Найкращі логотипи для риб та як зробити власні гроші безкоштовно [2020]

Перш ніж створити логотип риби, потрібно визначити, який тип риби представляє ваш бренд, а також які кольори та шрифти найкраще підтримують зображення. Вам потрібен ваш логотип, щоб він був унікальним, саме тому ці жорсткі рішення можуть підтримувати дизайнерів логотипів прокидатися вночі.


Якщо ви не хочете бути тим, хто втрачає сон, то просто перескочіть зараз, щоб дізнатися, як ви можете найняти дизайнера логотипу лише за 5 доларів . Я також покажу вам, як ви можете безкоштовно створити власний логотип. Але спочатку давайте надихнемось деякими моїми улюбленими логотипами для риб.

9 кращих логотипів для риб

Логотип Fish - Team Tonnen Fishing

Логотип samumair
(найняти самумаїра за 10 доларів)

Логотип риби - Filmarium

Логотип Сави Стоїк
з 99 дизайнів

Риба логотип - Tripletail управління багатством

Логотип OneandOneDesign
з DesignCrowd

Логотип риби - Калібр A5

Логотип haroonkhaan
(найняти haroonkhaan за 10 доларів)

Логотип риби - Badfin's Brew & Food

Логотип від Rom @ n
з 99 дизайнів

Логотип риби - тригер

Логотип Pixel Warrior
з DesignCrowd

Риба логотип - Займіться схованками

Логотип від daiwa2000
(найняти daiwa2000 за 10 доларів)

Логотип риби - Belugames

Логотип від ann @
з 99 дизайнів

Риба логотип - AngleFish

Логотип від stein_pp
(найняти stein_pp за 5 доларів)

Проект логотипу веб-сайту

Мій товариш по команді тут, на веб-сайті Website Planet, протестував та оцінював понад десяток сервісів дизайну логотипів, включаючи великі імена та менш відомі платформи, щоб знайти наш новий логотип. Ви можете отримати повну історію в його детальне порівняння топ дизайн логотипів.

Спіймайте прекрасного дизайнера логотипів за велику ціну

Наведені вище логотипи використовували різні типи зображень риб та різні дизайнерські концепції, щоб виразити унікальну індивідуальність кожного бізнесу. Ви можете розглянути можливість створення власного логотипу, щоб заощадити гроші, але якщо ви не маєте навичок дизайну, є краще рішення.

Деякі виробники логотипів заявляють, що вони безкоштовні, але якщо ви хочете використовувати свій логотип комерційно, вам доведеться платити. На мій подив, Мені було дешевше працювати з досвідченим дизайнером логотипів на Fiverr – і ви отримаєте більше професійних результатів.

Помітні функції Fiverr

  • Логотипи будь-якого бюджету. Найдешевші «концерти» (проекти) Fiverr дійсно коштують всього 5 доларів США.
  • Десятки тисяч дизайнерів. Fiverr є домом для дизайнерів логотипів з усього світу, пропонуючи величезну різноманітність стилів дизайну.
  • Пряме повідомлення. Ви можете використовувати безкоштовний мобільний додаток Fiverr для обміну повідомленнями з обраним дизайнером.
  • Захищений від ескроу Fiverr повністю безпечний у використанні. Ваш платіж надійно зберігається в режимі дескритування, поки робота не буде виконана.

Щоб дізнатися більше про платформу та побачити зразки логотипів, читайте наші поглиблений огляд Fiverr.

Як працює Fiverr

Навігація по Fiverr – це легко, завдяки інтуїтивно зрозумілому та зручному дизайну. Просто перейдіть на головну сторінку Fiverr, наведіть курсор миші на графіку & Дизайн, а потім виберіть «Дизайн логотипу» під «Логотип» & Ідентичність бренду.

Скріншот Fiverr - меню «Графіка та дизайн»

Щоб розпочати пошук дизайнера, який спеціалізувався на логотипах для риби, ви можете ввести ключові слова на панелі пошуку (наприклад, “мінімалістичний логотип риби”), oзверніться за допомогою до майстра пошуку дизайнера логотипів Fiverr. Майстер задасть вам кілька запитань щодо вашого логотипу, а потім запропонує дизайнерам, які можуть відповідати.

Скріншот Fiverr - майстер пошуку дизайнера логотипів

Існує безліч фільтрів пошуку, які допоможуть вам знайти дизайнерів, які найкраще відповідають вашим потребам. Наприклад, ви можете вказати потрібний тип логотипу (наприклад, значок талісмана), термін виконання проекту та ціновий діапазон..

Скріншот Fiverr - Дизайнери логотипів рибПорада експертів: Оцінюючи дизайнери логотипів у Fiverr, переконайтесь, що ретельно перегляньте їхні портфоліо разом із відгуками клієнтів. Якщо стиль дизайнера не відповідає обраному вами логотипу, або минулі клієнти мають негативно сказати про них, продовжуйте шукати.

Як зробити власний логотип для риб

Якщо у вас є дизайн, ви можете спробувати створити власний логотип. Граючи з безкоштовним онлайн-виробником логотипів, також може допомогти вам придумати початкові ідеї, якими ви зможете поділитися з дизайнером Fiverr.

Я покажу вам, як це зробити з Wix Logo Maker, моїм улюбленим інструментом дизайну логотипів. Він використовує AI (штучний інтелект) для генерування спеціальних концепцій логотипу на основі характеру вашого бізнесу та ваших дизайнерських уподобань. Щоб дізнатися більше про те, як це працює, читайте наші поглиблений огляд виробника логотипів Wix.

Але перш ніж піти далі, важлива обережність: хоча багато виробників логотипів вільно користуватися, вам доведеться платити за фактичне завантаження та використання вашого логотипу.

Для початку, перейдіть на головну сторінку виробника логотипів Wix. Після того, як ви зареєструєтеся в безкоштовному акаунті, майстер AI задасть вам ряд питань щодо вашого бізнесу та налаштувань стилю вашого логотипу. На основі ваших відповідей майстер показує вам можливі дизайни логотипів. Не бійтеся відхиляти перші кілька варіантів і просити більше.

Вибравши запропонований логотип з найбільш потенційним потенціалом, ви перейдете до тієї частини цього інструменту, яка мені найбільше подобається: редактора логотипів. Ось, ви можете налаштувати майже всі аспекти дизайну логотипу, включаючи піктограму, кольори, шрифти та деталі макета.

Скріншот Wix Logo Maker - редактор логотипів

Якщо у вас є логотип риби, який ви любите, чудово – продовжуйте і платите за нього, щоб отримати високоякісні файли зображень та повні права на комерційне використання. Якщо ні, просто завантажте безкоштовний файл попереднього перегляду (низькою роздільною здатністю). Потім шукайте відгуки у своїх друзів та колег про те, як зробити це краще.

Альтернативи виробника логотипів Wix

Якщо ви не отримаєте логотип своєї мрії від виробника логотипів Wix, то пропоную перевірити ці інші варіанти:

  • Пошиття брендів також використовує AI і пропонує особливо привабливі попередньо встановлені кольорові палітри. І ви отримуєте доступ до величезної бібліотеки іконок. Для отримання додаткової інформації читайте наше огляд експертів фірмових брендів.
  • Looka пропонує чудове обслуговування клієнтів, а його можливості налаштування є більш обмеженими, AI має властивість створювати красиві логотипи прямо з початку роботи. Дивіться кілька прикладів у нашому поглиблений огляд Looka.

Відкиньте свою чисту ширшу – кілька фінальних думок

Пошук правильного логотипу для вашої компанії потребує часу та уважної уваги до деталей. Незалежно від того, чи вирішили ви найняти дизайнера на Fiverr, або спробуйте створити власний логотип за допомогою Wix Logo Maker, рекомендую ознайомитись детальніше з вашими улюбленими логотипами для риб. Навчіться бачити деталі, які роблять логотип чудовим.

Не знаєте, чи риба – це правильний талісман для вас? Прочитайте наше керівництво по створенню логотипу тварин.

Якщо ви шукаєте більше ідей дизайну логотипу, не пропустіть наші докладний перелік найкращих послуг із дизайну логотипів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me