Кращі розробники цільових сторінок для мобільних пристроїв

Незалежно від того, чи намагаєтесь ви справити враження на майбутнього шефа чи залучити нових клієнтів на свій веб-сайт, перші враження мають значення. Але якщо мова йде про цільові сторінки, мова йде не лише про зовнішній вигляд; Зрештою, цільові сторінки потребують перетворення конверсій та перетворення цікавих браузерів у зацікавлених потенційних клієнтів.


Саме це допомагає вам зробити чудовий конструктор цільової сторінки. Однак, з мобільним телефоном, який офіційно наздогнав комп’ютери як спосіб доступу до Інтернету (51,2%), ви повинні використовувати розробник цільової сторінки, який спеціально розроблений з урахуванням мобільної чуйності та використання.

Давайте розглянемо деякі з тих, хто робить це найкраще:

№1: Роз’єднати

Кращі розробники цільових сторінок для мобільних пристроїв

є експертом у всіх перетвореннях. За їхнім веб-сайтом, вони працювали з понад 14 000 брендів, включаючи великі імена, як Vimeo та Hootsuite, – щоб створити цільові сторінки, не потрібні розробникам, спливаючі вікна та клейкі панелі, що збільшують коефіцієнт конверсії кампаній та веб-сайтів..

Особливості:

Unbounce включає всі стандартні функції, але найкращим є, мабуть, його інтеграція з:

 • WordPress
 • HubSpot
 • InfusionSoft
 • Маркето
 • Відділ продажів

Це також включає досить потужний і простий у використанні конструктор цільових сторінок, як для мобільних пристроїв, так і для настільних ПК, які ви можете протестувати на веб-сайті. Користувач також має можливість створювати додаткові інструменти маркетингу, такі як користувацькі спливаючі вікна та клейкі панелі.

Ціноутворення:

Немає безкоштовних планів у Unbounce, однак у них є щедра 30-денна безкоштовна пробна версія замість звичайних 14. У них три плани ціноутворення, які в цілому порівнянні з іншими продуктами, хоча трохи на ціні. Більшість підприємств повинні бути задоволені Основним планом.

Що нам подобається:

Особливість виділення Unbounce – це фантастична інформаційна панель, яка дозволяє маркетинговим та дизайнерським агенціям легко керувати своїми клієнтами та проектами.

Що нам не подобається:

Вони не мають дійсних планів ціноутворення для населення.

Для кого це?

Unbounce використовується (або використовувався) рядом величезних і негайно впізнаваних брендів. Якщо ви подивитесь на їх ціни та особливості, то зрозуміло, що вони націлені на аудиторію вищих категорій агентств і все, що завгодно, від малого до корпоративного рівня. Вони надають чудові інструменти для агентств для управління продуктами своїх цільових сторінок для окремих клієнтів.

№2: PageWiz

Кращі розробники цільових сторінок для мобільних пристроїв

PageWiz сильно позиціонує себе як інтегрований сервіс, який може допомогти маркетинговим та дизайнерським агенціям керувати клієнтськими кампаніями. Вони зосереджені на простоті використання та гнучкості. Але копаючи глибше, ми виявили, що любити ще більше.

Особливості:

PageWiz має всі найнеобхідніші функції у всіх цінових планах:

 • Інструмент дизайну конструктора цільових сторінок перетягування та перетягування
 • Вбудований автоматизований тестування A / B
 • Інформаційна панель для управління обліковими записами клієнтів
 • Шаблони для різних типів цільових сторінок
 • Аналітичний інструмент для звітування про статистику
 • Плагіни для SEO (включаючи Google Analytics та інші інструменти для веб-майстрів)

Ціноутворення:

Як і Unbounce, PageWiz пропонує 30-денний пробний період без кредитних карт. Вони також є однією з небагатьох платформ із планами, доступними для щоденних користувачів. Ви також можете обирати рахунок щомісяця, півроку чи щорічно за зниженими ставками. Ви платите лише за більшу кількість доменів, відвідувачів та повідомлення з електронною поштою з білою етикеткою з більш високими планами. Існують також “Більші” плани, розроблені для підприємств або професійних агентств з багатьма клієнтами.

Що нам подобається:

PageWiz пропонує надзвичайно гнучкі плани ціноутворення як для випадкових, так і для корпоративних користувачів, а також способи виставлення рахунків.

Що нам не подобається:

Чесно кажучи, дуже мало не подобається. Хоча, може бути більша кількість шаблонів.

Для кого це?

PageWiz призначений для всіх! Вони мають пакети та цінові плани, які є доступними для населення які просто хочуть більш високі конверсії на своєму блозі, а також пакети корпоративного рівня, які коштують тисячі доларів і забезпечують повне рішення для будь-якої потреби цільової сторінки.

№ 3: KickoffLabs

Кращі розробники цільових сторінок для мобільних пристроїв

Більше, ніж інші розробники цільових сторінок, KickoffLabs зосереджений на конкурсі та роздачі аспекту цільових сторінок, включаючи купони та реферали.

Особливості:

KickoffLabs має кілька особливостей, що відрізняють їх від решти, таких як:

 • Запуск реферальних програм для відвідувачів
 • Табло з системою очок та нагород для послідовників
 • Бонусні вступи та розблокування винагород за потенційні клієнти
 • Хабарі для відбору електронної пошти для швидкої конверсії

Всі нагороди за реферали, змагання та бонуси за лояльність – це прекрасний спосіб залучати свою аудиторію та залучати більше відвідувачів, щоб стати клієнтами.

Ціноутворення:

KickoffLabs має план бізнесу, преміум-класів та корпоративних підприємств. Кожна дозволяє отримати більше кампаній, відвідувачів та членів команди, ніж попередні, а також досить сильно відрізняється з точки зору доступних функцій. Ціни порівняно з низьким до середнього рівня, і ви можете отримати знижену ставку за щорічні виставлення рахунків.

Що нам подобається:

Фантастичні інструменти для створення власних програм винагороди на основі генерації або рефералів.

Що нам не подобається:

Дизайнер простий у використанні, але трохи обмежений у порівнянні з іншими.

Для кого це?

За винагороду, обмін та лояльність особливо потужні інструменти для того, хто запускає товар, конкуренцію чи бізнес, щоб викликати хвилювання та отримати оголення. Агенції, які проводять ці кампанії від імені клієнтів, також будуть користуватися інструментами управління клієнтами цієї платформи.

№4: InstaPage

Кращі розробники цільових сторінок для мобільних пристроїв

Як ви можете очікувати, даючи їх ім’я, InstaPage дійсно наголошує на тому, як швидко ви зможете розробити цільову сторінку. Однак це платформа, яка пропонує користувачам набагато більше, ніж швидкість.

Особливості:

Основна увага InstaPage – допомогти створити цільові сторінки, де ви не тільки продаєте себе, свою компанію чи свій бренд, але також можете стати маркетологом B2B:

 • Поглиблена аналітика користувачів, включаючи тестування A / B, теплові карти тощо
 • Величезна кількість інтеграцій з такими платформами, як Salesforce, Marketo, Zapier та Google AdWords
 • Доступ до хмари перетворення реклами для співпраці з B2B

Крім того, вони також забезпечують широку співпрацю та контроль облікових записів користувачів, щоб впорядкувати процес роботи в команді або для клієнтів, щоб переглянути роботу.

Ціноутворення:

Існує лише план Core та Enterprise, кожен з яких може виставляти рахунок щомісяця або щорічно. У пакет Core входить понад 40 інтеграцій, усі інструменти аналітики та доступ до інших інструментів для створення. Пакет Enterprise забезпечує підвищену безпеку, професійні послуги та призначений для великих корпорацій, що працюють з великим трафіком.

Що нам подобається:

Один з найкращих будівельників, який робить надзвичайно простим створення мобільних чуйних сторінок.

Що нам не подобається:

Ви не маєте багато варіантів, коли мова йде про ціноутворення, з точки зору функцій, які ви хочете чи не хочете..

Для кого це?

InstaPage орієнтований або на маркетингові агенції, які хочуть тісно співпрацювати внутрішньо та зі своїми клієнтами, або для великого бізнесу, який хоче максимально збільшити кількість конверсій та взяти участь у вигідному маркетинговому русі B2B.

№ 5: Земля

Кращі розробники цільових сторінок для мобільних пристроїв

Lander – більш зручний для користувачів та продукт початкового рівня, ніж інші у цьому списку, що робить ці важливі інструменти перетворення більш доступними для невеликих магазинів та особистих блогів, які прагнуть охопити та конвертувати більше клієнтів.

Особливості:

Навіть маючи основні функції, Lander все ще пропонує найважливіші функції:

 • Інтеграція з Marketo, Salesforce, Zapier та Webhook
 • Можливість вносити власні зміни до вашого коду
 • A / B інструменти для тестування
 • Конструктор сторінок із перетягуванням та перетягуванням
 • Інструмент для створення власних вкладок у Facebook

За винятком спеціального коду та інструментів вкладки Facebook, немає нічого надзвичайного.

Ціноутворення:

Плани ціноутворення на Ландера добре продумані і задовольняють майже будь-який бюджет. Поки немає безкоштовного плану, вони пропонують 14-денну безкоштовну пробну версію. Божевільна річ у виборі щорічної виставлення рахунків полягає в тому, що в більшості випадків ви заощадите більше половини своїх загальних витрат.

Що нам подобається:

Чудовий вибір 100+ шаблонів, щоб розпочати ваш дизайн.

Що нам не подобається:

Це не самий відполірований користувальницький досвід чи найпростіший користувач у використанні.

Для кого це?

З деякими феноменально дешевими планами ціноутворення, технічно кожен може скористатися платформою Lander. Однак, ми, мабуть, не рекомендували б його, якщо ви шукаєте функції підприємства, як вам було б краще з PageWiz або InstaPage.

Покладіть найкращу ногу Вашого бренду на мобільний

Не втрачайте шанс залучити потенційних нових клієнтів одним із найпростіших, але найефективніших можливих способів: цільовими цільовими сторінками. За допомогою будь-якого з цих варіантів ви також гарантуєте, що цільові сторінки справлятимуть враження як на мобільних, так і на робочих столах. Отже, найбільше питання, яке вам потрібно задати, це те, що саме вам підходить?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me