Огляд: Робота фрілансером на Freelancer.com

Більше третини робочої сили в США (36%) і майже половина тисячоліть (47%) зараз працюють позаштатними особами, статистика показує нам, що економіка концертів скоро не піде. Через підйом працівників-позаштатних працівників в останні роки з’явилася низка платформ, таких як Freelancer.com, щоб допомогти віддаленим працівникам зв’язатися з клієнтами..


Навіть найкращі веб-сайти-фрілансери не позбавлені своїх проблем, саме тому багато фрілансерів вирішують використовувати більше, ніж один у своїй нескінченній місії, щоб набрати більше “концертів”.

Отож, якщо ви думаєте про те, щоб залишити роботу та приєднатись до режиму позаштатного життя, або якщо у вас вже є, і вам цікаво, чи варто цього робити обліковий запис на Freelancer.com, продовжуйте читати. Я розповім про те, що добре, а що не так добре в роботі на платформі.

Налаштування акаунта

Налаштування акаунта

Створення облікового запису на Freelancer.com досить просто. У вас є два варіанти реєстрації:

 1. Використовуючи свій обліковий запис Facebook
 2. Використання електронної пошти та створення пароля

 Після цього вам буде запропоновано створити ім’я користувача, яке буде використовуватися для входу пізніше. Це не ім’я, яке буде видно клієнтам, тому не соромтеся робити це все, що завгодно.

ім'я користувача

Потім ви запитаєте, який тип облікового запису ви хочете створити: працювати чи наймати. Оскільки ви є фрілансером, вам потрібно вибрати обліковий запис працівника.

тип рахунку

Потім вам буде запропоновано вибрати відповідні навички з сотень доступних варіантів. З безкоштовним обліковим записом ви можете отримати до 20 різних навичок, і корисно використовувати їх усі. Оплачених рахунків отримують більше, але мені ця сума була більш ніж достатньою.

Під час цього кроку ви можете помітити, що кожна категорія навичок підкаже точну кількість наявних завдань, що вимагають конкретного набору навичок. Цей інструмент був чудовим, щоб допомогти мені визначити, яка потреба в моїх навичках і де я повинен зосередити свої зусилля.

за мою майстерність

Наступне вікно, до якого ви зайдете, запитає ваше ім’я, якими мовами ви розмовляєте та рівень своєї майстерності у вибраному вами полі. Це ім’я, яке відображатиметься у вашому профілі, і, як правило, буде вашим справжнім іменем, оскільки це робить вас більш надійним для клієнтів.

твій профіль

Потім вам буде запропоновано підтвердити платіж за допомогою дебетової або кредитної картки або через PayPal. Хоча цей крок не потрібний, він допомагає підтвердити вашу особу, тому ті, хто має підтверджені платежі, виявляються більш надійними для потенційних клієнтів. Тому я пропоную вам це зробити, як Ви повинні зробити все від вас залежне, щоб підвищити довіру клієнтів, особливо на початку, оскільки ви ще не отримаєте будь-яких відгуків.

PayPal

На момент написання записів на створення облікових записів пропонували одномісячну безкоштовну пробну версію. Якщо вам надається можливість, це, безумовно, ви повинні прийняти, оскільки 92 додаткові ставки, які вона вам дає, стануть у нагоді в перший місяць, коли ви намагаєтеся створити трохи відгуків та звіт..

рахунок на Freelancer.com

І це все, тепер у вас є обліковий запис на Freelancer.com!

Немає жодного процесу скринінгу, як це стосується Upwork, тож вам не доведеться турбуватися про те, чи приймете ви чи ні. Насправді саме ця відсутність процесу перевірки робить ринок Freelancer.com настільки перенасиченим талантами. На момент написання робіт чисельність робітників перевищує вдвічі більше, ніж списки вакансій, приблизно 30,3 мільйона проти 14,7 мільйона відповідно.

Це найбільший недолік платформи. Надмірна кількість конкуренції, що надходить від фрілансерів у таких місцях, як Індія та Пакистан, які готові працювати на шалено низькі ставки, робить роботу на Freelancer.com часом трохи виснажливою.

З цієї причини важливо створити міцний профіль, який зможе ефективно продати свій досвід, допомогти вам виділитися серед натовпу і в кінцевому рахунку виграти деякі з тих високооплачуваних концертів.

Створення ефективного профілю

Створення ефективного профілю

Щойно ви створили свій обліковий запис, настав час працювати над вашим профілем. Створення хорошого профілю, який допоможе вам виділитися, життєво важливо для отримання перших кількох проектів.

Поки у вас немає відгуків, які підтверджують якість вашої роботи, це єдина інформація, яка може вразити потенційних клієнтів. Ваш профіль працює так само, як резюме, і включає кілька компонентів. Переконайтеся, що ви заповнили всі можливі поля, надаючи будь-якому потенційному клієнту стільки релевантної інформації, скільки можливо.

Створюючи свій профіль, вам потрібно включити:

№1: Заголовок

Ваш заголовок надзвичайно важливий, адже це найчастіше перше, що люди бачать при перегляді вашого профілю. Створюючи заголовок, переконайтеся, що він дає потенційним клієнтам чітке уявлення про те, що ви робите. Спробуйте також зробити заголовок максимально конкретним. Наприклад, замість того, щоб говорити “Free Writer”, скажіть щось на кшталт “SEO-підкований контент-розробник”, оскільки це буде звучати більш професійно, а також полегшить клієнтам визначення вашої сфери знань..

Заголовок

№ 2: Особиста біографія

Це одна з найважливіших частин вашого профілю. Тут ви маєте повідомити потенційним клієнтам, чому ви зробите найкращий вибір над своїми конкурентами. Просто пам’ятайте, що Freelancer.com надає вам досить обмежений простір для цього, тому використовуйте його з розумом. Біографія повинна містити:

 • Ваші багаторічний досвід
 • Будь-які навички, завдяки яким ви виділяєтесь
 • Минулі досягнення та / або вислови, які ви могли отримати
 • Все, що ви вважаєте, збільшило б шанси прийняти на роботу

Особиста біо

№3: Портфоліо

Тут ви можете продемонструвати приклади вашої минулої роботи. Ваш портфоліо – це прекрасний спосіб показати своїм першим клієнтам, що, незважаючи на відсутність оглядів, у вас є досвід у вашій галузі. У своєму портфоліо слід спробувати включити якісний приклад кожного з перелічених навичок. Якщо ви ще не маєте жодних зразків, не хвилюйтеся, з часом у вас буде багато.

Портфоліо

№ 4: Досвід роботи

Включіть весь відповідний досвід роботи. Тут вам не потрібно надто детально описуватись, просто включіть свій минулий досвід, який стосується роботи, яку ви будете робити на платформі.

№ 5: Освіта

Незалежно від того, отримали ви чи ні ступінь, намагайтеся не залишати це поле порожнім. Навіть якщо ви закінчили лише кілька семестрів коледжу чи торговельної школи, включіть це, оскільки тут краще щось мати, ніж нічого.

 Освіта

№ 6: Встановіть свою ставку

Визначаючи свою ставку, важливо обов’язково враховувати всі збори, податки та інші видатки, пов’язані з тим, що проживаєте і працюєте як фрілансер.. Хоча на початку вам потрібно буде тримати свої ставки досить низькими, оскільки у вас немає жодного відгуку. Але не встановлюйте занадто низькі ставки, оскільки ви також не хочете занадто сильно продавати свої вміння. Щойно ви отримали кілька відгуків, ви можете почати їх збирати.

№ 7: Сертифікаційні іспити

Сертифікаційні іспити – це тести, які ви можете зробити для того, щоб продемонструвати свій досвід у багатьох сферах. Одне, що мені дуже не подобається на Freelancer.com, – це те, що вони за них стягують гроші. І вони недешеві, оскільки іспит першого рівня – це 5 доларів США, а іспит другого рівня коштує жахливих 10 доларів.

Крім того, для деяких робіт вам потрібно буде скласти ці іспити, щоб подати заявку, незалежно від вашого фактичного рівня досвіду. Ці тести – це очевидний збір грошей, і кожна інша платформа, яку я пробував, пропонує будь-які тести чи сертифікати, які вони мають безкоштовно. Тому візьміть ті, які необхідні для вашої сфери роботи, якщо потрібно, і заощадите гроші на решті.

Сертифікаційні іспити

Сертифікаційні іспити1

Ставки та параметри членства

Одним з головних недоліків цієї платформи є те, що ви майже змушені підписатися на платне членство. Це тому, що за безкоштовне членство вам дають лише вісім пропозицій щомісяця. Цього недостатньо для того, щоб влаштувати перший концерт у більшості випадків, і хоча одномісячна безкоштовна пробна версія, яку ви отримаєте, допоможе вам розпочати роботу, якщо фрілансінг – це ваша кар’єра, і це ваше основне джерело доходу, у вас в основному немає жодного варіанту але платити за своє членство.

Існують різні рівні членства, доступні за цінами щомісяця. Найбільші диференціатори між різними рівнями включають:

 • Кількість щомісячних пропозицій, які ви отримуєте
 • Як часто ви можете зняти заробіток
 • Кількість навичок, які ви можете перелічити у своєму профілі
 • Можливість налаштувати вашу роботу, розміщуючи сповіщення

Я рекомендую починати з нижнього рівня, а потім коректуючи своє членство відповідно виходячи з ваших особистих та професійних потреб. Майте на увазі, що вони можуть змінюватися з часом.

Пошук роботи на Freelancer.com

Пошук роботи на Freelancer.com

Є багато роботи, але без процесу екранізації таких платформ, як Upwork, також існує велика конкуренція. Крім цього, значна частина доступних робіт є низькоякісною або перерахована за образотворно низькими темпами.

Будьте в курсі цього також існує велика кількість шахраїв, які використовують цю платформу. Однак, маючи певний досвід, їх публікації стають достатньо простими для розпізнавання (якщо це виглядає занадто добре, щоб бути правдою, збережіть свою заявку, тому що це, мабуть, так). Це не означає, що немає хорошої роботи, вам доведеться трохи важче шукати її.

Велика кількість дешевої роботи може бути вигідною на початку, оскільки це набагато простіше прибити свій перший концерт. Якщо ви добре кваліфіковані у своїй галузі, велика ймовірність того, що ви будете виділятися, виставляючи торги на роботу, яка недорогою ціною, збільшуючи ймовірність того, що вона вам буде присуджена. Просто намагайтеся не занадто ображатись на низькі ставки, і майте на увазі, що ви працюєте над переглядом перших концертів, не гроші.

Види та оплата праці

Порівняно з іншими платформами, плата на Freelancer.com – не найгірша, хоча і не найкраща (особливо якщо враховувати витрати на членство). Freelancer.com має п’ять основних типів робіт, і кожен має різну структуру оплати.

№1: Погодинні проекти

У цих проектах ви та клієнт погоджуєтесь на погодинну ставку, і вам платять відповідно до кількості часу, який ви вводите. Існує ряд інструментів, які допоможуть вам відстежувати свій час, включаючи той, який вбудований у Платформа Freelancer.com За погодинні проекти ви стягуєте 10% своєї погодинної ставки.

№ 2: Виправлені проекти

Завдяки цьому типу проекту вам заплатили єдину ціну, про яку ви та клієнт домовились заздалегідь. Оскільки ви заплатили встановлену плату незалежно від того, скільки часу витрачаєте на роботу, завершення вашої роботи є важливим для проектів з фіксованою ціною. Коли проблеми виникають, а інколи справи тривають довше, ніж слід, ці завдання трохи ризикованіші, ніж займати щогодини. Гонорари за фіксовані проекти такі: ви або стягуєте 10% від загальної вартості проекту або 5 доларів США, залежно від того, яка кількість більша.

№3: Конкурси

Ці роботи – це коли декілька фрілансерів змагаються за гроші клієнта. По суті, це означає, що декілька фрілансерів виконають роботу, подадуть її, клієнт вибере те, що йому або їй подобається найкраще, а потім заплатить лише переможця-фрілансера. Чесно кажучи, я дійсно не розумію конкурсів, і чому фрілансер братиме участь у них. Вони, очевидно, вигідні лише клієнту, оскільки він отримує багато варіантів роботи і повинен платити лише за один із них. І, як фрілансера, вас попросять виконати роботу, добре розуміючи, що є дуже хороший шанс, що ви навіть не отримаєте зарплату. Незалежно від того, якщо ви з якихось причин вирішите зробити конкурс, Freelancer.com візьме 10% від вашого «виграшу».

№ 4: Послуги

Послуги – це пропозиції, які розміщують самі фрілансери. Це працює аналогічно платформам на зразок Fiverr, де ви вибираєте, яку послугу хочете запропонувати, створюєте публікацію та сподіваєтесь, що клієнти приходять до вас. Плата за послуги трохи вище – 20% від загальної вартості проекту.

№5: Краща програма-фрілансер

Ця програма доступна для фрілансерів, які підпадають під певні критерії та мають право на спеціальну посаду. Ці робочі місця зазвичай платять вище, оскільки лише фрілансери, які довели свою майстерність, можуть подавати заявки на них. Також з ними пов’язана вища плата – 15%.

Фільтри

Фільтри, доступні для пошуку роботи на Freelancer.com, досить мінімальні і включають:

 • Тип проекту: Тут ви можете вибрати між погодинними або фіксованими ціновими проектами; конкурси перераховані на іншій вкладці
 • Навички: Навички, необхідні для показаних списків вакансій
 • Тип лістингу: Виберіть один із шести типів лістингу з такими опціями, як штатний або терміновий
 • Фіксована / ціна за годину: Мінімальна та максимальна ціна, яку ви приймете; доступний повзунок для фіксованого та погодинного типів робіт
 • Розташування: Ви можете вибрати місто, країну чи континент, у якому хочете знайти роботу
 • Мова: Мова, якою робота буде виконана

Написання пропозицій

Коли ви подаєте заявку на роботу на Freelancer.com, вам спочатку пропонується внести суму, яку ви готові прийняти як оплату, після чого вас попросять написати пропозицію. Це, мабуть, найважливіший крок під час працевлаштування.

Написання пропозицій

Деякі основні речі, які слід враховувати при написанні пропозиції, включають:

 • Прочитайте опис усієї роботи: Ви були б здивовані, скільки людей навіть не читають посадові інструкції під час торгів на проект. Настільки звичайно, що багато клієнтів включають в свої описи такі речі, як “Якщо ви прочитаєте це до кінця, напишіть” помідор “як перше слово у вашій пропозиції”, просто щоб вони могли швидко усунути ті, хто копіює та вставляє ставки. Просто, прочитавши весь опис, ви вже працюєте краще, ніж велика конкуренція.
 • Задавайте відповідні запитання: Якщо у списку вакансій відсутня важлива деталь або щось незрозуміле, не соромтеся задавати питання. Це покаже, що ви добре обізнані у своїй галузі та приділяєте пильну увагу переліку.
 • Зробіть оригінальним: Написання пропозицій може стати виснажливим, і багато часу він навіть не окупається. З цієї причини багато фрілансерів просто копіюють та вставляють однакові пропозиції для кожної роботи. Незважаючи на те, що це може бути привабливим, протистоять бажанню цього зробити! Ви завжди повинні написати оригінальну пропозицію, яка стосується конкретних речей, написаних в описі завдання. Ви також повинні намагатися бути особистими, звертаючись до клієнта по імені, коли це можливо. Персоналізація вашої пропозиції показує, що ви звернули увагу на їх перелік та допоможе привернути їх увагу.
 • Наведіть приклади роботи: Хоча ви повинні мати приклади роботи у своєму профілі, не сподівайтесь, що потенційний клієнт піде туди, щоб їх шукати; включіть деякі посилання на приклади роботи, де це можливо.

Віхи

Це здається досить стандартним для всіх позаштатних платформ. Клієнт створює рубіж на основі виконання певних критеріїв (наприклад, подання першої чернетки) і погоджується випустити частину або загальну суму вартості проекту після його завершення..

Ви також можете вимагати етапи під час торгів, хоча цей варіант є досить марним, на мій досвід, оскільки клієнт зробить основні етапи незалежно від свого бажання. Клієнт повинен бути задоволений роботою перед тим, як звільнити кошти, які можуть розчаруватись при роботі з вибагливими клієнтами (на щастя, мені пощастило в цьому плані).

Віхи

У щогодинних проектах основні етапи роботи майже однакові, лише ви можете налаштувати автоматичні платежі за час, відстежений через інструмент відстеження Freelancer.com.

Вирішення спорів

Хоча мені особисто ніколи не було потреби в суперечці, я зблизився з клієнтом, який взяв більше місяця, щоб звільнити кошти за виконану роботу. Окрім цього питання, мені пощастило на платформі і мені завжди платили вчасно.

Хоча з чужих переживань, які я читав, коли наштовхнувся наштовхнення Freelancer.com, як правило, сторони з клієнтом, залишаючи фрілансера програти. Хоча це не завжди так, на жаль, це проблема з цією платформою.

Для тих, кому потрібно подати суперечку, процес йде так:

 1. Відкрийте суперечку стосовно конкретного етапу або декількох етапів, якщо клієнт відмовляється платити, а ви не можете домовитись. Після відкриття клієнт має 14 днів, щоб відповісти, і якщо він цього не зробить, ви автоматично виграєте, і кошти будуть передані вам – так!
 2. Якщо він чи вона відповість, ви повинні написати опис проблеми, яка виникла, і приєднайте будь-які файли, пов’язані з проектом, та надішліть його на Freelancer.com.
 3. На цей момент ви, як очікується, зробите спробуйте і опрацюйте це з клієнтом (хоча ви, ймовірно, не подавали б спір, якби ви ще не пробували цього).
 4. Якщо ви не можете домовитись, ви повинні сплатити гонорар щоб продовжити суперечку далі (Freelancer.com – це все про кричущі грошові захоплення). Плата коливається в розмірі 5 або 5% від загальної суми спору, залежно від того, яка сума вища. Обидві сторони сплачують гонорар, і якщо одна сторона це робить, а інша не робить цього, сторона, яка сплатила внесок, автоматично виграє.
 5. com надає обом сторонам шанс на це подати будь-які остаточні докази, після чого вони приходять до ухвали. Стороні, яка виграє, буде повернено арбітражний збір принаймні, хоча команда на Freelancer.com зберігає плату партії, яка програла.

Заключний виїзд

Freelancer.com може стати чудовою платформою для тих, хто тільки починає свою кар’єру з фрілансу. Можуть бути і кращі альтернативи – особливо якщо ви вже маєте багато досвіду в обраній галузі – однак, прийняти на цих платформах часто складніше..

Хоча я особисто не хотів би покладатися на Freelancer.com як єдиний джерело свого доходу, це може бути хорошою платформою, щоб повернутися назад, якщо вам не пощастить знайти клієнтів через Fiverr, і, здається, не зможу знайти жодного хороші робочі місця на Upwork.

Я думаю, що для будь-якого фрілансера найкраще мати обліковий запис на кількох платформах-фрілансерах, оскільки пошук клієнтів може бути складним часом, а надання собі більше можливостей може бути корисним лише у ваших пошуках свободи віддаленої роботи.!

* Зверніть увагу, що ставки зборів та відсотків є чинними станом на жовтень 2018 року і можуть змінюватися.

Джерела

 20 Статистика розумової фрілансування, яка підтверджує віддалену роботу, є майбутнім:

https://freelancinghacks.com/20-mind-blowing-freelancing-statistics-remote-work-future/

Фріланс в Америці:

https://s3-us-west-1.amazonaws.com/adquiro-content-prod/documents/Infographic_UP-URL_2040x1180.pdf

Усі зображення: https://www.freelancer.com/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map