Môžete vytvoriť vstupnú stránku v nepretržitom kontakte?

Ak chcete vytvoriť vstupnú stránku, ktorá je plne integrovaná do vašej e-mailovej marketingovej kampane, oplatí sa vyskúšať službu Constant Contact.


Spoločnosť Constant Contact, ktorá sa špecializuje na všetok e-mailový marketing, pomáha jej členom pri vytváraní rôznych e-mailových vstupných stránok. V podstate ide o jednotlivé webové stránky, ktoré je možné distribuovať do vášho zoznamu adries, povzbudiť vaše publikum, aby podniklo konkrétne kroky.

Môžete si vybrať medzi desiatkami až desiatkami šablón, z ktorých každá bola navrhnutá tak, aby umožňovala konverziu. Nájdete požadovaný typ e-mailu, či chcete, aby sa vaše publikum prihlásilo na nejakú udalosť, zúčastnilo sa súťaže alebo stiahlo svoju najnovšiu e-knihu.

Je pravda, že vaše možnosti sú pri používaní funkcie Nepretržitý kontakt obmedzené, pretože stránky boli skutočne navrhnuté ako telo e-mailu v porovnaní so samostatnou vstupnou stránkou. Ak hľadáte viac univerzálnosť alebo ak chcete vytvoriť úplne prispôsobiteľnú vstupnú stránku, odporúčame vám prejsť na stránky Wix alebo GetResponse..

však, ak hľadáte podporu svojej e-mailovej marketingovej stratégie– hoci sa zvyšuje počet konverzií – Stály kontakt môže byť presne tým, čo potrebujete. A proces vytvárania nemohol byť priamejší.

Ako vytvoriť vstupnú stránku v neustálom kontakte

Prvé veci: zaregistrujte si účet pomocou služby Constant Contact a overte svoju e-mailovú adresu. V tomto bode sa dostanete na úvodnú obrazovku, kde môžete začať budovať svoju e-mailovú kampaň.

Môže-You-Create-a-landing-page-in-Constant-Kontakt-image1

Krok 1: Vyberte svoju šablónu

Prejdite si galériu konštantného kontaktu a vyberte šablónu vstupnej stránky pre e-mail.

Tento proces môže chvíľu trvať, ako sú momentálne sú v ponuke stovky šablón. Každá z nich môže byť prispôsobená vašim potrebám.

Môže-You-Create-a-landing-page-in-Constant-Kontakt-image2

Tip pre profesionálov: Definovanie hlavného cieľa vašej kampane vám pomôže určiť, ktoré funkcie najlepšie vyhovujú vašim potrebám. Napríklad funkčnosť vstupnej stránky sa zmení v závislosti od toho, či chcete zvýšiť predaj poskytnutím kupónu alebo zvýšením návštevnosti pomocou nového blogového príspevku..

Krok 2: Prispôsobte si vstupnú stránku

Upravte vybranú šablónu tak, aby zodpovedala vašej značke pokiaľ ide o farby, písma, jazyk a celkový štýl.

Pomocou blokov obsahu môžete vytvoriť odvážne prispôsobené správy (používatelia ActiveCampaign budú oboznámení s touto metódou). Jednoducho vložte rôzne typy obsahu ako jednotlivé prvky z kariet na ľavej strane.

Môže-You-Create-a-landing-page-in-Constant-Kontakt-image3

Existujú rôzne typy blokov, ktoré môžete integrovať do svojej šablóny:

 • základné: Kliknutím na príslušné bloky umiestnite obrázok, textové pole, tlačidlo, delič alebo medzerník do svojej šablóny.
 • Akčné bloky: Vyberte integráciu systému Shopify a vytvorte predajné miesto, Eventbrite pre služby predaja lístkov alebo nástroj RSVP na správu odpovedí na pozvánky na udalosti. Môžete tiež použiť nástroj Anketa na získanie spätnej väzby od zákazníkov, možnosť Darovať prijímanie darov alebo ponúkať svojim zákazníkom špeciálne zľavy pomocou nástroja Kupón..
 • rozvrhnutie: Vizualizujte rôzne možnosti rozloženia, ktoré môžete použiť pre svoju šablónu.

Tip pre profesionálov: Odolajte nutkaniu príliš komplikovať rozloženie. Všeobecné pravidlo, pokiaľ ide o cieľové stránky s vysokou konverziou, je „menej je viac“. Vaším cieľom je vytvoriť esteticky príjemný a použiteľný dizajn, ktorý návštevníkovi uľahčí prekliknutie na vašu ponuku.

 • snímky: Pri odovzdávaní obrázkov z pracovnej plochy alebo z adresy URL obrázka pokračujte podľa jednoduchých pokynov na obrazovke. V testovacej prevádzke sme zaznamenali časté problémy s nástrojom na úpravu fotografií. Táto vec môže spôsobiť, že proces vkladania obrázkov bude skôr frustrujúci.

Môže-You-Create-a-landing-page-in-Constant-Kontakt-image4

Môže-You-Create-a-landing-page-in-Constant-Kontakt-image5

 • dizajn: Zmeňte rôzne prvky rozloženia vstupnej stránky vrátane grafiky na pozadí, písiem a farieb.

Tip pre profesionálov: Nezabudnite do svojho návrhu zahrnúť dostatok bieleho priestoru, aby upútali pozornosť čitateľa na najdôležitejšie prvky na obrazovke

Táto platforma je veľmi intuitívna. Môžete pretiahnuť ľubovoľný prvok alebo kliknutím upraviť text priamo na šablóne. Vďaka tejto funkcii je služba Constant Contact veľmi podobná technológiám ActiveCampaign, GetResponse a Wix, ktoré tiež ponúkajú užívateľsky príjemný proces vytvárania..

Môže-You-Create-a-landing-page-in-Constant-Kontakt-image6

Tip pre profesionálov: Nepotrebujete viac ako pár presvedčivých slov, aby ste si vytvorili titulok upútajúci pozornosť alebo jednostrannú obálku, ktorá vysvetľuje návrh hodnoty vašej značky. Nezabudnite zahrnúť podobne krátke, ale sladké tlačidlo CTA, ktoré oslovuje vašich používateľov a povzbudzuje kliknutia

Krok 3: Prezrite si ukážku a odošlite svoju kampaň

Po dokončení tvorby svojho majstrovského diela si môžete šablónu zobraziť z pohľadu stolného počítača alebo mobilu aby bola zaistená jeho optimalizácia pre všetky zariadenia. Na rozdiel od Wix vám však Constant Contact nedovolí upravovať svoj dizajn v mobilnom režime.

Stačí kliknúť na sivé políčko „Skontrolovať a zobraziť ukážku“ v pravom hornom rohu a potom na „Ukážka“. Môžete prepínať medzi ukážkami pracovnej plochy a mobilu:

Môže-You-Create-a-landing-page-in-Constant-Kontakt-image7

Môže-You-Create-a-landing-page-in-Constant-Kontakt-image8

Tip pre profesionálov: Skontrolujte, či sú vaše písma dostatočne veľké na to, aby sa dali prečítať na mobilnom zariadení. Rozdeľte svoj text na časti, aby bol ľahko stráviteľný na všetkých zariadeniach.

Keď budete so svojím dizajnom spokojní, kliknite na tlačidlo „Skontrolovať chyby“ a pred odoslaním e-mailu skontrolujte, či neobsahuje nejaké chýbajúce alebo neplatné odkazy..

Môže-You-Create-a-landing-page-in-Constant-Kontakt-image9

Opravte všetky chyby pred kliknutím na tlačidlo „Pokračovať“. Dostanete sa na obrazovku so žiadosťou o ďalšie informácie o svojej kampani.

Môže-You-Create-a-landing-page-in-Constant-Kontakt-image10

Teraz môžete pošlite skúšobný e-mail až piatim príjemcom. Toto je užitočná funkcia, pretože vám umožňuje vykonať všetky potrebné úpravy pred rozbalením vašej e-mailovej vstupnej stránky do celého zoznamu e-mailov.

Zadajte až päť e-mailových adries a potom kliknite na tlačidlo „Odoslať test“. Ak váš skúšobný e-mail vyzerá dobre, zadajte zvyšných príjemcov a kliknite na tlačidlo „Odoslať“.

Krok 4: Zmerajte svoje výsledky

Po odoslaní kampane môžete prejsť na kartu Prehľady a zmerať svoje výsledky. To vám umožní sledujte úspech svojich vstupných stránok do e-mailu prostredníctvom nástrojov a analytických prehľadov spoločnosti Constant Contact v reálnom čase.

Môžete zistiť, kedy a kde ľudia otvárajú, čítajú, klikajú a posielajú ďalej vášmu e-mailu, kto sú a či sú na počítači alebo mobilnom zariadení.

Tieto informácie vám potom môžu pomôcť vyladiť marketingovú kampaň a optimalizovať šablónu vstupnej stránky tak, aby sa nabudúce zlepšili vaše výsledky.

Tip pre profesionálov: Vyskúšajte funkciu testovania A / B spoločnosti Constant Contact. Môžete poslať dva rôzne vzory e-mailov s rôznymi prvkami, napríklad obrázkom hrdiny, aby ste monitorovali, ktorá verzia má lepšiu výkonnosť. Je to účinný spôsob, ako dramaticky zvýšiť výkonnosť vašej vstupnej stránky s e-mailom

Kto by mal vytvárať vstupné stránky s neustálym kontaktom?

Najväčšou nevýhodou používania služby Constant Contact je to, že každá funkcia je špeciálne navrhnutá na integráciu do jej e-mailových marketingových kampaní.

Ak máte záujem o vytvorenie vstupných stránok, ktoré nemusia nevyhnutne súvisieť s e-mailovou marketingovou kampaňou – napríklad vstupnou stránkou, na ktorú odkazujú vaše stránky sociálnych médií -, máte radšej platformu ako Wix alebo GetResponse, ktorá môžete použiť na vytvorenie akýkoľvek typ vstupnej stránky.

Bohužiaľ nie je k dispozícii možnosť bezplatného účtu. však, Ak sa momentálne nachádzate v USA, môžete získať bezplatnú 60-dňovú skúšobnú verziu, nevyžaduje sa číslo kreditnej karty – nezabudnite však, že táto skúšobná doba je spojená so značnými obmedzeniami služby.

Používatelia v iných krajinách dostanú svoje prvý mesiac zadarmo pri registrácii na službu. Počas tohto bezplatného mesiaca bude váš účet plne funkčný. Na registráciu však musíte zadať údaje o svojej kreditnej karte.

Konštantný kontakt vo všeobecnosti uľahčuje výrobu nádherných, ale praktických vstupných stránok pre e-maily. Vzhľadom na rôzne obmedzenia platformy je však pravdepodobne najvhodnejšia e-mailových marketingových začiatočníkov, začínajúcich firiem a malých podnikov ktorí práve začínajú rozširovať svoje zoznamy e-mailov.

Ak je vaša firma už dobre etablovaná a už nejaký čas sa zaoberáte e-mailovým marketingom, mali by ste zvážiť kúpu účtu E-mail alebo Email Plus. Prípadne by ste mali radšej zvoliť službu, ktorá sa špecializuje na rôzne typy vstupných stránok.

Konštantný kontakt tvrdí, že za každých 1 EUR vynaložených na svoju e-mailovú marketingovú kampaň pomocou platformy získate priemernú návratnosť investícií 38 USD. To je celkom lákavé, ale nakoniec je len na vás, ako sa rozhodnete pre najlepšiu cestu na dosiahnutie vašich marketingových cieľov.

zdroj

https://www.constantcontact.com/uk/home-page

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map