Найкращі логотипи птахів та як зробити власне безкоштовно [2020]

Ідеальний логотип для птахів надихає клієнтів і гарантує, що вони запам’ятають ваш бренд роками. Але з чого ви навіть починаєте? Чи повинен птах бути мирним, агресивним чи просто дурним? Чи має бути зображення реалістичним чи намальованим вручну? Кожна деталь має значення, і вибір може бути величезним.


Хороша новина полягає в тому, що це не повинно коштувати цілого капіталу. Пропустіть зараз, щоб дізнатися, як ви можете найняти кваліфікованого дизайнера логотипу всього за 5 доларів.

Ось дев’ять моїх улюблених логотипів птахів з усієї мережі. Якщо ви хочете спробувати створити власний логотип, читайте далі, і я покажу вам, як.

9 кращих логотипів для птахів

Логотип птаха - Love Bird

Логотип artcreator_rony
(найняти artcreator_rony за 5 доларів)

Логотип птахів - Стара душа

Логотип Сави Стоїк
з 99 дизайнів

Логотип птахів - Папуга-серфінг

Логотип від Беніто
з DesignCrowd

Логотип птахів - Партизанський фіолетовий

Логотип за рейтингами
(найняти рейтинги на $ 5)

Логотип птахів - широкий загін

Логотип Анастасії S.
з 99 дизайнів

Логотип птахів - Orzelek

Логотип від співіснування1
(найняти coexist1 за 25 доларів)

Логотип птахів - Аерофотозйомка

Логотип від Tamara0206
з DesignCrowd

Логотип птахів - Storemont

Логотип Vesper °
з 99 дизайнів

Логотип птаха - Папуга

Логотип 999team
з DesignCrowd

Логотип веб-сайту Планети веб-сайту випробовує послуги дизайну

Нещодавно мій колега випробував купу платформ для дизайну логотипів в Інтернеті в пошуках найкращого нового логотипу для веб-сайту Планета. Ви можете прочитати все про проект і подивитися, хто переміг у своєму експертне порівняння топ-послуг із дизайну логотипів.

Як найняти дизайнера логотипів за велику ціну

Коли я почув, що зможу найняти дизайнера логотипу на Fiverr лише за 5 доларів США, я подумав: “Ні в якому разі”. Але я повинен був спробувати, чи не так? Коли я це зробив, мені відразу сподобалися дві речі: Fiverr надає вам доступ до десятків тисяч дизайнерів, а сайт дуже простий у користуванні.

Коли ти перейдіть на головну сторінку Fiverr, просто натисніть на графіку & Дизайн, а потім натисніть Дизайн логотипу під Логотипом & Ідентичність бренду.

Скріншот Fiverr - меню графіки та дизайну

Далі ви можете або ввести ключові слова у рядок пошуку вгорі (я щойно вписав “логотип птахів”), або отримати допомогу у майстра пошуку дизайнера логотипів Fiverr. Цей зручний інструмент задає вам кілька простих питань щодо вашої ідеї логотипу, а потім знайде дизайнерів, які можуть відповідати вашому проекту. Ви можете знайти дизайнерів, які спеціалізуються майже на будь-якому типі тварина логотип.

Скріншот Fiverr - майстер пошуку дизайнера логотипів

Незалежно від шляху, який ви пройдете, ви можете додатково звузити пошук, вказавши бажані параметри логотипу (мінімалістичний, талісман тощо), реквізити продавця (наприклад, місце розташування чи рівень досвіду), час доставки та бюджет.

Скріншот Fiverr - Дизайнери логотипів Bird

Вибір дизайнера Fiverr

Знайшовши декількох дизайнерів, які виглядають багатообіцяючими, переконайтесь, що переглядають їх зразки роботи та перевіряють рейтинги та відгуки клієнтів. Ви також можете скористатися веб-сайтом або безкоштовним мобільним додатком Fiverr, щоб надіслати повідомлення дизайнерам, представившись та пояснивши, що вам потрібно.

Не дивно, що більш досвідчені дизайнери зазвичай стягують більше 5 доларів. Однак ви також можете знайти нових дизайнерів із чудовими дизайнерськими концепціями, але недостатньо оглядів клієнтів, щоб стягувати більш високі тарифи. Найголовніше, навіть Дизайнери Fiverr, які заряджають трохи більше, все ще можуть бути дешевшими, ніж використання інтернет-виробника логотипів.

Більше ключових функцій Fiverr

  • Портфелі публічного дизайнера. Fiverr дозволяє легко бачити минулу роботу дизайнерів і читати відгуки їх клієнтів, виводячи здогадки щодо найму вашого дизайнера логотипу.
  • Ніяких прихованих зборів. Як тільки ви та ваш дизайнер домовитесь про ціну концерту, це сума, яку ви платите. І ваші кошти будуть безпечно утримуватися в процесі дезарганізації, поки робота не буде виконана.
  • Дизайнерське різноманіття. Fiverr надає вам доступ до дизайнерів з величезним діапазоном культурного походження. Це означає, що ви можете вибрати з величезного спектру стилів дизайну.
  • Fiverr Pro. Якщо у вас більший бюджет, перегляньте Fiverr Pro, преміальну послугу з перевіреними професійними дизайнерами, які постійно виробляють високоякісні дизайни.

Пам’ятаєте проект логотипу веб-сайтів, про який я згадував вище? Я був дуже здивований якістю логотипів, виготовлених дизайнерами Fiverr, включаючи той, хто стягував лише 5 доларів США за мінімальний внесок за проект. поглиблений огляд Fiverr щоб дізнатися більше.

Як зробити власний логотип для птахів

Якщо ви бажаєте розправити крила і створити власний логотип з нуля, для цього є безліч онлайн-інструментів. Просто пам’ятайте про одне: Багато виробників логотипів в Інтернеті дозволяють вам безкоштовно розробити логотип, але ви не можете використовувати логотип для комерційних цілей, якщо ви не купуєте його.

Я спробував кілька дизайнів логотипів для птахів за допомогою Wix Logo Maker, і мені подобається, як працює цей інтернет-інструмент. Він використовує штучний інтелект (AI) для генерації логотипів для вас, а потім дозволяє налаштувати дизайн під ваш унікальний бренд. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як це працює, прочитайте наше огляд експерта Wix Logo Maker.

Для початку просто відповідайте на запитання майстра інтелектуальної власності щодо вашої компанії та ваших дизайнерських уподобань. Потім ви отримаєте купу запропонованих логотипів для перегляду, деякі з яких можуть бути досить крутими прямо з коробки.

Скріншот Wix Logo Maker - Етикети, створені AI птахами

Але мені дуже подобається те, що вибираючи дизайн, ви можете змінити майже кожен його аспект у редакторі. Зручний інтерфейс дозволяє просто вибрати новий значок, спробувати різні кольорові схеми, переключити шрифти або навіть змінити макет. Закінчивши, просто виберіть найкращий ціновий план для вас, і ви отримаєте якісні файли логотипів з повними комерційними правами використання.

Скріншот Wix Logo Maker - редактор логотипів

Найкращі альтернативи для створення Wix Logo Maker

Якщо виробник логотипів Wix не генерує потрібний логотип для вас, ви можете спробувати ці інші інструменти:

  • DesignEvo є одним з найпростіших виробників логотипів, і веб-сайт пропонує чудові покрокові підручники, якщо ви застрягли. Мені подобається гнучкість редактора логотипів. Прочитайте наше експертний огляд DesignEvo щоб побачити приклади та дізнатися більше.
  • Пошиття брендів має сезонний генератор логотипів, тож якщо ви збираєтеся на кунжут у груші з дерева, це може бути ідеальним вибором. Якщо ви не впевнені, чи це правильний інструмент для вас, прочитайте наш поглиблений огляд фірмових брендів.

Перед тим, як відлетіти, кілька фінальних думок

Ви не хочете створити власний логотип за допомогою Wix Maker Logo або найняти дизайнера логотипу на Fiverr, Я пропоную вам пам’ятати про останню точку. Перефразовуючи великого музиканта Майлза Девіса, іноді найкраща деталь дизайну – це та, яку ви залишите поза увагою. Завдяки простоті очей блакитної пташинки Twitter та сови на TripAdvisor це робить логотипи птахів такими незабутніми.

Тому перед тим, як одержити кожне останнє перо, запитайте себе, чи потрібна піктограма птаха у вашому логотипі взагалі пером. Пам’ятайте, що хоча дизайн логотипу – це мистецтво, воно ніколи не повинно демонструвати технічну майстерність художника. Чим швидше люди можуть розпізнати і запам’ятати ваш логотип, тим краще.

Хочете дізнатися більше про плюси та мінуси використання онлайн-виробників логотипів або найму дизайнерів людських логотипів? Дивіться наші детальне розігрування всіх найкращих послуг із дизайну логотипів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me