Найкращі альтернативи Weebly – 5 розробників веб-сайтів роблять це краще

Weebly має хорошу репутацію, і легко зрозуміти, чому. Це доступно, зручно для початківців, і навіть діти можуть ним користуватися.


Однак, хоча Weebly отримує в основному позитивні відгуки, це не правильний розробник сайтів для всіх. Це один із тих випадків, коли простота означає обмеженість можливостей, і, можливо, ви і ваш веб-сайт переросли в цей момент Weebly..

Можливо, ви шукаєте кращі шаблони або різноманітніші цікаві програми.

Так чи інакше, ви будете раді дізнатися, що там є чудові альтернативи. Ми протестували всіх основних гравців, і в цій статті ми розглянемо найкраще. Ви готові?

Вікс

Це не дивно Вікс є першою альтернативою Weebly у нашому списку. Зараз він має понад 110 мільйонів клієнтів, завдяки своїй відданості спростити веб-дизайн та хостинг, а також постійній інновації. Wix пропонує п’ять планів ціноутворення, включаючи безкоштовний план, щоб задовольнити широкий спектр бюджетів та потреб.

Зрозуміло, що рецензентам це подобається.

Найкращі альтернативи Weebly - 5 розробників веб-сайтів роблять це краще

Плюси

 • Wix надає велику бібліотеку шаблонів із понад 500 професійно розробленими шаблонами для багатьох категорій. Ви можете отримати доступ до всіх шаблонів безкоштовно з будь-яким планом ціноутворення.
 • Для розширення можливостей існують сотні безкоштовних і преміальних програм. Основні програми, такі як Builder форм та блог, безкоштовні.
 • Досконалий конструктор перетягування пікселів із усіма інструментами, які можна побажати, означає, що ви можете широко налаштувати веб-сайт.
 • Wix постійно оновлює та вдосконалює свою послугу з точки зору шаблонів, додатків та функцій, без жодних ознак зупинки незабаром.
 • Wix надає декілька методів для створення та налаштування вашого веб-сайту за допомогою редактора Wix або спеціального коду, або дозволяючи їх ADI (Artificial Design Intelligence) робити це за вас.

Мінуси

 • Оскільки розробник Wix дуже великий в інструментах та налаштовуваності, які він пропонує, на початку це може бути трохи непосильним.
 • Залежно від шаблону, багато функцій Wix вже не вбудовані; їх потрібно буде спочатку додати або придбати через App Market.
 • Як правило, Wix надає деякі найнижчі обмеження ресурсів для пропускної здатності та зберігання з більшістю планів.

Чому Wix є гарною альтернативою?

Справедливо кажучи, у масивній бібліотеці шаблонів Wix переважає майже кожен інший розробник веб-сайтів з точки зору кількості, різноманітності та якості. Більша творча свобода, яку вам дозволено за допомогою Wix, також означає, що ви зможете створити набагато унікальніший веб-сайт. Хоча Weebly має більше функцій, що випускаються за межі коробки, після того, як ви перейдете на ринок додатків Wix, він знову виходить на перше місце завдяки своїй розширюваності.

GoDaddy

GoDaddy вже давно є ім’ям у веб-хостингу. Багато хто не знає, що він також має відмінний розробник веб-сайтів GoCentral.

Найкращі альтернативи Weebly - 5 розробників веб-сайтів роблять це краще

Плюси

 • Як один з найбільших реєстраторів домену та постачальник інших послуг, пов’язаних з хостингом, GoDaddy відрізняється широкою інтеграцією між різними продуктами.
 • GoCentral – один з найпростіших розробників веб-сайтів, який можна використовувати в цьому списку, і практично не має кривої навчання.
 • Незважаючи на те, що вони пропонують лише місячну пробну версію, це чудово, що ви можете випробувати всі функції плану, який ви перевіряєте..
 • Плани GoDaddy зазвичай дешевші, ніж плани конкурентів; наприклад, ви розблокуєте можливості електронної комерції менше, ніж більшість.
 • Хоча це може бути не головним у будь-якому аспекті, більшість рецензентів погоджуються, що GoDaddy надає всі найважливіші функції, такі як електронна комерція, SEO для початківців та прості блоги.

Мінуси

 • Новий конструктор веб-сайтів GoCentral є дуже обмежуючим, що стосується наявних шаблонів, а також обмежених параметрів налаштування..
 • GoDaddy пропонує лише обмежений пробний період 30 днів, протягом якого ви можете розмістити ваш веб-сайт; інші будівельники, навпаки, приділяють вам необмежену кількість часу.
 • GoDaddy – один із розробників цього списку з найменш широким набором функцій.

Чому GoDaddy є гарною альтернативою?

Як один з найбільш широко використовуваних реєстраторів домену, багато людей, які шукали присутність в Інтернеті, можливо, вже купили хостинг пошти, домени чи інші продукти від GoDaddy. Покупка хостингу у них також дозволяє керувати всіма покупками з одного акаунта. Хоча не такий настроюваний чи розширений, як Weebly Builder, GoCentral, можливо, ще простіший і швидший у використанні.

WordPress

Найкращі альтернативи Weebly - 5 розробників веб-сайтів роблять це краще

WordPress не потребує вступу як імені, яке буквально запустило індустрію розробників веб-сайтів. WordPress.com – це власницька, розміщена платформа найбільш вживаної у світі системи управління вмістом. Основна увага зосереджена на наданні чудової платформи, на якій можна створювати вміст блогів.

Плюси

 • Інструменти для блогів WordPress.com та редактор вмісту все ще є одними з найбільш зручних і цікавих способів створення контенту блогу.
 • За допомогою бізнес-плану ви розблокуєте можливість використовувати сторонні шаблони та плагіни, що різко розширює ваш кругозір щодо дизайну та особливостей.
 • WordPress.com – одна з найкращих платформ для SEO, з оптимізованою платформою, свободою налаштування SEO та низкою функцій.
 • Не рахуючи сторонніх тем, WordPress.com має майже 300 безкоштовних та преміальних тем. Тільки у Wix є більше.
 • Завдяки своїм відкритим корінням та величезною популярністю WordPress.com має одну з найбільших та найактивніших спільнот, яка також може допомогти вам вирішити проблеми..

Мінуси

 • Хоча Бізнес-план долає цей недолік, ви все ще сильно обмежені в частині функцій із нижчими планами.
 • WordPress.com насправді не пропонує жодної можливості електронної комерції, окрім простої кнопки PayPal без бізнес-плану та плагіну WooCommerce..
 • Доступні варіанти налаштування відрізняються залежно від вашого шаблону, але в основному прості та базові.

Чому WordPress є гарною альтернативою?

Що стосується ведення блогів, то мало платформ настільки впорядковано та цікаво використовувати, як WordPress. Завдяки одній з найкращих функцій SEO, WordPress – це розробник, який використовується для веб-сайтів, що ведуть блоги. Величезна бібліотека шаблонів та сторонні параметри також означають, що ви, ймовірно, зможете знайти більш підходящий дизайн, з якого можна запустити веб-сайт.

Сайт123

Найкращі альтернативи Weebly - 5 розробників веб-сайтів роблять це краще

Створення веб-сайту с Сайт123 передбачається, що це так само просто, як 1, 2, 3. Його тришаговий процес означає, що протягом декількох хвилин у вас буде готовий веб-сайт для початку налаштування. Створити блог, бізнес-веб-сайт чи інтернет-магазин спростити та легко зробити це, здається, що рецензентам це подобається.

Плюси

 • Site123 має один з найкращих варіантів цінових планів, з широким діапазоном цін, варіантів виставлення рахунків та хорошим співвідношенням ціни та якості при погляді на ресурси.
 • Так само, як WordPress.com, платформа Site123 створена для SEO та є однією з найефективніших платформ у продажу.
 • Для простого розробника веб-сайтів Site123 фактично пропонує широкий ринок додатків, широкий спектр функцій та інтеграцій.
 • Site123 надає бібліотеку шаблонів з майже 200 абсолютно безкоштовних дизайнів, які чутливі та настроюються.
 • Хоча вони не мають необмежених планів, у них є найвищі обмеження пропускної здатності та пам’яті, які навряд чи будуть використані цільовим ринком.

Мінуси

 • Хоча розробник веб-сайтів Site123 дуже сприятливий для початківців, він не має функцій перетягування і, як правило, більш обмежувальний.
 • Неможливо додати користувальницький код або стиль на свій веб-сайт.
 • Вам потрібно буде зареєструватися на зниженому довгостроковому хостингу, щоб ціни були ближче до інших будівельників у цьому списку..

Чому Site123 хороша альтернатива Weebly?

Site123 і Weebly багато в чому схожі, через що важко сказати, що робить одного кращим за іншого. Однак, Можливо, простіше і швидше створити свій веб-сайт за допомогою сайту123.

Шопіруйте

Найкращі альтернативи Weebly - 5 розробників веб-сайтів роблять це краще

Для багатьох назва Шопіруйте стала синонімом інтернет-магазинів, особливо магазинів, що доставляють товари. Shopify – це преміальний постачальник хостингових послуг електронної комерції з потужними функціями, зокрема, що стосується інтеграції з точки зору продажу (POS).. Маючи понад 1,2 мільйона користувачів, платформа є одним з найбільш широко використовуваних розробників веб-сайтів електронної комерції, і він отримує відмінні відгуки.

Плюси

 • Shopify є неперевершеним, коли мова йде про інтеграцію з іншими платформами електронної комерції, такими як їх поглиблена інтеграція Oberlo для доставки з краплями.
 • Платформа надає можливості та навіть фізичне обладнання для інтеграції вашого фізичного магазину чи продажу з вашим інтернет-магазином.
 • Маючи понад сотню загальних шаблонів інтернет-магазинів, які бездоганно розроблені, Shopify має один з найкращих виборів тем для електронної комерції..
 • Ви можете повністю налаштувати шаблон Shopify за допомогою спеціального коду і навіть створити шаблон з нуля за допомогою спеціальної мови кодування, Liquid.
 • Shopify може масштабуватись, щоб задовольнити будь-які потреби на рівні підприємства та може допомогти вам створити індивідуальне рішення для вашого бізнесу.

Мінуси

 • Незалежно від того, який план ціноутворення у вас є, Shopify все ще знижує плату за транзакції 2, 1 або 0,5%.
 • Крім своїх дорогих планів, більшість шаблонів і додатків Shopify не є безкоштовними і коштують порівняно дорого для інших будівельників..
 • Shopify не має кращих інструментів для ведення блогів та SEO, особливо враховуючи ціну.

Чому Shopify є гарною альтернативою?

Зрозуміло, що Shopify є найкращим варіантом, коли мова заходить про електронну комерцію майже всіма можливими способами. Однак для Weebly це не мало, оскільки Shopify майже в своєму класі, коли справа стосується інтеграції електронної комерції, можливостей POS, інтеграції доставки та функцій управління магазином..

Як вибрати найкращу альтернативу для вас

Weebly є самим чудовим розробником веб-сайтів, але є багато інших варіантів, які настільки ж хороші та можуть працювати в певних аспектах. Як ви вже могли бачити, альтернативи Weebly бувають різних форм і розмірів. Це означає, що жодна альтернатива не є найкращим варіантом у кожному способі.

Хорошим свідченням того, що варто звернути увагу на одне з них, є те, якщо будь-яке з наступних тверджень резонує з вами:

 • Якщо ви хочете отримати більше шаблонів, настроюваних можливостей та розширюваних функцій, виберіть Wix завдяки 500-сильній бібліотеці шаблонів та ідеальному конструктору перетягування та пікселів..
 • Якщо у вас уже є їх продукція або ви хочете керувати кількома покупками на хостингу, то виберіть GoDaddy через її єдину та інтегровану інформаційну панель продукту.
 • Якщо ви хочете вести блог, щоб регулярно публікувати вміст і показуватися в пошукових системах, то використовуйте WordPress.com для його фантастичного створення контенту та вбудованого SEO.
 • Якщо ви хочете ще простіший і швидший спосіб запустити свій веб-сайт, ніж Weebly, тоді використовуйте Site123 для його три крокового процесу створення веб-сайту та простого конструктора.
 • Якщо ви хочете запустити широкомасштабний магазин електронної комерції, тоді використовуйте Shopify для найкращого класу доставки, пошуку продуктів та інтеграції POS.

Якщо ви очікуєте відповіді на всі запитання “Чи найкраща альтернатива Weebly?”, Я б сказав, що це Wix. Серед усіх цих будівельників Wix охоплює найбільшу грунт, і, хоча це може бути досягнуто іншими будівельниками в одній грані, він перемагає їх усіх, коли на це цілісно дивишся..

Для одного, У Wix є найширша бібліотека шаблонів. Він також має пристойний ринок додатків, який може переходити до ноги з будь-якою з інших альтернатив. Незважаючи на те, що спочатку трохи непосильне, він також має гнучкий та потужний конструктор веб-сторінок перетягування. Його Інтернет-магазин та додатки для блогу досить хороші, щоб забезпечити життєздатну альтернативу WordPress.com, не обмежуючись здебільшого блогів; і Shopify, не коштуючи руки та ноги.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map