Кращі БЕЗКОШТОВНІ інструменти для моніторингу веб-сайтів (Pingdom вже не безкоштовно)

Моніторинг власного веб-сайту раніше був складним питанням, але вже не. У наші дні існує досить багато простих у використанні інструментів моніторингу веб-сайтів, а деякі навіть безкоштовні. Найскладніша справа знаючи, кого вибрати.


Як і у випадку з будь-яким типом безкоштовного сервісу, важко дізнатись, на які ви можете по-справжньому покластися – вибір інструменту моніторингу вашого веб-сайту є особливо важливим рішенням. Ви не хочете ризикувати втрата потенційних клієнтів та клієнтів через інструмент, який не працює належним чином.

Раніше Pingdom був відмінним, надійним безкоштовним варіантом, але тепер, коли він більше не пропонує безкоштовний план, наші експерти вирішили знайти найкращі БЕЗКОШТОВНІ альтернативи, які Інтернет може запропонувати.

Ми перевірили десятки послуг, щоб представити вам цей список, який включає не лише п’ять найкращих безкоштовних інструментів моніторингу, а й чотири платних для підприємств із складнішими вимогами. Ми регулярно перевіряємо послуги у нашому списку, щоб переконатися, що вся інформація актуальна.

Кращі безкоштовні послуги з моніторингу

 1. StatusCake
 2. Повернення
 3. Робот Uptime
 4. Монтастичний
 5. Уптимія

Найкращі платні послуги з моніторингу

 1. Пінгдом
 2. Хостинг-трекер
 3. Site24x7
 4. Моніт

Contents

Безкоштовні послуги з моніторингу веб-сайтів

1. StatusCake – Функціональний моніторинг, який не переборщив початківців

StatusCake – лондонська компанія, яка існує з 2012 року і має вражаючий список клієнтів, включаючи Microsoft, GoDaddy та Netflix. Хоча більшість інших безкоштовних інструментів перевіряють на ваших веб-сайтах лише з одного тестового вузла, StatusCake має 48 тестових місць поширився в 28 країнах світу.

статускейк

Ключові особливості

 • Моніторинг ефективності: Повна розбивка часу завантаження всіх сторінок вашого веб-сайту, перевірених з різних місць.
 • Моніторинг часу: Надійний моніторинг часу роботи, що включає перевірку веб-сайтів з інтервалом за 30 секунд.
 • Моніторинг сервера: Відстежує визначені користувачем пороги оперативної пам’яті, процесора та використання диска.
 • Сповіщення: Налаштовується для прийому електронною поштою, SMS, Twitter або через сторонні інтеграції, включаючи Slack, Discord, Pushover, PushBullet, HipChat та інші. Ви також отримаєте безгалузевий звіт, щоб ви могли встановити, як ви хочете, щоб ці сповіщення про час відображення вашим підписникам соціальних мереж.

Ціноутворення

StatusCake пропонує безкоштовну версію, яка включає в себе базовий режим роботи та тестування швидкості, і дозволить протестувати до десяти веб-сайтів. Два платні плани, Бізнес (24,49 доларів на місяць) та Суперіор (79,99 доларів на місяць) дозволяють протестувати 100 або 300 веб-сайтів, а також пропонують безліч додаткових функцій.

Платні плани поставляються з 7-денна безкоштовна пробна версія – не потрібні дані кредитної картки. Підписуючись на щорічну підписку, ви отримуєте ціну зі знижкою та два місяці безкоштовно.

Плюси
 • Зручна, зручна для роботи інформаційна панель надає детальну інформацію про ваші тести
 • Платні плани пропонують вражаючий перелік функцій
 • Ваші веб-сайти перевіряються з різних локацій по всьому світу

Мінуси

 • Вільний план досить обмежений, включає лише основні особливості
 • Команда підтримки не завжди може відповідати на запитання

Найкраще для: Компанії будь-якого розміру, які хочуть спробувати просто, багатофункціональний моніторинг, щоб перевірити, чи працює він на них. Агенції або маркетингові фахівці також знайдуть StatusCake хорошим вибором.

2. Підвищення – Гравець “Щось для кожного” в просторі моніторингу веб-сайтів

Заснований у 2007 році, Повернення надає різноманітні послуги з моніторингу, від стандартного моніторингу веб-сайтів до моніторингу реального користувача. Вражаючий список клієнтів компанії включає такі великі імена, як Microsoft, HP, Virgin і Zendesk.

Хоча платні плани пропонують широкий перелік розширених функцій, ви можете знайти кілька безкоштовних інструментів на веб-сайті компанії, в тому числі безкоштовний інструмент для моніторингу веб-сайтів який буде стежити за вашим веб-сайтом з усіх країн світу.

Безкоштовна версія надсилатиме вам сповіщення електронною поштою всякий раз, коли виникає проблема – але не раніше, ніж ваш сайт перевіряється на двох різних контрольних точках, щоб запобігти помилковим тривогам. Ви також отримуєте детальні звіти про дані, які можна експортувати в PDF або Excel.

висхідні тенденції

Ключові особливості

 • Моніторинг у багатьох браузерах: Uptrends пропонує «реальний моніторинг веб-переглядачів», який підходить до вашого веб-сайту трьома основними браузерами, щоб відтворити досвід користувачів. Функція “Повна сторінка перевірки” стосується кожної веб-сторінки та елемента вашого веб-сайту, і у неї є 200 контрольних точок по всьому світу для справжнього глобального моніторингу продуктивності.
 • Приватні пункти пропуску: Окрім 200-ти пунктів пропуску компанії по всьому світу, ви також можете придбати власну приватну контрольну точку, яка може працювати за вашим брандмауером та контролювати внутрішню мережу та внутрішні програми вашого бізнесу..
 • Диктофон транзакцій: Записуйте та відстежуйте всі транзакції на вашому веб-сайті та отримуйте детальну інформацію про процеси покупок, функції веб-сайту та час завантаження. Проаналізуйте свої результати за допомогою ряду потужних інструментів.

Ціноутворення

Uptrends пропонує три основні та два розширені плани. Основні плани складають від 14,59 доларів на місяць для 10 моніторів до 204,21 доларів на місяць для 250 моніторів. Два розширені плани пропонують такі послуги преміум класу моніторинг багатьох браузерів та моніторинг транзакцій. Вони оцінюються в $ 34,94 за бізнес-план і 63,21 $ за план підприємства.

Реальний моніторинг користувачів можна додати до будь-якого плану за додаткову плату, яка залежить від кількості переглядів сторінок.

Всі плани поставляються з 30-денна безкоштовна пробна версія – не потрібні дані кредитної картки. Ви отримуєте знижку на 20% від ціни, підписуючись на річний план.

Плюси
 • Безкоштовна версія пропонує гідні функції, яких ви не знайдете в більшості інших безкоштовних сервісів
 • Платні плани пропонують цінні функції, такі як мобільний Інтернет та реальний моніторинг браузера
 • Більше 200 контрольно-пропускних пунктів по всьому світу – ви можете протестувати свій сайт з усіх місць або просто вибрати потрібні

Мінуси

 • Безкоштовна версія все ще досить обмежена
 • Не самий зручний інтерфейс

Найкраще для: В основному будь-який тип користувачів, від приватних користувачів, які хочуть безкоштовно відслідковувати єдиний веб-сайт, до великих підприємств, які мають бюджет, щоб інвестувати в один із багатофункціональних платних планів.

3. Робот Uptime – Основний, але надійний сервіс у вільному плані

На Мальті Робот Uptime існує з 2010 року і перетворився на популярний і шанований постачальник послуг з моніторингу веб-сайтів. Ваші веб-сайти перевірені 20+ локацій по всьому світу.

uptimerobot

Ключові особливості

 • Моніторинг часу: Робот Uptime перевірятиме ваші веб-сайти кожні п’ять хвилин, щоб переконатися, що він працює і працює. За допомогою програми Pro ви можете пройти тестування через однохвилинні інтервали.
 • Сповіщення про час простою: Стандартні сповіщення надходять по електронній пошті, але за допомогою платного плану ви можете отримувати текстове повідомлення або голосові дзвінки.
 • Інтеграція платформи: Нещодавно Uptime Robot додав інтеграцію до ряду інших платформ, включаючи Google Hangouts, Twitter, Telegram, Slack та багато іншого.

Ціноутворення

Uptime Robot пропонує стандартний безкоштовний план, який включає 50 моніторів на місяць та два місяці журналів.  За допомогою програми Pro ви вибираєте ряд моніторів, і ціна відповідно коригується, коливаючись від $ 5,50 на місяць для 50 моніторів до 746 $ на місяць для 20 000 моніторів (більші рахунки доступні на запит).

Якщо ви платите щороку замість місяця за місяцем, ви отримуєте 20% знижка.

Усі платні плани пропонують 12 місяців журналів плюс розширені функції оповіщення, такі як налаштування на основі порогів тривалості простою. Ви також можете отримувати SMS або голосові сповіщення.

Плюси
 • Надійний моніторинг та оповіщення, коли ваш веб-сайт не працює
 • Налаштування розширених повідомлень для ігнорування незначних простоїв
 • Багаторазова інтеграція із соціальними медіа та сторонніми додатками

Мінуси

 • Немає моніторингу швидкості (лише час роботи)
 • Інформаційна панель не є найбільш зручною для користувачів

Найкраще для: Малий та середній бізнес та приватні користувачі шукають надійне рішення щодо моніторингу, сприятливого для бюджету. Великим компаніям та більш досконалим користувачам, ймовірно, було б краще забезпечити різницю.

4. Монтастичний – Моніторинг веб-сайтів без надмірностей безкоштовно

Монтастичний забезпечує прості речі з чистим, мінімалістичним веб-сайтом і без додаткових функцій. Він робить саме те, що говорить, що буде робити: слідкуйте за своїм веб-сайтом та надсилайте вам електронний лист, якщо він не працює. Ви також можете ввести ключові слова та вибрати, щоб отримувати сповіщення, якщо вони є чи відсутні на відповідній сторінці.

монтажні

Ключові особливості

 • Моніторинг часу: Montastic перевіряє ваш веб-сайт з інтервалом 30 хвилин, 60 хвилин, 3 години, 6 годин або 24 години. Він надсилає вам електронний лист, коли веб-сайт переходить на інший веб-сайт, і інше повідомлення, коли воно завантажується.
 • Увійдіть у Google: Montastic вимагає, щоб ви зареєструвались, щоб користуватися її послугою, але інтеграція входу в Google дозволяє пропустити процес реєстрації, замість цього підключивши свій обліковий запис Google..
 • Кілька одержувачів сповіщень: Замість того, щоб надсилати лише сповіщення про час простою на одну адресу електронної пошти, ви можете додати декілька одержувачів, щоб увесь персонал повідомлявся щоразу, коли ваш веб-сайт знижується.

Ціноутворення

Montastic пропонує: базовий вільний план що перевірятиме наявність до трьох веб-сайтів кожні 30 хвилин. Завдяки платним планам, які коштують від 5 до 49 доларів на місяць, ви можете відстежувати до 500 веб-сайтів з інтервалом аж до п’яти хвилин. Плани тарифікуються щомісяця, тому ви можете зменшити їх кількість або скасувати коли завгодно.

Плюси
 • Надійний, нехитрий, легкий у використанні
 • Доступні та гнучкі платні плани
 • Повідомлення електронною поштою можна надсилати до шести одержувачів

Мінуси

 • Немає розширених функцій, таких як моніторинг продуктивності чи транзакцій; може бути занадто простим для деяких користувачів
 • Немає текстових повідомлень

Найкраще для: Невеликі компанії з обмеженим бюджетом та нетехнічні користувачі, яким потрібно лише знати, чи їх веб-сайти підвищені чи зменшені.

5. Уптимія – Усі важливі функції без занадто багато додаткових даних

Уптимія є відносно новим гравцем на ринку, але він вже демонструє вражаючий ріст, набираючи клієнтів, таких як Pepsi, Akami та Nokia. Компанія пропонує послуги з моніторингу для малого та великих підприємств, включаючи моніторинг часу та швидкості, а також моніторинг транзакцій та реальний моніторинг користувачів.

Компанія пропонує план вільного-назавжди що дозволяє стежити за одним веб-сайтом через п’ятихвилинні інтервали. Безкоштовний план включає лише моніторинг часу, що триває.

уптімія

Ключові особливості

 • Моніторинг часу: Монітор вашого веб-сайту з 170+ глобальних локацій з інтервалом за 30 секунд.
 • Моніторинг ефективності: Включає моніторингові періоди завантаження у реальних браузерах, а також реальний моніторинг користувачів (RUM), який може вимірювати ефективність вашого веб-сайту відповідно до окремих відвідувань.
 • Звіти про фірмові бренди: Ви можете використовувати логотип та колірну схему вашої компанії для щоденних звітів, що робить Uptimia хорошим вибором, якщо ви є членом агентства, що керує веб-сайтами для своїх клієнтів..

Ціноутворення

Компанія Uptimia пропонує три основні місячні плани: Стартер за 10 доларів на місяць, Стандартний за 34 доларів та Розширений за 90 доларів. Також є план підприємства на рівні $ 185. Ви отримуєте значні знижки, підписуючись на річний план.

Плани відрізняються, головним чином, кількістю безперебійних і розширених перевірок, реальних переглядів сторінок моніторингу та кількості користувачів.

Безкоштовний план можна використовувати на одному веб-сайті та звітувати лише про час роботи, але є також повністю функціональна 30-денна безкоштовна пробна версія яка не потребує інформації про кредитні картки.

Плюси
 • Надмірна інфраструктура компанії включає два центри обробки даних, тобто сервіс може працювати безперебійно, без перебоїв
 • Детальний аналіз відмов і аналіз першопричини дозволяють вам зрозуміти, що саме пішло не так, і вирішити швидке рішення
 • Моніторинг швидкості виявляє проблеми з завантаженням внутрішніх і зовнішніх елементів

Мінуси

 • Безкоштовна версія дуже обмежена
 • Багато показників ефективності обмежено для індивідуальних планів

Найкраще для: Компанії всіх розмірів, які потребують прямої служби моніторингу з вражаючої кількості світових локацій. Якщо ви приватний користувач, який шукає безкоштовну послугу, вам, можливо, буде краще з одним із інших варіантів у цьому списку.

Платні послуги з моніторингу веб-сайтів

1. Пінгдом – BMW програмного забезпечення для моніторингу

База Швеції Пінгдом була заснована в 2007 році. Придбана гігантом програмного забезпечення для управління ІТ SolarWinds у 2014 році, компанія швидко зростала і тепер надає послуги багатьом великим брендам, включаючи Amazon та Baseball Major League.

Pingdom пропонує вичерпний перелік функцій стежити за всім, від швидкості до досвіду користувача. Детальний звіт дозволяє розробникам та менеджерам приймати обгрунтовані рішення щодо кроків, які вони можуть вжити для вдосконалення своїх веб-сайтів.

PingdomTrasactionMonitoring

Ключові особливості

 • Моніторинг часу: Pingdom не тільки перевіряє наявність вашого веб-сайту, додатків та серверів – він також надає детальну інформацію, щоб ви могли швидко виправити будь-які проблеми.
 • Огляди відвідувачів: Моніторинг роботи веб-сайтів надає вам дані в реальному часі від фактичних відвідувачів вашого сайту, що дозволяє вам ознайомитись із вашими користувачами та зрозуміти, як зміни в роботі впливають на їхній досвід.
 • Рішення по галузях: Рішення Pingdom адаптовані до різних галузей, таких як електронна комерція, веб-розробка та розваги.
 • Моніторинг взаємодії: Pingdom може відстежувати конкретні взаємодії, такі як трансакції електронної комерції, і вимірювати їх ефективність в кінці. Це надає детальну детальну інформацію про те, як відвідувачі відчувають ваш веб-сайт.

Ціноутворення

Pingdom пропонує чотири різні пакети – від $ 14,95 на місяць для плану Starter до $ 199 на місяць для плану Professional. Плани відрізняються кількістю веб-сайтів, які ви можете відстежувати, кількістю переглядів сторінок щомісяця у функції “Інформація про відвідувачів” та кількох інших розширених функцій.

Ви отримуєте знижку 20%, якщо платите щорічно. Підписавшись на новий платний рахунок, ви отримаєте 14-денна безкоштовна пробна версія тож ви можете перевірити послугу перед тим, як здійснити. Веб-сайт попросить вас ввести інформацію про вашу кредитну картку, щоб отримати пробну версію.

Однак іноді варто чекати – якщо ви не підписуєтесь на план відразу, ви отримаєте електронний лист із пропозицією безкоштовної пробної версії без інформації про кредитну картку.

Плюси
 • Багато вдосконалених функцій моніторингу, яких ви не знайдете в іншому місці
 • Спеціалізовані рішення для різних галузей та різних проблем
 • Детальна звітність надає всю інформацію, необхідну для вдосконалення вашого сайту

Мінуси

 • Компанія більше не пропонує безкоштовний план
 • Користувацький інтерфейс може бути складним для нетехнічних користувачів

Найкраще для: Веб-сайти з великим обсягом, із серйозними ризиками, пов’язаними з роботою веб-сайту Якщо у вашої компанії є важлива потреба в постійній діяльності, пов’язаній з управлінням доходами або взаємовідносинами з клієнтами, Pingdom є прекрасним вибором. Якщо ви просто шукаєте простий спосіб контролювати час роботи свого веб-сайту, може бути спрощене рішення.

2. Хостинг-трекер – Додаток Мрія для “великих даних” вундеркіндів

Якщо ви вирішите піти Хостинг-трекер, надійний постачальник послуг, який існує з 2007 року, ви будете в хорошій компанії. Список клієнтів включає такі гіганти, як Microsoft, Panasonic та Colgate, серед багатьох інших.

Послуга дозволяє виконувати різні типи тестів, такі як тривалість роботи, швидкість сторінки та стан здоров’я & безпека, від 140+ локацій по всьому світу. Ви також можете перевірити, чи вказаний ваш веб-сайт у будь-яких відомих чорних списках.

хосттрекер

Ключові особливості

 • Моніторинг ефективності: HostTracker розбиває свої показники продуктивності на час пошуку DNS, підключає час, час “перший байт” та час завантаження. Це дає можливість деталізованого виду, що дозволяє легко помітити конкретні вузькі місця.
 • Моніторинг часу: Функція перевірки доступності HostTracker аналогічно детальна і може бути налаштована для перевірки не лише веб-сайту та доступності сервера, а й додатків, підключених до вашого веб-сайту, а також підключень до вашої бази даних.
 • Сповіщення: Системні сповіщення, які можна налаштувати за допомогою вибору електронної пошти, голосового повідомлення, SMS, Skype, Google Hangouts або Viber. Ви також можете встановити умови та завдання для попередження, щоб кожен член команди отримував лише відповідні.
 • Автоматична пауза Google Ads: HostTracker може автоматично призупиняти вашу кампанію AdWords, якщо ваш веб-сайт недоступний, і запускати її, коли веб-сайт резервного копіювання.

Ціноутворення

Хост-трекер пропонує чотири щомісячні плани: Веб-майстру за 14 доларів на місяць, Бізнес за 29 доларів та Підприємству за 99 доларів. Якщо ви підписуєтесь на річний план, ви отримуєте знижки від 24% до 37%.

Є також 30-денна безкоштовна пробна версія доступно – інформація про кредитну карту не потрібна.

Основні відмінності між планами – це кількість URL-адрес, які ви можете перевірити, частота перевірок і кілька додаткових функцій.

Плюси
 • Ви можете отримувати необмежену кількість сповіщень для необмежених контактів (або 10 контактів у плані веб-майстрів)
 • Управління рекламами Google заощаджує гроші, призупиняючи кампанії AdWords, коли ваш веб-сайт не працює
 • Веб-сайт доступний на декількох мовах

Мінуси

 • Інтерфейс приладової панелі є досить базовим і трохи старим
 • Безкоштовна версія навіки більше не доступна

Найкраще для: Малий та середній бізнес із безліччю веб-сайтів та складних веб-додатків, які потребують багато детальних даних про ефективність веб-сайту. Компанії, які мають кілька проектів або джерел доходу, особливо оцінять можливість налаштування звітів.

3. Site24x7 – Сервіс, який захоплюватимуть час ІТ-професіонали

Site24x7 – американська компанія, заснована в 2006 році. Компанія пропонує рішення з моніторингу ефективності, орієнтовані на DevOps та ІТ-фахівців. Ви можете скористатися послугою для стежте за своїми веб-сайтами, API, серверами та багато іншого.

Кращі БЕЗКОШТОВНІ засоби моніторингу веб-сайтів (тепер, коли Pingdom більше не є безкоштовним)

Ключові особливості

 • Моніторинг ефективності: Комплексний моніторинг продуктивності з 90 глобальних локацій, перевірка Інтернет-служб, внутрішня мережа продуктивності, компоненти веб-сторінок тощо.
 • Реальний моніторинг користувачів (RUM): Відстеження в реальному часі повідомить вам усе, що вам потрібно знати про досвід користувачів на вашому сайті. Детальні звіти дозволять вам проаналізувати поведінку відвідувачів та виявити будь-які відповідні проблеми.
 • Загальнодоступні сторінки статусу: Ця функція дозволяє сповіщати своїх клієнтів про будь-який час простою. Вони обов’язково оцінять прозорість вашого бізнесу.

Ціноутворення

Site24x7 пропонує три основні місячні плани: Стартер за 10 доларів на місяць, Професійний за 39 доларів і Класичний за 89 доларів. Також є план підприємства, який починається від 225 доларів на місяць. Якщо ви платите щороку замість місяця на місяць, ви отримуєте привабливі знижки.

Плани відрізняються насамперед кількістю веб-сайтів, які ви можете відстежувати, і кількістю синтетичних веб-транзакцій, розгорнутих під час використання функції моніторингу реальних користувачів..

Всі плани поставляються з Безкоштовна 30-денна пробна версія – не потрібна інформація про кредитні картки.

Плюси
 • Пропонує безліч додаткових функцій, таких як мережеві та серверні пакети моніторингу
 • Професійний інтерфейс приладної панелі для користувачів із сильним технологічним фоном
 • Доступний монітор ефективності мобільних додатків

Мінуси

 • Обмежене налаштування сповіщень, через що деякі користувачі перевантажуються сповіщеннями
 • Високо складний сервіс, не підходить початківцям

Найкраще для: Компанії з командами IT та DevOps, які потребують надійної функції, доступні в доступному та зручному для користувача пакеті. Майте на увазі, що нетехнічним типам може бути складним у навчанні.

4. Моніт – Службова та зручна послуга

З такими клієнтами, як Visa, Puma та Гарвардський університет, ви знаєте, що можете довіряти Моніті, що базується у Флориді, за всіма потребами моніторингу вашого веб-сайту. Комплексна послуга орієнтована на керівників підприємств, ІТ-фахівців та постачальників послуг.

моніт

Ключові особливості

 • Моніторинг часу: Відстежує декілька протоколів, щоб забезпечити безперебійну роботу веб-сайтів, серверів, мереж, електронної пошти тощо.
 • Моніторинг ефективності: Включає моніторинг навантаження та стрес-тести на веб-сайті для передбачення відключень, а також синтетичний моніторинг транзакцій для тестування окремих подорожей користувачів через ваш веб-сайт.
 • Збереження даних: Журнали продуктивності зберігаються протягом двох років, що довше, ніж у багатьох інших інструментів моніторингу.

Ціноутворення

Моніт пропонує підхід «побудуй свій план», який пропонує функції в меню «а-ля-карт». Мінімальний план коштує 9,80 доларів на місяць. Тут є гнучкість, хоча вибір будь-якої функції може швидко збільшити ваші витрати.

Ви заощаджуєте 20% на річних планах, а також можете скористатися Безкоштовна пробна версія 15 днів (не потрібна кредитна картка).

Плюси
 • Хмарне програмне забезпечення; не потрібно завантажувати або встановлювати
 • Чат та підтримка телефону англійською та німецькою мовами
 • Настроювані плани; платити лише за те, що потрібно

Мінуси

 • Якщо вам потрібно багато різних можливостей, плани можуть дуже дорого придбати ціну
 • Інформаційна панель досить складна, і новим користувачам це може бути важко навчитися

Найкраще для: Компанії всіх розмірів, які потребують сильного набору функцій у поєднанні з відмінною підтримкою. Профільні ІТ-професії особливо оцінять можливість налаштування функцій та інтерфейсів.

Яка служба моніторингу підходить саме вам?

Якщо ви ще не стежите за своїм веб-сайтом або не задоволені поточною службою, це прекрасний час, щоб переглянути свої варіанти.

Чи були ви здивовані результатами вашого тесту uptime? Не забудьте прочитати наше 10 найшвидших способів збільшити час роботи веб-сайту сьогодні.

 Моніторинг часуМоніторинг швидкостіРеальний моніторинг браузераМоніторинг подорожей клієнтівНалаштування сповіщеньПопулярні інтеграції додатківМоніторинг місцьВартість
StatusCake х х х х 48 $ 0 – $ 66,66
Повернення х х х х х х 200 $ 0 – $ 50,57
Робот Uptime х х 1 $ 0 – $ 746
Монтастичний х Невідомо $ 0 – $ 49
Уптимія х х х х х 171 $ 0 – 159 доларів
Пінгдом х х х х х х 70 11,95 дол. – 995 дол
Хостинг-трекер х хх х 142 $ 9,92 – $ 74,92
Site24x7 х х х х х х 90+ $ 9,00 – $ 449
Моніт х х х х х 35 9,80 дол & вгору
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map