Najlepšie rybie logá a ako si vytvoriť svoj vlastný bezplatne [2020]

Pred vytvorením loga rýb sa musíte rozhodnúť, aký druh rýb predstavuje vašu značku a aké farby a písma najlepšie podporujú obrázok. Potrebujete, aby bolo vaše logo jedinečné, a preto môžu tieto tvrdé rozhodnutia udržať dizajnérov logov v noci nahor.


Ak nechcete byť tým, kto stráca spánok, potom jednoducho preskočte teraz a zistite, ako si môžete najať dizajnéra loga iba za 5 dolárov . Ukážem vám tiež, ako môžete bezplatne navrhnúť svoje vlastné logo. Najprv sa však nechajme inšpirovať niektorými mojimi obľúbenými logami rýb.

9 najlepších rybacích log

Logo Ryby - Team Tonnen Fishing

Logo spoločnosti samumair
(najať samumair za 10 dolárov)

Logo rýb - Filmarium

Logo od Sava Stoic
z 99designs

Logo rýb - správa majetku Tripletail Wealth Management

Logo spoločnosti OneandOneDesign
z DesignCrowd

Logo ryby - kaliber A5

Logo od haroonkhaan
(najať haroonkhaan za 10 dolárov)

Fish logo - Badfin's Brew & Food

Logo z Rom @ n
z 99designs

Logo rýb - triggerfish

Logo Pixel Warrior
z DesignCrowd

Logo rýb - Tackle Stash

Logo od daiwa2000
(najať daiwa2000 za 10 dolárov)

Logo ryby - Belugames

Logo od ann @
z 99designs

Logo ryby - AngleFish

Logo od stein_pp
(najať stein_pp za 5 dolárov)

Projekt Planet Planet Logo

Môj tím tu na webe Planet Planet testoval a hodnotil viac ako tucet služieb dizajnu loga vrátane veľkých mien a menej známych platforiem, aby našiel naše nové logo. Celý jeho príbeh môžete získať v jeho podrobné porovnanie špičkových služieb v oblasti dizajnu loga.

Chyťte skvelého dizajnéra loga za skvelú cenu

Vyššie uvedené logá používali rôzne typy snímok rýb a rôzne dizajnérske koncepcie na vyjadrenie jedinečnej osobnosti každého podniku. Možno budete uvažovať o vytvorení vlastného loga, aby ste ušetrili nejaké peniaze, ale pokiaľ nemáte skúsenosti s dizajnom, existuje lepšie riešenie.

Niektorí tvorcovia logov tvrdia, že sú zadarmo, ale ak chcete svoje logo používať komerčne, musíte zaplatiť. Na moje prekvapenie, Bolo pre mňa lacnejšie pracovať so skúseným dizajnérom logov na Fiverri – a získate viac profesionálnych výsledkov.

Pozoruhodné funkcie Fiverr

  • Logá pre akýkoľvek rozpočet. Najlacnejšie „projekty“ Fiverr (projekty) skutočne stoja iba 5 USD.
  • Desiatky tisíc dizajnérov. Fiverr je domovom dizajnérov log z celého sveta a ponúka obrovskú škálu štýlov dizajnu.
  • Priame správy. Na výmenu správ s vybraným návrhárom môžete použiť bezplatnú mobilnú aplikáciu spoločnosti Fiverr.
  • Podmienené chránené Fiverr je úplne bezpečný na používanie. Vaša platba je bezpečne viazaná v úschove až do vykonania úlohy.

Ak sa chcete dozvedieť viac o platforme a pozrieť si ukážky loga, prečítajte si našu in-hĺbka Fiverr preskúmanie.

Ako Fiverr funguje

Navigácia cez Fiverr je jednoduchá vďaka intuitívnemu a užívateľsky príjemnému usporiadaniu. proste prejdite na domovskú stránku Fiverr, umiestnite kurzor myši na grafiku & Dizajn a potom vyberte Logo Design v časti Logo & Identita značky.

Snímka obrazovky Fiverr - ponuka Grafika a dizajn

Ak chcete začať hľadať návrhára, ktorý sa špecializoval na logá rýb, môžete do vyhľadávacieho panela zadať kľúčové slová (napr. „Minimalistické logo rýb“), or získajte pomoc so sprievodcom vyhľadávaním loga spoločnosti Fiverr. Sprievodca vám položí niekoľko otázok o vašom projekte loga a potom navrhne návrhárov, ktorí by sa mohli dobre hodiť.

Snímka obrazovky Fiverr - Sprievodca vyhľadaním loga

Existuje veľa vyhľadávacích filtrov, ktoré vám pomôžu nájsť návrhárov, ktorí najlepšie vyhovujú vašim potrebám. Môžete napríklad zadať požadovaný typ loga (napríklad ikonu maskota), termín uzávierky projektu a cenové rozpätie..

Fiverr screenshot - návrhári loga rýbTip pre odborníkov: Pri hodnotení dizajnérov logov na serveri Fiverr nezabudnite dôkladne skontrolovať svoje portfóliá a skontrolovať klientov. Ak štýl dizajnéra nezodpovedá tomu, čo hľadáte pre svoje logo, alebo ak o nich majú minulí klienti negatíva, pokračujte v hľadaní.

Ak máte záujem o dizajn, môžete skúsiť vytvoriť svoje vlastné logo. Hrať sa s bezplatným tvorcom loga online vám tiež môže pomôcť prísť s prvotnými nápadmi, ktoré potom môžete zdieľať s dizajnérom Fiverr..

Ukážem vám, ako na to pomocou nástroja Wix Logo Maker, môjho obľúbeného nástroja na návrh loga. Používa AI (umelá inteligencia) na vytváranie vlastných konceptov log založených na povahe vašej firmy a vašich preferenciách dizajnu. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako to funguje, prečítajte si naše dôkladná recenzia spoločnosti Wix Logo Maker.

Ale predtým, ako ideme ďalej, dôležité upozornenie: Zatiaľ čo mnoho tvorcov logov ich môžete používať zadarmo, musíte ich za stiahnutie a používanie svojho loga zaplatiť.

Začať, prejdite na domovskú stránku Wix Logo Maker. Po registrácii na bezplatný účet vás Sprievodca AI položí sériu otázok týkajúcich sa vašej firmy a preferencií štýlov loga. Na základe vašich odpovedí vám sprievodca potom zobrazí možné návrhy loga. Nebojte sa odmietnuť prvých pár možností a požiadať o ďalšie informácie.

Keď vyberiete navrhované logo s najväčším potenciálom, prejdete na tú časť tohto nástroja, ktorá sa mi najviac páči: editora loga. Tu, môžete prispôsobiť takmer každý aspekt dizajnu loga vrátane ikony, farieb, typov písma a podrobností rozloženia.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - editor logov

Ak skončíte s logom pre ryby, ktoré máte radi, skvelé – choďte do toho a platte zaň, aby ste získali vysoko kvalitné obrazové súbory a plné práva na komerčné využitie. Ak nie, stačí stiahnuť bezplatný súbor ukážky (s nízkym rozlíšením). Potom vyhľadajte spätnú väzbu od svojich priateľov a spolupracovníkov o tom, ako ju vylepšiť.

Alternatívy výrobcu loga Wix

Ak nedostanete logo svojich snov od spoločnosti Wix Logo Maker, navrhujem vyskúšať tieto ďalšie možnosti:

  • Krajčírske značky tiež používa AI a ponúka najmä pútavé prednastavené farebné palety. Získate prístup k obrovskej knižnici ikon. Pre viac informácií si prečítajte naše recenzia odborníka Tailor Brands.
  • Pozri ponúka vynikajúci zákaznícky servis a jeho možnosti prispôsobenia sú obmedzené, AI má talent na vytváranie pekne vyzerajúcich log hneď od začiatku. Pozrite si niekoľko príkladov v našom do hĺbky preskúmania Looka.

Obsadzujte svoju čistú sieť – niekoľko záverečných myšlienok

Nájdenie správneho loga pre vašu spoločnosť si vyžaduje čas a bystré oko pre podrobnosti. Či už sa rozhodnete najať si dizajnéra na Fiverri alebo sa pokúsite navrhnúť svoje vlastné logo pomocou programu Wix Logo Maker, odporúčame vám bližšie sa pozrieť na svoje obľúbené logá rýb. Naučte sa vidieť podrobnosti, vďaka ktorým je logo vynikajúce.

Nie ste si istí, či je ryba pre vás tým správnym maskotom? Prečítajte si naše Sprievodca vytvorením zvieracieho loga.

Ak hľadáte ďalšie nápady na dizajn loga, nenechajte si ujsť naše podrobný zoznam najlepších služieb v oblasti dizajnu loga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me