Kinsta – prémiový hosting WordPress pre všetkých, malých aj veľkých

Brian Jackson, CMO z KINŠTA hovorí o ich prémiovej hostingovej platforme WordPress na rozdiel od všetkého iného v odbore. Vďaka technológii Google Cloud získavate bleskové rýchlosti načítania, podporu veteránov WordPress 24 hodín denne, 7 dní v týždni a bezplatné migrácie ich tímom.


Čo je riadený hosting WordPress?

Spravovaný hosting WordPress je určený pre tých, ktorí chcú zamerať sa na rast ich podnikania a netrápte sa všetkými problémami na strane servera ktoré sa môžu vyskytnúť. Poskytovateľ hostenia, nie používateľ, je zodpovedný za konfiguráciu, aktualizáciu a udržiavanie prevádzkyschopnosti a prevádzky serverov. Spravovaný hosting je vo väčšine prípadov dodávaný s funkciami, ktoré pomáhajú zefektívniť váš pracovný postup pri každodennej správe stránok WordPress.

Spravovaný hosting WordPress je ako mať vlastného sysadmina na dosah ruky 24/7. 

Tu je len pár vecí nie dlhšie starať sa o:

 • Uzamknutie servera na ochranu vašich stránok pred hackermi.
 • Trávia čas aktualizáciou softvérových balíkov a knižníc ako PHP a Nginx.
 • Konfigurácia monitorovacích nástrojov s cieľom zabezpečiť, aby ste vedeli, kedy vaše stránky klesnú.
 • Starostlivosť o zálohy a nájdenie dobrého riešenia.
 • Výber správneho riešenia ukladania do vyrovnávacej pamäte.
 • Zistiť, ako nastaviť samostatné pracovné prostredie.
 • Riešenie problémov s výkonom bez akejkoľvek pomoci.

Čo spravujete plány WordPress, ktoré ponúkate?

Kinsta je hostiteľom všetkých typov webov, od malých blogov až po 500 zákazníkov z rebríčka Fortune. Naše spravované hostingové plány WordPress začínajú na 30 USD mesačne (Starterov plán) a dosahujú až 900 USD mesačne (Plán podnikania). Máme tiež vlastné a špecializované plány pre tých, ktorí to potrebujú ešte viac.

Všetky naše hostingové plány využívajú technológiu Google Cloud Platform a jej bleskovo rýchla „prémiová“ sieť spolu s výkonnými servermi C2 „Compute Optimized“ navrhnutými na zvládnutie náročných pracovných zaťažení. Tieto servery preukázali zvýšenie rýchlosti až o 200%!
Kinsta - prémiový hosting WordPress pre všetkých, malých aj veľkých
Klienti spoločnosti Kinsta si môžu vybrať z 20+ dátových centier po celom svete. Naša automatická škálovateľnosť a technológia kontajnerov umožňujú úplnú izoláciu zdrojov a zaisťujú, že vaša firma zostane online počas dopravných nehôd a je bezpečná ako Fort Knox..

Ďalšou vynikajúcou výhodou našej platformy je to, že ide o rovnakú infraštruktúru skóre bez ohľadu na plán, na ktorom sa práve nachádzate. Vďaka tomu je aktualizácia a zníženie úrovne bezproblémové a bezbolestné. Plány môžete prepínať jediným kliknutím a všetko je rozdelené na druhé.

Je SSL súčasťou vašich plánov?

Spoločnosť Kinsta ponúka od roku 2016 bezplatné certifikáty SSL z programu Poďme šifrovať. Môžete tiež odovzdať svoje vlastné certifikáty tretej strany bez ďalších poplatkov. To všetko je možné urobiť pomocou niekoľkých jednoduchých kliknutí na informačnom paneli MyKinsta.
Kinsta - prémiový hosting WordPress pre všetkých, malých aj veľkých

Aké riešenia elektronického obchodu sú k dispozícii?

V Kinste môžete spustiť akékoľvek eCommerce riešenie založené na WordPress. WooCommerce a Easy Digital Downloads sú však na našej platforme zďaleka najbežnejšie používané.

Obchody s elektronickým obchodom sú oveľa náročnejšie ako vaše typické stránky WordPress. Do hry vstupujú faktory, ako napríklad nevymeniteľný obsah, počet súbežných používateľov, zložité dotazy a veľkosť databázy. Náš tím sa však každý deň zaoberá optimalizáciou stránok WooCommerce s vysokou návštevnosťou.
Kinsta - prémiový hosting WordPress pre všetkých, malých aj veľkých
Tu je niekoľko spôsobov, ako ísť ďalej, aby sme našli perfektnú rovnováhu medzi výkonom a funkčnosťou:

 • Rýchle ukladanie do vyrovnávacej pamäte na úrovni servera s pravidlami na zaistenie správnej funkčnosti WooCommerce.
 • Používatelia automaticky obchádzajú vyrovnávaciu pamäť, keď sa zistí „súbor cookie woocommerce_items_in_cart“, aby sa zabezpečil hladký a synchronizovaný proces platby.
 • V predvolenom nastavení sú niektoré stránky WooCommerce, ako napríklad košík, môj účet a pokladňa, vylúčené z ukladania do vyrovnávacej pamäte.
 • Schopnosť programovo vyčistiť jednotlivé adresy URL pomocou filtra kinsta-cache / purge_list.
 • Programové čistenie sa dá vykonať aj prostredníctvom CURL volaním adresy URL s predponou, ktorú poskytli naši technici podpory.
 • Doplnky Redis a Elasticsearch sú k dispozícii na zlepšenie vyrovnávacej pamäte a vyhľadávacích dopytov pre veľké weby elektronického obchodu.
 • Ponúkame najnovšie verzie PHP (PHP 7.2, 7.3 a 7.4), aby sme zaistili najrýchlejší výkon.

Máme tiež inštalačný program WooCommerce na jedno kliknutie, ktorý umožňuje rýchle a ľahké spustenie nových stránok elektronického obchodu s výrobou a vývojom..

Ponúkate „oddychovú“ oblasť, kde je možné stránky vyvíjať a testovať pred uvedením do prevádzky?

Áno, každé miesto WordPress v spoločnosti Kinsta prichádza s prostredím pre voľné pracovné stáže. Zdroje použité na oddychových stránkach sú vylúčené z našich prehľadov, aby vám poskytli flexibilitu, ktorú potrebujete na testovanie a vývoj.

Ľahko môžete vytvoriť pracovné prostredie jediným kliknutím. Po dokončení testovania môžete zmeny vrátiť späť na svoje živé stránky. Živú zálohu môžete dokonca obnoviť priamo na pracovnú fázu.
Kinsta - prémiový hosting WordPress pre všetkých, malých aj veľkých

Sú dostupné služby zálohovania a obnovy?

V spoločnosti Kinsta nie je nič dôležitejšie ako uchovávanie, uchovávanie a bezpečnosť vašich údajov. Preto ponúkame šesť rôznych typov záloh:

 • Automatické zálohovanie: Uchováva sa každých 24 hodín a skladuje sa 14 dní (dlhšie pri vyšších programoch).
 • Manuálne zálohovanie: Vytvorte bod obnovenia kedykoľvek.
 • Zálohy generované systémom: Automaticky vytvorené pri vykonávaní dôležitých úloh v prostredí Kinsta.
 • Plne stiahnuteľné zálohy: Môžete si stiahnuť archívny súbor (.zip) obsahujúci celý váš web WordPress. Archívny súbor obsahuje súbory na vašom webe, ako aj súbor SQL obsahujúci obsah vašej databázy.
 • 6-hodinový doplnok zálohovania (50 USD mesačne na web): Zálohy sa vytvárajú každých 6 hodín a sú k dispozícii 24 hodín. Ideálne pre webové stránky, ktoré sa často menia.
 • Hodinový doplnok zálohovania ($ 100 / mesiac na web): Zálohy sa vytvárajú každú hodinu a sú k dispozícii 24 hodín. Ideálne pre weby elektronického obchodu, členské weby a weby, ktoré sa neustále menia.

Taktiež vytvárame a ukladáme trvalé diskové snímky (obsahujúce zálohu) každého počítača v našej infraštruktúre každé 4 hodiny 24 hodín a potom každé 24 hodín po uplynutí 2 týždňov. A nebojte sa, Kinsta nezahŕňa vaše zálohy do celkového využitia vášho miesta na disku.

Zálohy môžete kedykoľvek ľahko obnoviť, aby ste mohli žiť alebo inscenovať.
Kinsta - prémiový hosting WordPress pre všetkých, malých aj veľkých

Máte migračné služby pre zákazníkov s existujúcimi webovými stránkami?

Všetky naše hostingové plány prichádzajú s jedným alebo viacerými zadarmo prémiové služby, kde náš špecializovaný tím pre migráciu zvládne všetko. Vyplňte formulár, naplánujte čas, ktorý vám vyhovuje, a náš tím vám oznámi, kedy bude pripravený na testovanie.

Pre základné weby WordPress tiež ponúkame neobmedzená migrácia zadarmo od konkrétnych poskytovateľov hostingu. Pre tých z vás, ktorí majú stovky komplexných stránok, máme veľké migračné zľavy.

Vždy povzbudzujeme používateľov, aby využívali vedomosti a odborné znalosti nášho tímu. Migrácie môžu byť zložité a použitie doplnku tretej strany nie je vždy najlepší spôsob, ako ísť.

Aká je výhoda jedného centra oproti druhému pri výbere dátového centra?

V Kinste si môžete vybrať z 20+ dátových centier platformy Google Cloud Platform, ktoré budú hosťovať vaše stránky. Môžete si dokonca zvoliť inú pre každú jednotlivú webovú stránku WordPress.
Kinsta - prémiový hosting WordPress pre všetkých, malých aj veľkých
Pri výbere dátového centra sa pozrite na údaje o aktuálnom návštevníkovi / zákazníkovi. Ak väčšina vašich zákazníkov pochádza z konkrétnej oblasti, je nevyhnutné zvoliť správne umiestnenie dátového centra, aby sa zlepšil výkon vášho webu WordPress – čím bližšie je dátové centrum, tým nižšia je latencia. Môžete tiež použiť bezplatný nástroj, ako je GCP Ping, na meranie latencie vašej aktuálnej fyzickej polohy.

Výber najbližšieho dátového centra vám tiež zabezpečí rýchle rýchlosti SFTP.

Ako sú vaše servery zabezpečené proti hackerom a iným počítačovým hrozbám?

Kinsta zavádza aktívne a pasívne opatrenia na zastavenie útokov na svojich tratiach. Monitorujeme všetky weby WordPress každé dve minúty kvôli dostupnosti, máme veľmi prísne obmedzenia založené na softvéri, zisťujeme útoky DDoS, keď k nim dôjde, a aktívne zabránime vstupu škodlivého kódu do našej siete..

Používame technológiu kontajnerov okrem platformy Google Cloud Platform (GCP), ktorá nám umožňuje úplne izolovať nielen každý účet, ale aj každý samostatný web WordPress. Navyše, každá webová stránka je zabezpečené za firewallom GCP.  Vďaka rozsiahlej infraštruktúre spoločnosti Google umožňuje našej platforme automaticky absorbovať veľa útokov DDoS.

Tu uvádzame niekoľko ďalších spôsobov, ako zaistiť bezpečnosť klientov:

 • Podporujeme dvojfaktorové overovanie a blokovanie GeoIP.
 • Naša platforma automaticky zakazuje adresy IP, ktoré majú viac ako šesť neúspešných pokusov o prihlásenie za minútu.
 • Pri nových inštaláciách WordPress sa vynútia silné heslá.
 • Bezplatné odstránenie a odstránenie škodlivého softvéru na celý život! Ak bude váš web v spoločnosti Kinsta napadnutý, opravíme ho.
 • Podporujeme iba šifrované pripojenia SFTP a SSH.
 • Ponúkame iba najnovšie podporované verzie PHP.
 • Pretože používame GCP, šifrovanie v pokoji sa používa na ukladanie údajov o zákazníkoch.
 • Všetky servery Kinsta a Kinsta CDN podporujú TLS 1.3, novú aktualizáciu šifrovacieho protokolu, ktorá je bezpečnejšia ako TLS 1.2.
 • Ochrana proti útokom hrubou silou XML-RPC. Tieto požiadavky sú predvolene blokované.
 • Máme nástroj na ochranu heslom jedným kliknutím (htpasswd).

Potrebujete blokovať spammera? Uľahčili sme to! Na našom informačnom paneli MyKinsta nájdete nástroj na odmietnutie adresy IP, ktorý môžete použiť na blokovanie akejkoľvek adresy IP, aby nenarazila na vaše stránky..
Kinsta - prémiový hosting WordPress pre všetkých, malých aj veľkých

Aká podpora je k dispozícii pre vašich zákazníkov?

Kinsta má štruktúrovanú podporu odlišnú od ostatných poskytovateľov hostingu, pretože sme cítili, že tradičný model bol porušený. Nemáme podporných zástupcov úrovne 1 alebo 2; celý náš tím technickej podpory je obsluhovaný výlučne vývojármi WordPress a hostingovými technikmi Linuxu.

Týmto spôsobom získate odborné poradenstvo od niekoho, kto aktívne používa a rozvíja WordPress. Každý klient Kinsta dostane sa do rozhovoru s rovnakými členmi tímu, ktorí podporujú naše veľké podniky a spoločnosti z rebríčka Fortune 500.

Náš tím podpory je k dispozícii 24/7/365 dní v roku. Priemerná doba odozvy lístka v Q3 2019 bola 1 minúta a 19 sekúnd!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me