Neustály kontakt verzus AWeber – Čo je najlepšie pre malé podniky?

Poskytovateľ e-mailových marketingových služieb pomáha nezávislým pracovníkom a malým podnikom rozšíriť ich potenciál generovania potenciálnych zákazníkov a zvýšiť svoje príjmy pomocou digitálneho marketingu. Dobrá platforma služieb e-mailového marketingu zvyšuje silu vášho marketingového úsilia bez toho, aby ste museli pridávať ďalších zamestnancov. Preskúmame dve popredné služby v oblasti e-mailového marketingu pre malé podniky, ktoré porovnávajú jednotlivé podniky, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutie.


Hlavné body stáleho kontaktu

Konštantný kontakt má veľmi intuitívny a ľahko použiteľný editor e-mailov spolu s väčším počtom integrácií, ako nájdete od väčšiny ostatných poskytovateľov služieb e-mailového marketingu..

 • Viac ako 300 integrácií
 • Intuitívne a ľahko použiteľný editor e-mailov
 • Rozsiahle vzdelávacie zdroje a komunitné fórum

AWeber Highlights

AWeber sa vyznačuje veľmi vysokou úrovňou zákazníckej podpory poskytovanej tromi rôznymi kanálmi a ľahkosťou, s akou môžete pomocou značiek segmentovať svoje kontakty..

 • Vynikajúca podpora zákazníkov
 • Všetky funkcie sú k dispozícii každému používateľovi
 • Veľa užitočných zdrojov marketingového vzdelávania

Najlepšie pre …

Neustály kontakt je najlepší pre malé a stredné podniky, ktoré sa snažia rozširovať svoje zoznamy e-mailov a zlepšovať svoju e-mailovú marketingovú stratégiu. Vzdelávacie zdroje a intuitívne užívateľské rozhranie ho robia ideálnym pre začiatočníkov prostredníctvom e-mailového marketingu.

AWeber je najlepší pre blogerov, nezávislých pracovníkov a malé podniky, ktoré chcú rozširovať svoje zoznamy e-mailov. Výkonné nástroje na segmentáciu zoznamu pomáhajú obchodníkom vytvárať prispôsobený obsah a vynikajúca podpora zákazníkov z neho robí dobrú voľbu pre neskúsených používateľov marketingu..

Neustály kontakt: Funkcie

Kontaktujte vedenie

Neustály kontakt ponúka veľa spôsobov, ako pridať do svojho zoznamu kontaktov. Informácie môžete manuálne zadávať alebo kopírovať a prilepiť, nahrať súbor vo formátoch CSV, XLS, XLSX alebo TXT alebo importovať kontakty priamo zo zdroja tretej strany, ako je napríklad Outlook alebo Google mail, pomocou integrácie s konštantným kontaktom. Môžete tiež vytvoriť prihlasovacie formuláre pre rôzne miesta a automaticky zoradiť nové kontakty do zoznamov podľa toho, aký formulár používajú.

Zoznam Hygiena

Neustály kontakt vaše zoznamy kontaktov udržiavajú čisté tým, že ich automaticky odblokujú (to znamená, že kontroluje e-mailové adresy oproti existujúcemu zoznamu a odstráni všetky, ktoré už sú v zozname). Odstráni sa tým aj všetkých zákazníkov, ktorí sa odhlásia zo svojich zoznamov, aby sa nezapočítavali do celkového počtu kontaktov.

Editor e-mailov

Konštantný kontakt Editor e-mailov je intuitívny, umožňuje vám drag and drop prvky a vybrať si zo stoviek šablón. Môžete tiež rýchlo prispôsobiť svoje e-maily pomocou mena vašich zákazníkov alebo výberom pozdravu. K dispozícii je knižnica obrázkov s kapacitou až 2 GB pre vaše vlastné médiá a galéria obrázkov. Po vytvorení e-mailu si ho môžete ľahko poslať pred odoslaním.

Segmentácia zoznamu

Neustály kontakt uľahčuje segmentáciu kontaktov do skupín kliknutím a potiahnutím kontaktu. Môžete tiež priradiť značky k rôznym skupinám a použiť ich na pokročilú segmentáciu e-mailov.

Rozdelené testovanie

Neustály kontakt umožňuje testovanie rozdelenia iba na riadky predmetov vašich e-mailov, ktoré sú k dispozícii iba používateľom služby Email Plus. Je to veľmi obmedzená možnosť testovania rozdelenia, ale v súčasnosti je to stále lepšie ako v súčasnosti neexistujúce testovanie AWeber.

Automatizácia e-mailov

Neustály kontakt má podobný rozsah automatizácie. Môžete nastaviť odkvapkávacie kampane, ktoré odošlú e-maily v určitom počte minút, hodín alebo dní a automaticky odpovedajú na narodeniny, výročia alebo nové odbery zákazníka. Opäť však nie je možné použiť pokročilé pracovné postupy automatizácie.

Sledovacie nástroje

Neustály kontakt umožňuje sledovať vývoj e-mailov v reálnom čase bez toho, aby ste museli stránku obnovovať. Na hlavnom paneli môžete ľahko zobraziť svoje otvorené, klikajúce, odchodné a odhlasovacie sadzby a porovnávať až päť e-mailov, aby ste videli výsledky na vysokej úrovni.

Mobilná aplikácia

s Konštantný kontakt mobilnej aplikácie, môžete zostať na vrchole svojich zoznamov kontaktov a e-mailových kampaní, nech ste kdekoľvek.

AWeber: Funkcie

Kontaktujte vedenie

AWeber umožňuje zadávať kontakty manuálne alebo kopírovať a prilepiť ich informácie, ale nemôžete importovať kontakty z iného zdroja CRM alebo tretej strany. Môžete nahrávať súbory vo formátoch TSV, CSV, XLS, XLSX alebo TXT, ale pridávanie kontaktov je u AWeber relatívne pomalé. S AWeber môžete vytvárať registračné formuláre a automaticky triediť účastníkov do zoznamov v závislosti od toho, v akom formulári sa používajú na registráciu.

Zoznam Hygiena

AWeber nenabízí rovnakú službu na odstránenie duplikátu, hoci automaticky odhlási kontakty, ktoré o to požiadajú. Budete musieť odstrániť duplicitné e-mailové adresy sami a stále vám budeme účtovať duplicitné alebo neodhlásené e-mailové adresy, čo je dosť nepríjemné..

Editor e-mailov

AWeber ponúka viac ako 700 šablón, ktoré sa použijú pri navrhovaní e-mailov a spravodajov. ľahko použiteľný editor drag and drop a galéria obrázkov. Pomocou funkcie RSS to email môžete tiež zmeniť svoje posledné príspevky na blogu na e-maily. Rozsah je pôsobivý a umožňuje ľahké nájsť taký, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Bohužiaľ nie sú k dispozícii žiadne webové písma – iba hŕstka bezpečných písiem. Ak chcete zobraziť ukážku svojho konceptu, musíte tiež poslať skúšobný e-mail.

Segmentácia zoznamu

AWeber umožňuje triediť kontakty do neobmedzených skupín a potom tieto segmenty vo svojich vysielacích e-mailoch používať na hromadné prispôsobenie e-mailov. Značky môžete pridať automaticky podľa toho, na ktorý odkaz zákazníci kliknú vo vašich e-mailoch. Segmenty a značky môžete použiť na vytvorenie neobmedzeného zoznamu a nástroje na segmentáciu sú výkonné a ľahko použiteľné.

Rozdelené testovanie

AWeber používali vynikajúce možnosti testovania rozdelenia, ktoré vám umožňujú testovať štyri rôzne faktory v každom e-maile, aby ste mohli zistiť, ktoré z nich dosiahli najlepšiu výkonnosť. Táto funkcia je však v súčasnosti pozastavená, hoci spoločnosť AWeber sľubuje, že ju čoskoro prinesie.

Automatizácia e-mailov

AWeber bola prvá služba, ktorá ponúkala automatickú odpoveď, a je stále veľmi jednoduché vytvoriť na základe časových intervalov odkvapkávaciu kampaň alebo e-maily. Môžete vytvoriť kampaň, ktorá automaticky odosiela e-maily pre udalosti, ako sú narodeniny alebo výročie alebo nový odberateľ. Môžete však vytvoriť iba celkom základné pracovné postupy automatizácie.

Sledovacie nástroje

AWeber je nástroje na sledovanie sú veľmi dobré a umožňujú vám sledovať mieru otvorenia a kliknutia vašich e-mailov, ako aj mieru odchodov, metódy registrácie a geograficky otvorené umiestnenie e-mailov. Môžete tiež prekliknúť a zobraziť e-mailovú aktivitu každého jednotlivca na podrobnej úrovni.

Mobilná aplikácia

AWeber ponúka celý rad mobilných aplikácií, takže môžete spravovať kontakty, sledovať priebeh kampaní a vzdelávať sa o marketingových správach na cestách.

Jednoduchosť použitia

Neustály kontaktE-mailový editor je veľmi ľahko použiteľný a intuitívny. Pre nových používateľov je jednoduché začať, a to aj bez akejkoľvek skúsenosti s návrhom e-mailov. Zistíte, že informačný panel sledovania je prehľadný a jasný, čo uľahčuje prepínanie medzi rôznymi zobrazeniami.

AWeber má pomerne intuitívne používateľské rozhranie s prehľadným e-mailovým editorom a sledovacím panelom. Používatelia sa však sťažovali, že rozhranie na navrhovanie e-mailov je trochu zložité a na navigáciu v nástrojoch na sledovanie potrebujete prepínať medzi obrazovkami..

integrácia

Neustály kontakt je na čele a ramenách, pokiaľ ide o integráciu, pretože ponúka viac ako 300 – oveľa viac ako AWeber. Účet Constant Contact môžete ľahko prepojiť s najlepšími integráciami, ako sú Salesforce, Shopify, Facebook, Stripe, Xero, Mindbody, Zapier a ďalšie pomocou jednoduchého rozhrania API alebo integrovať svoje vlastné domáce aplikácie..

AWeber ponúka veľa integrácií s obchodnými nástrojmi, ktoré najviac potrebujete, hoci sa nedá porovnávať s počtom poskytnutým spoločnosťou Constant Contact. Zahŕňajú Facebook, WordPress a PayPal, ako aj množstvo vstupných stránok, webinárov, generovanie potenciálov, nástroje produktivity, eCommerce, CRM, sociálne a ďalšie integrácie. Rozhranie AWeber API uľahčuje pripojenie k požadovanej integrácii a aplikácii.

stanovenie ceny

Neustály kontakt

s Neustály kontakt môžete si vybrať medzi tri cenové plány, ktoré začínajú na 5 USD, oveľa nižšie ako AWeber. Rovnako ako AWeber, plány Lite a E-mail zdieľajú rovnaké funkcie a líšia sa len počtom kontaktov, ktoré môžete mať, a veľkosťou úložiska pre vašu mediálnu knižnicu, ale najvyšší plán e-mailu Plus obsahuje ďalšie funkcie, ako je vyhradená adresa IP. Vaša konečná cena je určená počtom kontaktov, ktoré držíte, a podľa toho, aký plán si vyberiete.

Spoločnosť Constant Contact ponúka mesačné platby alebo 15% zľavu pri platení polročne alebo ročne. K dispozícii je tiež zľava 30% pre neziskové organizácie. Konštantný kontakt má veľkú flexibilitu pri zmene plánov, čo môžete urobiť aj uprostred fakturačného cyklu, a existuje 30-dňová bezplatná skúšobná verzia.

AWeber

Trochu čudne, AWebers tri cenové plány Nemám žiadne mená. Vynikajú tiež tým, že jediným rozdielom medzi nimi je počet kontaktov, ktoré môžete hosťovať. Všetky rovnaké funkcie sú prístupné bez ohľadu na plán, ktorý používate, ale zdá sa, že nemôžete pridať ďalších používateľov. Môžete tiež použiť všetky funkcie AWeberu a vyskúšať 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ktorá nie je taká bežná. Aj keď najvyšší plán povoľuje iba 5 000 kontaktov, stále môžete svoj zoznam rozšíriť tak, že zaplatíte 69 dolárov mesačne až na 10 000 kontaktov, 149 dolárov mesačne až na 25 000 kontaktov a môžete si zariadiť vlastný podnikový plán pre zoznamy kontaktov nad 25,000.

Svoj plán môžete kedykoľvek zmeniť, ak máte mesačnú zmluvu, alebo na konci fakturačného cyklu, ak platíte ročne. Používatelia, ktorí platia vopred celý rok, majú zľavu 14% a neziskové organizácie dostanú prvé tri mesiace zadarmo a potom zľavu 25%. Študenti s platnou e-mailovou adresou .edu alebo .ac získajú zľavu 20%.

Deliverability

Konštantný kontakt sa môže pochváliť mierou dodateľnosti 97%. Spoločnosť AWeber sľubuje, že zabezpečí vysokú mieru doručiteľnosti, ale nezdieľa priemernú hodnotu. Nezávislý test zistil, že spoločnosť Constant Contact mala druhú najvyššiu mieru doručenia na 89% a miera AWeber bola 80%.

Zákaznícka podpora

Constant Contac• má bohatú škálu vzdelávacích zdrojov vrátane videonávodov, aktívneho online komunitného fóra a webinárov a živých podujatí v oblasti digitálneho marketingu. Môžete sa skontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom priameho rozhovoru alebo položiť otázky prostredníctvom Twitteru, ale nemáte e-mailovú zákaznícku podporu. Telefónna linka zákazníckej podpory spoločnosti Constant Contact má miestne čísla pre USA, Veľkú Britániu, Mexiko a Kanadu, ako aj medzinárodné číslo a je otvorená dlhé hodiny, od pondelka do štvrtka od 8:00 do 22:00 a v piatok do 21:00. Linka v Mexiku má kratšie hodiny, od 10:00 do 18:00, od pondelka do piatka. O víkendoch nanešťastie neexistuje živá podpora.

AWeber Používatelia mu dávajú vysoké hodnotenie za zákaznícku podporu, ktorá za posledné tri roky získala ocenenia. Môžete sa skontaktovať prostredníctvom živého chatu, telefónu alebo e-mailu prostredníctvom webového formulára – viac možností ako ostatní poskytovatelia služieb e-mailového marketingu. Živá podpora zákazníkov vrátane bezplatného telefónneho čísla (USA) je otvorená od pondelka do piatka od 4:00 do 20:00 EST a v sobotu a nedeľu od 9:00 do 17:00. K dispozícii je tiež rozsiahla a dobre zorganizovaná vedomostná základňa vrátane videonávodov, ktoré vám pomôžu zvládnuť aWeber a bezplatné živé webové semináre o digitálnom marketingu, ale žiadne komunitné fórum na získanie pomoci od ostatných používateľov

Celkový víťaz: Stály kontakt

Vďaka jednoduchšiemu použitiu rozhrania a väčšej integrácii ako AWeber, Constant Contact vychádza pevne dopredu. Aj keď tieto služby ponúkajú podobný balík funkcií, cena spoločnosti Constant Contact je nižšia a flexibilnejšia a skutočným nedostatkom testovania splitov podľa spoločnostiWeber je skutočný handicap..

Avšak, aWeber by sa nemal ignorovať. Vynikajúca podpora zákazníkov a dobré možnosti segmentácie z neho robia silného uchádzača pre malé podniky a živnostníkov. Keď prinesie silnejšie a lepšie možnosti rozdeleného testovania, bude môcť znova súťažiť s konštantným kontaktom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map