Найкращі логотипи троянди та як зробити свої власні безкоштовно [2020]

Троянда за будь-яким іншим ім’ям би пахла так само солодко, але не якби вона була схожа на цибулю! Ваш логотип – це найбільший візуальний актив вашої компанії, тому ваша троянда не повинна бути схожою на троянду, вона також повинна бути унікальною, привабливою і, звичайно, відповідати естетиці вашого бренду.


Професійний дизайнер логотипів може створити вічний логотип троянди, який росте разом з вашою компанією. І вартість найму експерта не повинна бути шипом у вашому боці. У вас є 5 доларів? Тому що це все, що можна взяти. Стрибайте вниз, щоб дізнатися, як найняти графічного дизайнера за низьку ціну.

Хочете зробити власний логотип? Я покажу вам, як це зробити безкоштовно. Але спочатку я переглянув Інтернет, щоб знайти найкращі рожеві логотипи там, і ось мій вибір.

9 кращих логотипів троянд

Рожевий логотип - OV

Логотип від найзіл
(найняти найзіл за 5 доларів)

Рожевий логотип - Розове золото

Логотип gromovnik
з 99 дизайнів

Рожевий логотип - троянда

Логотип ArtTank
з DesignCrowd

Рожевий логотип - гарний стиль

Логотип Саарра
(найняти саарру за 5 доларів)

Рожевий логотип - Ладонна

Логотип aleT
з 99 дизайнів

Рожевий логотип - Нувель

Логотип Мандарина
з DesignCrowd

Рожевий логотип - Інтер'єри Blue Rose

Логотип Мандарина
з DesignCrowd

Рожевий логотип - Wasl

Логотип oxyart ™
з 99 дизайнів

Роза логотип - Котедж Роза

Логотип від ooh немає?
з DesignCrowd

Як знайти прекрасного дизайнера за дешевою ціною

Чи повинна троянда у вашому логотипі бути червоною, рожевою або білою? З стеблом чи без нього? У бутоні або в повному розквіті? Будемо чесними, лише досвідчений дизайнер логотипів розуміє психологію вибору певних шрифтів, кольорів та форм. Але хороша новина? Ви можете знайти талановитого дизайнера на Fiverr всього за 5 доларів. Я кажу вам, що цей сайт є приголомшливим!

Нещодавно мій колега витратив чимало часу на тестування найпопулярніших сервісів дизайну логотипів, щоб знайти новий логотип для веб-сайту Планета. Прочитайте повну історію та подивіться результати в хос детальне порівняння кращих послуг із дизайну логотипів.

Як працює Fiverr

Елегантний макет веб-сайту Fiverr робить навігацію легким вітром. Щоб знайти дизайнера логотипів, перейдіть на головну сторінку Fiverr, наведіть курсор миші на графіку & Дизайн, потім виберіть Дизайн логотипу.

Скріншот Fiverr - меню «Графіка та дизайн»

Угорі сторінки знайдіть на панелі пошуку “логотип троянди” або дозвольте майстру Fiverr звузити результати пошуку, відповівши на кілька запитань.

Скріншот Fiverr - майстер дизайну логотипів

Далі відфільтруйте результати пошуку за типом логотипу, налаштуваннями продавця, варіантами доставки та бюджетом, щоб знайти найкращих дизайнерів для вас.

Скріншот Fiverr - меню Параметри логотипу

Дізнайтеся більше про найм потрібного дизайнера на Fiverr у нашому огляд експерта Fiverr.

Що там особливого у Fiverr?

 • Прозорість – Перегляньте профілі дизайнерів, щоб побачити їх роботу, рейтинги та інші відгуки користувачів, не встановлюючи обліковий запис.
 • Різноманітність – У Fiverr є десятки тисяч професійних фрілансерів з усього світу, які спеціалізуються на різних стилях логотипів та працюють із різноманітними бюджетами..
 • Безпечний обмін повідомленнями – Спілкуйтеся з продавцями безпосередньо через безкоштовний мобільний додаток або веб-сайт, перш ніж вирішити придбати концерт.
 • Безпечні транзакції – Fiverr утримує ваш платіж, поки ви не будете задоволені виконаною дизайнером роботою.

Як зробити власний логотип троянди

Ви відчуваєте себе креативними та хочете створити власний логотип троянди? Вам не потрібно програмне забезпечення для графічного дизайну, аби це зрозуміти. Інтернет-виробники логотипів DIY зазвичай прості та прості у використанні, але майте на увазі, хоча ви можете безкоштовно створити ваш логотип, вам доведеться платити, щоб завантажити його у зручному форматі з високою роздільною здатністю..

Використання програми для створення логотипів Wix

Я вважаю за краще працювати з Wix Logo Maker. Для виробника логотипу я думаю, що конструкції виглядають досить професійно, не кажучи вже про те, що вони швидкі та прості у використанні.

Порада експертів: Якщо вам спочатку потрібно трохи натхнення або просто хочете дізнатися, чи це правильна платформа для вас, ви можете переглянути величезну бібліотеку дизайнів логотипів Wix Logo Maker, щоб побачити те, що ви можете створити.

Процес дуже простий. Спочатку, перейдіть на головну сторінку виробника логотипів Wix і натисніть кнопку “Почати зараз”, щоб створити безкоштовний обліковий запис.

Скріншот Wix Logo Maker - Почніть зараз

Майстер штучного інтелекту (AI) задасть вам ряд основних питань щодо вашого бізнесу та стильових уподобань, щоб з’ясувати, що ви шукаєте у своєму логотипі троянди.

Далі майстер автоматично генерує список шаблонів логотипів на основі ваших відповідей. Щоб отримати більше зображень, характерних для троянди, натисніть Замінити значок, введіть ключове слово (наприклад, троянда) та виберіть улюблений значок, щоб застосувати його до кожного шаблону логотипу в результатах.

Скріншот Wix Logo Maker - Піктограми троянд

Виберіть улюблений шаблон для редагування. Ви можете переміщувати та налаштовувати все, від шрифту до кольорової гами.

Скріншот Wix Logo Maker - Розовий світ

Після задоволення результатом перейдіть на сторінку оплати, де є варіанти завантаження вашого логотипу в різних форматах.

Дізнайтеся більше і подивіться ще кілька прикладів логотипу в нашому поглиблений огляд виробника логотипів Wix.

Альтернативи Wix Logo Maker

 • Хоча Логотип не на базі AI, як Wix, у нього є більше 10 000 шаблонів логотипів. Він також пропонує інші варіанти брендингу, як-от шаблони дизайну веб-сайтів та доменні імена. Дізнайтеся більше про його особливості в нашому огляд логотипу експерта.
 • Пошиття брендів чудово підходить для створення абстрактних на вигляд іконок. Вам доведеться зареєструватися, щоб побачити створені результати. Прочитайте наш повний огляд фірмових брендів, щоб отримати докладнішу інформацію про процес проектування.

Троянди червоні, фіалки сині. Ось мої заключні думки, перш ніж ми пройдемо

Дизайн троянд працював у багатьох успішних компаніях, включаючи знаковий логотип троянди Lancome, який росте та розвивається разом з компанією протягом десятиліть. Це миттєво впізнається та створює зображення якості, краси та елегантності.

Якщо мова йде про ваш логотип троянди, ви можете зробити перше враження лише один раз, тому змусьте його порахувати. Наймання дизайнера на Fiverr – це найкращий спосіб забезпечити, щоб ваші ідеї перетворилися на щось прекрасне, або якщо ви починаючий дизайнер, зробіть це, подумайте Виробник логотипів Wix щоб оживити ваше квіткове бачення.

Вам потрібно більше натхнення? Дізнайтеся більше логотипи, натхненні природою, або ознайомтеся з нашим вичерпним списком найкращі послуги з дизайну логотипів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map