагаються досягти своїх цілей.

Ось невеликий перегляд того, як це виглядає на інформаційній панелі Userlytics.

Інструмент користувальницького тестування та зворотного зв’язку

Уявіть, що у вас є веб-сайт для продуктових товарів. Ви намагаєтеся впорядкувати інформацію та сортувати продукти за категоріями. Одне з речей, що дозволяє наша платформа, – це дозволити користувачам бачити серію «карт» і попросити їх помістити ті «картки» в ту категорію, яку вони вважають найбільш підходящою. Окрім кількісних показників, наша система надає якісну інформацію з відео, де ви можете дивитися, як люди приймають рішення та розуміють чому вони роблять те, що роблять. Тестування дерев – це те, де ви організовуєте меню і запитуєте учасників, чи шукали ви той чи інший предмет, покажіть нам, на що ви натиснете, щоб знайти його?

Інструмент користувальницького тестування та зворотного зв’язку

Чому тестування користувачів так важливе? Як це може допомогти бізнесу поліпшити їхній імідж?

Тестування досвіду користувачів відрізняється від дослідження ринку. Проводячи маркетингові дослідження, ви хочете дізнатися з 98% або 99% впевненістю, чи віддають перевагу кока-колі чи пепсі. Це не те, що ви робите з тестуванням UX. Уявіть, що купа людей перетинає кімнату з килимком, а в килимку трохи складеться. 90% з них піднімуть ногу над складкою, але 10-та людина подолає її. Якщо ви виправите цю помилку, ви не тільки поліпшите досвід людини, яка зіткнулася, але й для всіх інших, хто зміг подолати складку, але для цього довелося докласти додаткових підсвідомих зусиль. Наступного разу, коли вони перейдуть по кімнаті, буде набагато простіше, і вони підсвідомо оцінять легкість.

Які основи повинні знати кожен маркетолог про тестування досвіду користувача?

Є кілька речей, які важливо пам’ятати.

По-перше, набагато краще зробити п’ять тестів на десять людей, або три з 15 людей, ніж один тест 45-50. Ще в 2009 році ми запустили термін AGILE UX для об’єднання концепцій гнучкої розробки програмного забезпечення та тестування UX. Найкращий спосіб використання нашої системи, яка дає змогу орієнтуватися на користувачів, – це робити це постійно та ітеративно: отримувати зворотний зв’язок, налаштовувати UX, тестувати його, отримувати зворотній зв’язок тощо. Це важливо мати на увазі.

По-друге, роздумуючи про цільову персону, не завжди можливо виявити таку саму персону, на яку ви орієнтуєтесь. Наприклад, якщо ваша особа заробляє більше 250 000 доларів на рік, має акції на фондовому ринку та є великим користувачем фінансових додатків, це дуже конкретна людина. Чи потрібно бути таким конкретним, чи достатньо було б просто націлити людей, які використовують фінансові програми? Їхній підхід до хорошого або поганого UX буде дуже схожим; Важливо знайти потрібних людей, але якщо ви занадто конкретні, витрати та час, які потрібні, будуть набагато вищими.

По-третє, наша система дозволяє бачити учасника. Якщо ви бачите лише їхній екран і чуєте їхній голос, ви пропустите багато цінних відомостей. Якщо ви бачите їх, ви можете розповісти цілу купу речей, даючи вам суб’єктивні підсвідомі підказки, яких ви не отримаєте, якщо не побачите учасників.

Які технології ви вважаєте найбільш інтригуючими сьогодні та чому?

Однією з речей, які мають великий вплив на взаємодію людини та комп’ютера, є те, що ми називаємо Chatbots, які стають все більш поширеними. Я думаю, що людям, які розробляють ці взаємодії, важливо робити багато тестування користувачів. 

Чаботи – це сучасний еквівалент інтерактивним системам голосового реагування, куди ви телефонуєте компанії, своєму банку, наприклад; вам потрібна підтримка клієнтів, але ви очікуєте 30 хвилин невдало розробленого інтерактивного голосового відповіді, що надзвичайно засмучує. Чат-боти можуть бути дуже ефективним способом надання допомоги клієнтам та користувачам, але переконайтесь, що ви протестуєте UX широко, якщо ви не хочете, щоб ваші клієнти змусили їх боятися, як вони бояться IVR-систем..

Одне з речей, які ми помічали за останні 4-5 років, – це те, що попит на такі послуги, як наша, вибухнув в англомовних країнах і дуже швидко починає зростати на не-англомовних ринках. До 2015 року у величезних компаніях було лише 1-2 людини, які відповідали за те, що ми називаємо дослідженнями досвіду користувачів, але сьогодні ми говоримо про цифри до 10-20 людей, і це відображення того, що відбувається в галузі.

Ви можете задуматися, чому така компанія, як Slack, стоїть стільки, якщо це лише додаток для обміну повідомленнями? Причина проста, у неї хороший досвід користувача. Генеральний директор зрозумів, що ключ до частки ринку та прибутковості – це велика UX, і тому вони інвестують у цю область відповідно, і саме це і полягає у Userlytics..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map