Які найкращі відео-специфікації у Facebook? [РЕКОМЕНДАЦІЯ 2020]

У вас є чудова ідея для відео у Facebook. У вас є розроблена концепція та логістика. Але ви ще не готові розпочати зйомки: ваше відео на Facebook буде найкращим, лише якщо воно створене виключно для Facebook. Це означає переконатися, що всі ваші відеокліпи є правильними. Не хвилюйтесь, ми вас охопили!


Ми поділимося найоптимальнішими характеристиками, а також декількома порадами та підказками щодо збільшення залучення ваших відео. Пам’ятайте, що відшліфоване відео не просто привертає увагу, воно перетворює конверсії.

Вимоги до відео у Facebook

Щоб плавно завантажувати відео у Facebook, потрібно дотримуватися деяких параметрів, будь то запис у додатку чи завантаження окремого файлу:

Довжина

 • Відео може тривати до 240 хвилин (чотири години)
 • Мінімальна довжина – одна секунда

Формат

 • Формати MP4 або MOV рекомендуються як для мобільних, так і для настільних відео; однак Facebook підтримує багато інших відеоформатів

Аудіо

 • Стерео AAC Audio
 • 12 кбіт / с або більше

Розмір

 • Максимальний розмір файлу – 4 Гб

Дозвіл

 • 1280 x 720 пікселів – загальна рекомендована роздільна здатність, щоб переконатися, що ваше відео буде чудово виглядати на всіх розмірах екрана; будь-що вище буде автоматично зменшено розміром у Facebook
 • Мінімальна ширина – 600 пікселів, довжина залежить від співвідношення сторін

Підтримувані співвідношення сторін

 • 16: 9 краєвид; 9:16 портрет
 • 2: 3 або 4: 5 по вертикалі
 • 1: 1 квадрат

Частота кадрів  

 • Максимальна частота кадрів – 30 кадрів в секунду (кадрів в секунду)

Рекомендації Facebook

Вдячно за всіх нас, Facebook надає користувачам вичерпну таблицю із пропозиціями щодо завантаження всіх типів відео, які вони підтримують. Оскільки Facebook володіє Instagram, є корисна інформація і про ці відео:

Які найкращі відео-специфікації у Facebook? [РЕКОМЕНДАЦІЯ 2020]

Створіть ефективне відео у Facebook

Перший крок до створення ефективного відео у Facebook – це знати, що працює. Ось сім найважливіших порад, які слід пам’ятати:

Порада №1: Створіть для “У дорозі”  

Користувачі Facebook в 1,5 рази частіше переглядають відео щодня на мобільному пристрої. Використовуйте простір екрану максимально ефективно, створюючи відео з співвідношенням сторін 1: 1 (квадрат) або 9:16 (вертикальне).

Порада №2: Безшумні параметри відео

Останні дослідження також свідчать про те, що 85% користувачів Facebook переглядають відео із вимкненим звуком. З цієї причини вам потрібно буде включити субтитри або іншим чином переконатися, що розповідь та CTA можна зрозуміти без звуку.

Порада №3: ​​Короткий – солодкий

У 2015 році наш середній проміжок уваги знизився приблизно до восьми секунд (вихід). Технологія, безумовно, не допомогла цьому номеру збільшитися, тому вам потрібно тримати свої відео короткими, незалежно від того, як довго Facebook дозволяє їм.

 • Шестисекундні оголошення мали “більш високі показники бренда у всіх напрямках” за версією Facebook Sheryl Sandberg у 2017 році
 • Незалежно від тривалості, приверніть увагу рано – якщо це можливо протягом перших 3 секунд
 • Не забудьте показати свій бренд рано

Порада №4: SEO – це ваш друг

Люди повинні знайти ваше відео. Вибирайте свої ключові слова ретельно як у назві відео, так і в описі. Ось декілька порад щодо створення заголовка, який добре підходить для пошукових систем:

 • Дослідіть свої ключові слова, щоб ви включали терміни, які люди шукають
 • Використовуйте слова влади, як-от “ніколи”, і включайте думку, щоб заманювати людей (наприклад, шість продуктів, які ви ніколи не повинні їсти, якщо хочете світитися шкіри)
 • Дізнайтеся, що працює для ваших конкурентів
 • Задайте глядачеві унікальне запитання (наприклад, чи знаєте ви, яка їжа найкраще підходить для вашої шкіри?)
 • Створюйте терміновість такими фразами: “Поспішайте”, “Зараз”, “Обмежена пропозиція”, “Ексклюзив” або “Закінчується сьогодні вночі”

Пам’ятайте, що ваш ескіз також важливий для SEO. Якщо у вашому відео йдеться про поради щодо катання на лижах, наприклад, ескіз із зображенням того, хто катається на горі, отримає більше кліків, ніж порожній підйомник або самотня сніжна гора.

Порада №5: Обережно розмістіть свій CTA

Якщо ви закликаєте своїх глядачів до дії (а ви, мабуть, і повинні бути), розмістіть свій CTA обережно і навмисно. Найкращі практики показують, що середина вашого відео найкраща. Це тому, що початок вашого відео – це привернення уваги, і, реально, менше людей переглядатиме в кінці. Тож одразу після того, як ви привернули увагу, закликайте людей діяти.

Порада № 6: Дотримуйтесь правил оплаченої реклами

У Facebook є цілий окремий набір вимог, якщо ви використовуєте своє відео як платну рекламу, включаючи мову та використання вмісту для дорослих. Якщо ви плануєте використовувати платформу для відеореклами, переконайтесь, що ви ретельно перегляньте ці правила, щоб переконатися, що ваші оголошення будуть затверджені.

Порада № 7: Будьте чіткі щодо своїх цілей

Ми остаточно зберегли цю пораду, оскільки це, мабуть, найменш технічний рада, який ми маємо. Але, щоб створити успішне відео, потрібно спочатку знати свої цілі. Ви розповідаєте історію? Ви тільки сподіваєтесь на перегляди чи це цільовий клік? Ви представляєте свій бренд чи намагаєтесь розпочати розмову?

Відповіді на ці питання важливі, оскільки вони допоможуть сформувати всю вашу рекламну кампанію. Але незалежно від вашої мети, не забудьте бути творчим. Пам’ятайте, що відео на Facebook отримують найбільше залучення, коли вони створені для платформи та завантажені безпосередньо на платформу. Відео YouTube, яке ділиться на Facebook, просто також не буде працювати.

Подивіться, що працює

Усі найуспішніші відео мають деякий підмножина перелічених вище характеристик. При першому запуску знайдіть деякий час, щоб переглянути відео, розроблені іншими маркетологами. Поміркуйте, що працює, а що ні. Яка чудова ідея, яку ви можете передати своєму відео, і які фактори, на вашу думку, можна покращити?

Після цього настане час почати створювати відео для вашого бренду. Визначення ваших цілей та точок розрізнення може допомогти вам знайти вашу творчу іскру. У цей момент вам буде просто потрібно потурбуватися про дотримання рекомендацій, викладених вище, і ваше відео буде на шляху до успіху.

Джерела:

https://www.facebook.com
https: //www.falcon.io/insights-hub/topics/social-media-strategy/facebook-video-ads-best-practices-for-2018/
https: //www.wordstream.com/blog/ws/2017/11/07/facebook-statistics
https: //sproutsocial.com/insights/social-media-video-specs-guide/#facebook
https: //blog.hootsuite.com/social-media-video-specs/
https: //www.wordstream.com/blog/ws/2017/05/17/how-to-write-great-headlines

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me