Логотип Mojo: Створення найкращого логотипу веб-сайту

Якщо ваші творчі соки течуть, і ви не можете чекати висловити себе, тоді не слідкуйте за розробкою логотипу для веб-сайту вашого бізнесу. Хоча творчість є фантастичним надбанням, якщо мова йде про логотипи, його потрібно використовувати досить обережно. У нашому дедалі більш напруженому світі, де інформація кидається на нас з усіх напрямків 24/7, створити логотип, який буде виділятися та бути негайно впізнаваним, – це не простий подвиг. Цього року ми бачимо, що логотипи спрощені ще в більшій мірі, доводячи, що менше часто більше.


Логотип HP 2021

Фірмовий знак: призначення логотипу

Логотип призначений для втілення сутності вашого бізнесу та створення засобів, за допомогою яких потенційні клієнти можуть миттєво розпізнати ваш бренд. Він повинен бути достатньо універсальним, щоб його можна було застосувати до різних платформ, надаючи вашому бізнесу стійкий образ щодо всього, від вашого веб-сайту до мобільного додатку. Хоча ви хочете, щоб вона була актуальною, ви також хочете, щоб вона була позачасовою, тому важливо врахувати, чи справді останні тенденції втілюють ваш продукт або просто підсилюють ваше его, зрештою, ви не хочете, щоб воно було настільки модним, що, наступного року це вже виглядає застарілим. Чіткі лінії та прості форми лежать в центрі будь-якого хорошого дизайну логотипів, особливо у 2018 році, коли спрощення форми продовжує колишню популярність та йде на крок далі в плані мінімалістичного дизайну.

логотип - брендинг

Панування веселок: відтінки 2018 року

Останні кілька років спостерігається зростання білого простору та використання негативних кольорів, але дизайнери остаточно відмовляються від мінімалістичного підходу. З мобільним веб-сайтом основні функції, зокрема великі зображення та складні деталі, поступаються місцем яскравим, сміливим кольорам. Використання занадто багато різних кольорів у дизайні логотипів може бути контрпродуктивним, і найчастіше запам’ятовуються саме ті з обмеженою кольоровою гамою. З огляду на те, що логотип зазвичай з’являється на різних платформах та продуктах, пов’язуючи бізнес з одним кольором, стає легше підтримувати узгодженість.

Пекін олімпійський логотип

Спрощення форми

Хоча в 2018 році багато графічних дизайнерів відходять від чистих, мінімалістичних ліній минулого року в рамках дизайну логотипів, прагнення до простоти все ще домінує. Використовуючи слова для створення конкретних силуетів або контурів, можна створити привабливий, але універсальний логотип, пристосований для різних платформ без погіршення якості. Різкий вигляд можна створити просто простим шрифтом, деякими налаштуваннями інтервалу та розумним використанням складання літер.

google логотип

Розкрийте це за допомогою простих фігур

Прості форми, такі як кола, прямокутники та лінії, можуть додати послідовності вашому логотипу. Створюючи баланс, логотип стає простішим для очей і заохочує нагадування про бренд – аудиторія втягується та зберігає це зображення, роблячи автоматичне з’єднання зображення та продукту. Зростаюча популярність смартфонів помітно вплинула на всі аспекти дизайну веб-сайтів, включаючи логотипи. З великими зображеннями, що падають убік, дизайнери все більше фокусуються на ілюстраціях та значках, які вигадливіші, швидші для завантаження та простіші для розуміння. Як частина веб-сайту, логотип повинен легко вписуватися у весь дизайн, саме тому багато компаній вирішують передавати свої логотипи на створення професійного графічного дизайнера.

nike логотип

Шматочки космосу

Прості концепції можуть мати драматичні результати, а використання ефектів, таких як логотипи, складання літер та негативний простір – чудові способи досягнення бренда. Елегантні форми використовувались для найкращого ефекту, подібними Samsung та Google, логотипи яких відомі та запам’ятовуються у всьому світі. Вечний логотип Nike уособлює використання графічних елементів для створення балансу в дизайні, і успіх компанії говорить сам за себе. Ще один чудовий спосіб додати більш яскравого візуального вигляду – через використання форм, що перекриваються, та сміливих кольорів, як ті, що застосовуються в дизайні логотипу Mastercard. Елементи, що перекриваються, можуть створювати відчуття руху, а також додавати дизайну глибину, не надто ускладнюючи її.

Перекриття-градієнти

Hell-vetica: Шрифти, які провалюються

Як і в будь-якому дизайні, існує стільки контр-трендів, скільки є тенденції, і дизайнери в даний час відводяться від певних елементів, які через надмірне використання стали банальними до того, що стають банальними. Певний час Comic Sans був шрифтом моменту, а потім Гельветика перейняла як символ мінімалістичного естетичного. Описаний деякими як “нео-гротескний” шрифт, Helvetica провів день на сонці, і дизайнери відхиляються від деяких менш досліджених шрифтів, доступних. Нові шрифти включають надзвичайно універсальний супозитор із ливарного продукту Good Type; барвистий і чарівний торгово-готичний дисплей від монотипії; і в кінцевому підсумку, зручний логотип Mont від Fontfabric з його характерним зовнішнім виглядом та великою варіацією ваги.

Опозиційний шрифт

Чому завивка відключена від карт

Ця стандартна фігура, яка виглядала круто, виглядала непогано роками і робила саме те, що було призначено для цього, привівши людство до серця багатьох дизайнів логотипів. Гуманоїд, що стихає, завдяки своїй гендерній нейтралітеті та поточному руху надав багатьом компаніям чітку фігуру, але стилізований вигляд втрачає оберти. Нинішня фігура вказує на невдалий дизайн та компанію, яка розглядає своїх клієнтів як прихильний колектив, а не групу творчих, творчих людей. Точний стиль, натхненний технологічними досягненнями попередніх років, виглядає так, щоб поступитися місцем більш гуманізованому підходу, коли майстерне недосконалість приваблює аудиторію гуманністю та теплотою.

swoosh зображення

Модні тенденції

Хоча ці дизайнерські концепції нададуть будь-якому логотипу найсучасніші відчуття, найголовніше – це те, щоб він відповідав бізнесу, його місії та продуктам та / або послугам. З ентузіазмом слідування останнім тенденціям дизайну не гарантує ідеального кінцевого результату, а головним є бренд, а не найгарячіші прихильності. Створення логотипу, який зможе ефективно повідомити серце бізнесу за допомогою швидкого огляду та зберегти його цілісність на кількох платформах – це, по крайній мірі, саме тому багато компаній звертаються за консультацією до професійних дизайнерів, перш ніж запустити свій останній вигляд. Хоча слідкувати за натовпом та використовувати сучасні рухи можуть бути конструктивними, не все, що блищить – це золото, зрештою, навіть гіганти ринку, як Pepsi, роблять серйозні помилки.

pepsi логотип

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me