Які найкращі відео-характеристики Twitter?

Відео продовжує залишатися величезним – як для бізнесу, так і для споживачів – використання яких постійно зростає. Врахуйте це: твіти із зображенням Відео в шість разів частіше буде оновлено ніж у тих, хто має фотографії, і втричі більше, ніж твіти з GIF.


Знання найкращих та необхідних специфікацій щодо створення спільних відеозаписів може означати різницю між захопленням уваги вашої аудиторії та прокруткою минулого до того, що робить.

Вимоги до відео у Twitter

Як і на будь-якій платформі соціальних медіа, завантаження відео (або існуючого відео, або такого, яке ви записуєте за допомогою програми Twitter) має деякі параметри:

Довжина

 • Відео може бути до 2 хвилин і 20 секунд (140 секунд)
 • Мінімальна тривалість – 0,5 секунди

Формат

 • Для Інтернету підтримує Twitter Формат відео MP4 з форматом H264
 • Формати відео MP4 та MOV підтримуються в мобільних додатках

Аудіо

 • AAC аудіо
 • Моно або стерео аудіо, не 5.1 або більше

Розмір

 • 512 Мб як максимальний розмір ліміт

Дозвіл

 • Мінімальна роздільна здатність 32 x 32
 • Максимальна роздільна здатність може бути 1920 x 1200 або 1200 x 1900 (залежно від орієнтації)
 • Twitter також використовує квадратні відео, максимальна роздільна здатність яких становить 1200 x 1200

Співвідношення сторін

 • Повинно бути між 1: 2,39 і 2,39: 1
 • Відео повинно бути Співвідношення сторін 1: 1 пікселів

Частота кадрів

 • Максимальна швидкість кадру та бітрейт 40 FPS і 25 Мбіт / с, відповідно

Сказане містить ключові технічні вимоги для успішного завантаження. Також є правила та правила щодо вмісту, який потрібно враховувати.

Медіа-політика Twitter дозволяє публікувати майже все, що завгодно, включаючи деякі форми графічного насильства, ненависні зображення та / або вміст для дорослих, який інакше вважається чутливим носієм інформації, хоча, не у прямому відео чи зображеннях вашого профілю / заголовка.

Якщо ваш вміст містить такі засоби масової інформації, соціальна мережа розмістить його за медією проміжне повідомлення (попереджувальне повідомлення), щоб повідомити глядачів. Більш зайвий вміст може бути видалений, хоча застосовуються обмежені винятки. Ваша найкраща ставка – пройти медіа-політику Twitter і подивитися, як він визначає конфіденційний контент, а також як позначити його, щоб уникнути періоду тимчасового або навіть постійного призупинення облікового запису..

Рекомендації Twitter

Соціальна мережа з твітом достатньо люб’язна, щоб надавати рекомендації щодо завантаження. Хоча це і не вимагається, ці кращі практики трохи спрощують весь процес. Це може бути гарною ідеєю тримайте ці вказівки під рукою, щоб подвійно перевірити перш ніж надсилати своє відео на Twitterverse.

 • Відеокодек: Високий профіль H264
 • Рамка: 30 FPS, 60 FPS
 • Дозвіл відео:
  • 1280 x 720 для пейзажу
  • 720 x 1280 для портрета
  • 720 х 720 для кв
 • Мінімальний відеобінет: 5000 кбіт / с
 • Мінімальний звуковий біт: 128 кбіт / с
 • Аудіокодек: профіль низької складності AAC
 • Співвідношення сторін:
  • 16: 9 для пейзажних та / або портретних відео
  • 1: 1 для квадратних відео

Рекомендації щодо завантаження відео з ландшафтом

ДозвілВідеобітАудіобіт
1280 x 7202048К128K
640 x 360768K64К
320 х 180256K64К

Рекомендації щодо завантаження відео з портретом

ДозвілВідеобітАудіобіт
720 x 12802048К128K
360 x 640768K64К
180 x 320256K64К

Рекомендації щодо завантаження відео, орієнтовані на квадрат

ДозвілВідеобітАудіобіт
720 x 7202048К128K
480 x 480768K64К
240 x 240256K32K

Корисні поради та рекомендації

Спочатку подивіться на добре зроблене відео у Twitter. Творці чітко знають, що переважна більшість (93%) переглядів відео у Твіттері відбувається на мобільних пристроях зробити відео з мобільними глядачами на увазі є першорядним. Це означає, що квадратні та портретні орієнтації краще підходять для відео у Twitter через макет екрану мобільного, що дозволяє переглядати без будь-яких відволікань та заповнюючи максимальний простір екрана.

Швидкий шлях до майбутнього. Дізнайтеся більше про технологію hyperloop: https://t.co/O2UfN8qNtq #china #technology pic.twitter.com/cKGQ9puoQb

– Всесвітній економічний форум (@wef) 30 листопада 2018 року

Переважно мобільна аудиторія також означає, що слід задуматися використовуючи стратегію перегляду звуку щоб максимально збільшити кількість глядачів. Власне дослідження Twitter виявило це перші три секунди не потребують звуку для залучення уваги та реакції на привід. Є деякі творчі атрибути, які заманюють глядачів. До них належать:

 • Дуга ранньої історії
 • Присутність людей
 • Включення трендового контенту
 • Використання підписів

Загалом, звук важливий, коли хтось переглядає весь відеоролик (ніщо не б’є гарну музику!), Але враховуючи, що багато глядачів у дорозі – їздять на маршруті чи стоять у черзі в магазині –підписи та візуальні підказки, які малюють глядача, можуть бути так само хорошими.

Які найкращі відео-характеристики Twitter?

Оскільки Twitter – це швидкодіюча платформа, де користувачі очікують коротких поривів інформації, тривалість відео також має значення. Дослідження HubSpot показують найкраще тримати відео короткими, довжиною до 45 секунд. Усі відео, що мають 6,5 секунди або коротше, автоматично завершуються.

Ви не можете позначати людей на відео, але те, що ви можете зробити, оскільки відео не враховується до кількості символів у твіті, це скористайтеся 280 доступними символами та використовуйте хештеги, особливо в тренді, щоб отримувати свої відео перед широкою аудиторією.

Якщо ви знайдете все вищезазначене занадто багато клопоту, завжди є можливість використовувати професійну допомогу, щоб зробити роботу за вас. Є десятки служб, які можуть створювати відео, які помічають ваш бренд, з правильним форматом файлу та оптимізацією відповідно до всіх специфікацій відео Twitter.

Що відео з Twitter подає до таблиці

Дані показують, що це люди, які переглядають відео у Twitter, на 50% частіше знають про бренд розглянутий. Не тільки це, Відео з Твіттера конкретно вдвічі запам’ятовується як на інших платформах преміум-класу. Люди, як правило, сприйнятливі до відео брендів, які вони бачать у Twitter 14% користувачів відчувають себе більш сприятливо щодо бренду. Це робить відео дуже ефективним протягом часової шкали, особливо при перегляді автовідтворення.

З тенденцією використання відео щорічно збільшується, відео на Twitter дозволяє залишатись актуальними та залучати аудиторію, яка значно покладається на відеоконтент для інформації. Відео в Twitter збільшує намір придбання на 34%. Насправді у Twitter більше 280 символів: це можливість розповісти історію, свою історію.

Джерела

https://business.twitter.com/uk/blog/3-reasons-videos-capture-twitters-mobile-audience.html
https://blog.hubspot.com/marketing/how-long-should-videos-be-on-instagram-twitter-facebook-youtube
https://blog.twitter.com/marketing/en_gb/a/en-gb/2017/how-to-create-video-with-thumb-stopping-power-on-twitter.html
https://blog.twitter.com/marketing/en_gb/a/en-gb/2016/5-reasons-why-you-should-use-video-on-twitter.html

Іміджеві кредити

https://blog.twitter.com/marketing/en_gb/a/en-gb/2017/how-to-create-video-with-thumb-stopping-power-on-twitter.html

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me