Найкращі логотипи коня та як зробити свої власні [2020]

Свобода, сила, швидкість, краса. Великий логотип коня може мати всі ці значення, але лише якщо дизайн ідеальний. Чи має бути зображення реалістичним чи ілюстративним? Чи повинен кінь скакати чи спокійно відпочивати? А як щодо кольорів та шрифтів? Кваліфіковані дизайнери можуть перетворити ці питання на пам’ятний логотип, який помітить ваш бренд. І чудова новина, я знайшов спосіб найняти дизайн логотипу для цілих $ 5! Клацніть тут, щоб пропустити вперед і дізнатися мою таємницю.


Я також розповім, як ви можете спробувати безкоштовно зробити власний логотип з темою коня. Для додаткового натхнення ось дев’ять моїх улюблених логотипів коней з усієї мережі.

9 кращих логотипів коней

Логотип коня - Mararoa

Логотип Jay Design
з DesignCrowd

Логотип коня - Дизайн коней MBK

Логотип cplcrtn
(найняти cplcrtn за 30 доларів)

Логотип коня - з крилами

Логотип від krisnantokrisna
(найняти криснактокрисну за 10 доларів)

Логотип коня - єдиноріг

Логотип підписника
(найняйте підписника за 5 доларів)

Логотип коня - Fhana

Логотип від artigma
з 99 дизайнів

Логотип коня - Компанія Arion

Логотип від KVA
з 99 дизайнів

Логотип коня - чорношкірі

Логотип студії Painted Pony
з 99 дизайнів

Логотип коня - Gresham Livery

Логотип від ART-O-MATIC
з DesignCrowd

Логотип коня - жовтий на чорному

Логотип g0dl1k3
(найняти g0dl1k3 за 10 доларів)

Як знайти дивовижного та доступного дизайнера логотипу коня

З усією детальною роботою, яка перетворюється на створення незабутнього логотипу коня, є сенс звернутися до дизайнера, який раніше був у лого-родео. І якщо ви шукаєте в потрібному місці, ви можете знайти його, не турбуючись про своє тварина логотип поїдання вашого бюджету.

Fiverr – це центр для онлайн-фрілансерських послуг, де ви можете найняти досвідченого дизайнера логотипу всього за 5 доларів. Зовсім непогано, правда? Використовуючи інструменти пошуку Fiverr, ви можете переглянути сотні дизайнерських профілів, щоб знайти той, чия естетика відповідає вашому бренду та чиї ціни відповідають вашому бюджету.

У його довгий пошук ідеального нового логотипу для веб-сайту Планета, мій колега випробував купу дизайнерських послуг. Він отримав три вражаючі записи від дизайнерів Fiverr, і особливо його здивував чудовий логотип, який він отримав лише за 5 доларів. Я сам не повірив, поки не побачив його детальний огляд Fiverr.

Коли ви розробляєте розмір дизайнерів на Fiverr, переконайтесь, що вони перевіряють їхні портфелі, ціни, терміни доставки та головне – відгуки клієнтів. Введіть ключові слова, щоб звузити пошук і знайти дизайнерів з найрелевантнішим досвідом.

Скріншот Fiverr - дизайнери логотипів коня

Якщо все, що ви шукаєте самостійно, виглядає трохи залякуючим, ви можете зателефонувати за допомогою до майстра дизайну логотипів Fiverr.. Майстер задасть вам кілька питань щодо вашого логотипу, а потім відфільтрує списки дизайнерів, які найкраще відповідають вашим вимогам.

Інші переваги використання Fiverr:

  • Вибирайте з тисяч кваліфікованих дизайнерів з усього світу.
  • Функція обміну повідомленнями – швидко та безпосередньо спілкуйтеся з дизайнерами за допомогою настільної платформи обміну повідомленнями або безкоштовного мобільного додатка Fiverr.
  • Ніяких прихованих платежів, і ваш платіж за концерт буде проведено у формі депозиту. Якщо ваш дизайнер не підійшов до вас, ви можете скасувати концерт і повернути гроші.
  • Багато дизайнерів пропонують різноманітні основні та преміальні варіанти концертів, щоб відповідати будь-якому бюджету.
  • Якщо у вас трохи більший бюджет, ви можете використовуйте варіант Fiverr Pro, щоб знайти найбільш надійних професійних дизайнерів. Вони забезпечують надзвичайно якісну роботу набагато менше, ніж традиційні дизайнерські агенції.

Як зробити власний логотип коня

Хочете засунути рукави та експериментувати зі створенням власного дизайну логотипу коня? В Інтернеті існує багато виробників логотипів DIY для коней, і багато з них є безкоштовними у користуванні.

Пам’ятайте лише, що, хоча ви можете безкоштовно розробити свій логотип, вам доведеться сплатити гонорар, щоб завантажити його у використаній формі. Якщо ви любите створений вами логотип, ціна того вартує. Якщо ви його ненавидите, можете забути його і нічого не платити. І якщо вам подобається ваш дизайн, ви можете зробити знімок екрана, а потім найняти дизайнера Fiverr, щоб вдосконалити його в логотип коня, який дійсно сяє..

Один з моїх улюблених інструментів дизайну логотипів в Інтернеті – це Виробник логотипів Wix. Все, що вам потрібно зробити, – це відповісти на кілька запитань щодо потрібного логотипу, а дизайнер штучного інтелекту (AI) створить купу налаштованих дизайнів логотипів, які ви можете вибрати.

Ось як це детально працює:

1. Увійдіть або зареєструйтесь.

Перейдіть на головну сторінку виробника логотипів Wix і натисніть кнопку Почати зараз. На даний момент, якщо у вас немає облікового запису Wix, ви перейдете на сторінку реєстрації. Створення облікового запису за допомогою електронної пошти чи ідентифікатора соціальних мереж безкоштовно. Якщо у вас вже є обліковий запис Wix, просто натисніть Увійти.

Скріншот Wix Logo Maker - реєстрація в обліковому записі

2. Введіть назву вашої компанії.

Першим офіційним кроком у створенні вашого логотипу є введення назви вашої компанії разом із міткою або слоганом, якщо у вас є такий. Потім натисніть Let’s Go. Ви побачите, що можете пропустити наступні кроки, якщо хочете, але ви отримаєте набагато кращі дизайни логотипів, якщо надасте якомога більше інформації.

Скріншот Wix Logo Maker - додайте назву компанії

3. Вкажіть категорію вашого бізнесу.

Опис вашого бізнесу дає ШІ краще уявлення про типи логотипів, які найкраще підійдуть для вас. Спробуйте ввести категорію, яку ШІ, швидше за все, визнає, наприклад “ферма для коней”, “Догляд за конями”, “Експрес-доставка” тощо. Потім натисніть кнопку Далі.

Скріншот Wix Logo Maker - додайте галузі

4. Виберіть бажаний стиль вашого логотипу.

У хмарі ключових слів виберіть один чи більше описів стилів, які відповідають особистості вашої компанії. Після завершення натисніть кнопку Далі.

Скріншот Wix Logo Maker - зовнішній вигляд логотипу

5. Виберіть логотипи, які вам подобаються, щоб допомогти Виробнику логотипів Wix краще ознайомитися з вашими уподобаннями.

Тепер для вас буде показано десять прикладів логотипу, два за один раз. На кожному екрані виберіть той, який вам більше подобається, або натисніть на, що мені не подобається жоден з них. Це не запропоновані конструкції для вашого логотипу. Це лише загальні приклади, які допомагають AI виробника логотипу повністю зрозуміти ваш стиль.

Скріншот Wix Logo Maker - стилі логотипів

6. Де ви будете використовувати ваш логотип?

На цій сторінці натисніть, щоб перевірити параметри, що описують, де ви будете використовувати ваш логотип (наприклад, веб-сайт, візитні картки, соціальні медіа тощо), а потім натисніть кнопку Далі. Деякі дизайни логотипів добре працюють лише у великих (або малих) розмірах. Виконання цього кроку допомагає забезпечити легко читабельність у будь-яких потрібних вам розмірах.

Скріншот Wix Logo Maker - використання логотипу

7. Виберіть потрібний значок.

Тепер, коли виробник логотипів Wix створив для вас кілька дизайнів логотипів, ви можете почати налаштування. По-перше, переконайтесь, що зображення коня має таке відчуття, яке ви хочете для свого бренду. Якщо цього немає, натисніть кнопку Замінити значок, а потім введіть “коня” або “коні” на панелі пошуку. Незалежно від обраного вами зображення відображатиметься в решті логотипів, які ви бачите.

Скріншот Wix Logo Maker - значки коней

8. Виберіть логотип для налаштування.

Прокрутіть параметри дизайну логотипу та натисніть на потрібний.

Скріншот логотипу Wix - створені логотипи коня

9. Остаточне налаштування

Тепер ви перейдете на сторінку для редагування. Тут ви можете налаштувати логотип, змінивши шрифти, колір тексту, колір піктограми, фон тощо. І якщо ви пошкодуєте про свій вибір, просто натисніть Спробуйте інший дизайн.

Скріншот Wix Logo Maker - редактор логотипів

10. Платіть за свій логотип, завантажте його, і ви закінчили.

Задовольнившись своїм логотипом, натисніть кнопку Далі, щоб придбати його. Якщо ви не вважаєте, що створений вами логотип чудовий для вашого бізнесу, просто пропустіть цей крок. Оскільки ви створили обліковий запис, ви можете повернутися пізніше та внести подальші зміни в дизайн.

Wix найбільш відомий як розробник веб-сайтів, тож не дивно, що цінові варіанти включають отримання логотипу та веб-сайт. Якщо вам не потрібен веб-сайт, просто натисніть Отримати ваш логотип. Якщо ви хочете друкувати ваш логотип великих розмірів (наприклад, на вивісках та футболках), вам потрібен пакет Professional, який включає масштабовані векторні файли та повні права на комерційне використання.

Найпопулярніші варіанти виробника логотипів Wix

Кожен онлайн-виробник логотипів має різний набір піктограм, макетів та шрифтів. Тож якщо вам не подобається те, що ви отримуєте з Wix Logo Maker, рекомендую спробувати інші варіанти:

  • Пошиття брендів пропонує трохи більш візуальну презентацію, ніж виробник логотипів Wix під час процесу запитання та відповіді. Ви можете створити стільки логотипів, скільки вам потрібно, за допомогою однієї щомісячної підписки.
  • Looka надає цікаві параметри налаштування логотипу, включаючи зміни макета.
  • Бюджетний LogoMaker працює інакше, ніж інші інструменти дизайну логотипів коня, про які я згадав. Замість того, щоб генерувати логотипи за допомогою AI, він має бібліотеку шаблонів логотипів на вибір та налаштування.

Заключні думки

Ви не хочете найняти досвідченого дизайнера логотипів на Fiverr або створити власний логотип, варто вкласти трохи часу, грошей та зусиль, щоб ваш логотип був правильним. Чудовий логотип коня – це перше, що люди помітять про ваш бренд, і останнє, що вони запам’ятають.

Візьмемо, наприклад, емблему логотипа Ford Mustang: коня, що вільно бродять, скачучи у невідомість. Конструкція проста, але вплив незабутній. Один погляд, і ви знаєте, що зустрічаєте автомобіль із силою та швидкістю. Ось що може зробити для вас чудовий дизайнер логотипів.

Щоб дізнатися більше про дизайн логотипу та ідеї брендингу, не пропустіть наш список послуги з дизайну логотипів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me