Конкурси дизайну, агенції, фрілансери – що найкраще розробити ваш логотип?

Розвиток брендингу вашої компанії є одним з найважливіших елементів створення згуртованого бачення. Якщо ви малий бізнес, то пошук можливостей для створення часу на створення логотипу може бути важким. Часто власники компаній не є дизайнерами, тому вони змушені шукати в іншому місці потрібні навички. Як цифрові художники користуються все більшим попитом, витрати, пов’язані з їх наймом, також є на дорогому боці. За останні десять років, багато великих компаній більше ніж удвічі збільшили кількість дизайнерів персоналу. У свою чергу це призвело до зростання середньої зарплати, більшість працівників, які працюють на повний робочий день, заробляли близько 40 000 доларів на рік.


Якщо ці цифри змушують бігати і кричати, не хвилюйтеся – є й інші варіанти! Багато малих компаній звернулися до внутрішнього дизайну або найкращих послуг із дизайну логотипів, доступних в Інтернеті. Дійсно, останній створив a широкий спектр можливостей для бізнесу, щоб зв’язатися з професійними дизайнерами, за частку вартості. Із такою кількістю доступних варіантів немає причин для того, щоб нехтувати цією важливою частиною брендингу.

Contents

Важливість дизайну логотипів

Це займає лише десять секунд, щоб клієнт створив враження про ваш логотип, і п’ять-сім показів, перш ніж вони зможуть розпізнати це. Маючи настільки коротке вікно для того, щоб зробити правильний вплив, важливо, що ви докладете зусиль переконайтеся, що ваш дизайн ідеально характеризує ваш бренд. Можна зробити це самостійно, але ви пропустите мистецьку майстерність, якою хваляться професіонали Так багато елементів дизайну логотипу створюють повідомлення для потенційних клієнтів, таких як:

 • Колір
 • Тип логотипу (значок, знак слова, монограма)
 • Образотворчий вибір
 • Шрифт
 • Форма

Хоча ви можете спробувати створити свій власний, використання капіталу на досвіді допоможе вам у цьому напрямку. Дизайнери мають можливість упорядкувати особистість вашого бренду у візуальний дизайн, який виражатиме ці характеристики для ваших клієнтів. Цей навик неоціненний, але, звичайно, бюджет також є визначальним фактором.

На щастя, у вас є три варіанти дизайну логотипу. Конкурси дизайну, агенції та фрілансери дозволять вам працювати з творчими професіоналами, не роздуваючи весь маркетинговий бюджет.

Конкурси дизайну – багато варіантів, хороше співвідношення

Конкурси дизайну

Конкурси дизайну зросли в популярності за останні роки. Розміщені на таких веб-сайтах, як 99designs та HiretheWorld, вони пропонують бізнесу можливість дизайни логотипу краудсорсингу. Ви можете надати відгуки, вибрати улюбленого та платіть, лише якщо ви задоволені останнім варіантом.

Щоб дізнатися більше про ці краудсорсингові платформи, перегляньте наш огляд 99 дизайнів тут або наш огляд HiretheWorld тут.

Процес

Конкурси дизайну працюють у використанні подібних форматів. Ви починаєте мимо створення короткого опису, хто ваша компанія, та ідеї, які ви вже маєте для вашого логотипу. Це може бути поглибленим або відкритим для тлумачення. Не соромтеся ознайомитись з нашою статтею про те, як оптимізувати дизайн дизайну.

Багато платформ також дозволяють встановити свій бюджет. Після запуску конкурс відкритий для участі будь-якого дизайнера. Зазвичай, вам кажуть ви отримаєте близько 100 дизайнів. Однак це може значно варіюватися, особливо якщо ви знайдете логотип, який вам подобається на початку, оскільки абітурієнти рідше вибирають змагання з явним фаворитом.

Протягом усього змагального процесу, вам надано можливість спілкуватися з дизайнерами. Ви можете попросити зміни, дати відгуки або відредагувати свій короткий опис, якщо у вас є додаткові ідеї. Ця здатність дозволяє вам тісно співпрацюйте з художниками, і мають безпосередній внесок у розробку конструкцій.

Продукт

Щойно ви вибрали кінцевий продукт, всі цифрові права передаються вам. Ви також отримаєте ваш логотип у різноманітних форматах файлів для зручності використання.

Конкурси дизайну часто критикують за те, що змагання не завжди є успішними. Іноді власники бізнесу незадоволені наявними варіантами і вирішують втратити конкуренцію. Дизайнери з професійної дизайнерської фірми Ripley Studios наводять причини цього як «поганий зв’язок між учасниками конкурсу та учасниками конкурсу, мовні та культурні бар’єри та низька загальна якість роботи».

Однак, незважаючи на критику, є 99 дизайнів, Design Crowd та HiretheWorld понад 900 000 успішних проектів та приймаючи відгуки від своїх щасливих клієнтів. Крім того, якщо ви не знайдете дизайн, який вам сподобався, Ви маєте право на повне відшкодування.
Ціна

Конкурси дизайну передбачають неймовірне співвідношення ціни та якості, враховуючи, що ви отримуєте доступ до незліченних дизайнерів за один платіж. Хоча деякі платформи дозволяють встановлювати бюджет, інші мають фіксовану ціну близько 200 доларів.

Агентства – Найвища якість, швидка, висока ціна

П’ятдесят років тому використання дизайнерського агентства було б вашим єдиним варіантом. Ці традиційні заклади перевірені і перевірені, забезпечуючи своєчасну роботу з професійними художниками. Їхній багаторічний досвід змушує їх фахівці у світі дизайну, але ця ексклюзивність відображається і в цінниках.

Процес

Звертаючись до дизайнерського будинку, вам доведеться заповнити креатив. На відміну від конкурсного середовища, ці інструкції будуть переглядатися протягом усього процесу, тому вам потрібен лише розпливчастий огляд. Після подання агентство надішле вам пропозицію, а також зв’яже вас з дизайнером. Цей контакт стане вашим основним листуванням у компанії, навіть якщо до проекту беруть участь інші художники. Розробка відбуватиметься в процесі “проекту та перегляду”; ваші дизайнери подарують вам макети логотипу, а ви надасте відгуки та зміни. Зазвичай ви обмежені певним числом змін, які вказані у вашій цитаті.

Дизайнерські агентства мають підтримувати рівень професіоналізму, тому процес зазвичай проходить безперебійно. Кінцеві терміни є чіткими, і ідеї провести мозковий штурм легко, оскільки художники знають про свою сферу.

Продукт

Залежно від вашого індивідуального пакету, дизайнерські агенції пропонують цілий ряд готових виробів з вашим остаточним дизайном. Цей пакет включає декілька форматів файлів, розмірів та банери. Ви також можете отримати векторний файл, щоб полегшити розмір логотипу.

Основна перевага використання професійного дизайнерського агентства – це гарантія якості. Оскільки художники перевіряються перед наймом, загальний рівень кваліфікації високий. Однак це не означає, що ви будете задоволені результатами. В опитуванні, лише 52% компаній були задоволені своїми дизайнерськими агенціями. Лише 8% заявили, що “дуже задоволені процесом”.
Ціна

Дизайнерські агенції є професійними, але ви платите за цей професіоналізм. Часто, витрати можуть сягати понад 1000 доларів. Іншим недоліком є ​​те, що вам не завжди гарантується повернення коштів. Хоча можна повернути гроші, якщо ви нещасні, Ваша скарга повинна відповідати їх Умовам; в іншому випадку ви не маєте права на компенсацію.

Фрілансери – низький ризик, тісна співпраця

Обробка
Інтернет-платформи, такі як Upwork та Fiverr пропонують підприємствам можливість обійти проектні агентства і безпосередньо зв’язуватися з художниками. Веб-сайти-фрілансери дозволяють розміщувати оголошення про роботу, а потім рекламувати їх членам, щоб вони могли подати заявку. Ти можеш найняти найкращого кандидата та співпрацювати з ним чи нею протягом всього проекту.

Ви можете прочитати наші експертизи, щоб дізнатися більше про функції Upwork тут або про функції Fiverr тут.

Процес

Різні веб-сайти пропонують дещо різні формати для своїх заявок на роботу, але вони дотримуються загальної моделі. Ви почнете, розмістивши опис завдання. Тут ви вказуєте певні теги (наприклад, галузь, назва роботи, рівень досвіду, бюджет тощо), щоб контролювати, хто бачить вашу рекламу. Деякі платформи також дозволяють розробити процес співбесіди, де ви можете задати конкретні кандидати питання, коли звертаються фрілансери. На інших платформах ви обмежуєтесь переглядом їх профілю та примітки про додаток.

На відміну від конкурсів дизайну, ти не можна вимагати чернетку від кандидатів коли вони застосовуються. Ви повинні найняти їх, виходячи з їхніх повноважень, як і під час звичайного процесу найму. Деякі веб-сайти на зразок Upwork приймають елітних фрілансерів, які мають високий рівень успішності на робочих місцях.

Продукт

Результат найму фрілансера може різко відрізнятися. Забезпечення якісного дизайну багато в чому залежить від ваших навичок співбесіди. Задавати правильні запитання та запитувати зразки попередньої роботи – це хороші способи гарантувати успішний готовий продукт. Більшість платформ містять відгуки попередніх клієнтів; обов’язково знайдіть час, щоб прочитати їх, щоб перевірити, чи надійні ваші виконавці у списку та чи легко працювати з ними.

Ціна

Перевага веб-сайтів-фрілансерів полягає в тому, що ви можете наймайте в межах свого цінового діапазону. У Fiverr дизайн логотипу коштував всього 5 доларів; на Upwork, ви можете вибрати найняти досвідченого художника приблизно за 200 доларів. Якість роботи часто залежить від грошей, але все одно неймовірно вигідно мати гнучкість у ціні. 

Отже, якщо ви запускаєте конкурс, наймаєте цілу команду або тісно співпрацюєте з фрілансером?

Реальність полягає в тому, що від вирішення того, який метод є “найкращим”, залежить які ваші вимоги – як бізнес. Якщо ви тільки починаєте, то, можливо, у вас не буде стільки грошових витрат, щоб інвестувати у свій брендинг. У цьому випадку ви хочете отримати максимум за свої гроші. Це є найкраще досягти за допомогою конкурсу дизайнерів, тому що ви отримаєте логотипи від кількох виконавців за один платіж.

Однак, якщо ви хочете забезпечити найкращу якість можливо, може бути краще обрати агентство. Ці платформи вимагають великих грошей, але надають вам доступ до цілої команди досвідчених професіоналів. Як варіант, якщо ваш Найбільший пріоритет – це гарне спілкування, потім наймайте фрілансера. Ця опція дає необмежену кількість разів назад і назад протягом усього процесу.

Конкурс дизайну

GD агентство

Фрілансер

Вартість

200 доларів

1000 доларів – 5000 доларів

5 доларів – 200 доларів

Найкраще для

Співвідношення ціни та якості

Професійний процес

Низький ризик

Хронологія

3 – 30 днів

7 днів

7 днів

Найбільша вигода

Працюйте з багатьма дизайнерами

Гарантована висока якість, швидкий поворот

Тісна співпраця з індивідуальним дизайнером

Найбільший недолік

Успіх не гарантований

Дуже дорого

Обмежений навичками одного дизайнера

Статистика:

6 великих технологічних компаній подвоїли свої цілі з найму дизайну за останнє півріччя

https://www.marketingweek.com/2016/05/09/just-8-of-brands-are-very-satisfied-with-their-agency-partners/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map