MojoHost, Dünyanın En Üst Seviyeli Veri Merkezlerinde Güvenilir Hosting Hizmetleri Sunuyor

Ekibi MojoHost sıkı çalışan ve yaptıklarını seven tutkulu deneyimli sistem yöneticileri grubudur. İle konuştuk Brad Mitchell, Başkan, barındırma ve yönetilen hizmet teklifleri ve gerektiğinde özel barındırma çözümleri oluşturma yetenekleri hakkında.


Hangi Hosting planlarını sunuyorsunuz?

MojoHost; Özel sunucular, SSD ve HDD sürücülere sahip Sanal Özel sunucular, ölçeklenebilir S3 uyumlu Nesne Depolama, CDN, Web Uygulaması Güvenlik Duvarı, etki alanları, e-posta çözümleri ve çok daha fazlasını sunar.

SSD’li VPS ve HDD’li VPS arasındaki fark nedir?

Sanal Özel Sunucular, tek bir makinenin güvenli bölümleridir. SSD’li bir VPS, verileri depolamak için hızlı ve güvenilir SSD sürücüleri kullanan bir düğümün parçası olurken, HDD’li VPS’ler depolanan veri birimi başına daha fazla hacim ve maliyet tasarrufu sağlar. HDD’ler daha kapasitif ve ekonomiktir, ancak okuma / yazma hızları genellikle bir SSD’nin yaklaşık% 30’undadır. İkincisinin de daha uzun bir ömrü vardır, ancak MojoHost’un müşterileri, tüm donanımımızın ilk arıza belirtisinde izlendiğinden ve değiştirildiğinden endişelenmesine gerek yoktur..

Hangi eklentiler ve eklentiler mevcuttur?

Tüm MojoHost’un sunucuları özelleştirilebilir; sürücü yapılandırmaları, yedeklemeler, RAID denetleyicileri, sunucu yönetimi, yer-uydu bağlantısı hızı, bant genişliği tahsisi vb. Arasından seçim yapılabilir. Standart Softaculous CPanel eklentisinden Wowza Media Server ve Proxygence’ın ProxyPass ve PSSO’suna kadar. Bahsetmeye değer başka bir eklenti SendFaster. Bu devrim niteliğindeki TCP / IP optimizasyon aracı, veri aktarımının etkinliğini büyük ölçüde artırır ve uzak konumlardaki kullanıcılar için kullanıcı deneyimini geliştirir. Bazen CDN’den daha verimli olduğu kanıtlanmıştır ve bir İçerik Dağıtım Ağı ile birlikte mümkün olan en iyi performansı sağlar. MojoHost ekibi tarafından kısa süre önce tanıtılan yeni bir ürün MojoShield. Bu sağlam Web Uygulaması Güvenlik Duvarı, botlarla ve izinsiz girişlerle mücadele eder, DDoS ve diğer siber saldırıları azaltır ve bilgi işlemin kullanıcılara daha yakın bir noktaya getirilmesiyle veri aktarımını optimize etmek ve kolaylaştırmak için kullanılabilir.

Müşteriler alan adlarını MojoHost aracılığıyla satın alabilirler?

MojoHost günlük düşük fiyatlara sahiptir ve tüm ortak TLD’lerden alan adları sunar. MojoHost alan adları varsayılan olarak veri gizliliği ve kimlik koruması ile birlikte gelir.

Planlarınız SSL sertifikaları içeriyor mu?

Tüm MojoHost’un yönetilen müşterileri, LetsEncrypt aracılığıyla ücretsiz olarak kurulan ve bakımı yapılan SSL sertifikalarını isteyebilir.

Sunucularınız nerede??

Veri merkezlerimiz Miami, Florida (ABD) ve Amsterdam (NL) yakınlarındaki Haarlem’de bulunmaktadır ve bunların her ikisi de büyük NAP’lardır (Ağ Erişim Noktası). İlki, Kuzey Amerika’daki en güzel ve en pahalı veri merkezlerinden biridir. Tier 4 tasarımıyla, güç veya soğutma için hiçbir zaman kesinti olmaz. MojoHost’un her iki konumu da – ABD ve AB, İnternet’te önemli yerlere sahip, büyük akran alışverişleri ve mükemmel bir ağ bağlantısı kuruyor. Şu anda ek bir yer “fırında”.

Çıkış sitelerini MojoHost’a taşıyan müşteriler için taşıma hizmetleri mevcut mu??

Geçiş yardımı, herhangi bir sanal veya özel sunucu siparişiyle ücretsiz olarak sağlanır ve kurulum yardımı, herhangi bir katmanın nesne depolama ve CDN’si için ücretsizdir.

Sunucularınızın bilgisayar korsanlarına ve diğer siber tehditlere karşı ne güvenliği var?

Ağımızın her bölümü yedeklilik ve esneklik için tasarlanmıştır. Performansı artıran, gecikmeyi azaltan, internet kesintilerini önleyen ve paket kaybını azaltan veya ortadan kaldıran sürekli gerçek zamanlı analizler yoluyla küresel yönlendirme kararlarımızı geliştirmek için Noction adlı yazılımı kullanıyoruz. Farklı ISS’lere birkaç büyük yer-uydu bağlantısı kanalımızın yanı sıra birkaç borsada doğrudan bir bağlantı var ve böylece düzenli DDoS’leri sorunsuz bir şekilde halledebiliyoruz. Hedeflenen müşteriler için, yukarıda belirtilen MojoShield ürünü çok daha yüksek esneklik ve koruma sağlar.

Yedekleme ve kurtarma hizmetleri sunuyor musunuz??

MojoHost’un müşterilerinin hizmetlerinin bir parçası olarak yedeklemeleri seçmeleri önerilir ve destek planının bir parçası olarak tam olarak yönetilen müşterilere kurtarma hizmetleri sunarız.

Müşterileriniz için hangi destek seçenekleri mevcuttur?

MojoHost’un destek planları, isteklerle veya yapılandırmalarla izleme ve nadiren yardım içeren en küçük Bronzdan, sunucuyla ilgili hemen hemen her şeyi kapsayan Diamond’a kadar uzanır. Bu plan, yapılandırmalar, yükseltmeler, optimizasyon, izleme, yama ve sunucunuzun ihtiyaç duyabileceği diğer her şeyi halletmek için bir sunucu yöneticileri ekibi istihdam etmenize eşdeğerdir. Diamond Destek planını kullanan müşterilerin genellikle büyük ve karmaşık sunucu gereksinimleri vardır. Deneyimli sistem yöneticileri ekibimiz 7/24/365 çalışıyor ve yönetilen hizmetlerimiz `insanların genellikle bir web barındırıcısının desteğinden beklediklerini aşıyor.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me