Najlepšie weebly alternatívy – 5 tvorcov webových stránok to robí lepšie

Weebly má dobrú povesť a je ľahké pochopiť prečo. Je cenovo dostupný, priateľský pre začiatočníkov a dokonca ho môžu používať aj deti.


To znamená, že hoci Weebly získava väčšinou pozitívne recenzie, nie je to ten správny tvorca stránok pre všetkých. Toto je jeden z tých prípadov, keď jednoduchosť znamená obmedzené funkcie a možno ste vy a váš web v tomto bode prerástli Weeblyho..

Možno hľadáte lepšie šablóny alebo širšiu škálu zaujímavých aplikácií.

Či tak alebo onak, budete radi, že tam sú nejaké vynikajúce alternatívy. Testovali sme všetkých hlavných hráčov av tomto článku sa pozrieme na to najlepšie. Si pripravený?

Wix

Niet divu, že Wix je prvá Weebly alternatíva v našom zozname. Teraz má viac ako 110 miliónov zákazníkov vďaka svojmu záväzku zjednodušiť webový dizajn a hosting, ako aj vďaka neustálym inováciám. Wix ponúka päť cenových plánov, vrátane bezplatného plánu, aby uspokojil širokú škálu rozpočtov a potrieb.

Je zrejmé, že recenzenti to milujú.

Najlepšie weebly alternatívy - 5 tvorcov webových stránok to robí lepšie

Pros

 • Wix poskytuje rozsiahlu knižnicu šablón s viac ako 500 profesionálne navrhnutými šablónami v mnohých kategóriách. Do všetkých šablón máte prístup bezplatne pomocou ľubovoľného cenového plánu.
 • Existujú stovky bezplatných a prémiových aplikácií na rozšírenie vašich funkcií. Základné aplikácie, ako napríklad Form Builder a Blog, sú bezplatné.
 • Tvorca drag-and-drop perfektný pre pixely so všetkými nástrojmi, ktoré by ste si mohli želať, znamená, že si môžete svoj web značne prispôsobiť..
 • Wix neustále aktualizuje a inovuje svoje služby, pokiaľ ide o šablóny, aplikácie a funkcie, bez akýchkoľvek známok zastavenia v dohľadnej dobe.
 • Wix poskytuje niekoľko metód na zostavenie a prispôsobenie vašich webových stránok pomocou editora Wix alebo vlastného kódu, alebo tým, že im ich ADI (Artificial Design Intelligence) urobí za vás.

Zápory

 • Pretože program Wix Builder je veľmi rozsiahly v nástrojoch a prispôsobivosti, ktoré ponúka, môže byť na začiatku trochu ohromujúci..
 • V závislosti od šablóny už nebude mnoho funkcií spoločnosti Wix zabudované; možno bude potrebné najskôr pridať alebo kúpiť prostredníctvom App App.
 • Wix všeobecne poskytuje niektoré z najnižších limitov zdrojov pre šírku pásma a úložisko s väčšinou plánov.

Prečo je Wix dobrou alternatívou Weebly??

Aby sme boli spravodliví, rozsiahla knižnica šablón Wix má navrch takmer každý iný tvorca webových stránok pokiaľ ide o množstvo, rozmanitosť a kvalitu. Väčšia kreatívna sloboda, ktorú vám umožňuje spoločnosť Wix, tiež znamená, že budete môcť vytvoriť omnoho jedinečnejšiu webovú stránku. Aj keď spoločnosť Weebly prichádza s ďalšími funkciami, hneď ako sa zapojíte do trhu aplikácií spoločnosti Wix, vďaka svojej rozšíriteľnosti bude opäť na špičke.

Choď oci

GoDaddy bol už nejaký čas v webhostingu názov. Mnohí nevedia, že sa volá aj vynikajúci tvorca webových stránok GoCentral.

Najlepšie weebly alternatívy - 5 tvorcov webových stránok to robí lepšie

Pros

 • Ako jeden z najväčších registrátorov domén a predajcov iných služieb súvisiacich s hostingom ponúka GoDaddy rozsiahlu integráciu medzi rôznymi produktmi.
 • GoCentral je jedným z najjednoduchších tvorcov webových stránok, ktorý sa dá použiť v tomto zozname, prakticky bez akejkoľvek krivky učenia.
 • Aj keď poskytujú iba mesačnú skúšobnú verziu, je skvelé, že potom môžete vyskúšať všetky funkcie plánu, ktorý skúšate.
 • Plány GoDaddy sú zvyčajne lacnejšie ako plány konkurencie; napríklad odomknete možnosti elektronického obchodu za menej ako väčšina.
 • Aj keď to nemusí byť majster v žiadnom aspekte, väčšina recenzentov súhlasí s tým, že GoDaddy poskytuje všetky najdôležitejšie funkcie, ako je elektronický obchod, začiatočník SEO a jednoduché blogovanie..

Zápory

 • Nový tvorca webových stránok GoCentral je veľmi reštriktívny, pokiaľ ide o dostupné šablóny a obmedzené možnosti prispôsobenia..
 • GoDaddy ponúka iba obmedzenú skúšobnú dobu 30 dní, počas ktorej môžete hosťovať svoje webové stránky; iní stavitelia vám naopak dávajú neobmedzené množstvo času.
 • GoDaddy je jedným z tvorcov tohto zoznamu s najmenej rozsiahlou sadou funkcií.

Prečo je GoDaddy dobrou Weebly alternatívou?

Ako jeden z najpoužívanejších registrátorov domén si mnoho ľudí, ktorí hľadali prítomnosť online, už mohli kúpiť poštu, domény alebo iné produkty od spoločnosti GoDaddy.. Zakúpením hostingu od nich môžete spravovať všetky svoje nákupy z jedného účtu. Aj keď to nie je tak prispôsobiteľné alebo rozsiahle ako Weebly Builder, GoCentral je pravdepodobne ešte ľahšie a rýchlejšie použiteľný.

WordPress

Najlepšie weebly alternatívy - 5 tvorcov webových stránok to robí lepšie

WordPress netreba predstavovať názov, ktorý doslova spustil priemysel staviteľov webových stránok. WordPress.com je patentovaná, hostovaná platforma najpoužívanejšieho systému na správu obsahu na svete. Zameriava sa hlavne na poskytovanie vynikajúcej platformy, na ktorej je možné vytvárať obsah blogov.

Pros

 • Nástroje na blogovanie a editor obsahu na webe WordPress.com sú stále niektoré z najpohodlnejších a najzábavnejších spôsobov vytvárania obsahu blogu.
 • S obchodným plánom odomknete možnosť používať šablóny a doplnky tretích strán, čo dramaticky rozširuje vaše obzory týkajúce sa dizajnu a funkcií.
 • WordPress.com je jednou z najlepších platforiem pre SEO s optimalizovanou platformou, slobodou ladenia SEO a množstvom funkcií..
 • WordPress.com, nepočítajúc sa mimo tém tretích strán, má takmer 300 bezplatných a prémiových tém. Iba Wix má viac.
 • WordPress.com má vďaka svojim open-source koreňom a veľkej popularite jednu z najväčších a najaktívnejších komunít, ktoré vám tiež môžu pomôcť pri riešení problémov..

Zápory

 • Aj keď obchodný plán tento nedostatok prekonáva, stále ste výrazne obmedzený, pokiaľ ide o funkcie s nižšími plánmi.
 • WordPress.com v skutočnosti neponúka žiadne iné možnosti elektronického obchodu ako jednoduché tlačidlo PayPal bez obchodného plánu a doplnku WooCommerce..
 • Dostupné možnosti prispôsobenia sa líšia v závislosti od vašej šablóny, ale sú väčšinou jednoduché a základné.

Prečo je WordPress dobrou Weebly alternatívou?

Pokiaľ ide o blogovanie, málo platforiem je tak zjednodušených a zábavných, že sa dajú používať ako WordPress. S niektorými z najlepších funkcií SEO je WordPress tvorcom, ktorý sa používa na vytváranie blogov. Obrovská knižnica šablón a možnosti tretích strán tiež znamenajú, že pravdepodobne nájdete vhodnejší návrh na spustenie svojho webu pomocou.

Site123

Najlepšie weebly alternatívy - 5 tvorcov webových stránok to robí lepšie

Vytvorenie webovej stránky pomocou Site123 má byť rovnako ľahký ako 1, 2, 3. Jeho trojstupňový proces znamená, že za pár minút budete mať web pripravený na začatie prispôsobovania. Vytvorenie blogu, firemnej webovej stránky alebo internetového obchodu je jednoduché a ľahké. Zdá sa, že recenzentom sa to páči.

Pros

 • Site123 má jeden z najlepších výberov cenových plánov so širokou škálou cien, možností fakturácie a dobrou hodnotou za peniaze, keď sa pozriete na zdroje.
 • Rovnako ako WordPress.com, platforma Site123 je vytvorená pre SEO a je jednou z najvýkonnejších platforiem v reálnom čase..
 • Pre jednoduchého tvorcu webových stránok poskytuje server Site123 rozsiahly trh aplikácií, so širokou škálou funkcií a integrácií.
 • Site123 poskytuje knižnicu šablón takmer 200 úplne bezplatných návrhov, ktoré sú citlivé a prispôsobiteľné.
 • Hoci nemajú neobmedzené plány, majú niektoré z najvyšších obmedzení šírky pásma a úložného priestoru, ktoré ich cieľový trh pravdepodobne nevyužije..

Zápory

 • Aj keď je tvorca webových stránok Site123 veľmi prívetivý pre začiatočníkov, nemá funkciu drag-and-drop a je všeobecne reštriktívnejší.
 • Na svoj web nie je možné pridať vlastný kód alebo štýl.
 • Ak chcete, aby boli ceny bližšie k ostatným staviteľom v tomto zozname, musíte sa zaregistrovať k zľavnenému a dlhodobému hosťovaniu..

Prečo je Site123 dobrou Weebly alternatívou?

Site123 a Weebly sú si veľmi podobné v mnohých ohľadoch, takže je ťažké povedať, čo robí jedného lepším ako druhé. však, je pravdepodobne jednoduchšie a rýchlejšie vytvoriť svoj web pomocou servera Site123.

Shopify

Najlepšie weebly alternatívy - 5 tvorcov webových stránok to robí lepšie

Pre mnohých je to meno Shopify sa stala synonymom online obchodov, najmä obchodov s rozvozom. Shopify je prémiový poskytovateľ elektronického obchodu s výkonnými funkciami, najmä pokiaľ ide o integráciu v mieste predaja (POS).. S viac ako 1,2 miliónom používateľov je táto platforma jedným z najpoužívanejších tvorcov webových stránok v elektronickom obchode, a získa vynikajúce recenzie.

Pros

 • Shopify je neporovnateľná, pokiaľ ide o integráciu s inými platformami elektronického obchodu, ako je ich dôkladná integrácia spoločnosti Oberlo pre zasielanie zásielok..
 • Platforma poskytuje možnosti a dokonca aj fyzický hardvér na integráciu vášho fyzického obchodu alebo predaja s online obchodom.
 • S viac ako stovkou celkom šablón online obchodu, ktoré sú navrhnuté bezchybne, má Shopify jeden z najlepších výberov tém pre elektronický obchod..
 • Svoju šablónu Shopify si môžete úplne prispôsobiť pomocou vlastného kódu a dokonca môžete vytvoriť šablónu od začiatku pomocou svojho špeciálneho kódovacieho jazyka, Liquid.
 • Služba Shopify môže byť prispôsobená tak, aby vyhovovala všetkým potrebám na úrovni podniku, a pomôže vám nastaviť vlastné riešenie pre vašu firmu.

Zápory

 • Bez ohľadu na to, aký cenový plán máte, služba Shopify stále znižuje svoje poplatky za transakčný poplatok 2, 1 alebo 0,5%.
 • Väčšina šablón a aplikácií Shopify okrem bezplatných plánov nie je zadarmo a je pomerne nákladná pre ostatných staviteľov..
 • Služba Shopify nemá tie najlepšie nástroje na blogovanie alebo SEO, najmä vzhľadom na cenu.

Prečo je Shopify dobrou Weebly alternatívou?

Je zrejmé, že Shopify je vynikajúcou voľbou, pokiaľ ide o elektronický obchod takmer všetkými možnými spôsobmi. V prípade Weebly to však nie je ľahké, pretože Shopify je takmer úplne sám o sebe, pokiaľ ide o integráciu elektronického obchodu, možnosti POS, integráciu zásielok a funkcie správy obchodov..

Ako si vybrať najlepšiu alternatívu Weebly pre vás

Weebly je skvelý tvorca webových stránok sám o sebe, ale existuje veľa ďalších možností, ktoré sú rovnako dobré a v určitých aspektoch by mohli mať lepšiu výkonnosť. Ako ste už možno videli, Weeblyho alternatívy prichádzajú v mnohých tvaroch a veľkostiach. To znamená, že žiadna jediná alternatíva nie je najlepšou možnosťou v každom jednotlivom prípade.

Dobrým náznakom toho, že jedno z nich stojí za zváženie, je, ak s vami rezonuje niektoré z nasledujúcich tvrdení:

 • Ak chcete viac šablón, prispôsobiteľnosť a rozšíriteľné funkcie, vyberte si Wix kvôli svojej 500 + silnej knižnici šablón a perfektnému vytváraniu drag and drop pixelov.
 • Ak už máte ich produkty alebo chcete spravovať viac nákupov prostredníctvom hostingu, vyberte si GoDaddy kvôli jeho jednotnému integrovanému dashboardu produktov.
 • Ak chcete spustiť blog, ktorý pravidelne publikuje obsah a zobrazuje sa vo vyhľadávacích nástrojoch, použite program WordPress.com na fantastickú tvorbu obsahu a vstavaný SEO..
 • Ak chcete ešte jednoduchší a rýchlejší spôsob spustenia webových stránok ako Weebly, použite pre svoj proces vytvárania webových stránok v troch krokoch a pre jednoduchého tvorcu webu Site123..
 • Ak chcete prevádzkovať masívne škálovateľný obchod s elektronickým obchodom, potom použite službu Shopify pre svoju najlepšiu prepravu v rámci triedy, získavanie produktov a POS integráciu..

Ak očakávate odpoveď na otázku „Čo je najlepšia Weeblyho alternatíva?“, Musela by som povedať, že je to Wix.. Spomedzi všetkých týchto staviteľov pokrýva Wix to najlepšie, a hoci by ho mohli najlepšie stavať iní stavitelia v jednom fazete, pri všetkých holistických pohľadoch na všetkých ich porazí..

Pre jedného, Wix má najrozsiahlejšiu knižnicu šablón. Má tiež slušný trh s aplikáciami, ktorý môže ísť od špičky k nohe s ktoroukoľvek z ďalších alternatív. Napriek tomu, že je spočiatku trochu ohromujúci, má tiež flexibilný a výkonný nástroj na vytváranie webových stránok typu drag-and-drop. Jeho internetový obchod a blogové aplikácie sú dosť dobré na to, aby poskytli životaschopnú alternatívu k WordPress.com, bez toho, aby sa obmedzovali hlavne na blogovanie; a nakupovať bez toho, aby ste museli stáť ruku a nohu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map