Орієнтовна оцінка Ваших бізнес-цілей за допомогою інструментів Аналіз веб-конкурентів

СхожіWeb це інструмент вимірювання веб-та мобільних додатків для професіоналів інтернет-маркетингу для вимірювання активності конкурентів, порівняльного трафіку щодо конкуруючих веб-сайтів та відкриття нових бізнес-можливостей з інтелектом, який допоможе їм створити та розробити кращі цифрові стратегії. У цьому інтерв’ю головний директор з питань продуктів Бенджамін Серор розповідає про те, як працює подібний веб-сайт і як його можна використовувати брендами та маркетологами для прийняття більш розумних бізнес-рішень.


Опишіть дотепер передумови, бачення та еволюцію компанії.

SimilarWeb вперше був заснований у 2009 році і робив щось зовсім інше, ніж ми робимо сьогодні.

На початку метою було допомогти людям відкрити подібний вміст до того, що їм подобається. Таким чином, це був механізм рекомендацій для користувачів відкривати більше веб-сайтів в Інтернеті.

У 2012 році ми зрозуміли, що, розвиваючи нашу технологію, ми також збирали величезну кількість даних, які можна було б використати для створення щось набагато цікавіше навколо ринкової інформації. Тоді ми стали подібними Веб – мірою цифрового світу.

Ми почали з веб-настільних ПК, продовжували вимірювати мобільну мережу, сьогодні також вимірюємо мобільні додатки для Android та iOS.

Ідея полягає у наданні бізнес-професіоналам інформації, необхідної для прийняття кращих рішень. Ми пропонуємо рішення для маркетологів, а також стратегічних команд, продавців і навіть інвесторів.

З точки зору бізнесу, у подібній веб-службі працює 450 людей у ​​кількох глобальних офісах, включаючи Нью-Йорк, Лондон, Токіо, Сан-Франциско, Бразилію, Париж та Тель-Авів.

Як працює SimilarWeb?

По-перше, у нас найбільша група в галузі людей, які діляться з нами звичками перегляду анонімно.

У нас також є власники сайтів, які діляться з нами інформацією про свої веб-сайти безпосередньо через аналітичні платформи, такі як Google Analytics.

Видавці, які хочуть показати точний розмір своїх операцій, можуть використовувати ці дані та передати прозорість перед клієнтами та партнерами.

По-третє, ми скануємо веб-сайт так само, як Google. Google сканує, щоб зрозуміти зв’язок між веб-сайтами та вмістом цих веб-сайтів. Ми робимо те ж саме в меншому масштабі, щоб зрозуміти тему кожної веб-сторінки, яку відвідують наші учасники форуму.

Це разом із передовими алгоритмами машинного навчання дозволяє нам оцінити фактичний розмір будь-якого веб-сайту чи програми у світі.

аналогічні інструменти вимірювання та інструменти Analytics

Які деякі випадки використання для подібної веб-сторінки?

Краса вимірювання всього цифрового світу полягає в тому, що його можна використовувати для різних випадків використання. Це наше благословення і прокляття, оскільки складно створити продукт для такої кількості різних типів людей. Отже, ми зосереджуємо свої зусилля на чотирьох основних випадках використання.

Перший випадок використання – це маркетинг, особливо маркетинг продуктивності. Наявність доступу до інформації про маркетинговий мікс та джерела трафіку будь-якого конкурента дозволяє нашим користувачам будувати кращі маркетингові стратегії.

Другий випадок використання є Маркетингове дослідження. Подумайте про дослідників та аналітиків, яким потрібно зрозуміти свою аудиторію, їх конкурентну ситуацію, та повідомте про це керівництву та стратегічній команді, щоб вони могли будувати кращі, довгострокові бізнес-стратегії, що виходять за рамки маркетингу. Це дуже сильний варіант використання для великих брендів.

Третім випадком використання є Команда з продажу.  Скажімо, ви програмна компанія, що продає іншим компаніям. SimilarWeb може допомогти вам зрозуміти розмір, цифрову присутність ваших потенційних клієнтів і озброїть вас необхідним інтелектом, щоб переконати цю перспективу у використанні вашої послуги чи пропозиції. Знання того, що відбувається за завісою ваших перспектив, може бути дуже ефективною стратегією продажів!

Четвертий випадок використання є інвесторів, які використовують інформацію, яку ми надаємо, для прийняття кращих інвестиційних рішень, незалежно від приватної чи публічної компанії.

Що б ви порадили бренду, який прагне стати лідером галузі?

Для того, щоб стати лідером галузі, найважливіше, що потрібно зробити, це забезпечити цінність. Якщо ви просто будуєте бренд як мету, буде важко зацікавити людей. Зосередьтеся на цінності, яку ви надаєте світові та своїй місії, і прагніть бути найкращими у тому, що ви робите, незалежно від розміру ринку.

Це те, що ми намагаємося робити у веб-сайті SimilarWeb. Ви як користувач використовуєте нас у безкоштовній версії, яка є частиною нашої місії. Наша місія – демократизувати доступ до даних, щоб студенти, журналісти та практично кожен, а не лише гігантські бренди могли вільно використовувати дані ринку.

Отже, коли ми будували цю логіку, ми зосереджувались на своїй місії зробити доступними дані, і вона стала дійсно потужною. Ми почали залучати шанувальників, євангелістів та прихильників, які нас абсолютно любили. Коли ви створюєте таке відчуття серед своєї цільової аудиторії, це стає вашим лідером у галузі.

Отже, як змусити людей виступати за вас? Будучи справжнім і вірним своїй місії, і дійсно приносить цінність цим людям.

Тактично вам потрібно вміти поширювати та поширювати своє бачення. Для нас SEO було головним. Ми не хотіли платити за рекламу, а створити спільноту, вимірюючи цифровий світ. Оскільки багато людей піклувалося про це, ми сфокусували свою стратегію навколо ідеї, що члени нашої громади – наші найкращі посли та прихильники. Не існує жодної тактики, яка відрізняється від того, щоб дуже відповідати вашій місії.

Які технології ви вважаєте найбільш інтригуючими сьогодні та чому?

Існує багато цікавих технологій, але найбільш релевантними для нас є штучний інтелект та машинне навчання, які є змінами ігор, оскільки вони розширюють нашу здатність забезпечувати цінність для наших користувачів.

Коли ви користувач і збираєтесь подібний веб-сайт, це може бути дуже заплутано; ви можете виграти і знайти дивовижне розуміння або спробувати 100 разів, не знайшовши нічого корисного.

Але що робити, якщо ми зможемо все змінити і змусити платформу знайти найбільш релевантну інформацію для вас? Завдяки машинному навчанню ми можемо зрозуміти ваші наміри, зрозуміти, чого ви намагаєтеся досягти, і наштовхнути на вас найбільш відповідні відомості та точки даних. Це як би ходити в казино і вигравати кожен раз.

На вашу думку, які нові тенденції ми можемо очікувати у SEO в найближчі кілька років?

Я думаю, що мова йде про зосередженість споживачів. Ми захоплені тим, як ми аналізуємо дорогу споживача та покупця. Будь-яка технологія, яка може допомогти визначити рівень наміру потенційного клієнта, буде зміною гри.

Що стосується SEO, то слова, які ви використовуєте для націлювання на етапі обізнаності та на етапі покупки, абсолютно різні. Як визначити відповідні ключові слова, які допомогли б перенести клієнта з одного етапу на інший?

Отже, все, що стосується виявлення намірів користувача, є великою тенденцією, і воно дуже пов’язане з ML та AI. Завдяки AI ми можемо бути кращими маркетологами; ми можемо будувати кращі компанії та продукцію та краще задовольняти потреби нашої цільової аудиторії.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map