Najlepšie vtáčie logá a ako si vytvoriť svoj vlastný bezplatne [2020]

Perfektné vtáčie logo inšpiruje zákazníkov a zaisťuje, že si pamätajú vašu značku roky. Ale kde dokonca začínaš? Mal by byť vták pokojný, agresívny alebo len hlúpy? Mal by byť obraz realistický alebo ručne nakreslený? Každý detail je dôležitý a výber môže byť ohromujúci.


Dobrou správou je, že to nemusí stáť majetok. Preskočte teraz a zistite, ako si môžete najať skúseného návrhára loga už za 5 dolárov.

Tu je deväť mojich obľúbených vtáčích log z celého webu. Ak by ste chceli skúsiť navrhnúť svoje vlastné logo, prečítajte si ďalej a ukážem vám, ako na to.

9 najlepších vtáčích log

Bird logo - Love Bird

Logo od artcreator_rony
(najať artcreator_rony za 5 dolárov)

Vtáčie logo - Old Soul

Logo od Sava Stoic
z 99designs

Vtáčie logo - Surfing Parrot

Logo od Benita
z DesignCrowd

Vtáčie logo - Partisan Purple

Logo podľa rebríčkov
(najať si rebríčky za 5 dolárov)

Logo Bird - Broad Squad

Logo od Anastasia S.
z 99designs

Vtáčie logo - Orzelek

Logo spolužiaka1
(prenájom coexist1 za 25 dolárov)

Vtáčie logo - Aerial Blade Imaging

Logo od Tamara0206
z DesignCrowd

Bird logo - Storemont

Logo od Vespera
z 99designs

Vtáčie logo - Papagáj

Logo od 999team
z DesignCrowd

Logo projektu Planet Planet spoločnosti Test Design Design testuje

Môj kolega nedávno otestoval veľa online platforiem na návrh loga pri hľadaní najlepšieho nového loga pre web Planet. Môžete si prečítať všetko o projekte a zistiť, kto v ňom vyhral odborné porovnanie špičkových služieb v oblasti dizajnu loga.

Ako si najať loga za skvelú cenu

Keď som sa dopočul, že si na Fiverri môžem najať dizajnéra loga iba za 5 dolárov, pomyslel som si: „V žiadnom prípade.“ Ale musel som to skúsiť, však? Keď som to urobil, okamžite sa mi páčili dve veci: Fiverr vám poskytuje prístup k desiatkam tisíc dizajnérov a stránky sa dajú veľmi ľahko používať.

Keď ty prejdite na domovskú stránku Fiverr, stačí kliknúť na grafiku & Kliknite na tlačidlo Návrh a potom v časti Logo kliknite na položku Návrh loga & Identita značky.

Fiverr screenshot - ponuka Grafika a Dizajn

Ďalej môžete buď zadať kľúčové slová do vyhľadávacieho panela v hornej časti (práve som zadal „vtáčie logo“), alebo získať pomoc od sprievodcu vyhľadaním návrhára loga Fiverr. Tento užitočný nástroj vám položí niekoľko jednoduchých otázok týkajúcich sa vášho nápadu na logo a potom nájde návrhárov, ktorí by sa mohli pre váš projekt hodiť. Nájdete návrhárov, ktorí sa špecializujú takmer na akýkoľvek typ logo zvieraťa.

Snímka obrazovky Fiverr - Sprievodca vyhľadaním loga

Bez ohľadu na to, akú cestu sa uberiete, môžete zúžiť vyhľadávanie tým, že zadáte uprednostňované možnosti loga (minimalistické, maskot atď.), Podrobnosti o predajcovi (napríklad miesto alebo úroveň skúsenosti), čas dodania a rozpočet..

Fiverr screenshot - Bird návrhári loga

Zbierame váš Fiverr návrhár

Keď nájdete niekoľko dizajnérov, ktorí vyzerajú sľubne, nezabudnite si pozrieť svoje pracovné ukážky a skontrolovať svoje klientske hodnotenia a recenzie. Môžete tiež použiť webovú stránku alebo bezplatnú mobilnú aplikáciu Fiverr na odoslanie správy dizajnérom, predstavenie seba a vysvetlenie, čo potrebujete.

Niet divu, že skúsenejší dizajnéri zvyčajne účtujú viac ako 5 dolárov. Môžete však nájsť aj nových dizajnérov so skvelými koncepciami dizajnu, ale nie dosť zákazníckych recenzií, aby vám mohli účtovať vyššie sadzby. Najdôležitejšie však je, že Dizajnéri spoločnosti Fiverr, ktorí si účtujú o niečo viac, môžu byť ešte lacnejšie ako používanie online výrobcu loga.

Viac kľúčových funkcií Fiverr

  • Portfólia verejných dizajnérov. Fiverr uľahčuje prehliadanie doterajšej práce dizajnérov a čítanie ich zákazníckych recenzií, takže odhady si najímajú z najímania dizajnéra loga.
  • Žiadne skryté poplatky. Keď sa vy a váš návrhár dohodnete na cene koncertu, jedná sa o sumu, ktorú zaplatíte. A vaše finančné prostriedky budú bezpečne držané v úschove, kým sa práca neskončí.
  • Diverzita dizajnérov. Fiverr vám poskytuje prístup k dizajnérom s obrovským kultúrnym zázemím. To znamená, že si môžete vybrať z veľkého množstva štýlov dizajnu.
  • Fiverr Pro. Ak máte väčší rozpočet, vyskúšajte Fiverr Pro, prémiovú službu s preverenými profesionálnymi návrhármi, ktorí neustále vyrábajú vysoko kvalitné vzory..

Pamätáte si na projekt loga webových stránok Planet Planet, ktorý som spomenul vyššie? Naozaj ma prekvapila kvalita log, ktoré vytvorili dizajnéri spoločnosti Fiverr, vrátane jedného, ​​ktorý si účtoval iba minimálny poplatok za projekt 5 dolárov. Pozrite sa na naše in-hĺbka Fiverr preskúmanie naučiť sa viac.

Ak by ste radšej rozšírili svoje krídla a vytvorili si vlastné logo od nuly, existuje veľa online nástrojov na tento účel. Nezabudnite na jednu vec: Mnoho online tvorcov logov vám umožňuje navrhovať logo zadarmo, ale logo nemôžete používať na komerčné účely, pokiaľ si ho nekúpite.

S aplikáciou Wix Logo Maker som vyskúšal niekoľko návrhov vtáčích logov a páči sa mi, ako tento online nástroj funguje. Používa umelú inteligenciu (AI) na vytváranie konceptov loga pre vás a potom vám umožňuje prispôsobiť dizajn tak, aby vyhovoval vašej jedinečnej značke. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako to funguje, prečítajte si naše recenzia odborníka Wix Logo Maker.

Na začiatok stačí odpovedať na otázky sprievodcu AI týkajúce sa vašej spoločnosti a vašich preferencií pri navrhovaní. Potom budete mať k dispozícii veľa navrhovaných log, z ktorých niektoré môžu byť celkom v poriadku hneď po vybalení z krabice.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - vtáčie logá generované AI

Ale čo sa mi naozaj páči, je to, že keď si vyberiete nejaký dizajn, môžete v editore zmeniť takmer všetky jeho aspekty. Užívateľsky prívetivé rozhranie uľahčuje výber novej ikony, vyskúšanie rôznych farebných schém, prepínanie písiem alebo dokonca zmenu rozloženia. Až budete hotoví, vyberte si pre vás ten najlepší cenový plán a získate kvalitné súbory loga s plnými právami na komerčné použitie.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - editor logov

Najlepšie alternatívy k výrobcovi loga Wix

Ak program Wix Logo Maker pre vás negeneruje správne logo, môžete vyskúšať tieto ďalšie nástroje:

  • DesignEvo je jedným z najjednoduchších tvorcov loga a na webových stránkach nájdete skvelé návody s krok za krokom pre prípad, že by ste uviazli. Páči sa mi flexibilita editora loga. Prečítajte si naše hodnotenie odborníka DesignEvo vidieť príklady a dozvedieť sa viac.
  • Krajčírske značky má generátor sezónnych log, takže ak hľadáte Partridge vo veci Pear Tree, môže to byť perfektná voľba. Ak si nie ste istí, či je to pre vás ten pravý nástroj, prečítajte si naše dôkladná recenzia značky Tailor Brands.

Predtým, ako odletíte, málokto Záverečné myšlienky

Či už sa rozhodnete vytvorte si vlastné logo pomocou programu Wix Logo Maker alebo najať dizajnéra loga na Fiverri, Navrhujem, aby ste si nezabudli na posledný bod. Parafrázovať veľkého hudobníka Milesa Davisa, niekedy je najlepším detailom ten, ktorý vynecháte. Tieto vtáčie logá sú tak nezabudnuteľné vďaka jednoduchosti motýľa modroplutvého a očí sovy spoločnosti TripAdvisor..

Skôr ako sa posadnete nad každým posledným perím, opýtajte sa sami seba, či ikona vtáka v logu vôbec nepotrebuje nejaké perie. Pamätajte, že hoci je dizajn loga umením, nikdy by nemalo ísť o predvádzanie umeleckých zručností. Čím rýchlejšie ľudia rozpoznajú a zapamätajú si vaše logo, tým lepšie.

Chcete sa dozvedieť viac o výhodách a nevýhodách používania online tvorcov logov alebo najímania dizajnérov ľudských log? Pozrite si naše podrobný prehľad všetkých najlepších služieb v oblasti dizajnu loga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me