James Horey diskutuje o softvéri zameranom na dodávateľa a o budúcnosti Amazonského ekosystému

Zakladateľ a CEO James Horey začal ReviewBox začiatkom roku 2016, po rozhovore so známym v odvetví dodávok domácich zvierat, ktorý uviedol, že má problémy s efektívnou správou údajov o svojom účte Amazon. Potrebovali spôsob, ako získať prístup k informáciám o produktoch, recenziám zákazníkov a otázkam od Amazonu a ďalších platforiem, aby pomohli vylepšiť postupy poskytovania služieb zákazníkom. Horey práve začínala pracovať pri ďalšom spustení a mala skúsenosti s vývojom softvéru. Rozhodol sa prijať výzvu a zrodila sa ReviewBox a jeho rodina produktov. Horey sme hovorili o tom, ako pomáha firmám vyplniť medzery v zákazníckych službách a budúcnosť softvéru zameraného na dodávateľa v rámci ekosystému Amazon.


Čo robí softvér Reviewbox jedinečným pre dodávateľov, ktorí sa spoliehajú na Amazon?

Na trhu, na ktorom hráme, práve teraz nie je toľko konkurentov softvéru. Najmä na strednom trhu. Pre tieto naozaj veľké stredne veľké značky, ktoré sa predávajú na Amazone, jednoducho nie je veľa vynikajúcich softvérových schopností. Tu prichádzame.

Konkrétne pre tieto značky často chcú veľa údajov o svojom predaji v Amazonii. Okrem recenzií produktov sa môžete zaoberať aj otázkami, obsahom, maloobchodnou cenou, zoznamom predajcov tretích strán, väčším pokrytím mimo Amazonu, ako je Walmart alebo Target a PetSmart atď. Musíme byť schopní poskytnúť softvér, ktorý tieto informácie poskytuje.

Ako sa im poskytujú údaje vašich klientov?

Naši zákazníci interagujú s naším softvérom tromi hlavnými spôsobmi:

 • Webová aplikácia: Primárny spôsob zobrazovania údajov pri prihlásení
 • E-mailové upozornenia: Radi by sme si e-mailové upozornenia prezerali ako súčasť nášho rozhrania. Máme napríklad veľa používateľov, ktorí primárne interagujú s naším softvérom prostredníctvom našich upozornení a prostredníctvom našich e-mailov. Do týchto e-mailov sa preto snažíme pridať veľa údajov a informácií.
 • Výkazy údajov: Môžete rýchlo a ľahko nastaviť prehľady tak, aby sa vám automaticky posielali e-mailom, takže ak sa nechcete prihlásiť alebo ste príliš zaneprázdnení a chcete len kópiu týchto prehľadov offline, môžete k nim automaticky pristupovať..

Konkrétne, aký druh údajov je v týchto prehľadoch?

Keď sa prihlásia na informačný panel, čo by normálne videli, je – po prvé, prispôsobené zobrazenie v závislosti od ich vlastného produktu a aké predplatné môžu mať s nami. Vo svojom kanáli elektronického obchodu si však môžu zobraziť všetky relevantné údaje, ktoré chcú.

Patria sem informácie, ktorým sa marketingový tím bude starať, ako sú recenzie produktov, otázky, ktoré ľudia kladú, všetok obsah, ktorý si nastavili, takže obrázky, odrážky, popisy, typ stránky – veci, ktoré marketingový tím môže zaujímať veľa o.

Ak sa predajný tím chce pozrieť na ceny svojich výrobkov, môže to tiež ľahko urobiť. Do mixu neustále pridávame ďalšie údaje. Ak chceli integrovať údaje o reklame a pozrieť sa na svoje výdavky v porovnaní s maloobchodnými cenami, v porovnaní s hodnoteniami a recenziami, je celkom jednoduché to urobiť aj v rámci našej platformy..

Máte príklad o tom, ako môže spoločnosť vaše údaje použiť na zlepšenie svojho výsledku alebo celkových obchodných praktík?

S našimi zákazníkmi máme niekoľko prípadových štúdií. Radio Systems Corporation, ktorá zahŕňa značky ako PetSafe, je toho dobrým príkladom, ale máme aj niekoľko ďalších. Pokiaľ ide o zlepšenie spodného riadku alebo horného riadku, bude to skutočne závisieť od špecifík toho, čo hľadajú v rámci predplatného.

Ak sa zameriavajú predovšetkým na negatívne recenzie a otázky, bude ťažšie merať to v dolároch. Ak ste značka ako PetSafe a niekto zanechá hodnotenie jednou hviezdičkou, určite to ovplyvní pravdepodobnosť, že sa táto položka v budúcnosti kúpi. Nikto nechce vidieť veľa 1-hviezdičkových recenzií svojich produktov.

Ak však reagujú na 1-hviezdičkovú recenziu a hypoteticky zmenia názor recenzenta na to, aby upravili svoje komentáre a aktualizovali svoju recenziu na tri alebo štyri hviezdičky … ako to zlepší ich spodný riadok? Zlepší sa to. Účinok jedinej recenzie je ťažké vyčísliť.

Úprimne povedané, z hľadiska zákazníckych služieb je odpoveďou na online recenzie medzera, ktorú treba riešiť. Mnoho našich zákazníkov môže prijímať hovory a odpovedať na e-maily bez ohľadu na to, pretože ide o priamu komunikáciu s osobou, ktorá potrebuje vyriešený problém. Údaje, ktoré poskytujeme, považujeme za nástroj, ktorý uľahčuje rovnakú komunikáciu s niekým, kto zanecháva kontrolu nad svojím produktom. Zlepší ich služby zákazníkom bez ohľadu na konečný výsledok.

Okrem ReviewBoxu máte aj ďalšie produkty, ako napríklad Ad Station, SearchBox a CopyBox. Ako vaše výrobky spolupracujú, aby spoločnosti pomohli buď vyplniť medzery, alebo len celkovo vylepšiť?

Ide o pokus o vyplnenie medzier v informáciách o produkte, ktoré si práve prezeráte. Aj keď ide o samostatné predplatné a samostatné moduly, realita je pre nakupujúceho, ktorý zvažuje nákup položky pre jednu z vašich značiek … pri rozhodovaní sa pozerá na množstvo rôznych údajov, správny?

Môžu zadať hľadaný výraz a zobraziť reklamu, ktorú na Amazone spravujete. Alebo sa môže zobraziť jedna z vašich položiek, ktorá sa na stránke organicky objaví. Keď naň kliknú, pravdepodobne uvidia kopu obrázkov a môžu si prečítať popis produktu alebo funkcie guľky. Samozrejme sa pozrú na cenu a to, či je položka k dispozícii v rozsahu, ktorý očakávajú. Nakoniec prejdú hodnoteniami a recenziami, aby sa ubezpečili, že tento produkt overili iní ľudia.

Pozeráme sa na celú cestu, po ktorej prechádza váš produkt, a pýtame sa: „Ako štruktúrujeme všetky tieto informácie a systematizujeme ich tak, aby spoločnosť mala prístup na celú cestu zákazníka. Aj keď máme rôzne predplatné produktov, považujem to za všetko patriace do jedného príbehu.

Ako vyzerá budúcnosť vašej spoločnosti?

Jedna vec, ktorú považujem za dôležitú pre našu spoločnosť – sme bootstrapová spoločnosť a to znamená, že sme rástli, pretože naši zákazníci nám dôverovali a zaplatili nám a sú ochotní rásť s nami. To je skutočne vzrušujúce. V roku 2019 to bude pokračovať.

Pokiaľ ide o produkt, stále si myslím, že v ekosystéme údajov sú medzery, ktoré sa snažíme vyplniť. Ďalší veľký je skutočne sústredený okolo toho, čo považujem za prevádzkové údaje. Takže údaje o predaji a inventári, návratnosti, údajoch o dodávateľovi z centrálneho predajcu atď. Chceme byť schopní integrovať tieto údaje, aby vyplnili chýbajúce kúsky, s dátovým ekosystémom, ktorý môžeme poskytnúť našim zákazníkom..

Odtiaľto si myslím, že ide skutočne o zdvojnásobenie tejto myšlienky konať na základe týchto informácií. Čo to znamená? Syndikácia obsahu, získavanie recenzií, aktívna správa reklám atď. Myslím si, že je to niečo, čo je pre nás skutočne zaujímavé, a dúfajme, že s vami pomôžeme našim zákazníkom.

V akom smere vidíte softvér zameraný na dodávateľa? Existujú v priemysle celkovo nejaké diery, ktoré by ste radi videli?

Myslím si, že v značkovom priestore, najmä v prípade Amazonu, sa veci trochu menia. Mnoho z týchto zmien sa už začalo diať a bude sa v priebehu roku 2019 zrýchľovať. Jednou z veľkých makro zmien je celá priama pozornosť spotrebiteľa..

Výrobcovia a značky sa museli dlho spoliehať na distribučných a maloobchodných partnerov, aby mohli predávať svoje výrobky a spojiť sa so spotrebiteľmi. Ak teda jediné miesto, kde si zákazník mohol kúpiť konkrétnu značku šampónu, bolo prostredníctvom Target, musel mať zákazník s Target veľmi dobrý vzťah. Fyzický obchod.

Amazon všetko zmenil. Keď niekto zanechá 1-hviezdičkovú recenziu na Amazone, nemusí nevyhnutne myslieť na Amazon. Myslia na vás, vlastníka značky – toho, kto tento produkt vyrobil. Či už táto značka predáva Amazon vo veľkom, alebo či predáva priamo spotrebiteľom prostredníctvom strediska predajcu alebo prostredníctvom svojej vlastnej webovej stránky, musí o sebe hovoriť ako o značke priamo k spotrebiteľovi..

Z ekonomického hľadiska to znamená, že skutočne nové značky sú schopné využiť tento scenár. Možno sú jednoducho štruktúrované takým spôsobom, ktorý veľmi prispieva k celému smeru priamo k spotrebiteľovi. Možno sú štruktúrované tak, aby mohli pohodlnejšie predávať spotrebiteľom priamo prostredníctvom predajcov – namiesto predajcov. Možno už začali premýšľať o svojej stratégii distribúcie elektronického obchodu alebo o tom, ako tieto zmluvy vyzerajú.

Keby som mal urobiť širokú predpoveď, povedal by som, že počet skutočne nových značiek a začínajúcich značiek, ktoré sa objavia v roku 2019, sa len zvýši. Spotrebitelia budú mať prístup k väčšiemu počtu skutočne zaujímavých produktov od značiek, o ktorých nikdy nepočuli.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map