Як створити власний логотип, який не смокче

Більшість людей можуть розпізнавати логотипи у віці від 2-3 років, тож як техніка брендингу вони є одними з найпотужніших інструментів. Вони передають повідомлення вашої компанії, орієнтуються на конкретні демографічні показники та забезпечують однаковість у вашому бренді. Така послідовність є критичною для успіху; це може збільшити дохід на 23% і забезпечити видимість у 3-4 рази, ніж непослідовний маркетинг.


Враховуючи це, важливо створити ефективний логотип! Однак більшість компаній вважають, що їм потрібен величезний бюджет. Але насправді, вартість вашого логотипу не визначає ваш успіх. Twitter заплатив лише 15 доларів за їх дизайн, галочка Nike коштувала всього 35 доларів, а Microsoft внутрішньо безкоштовно розробила їх логотип!

Якщо ваш бізнес не має доходу, щоб зайняти фантастичну дизайнерську компанію, не хвилюйтесь! Цей посібник допоможе вам створити функціональний, запам’ятовується логотип за низьку вартість.

№1: виберіть свій логотип

Як створити власний логотип, який не смокче

Перший крок – визначитися з типом логотипу, який ви хочете. Усі варіанти можна розділити на чотири категорії, хоча ви можете комбінувати їх дві або більше. Щоб визначити ідеальний вид для вашого бізнесу, уважно розгляньте його мету та підтвердьте, який стиль найкраще досяг його цілей.

 • Словознаки. Ці логотипи складаються з повного слова або абревіатури назви компанії. Кока-Кола і CNN є хорошими прикладами. Словознаки зазвичай використовують креативні шрифти, щоб допомогти їм виділитися і надати додатковий шматочок унікальності. Перевага цих логотипів полягає в тому, що ім’я вашого підприємства повідомляється безпосередньо тому, хто їх бачить.
 • Листова форма. На відміну від словосполучень, деякі компанії вирішують скоротити своє ім’я до першої літери і використовують це для створення естетично приємного логотипу. Деякі поширені приклади включають золоті арки Макдональдса або стилізовані “B” ударів доктора Дре. Ці логотипи корисні, оскільки їх можна легко масштабувати для різних цілей.
 • Образотворче. Будь-який логотип, який використовує зображення, класифікується як зображальний. Зображення, як правило, стосується назви чи мети підприємства, тому воно може передавати повідомлення компанії. Ці логотипи часто є найбільш пам’ятними та впізнаваними, оскільки люди обробляють зображення в 60000 разів швидше, ніж ми обробляємо слова. Поміркуйте, як легко запам’ятати логотип для Twitter або Target, наприклад.
 • Анотація Якщо компанія використовує зображення або форму, яка не стосується їх цілей, то це абстрактний логотип. Хоча цей тип часто буває найскладнішим – оскільки це, природно, не передає етос вашого бренду – вони також стають класикою. Кліщ Nike та новий логотип Pepsi – хороші приклади.

Вибір вашого логотипу є важливим першим кроком, оскільки він дає вам шаблон роботи. Однак, якщо ви хочете більше зрозуміти вибір, то, можливо, вам знадобиться заручитися деякою допомогою.

№2: Наймайте довідку

Тільки тому, що у вашої компанії немає значного бюджету для найму дизайнерської фірми, це не означає, що ви не можете отримати внесок у свій дизайн. Позаштатні дизайнери можуть бути зайняті за значно нижчу ціну. Так само існує багато ботів AI, які створюватимуть логотипи автоматично, виходячи з цілей вашої компанії.

 • Робота з дизайнером-фрілансером. Експерт із брендингу Аліна Уілер прокоментувала переваги найму професійної допомоги: «Робота з кваліфікованим графічним дизайнером дуже важлива. Вони розуміють, що таке хороший логотип і як його потрібно масштабувати та функціонувати на різних медіа та маркетингових каналах “.

Ви можете вибирати з багатьох позаштатних платформ в Інтернеті, тому легко розміщувати оголошення залежно від вашого бюджету. Спробуйте подібні платформи Фіверр, які допоможуть вам зв’язатися з дизайнерами всього за 5 доларів.

 • Використовуйте виробник логотипів. Якщо у вас немає часу або грошей на професійну допомогу, ви можете скористатися автоматизованим виробником логотипів, таким як Tailor Brands. Відвідайте веб-сайт, і вам буде запропоновано ввести ім’я вашої компанії та відповісти на запитання щодо вашої галузі, логотипу та переваг шрифту. Після завершення ви отримаєте унікальне зображення спеціально для вашого бізнесу – плюс це безкоштовно!

№ 3: Звернення до цільової аудиторії

Знання вашого цільового ринку є життєво важливим для успішного маркетингу. В останньому опитуванні на замовлення Альянсу цифрової реклами 40,5% респондентів сказали, що віддають перевагу рекламі, яка спеціально спрямована на них. Якщо ви можете спілкуватися з клієнтами через брендинг, то ви вже зробили значну кількість роботи. Створюючи логотип компанії, орієнтований на вашу аудиторію, потрібно враховувати особистість вашого бренду.

 • Юнацький. Сміливі, захоплюючі дизайни подобаються молодшим клієнтам або тим, хто зберіг молодіжний настрій.
 • Сентиментальний. Деякі бренди користуються своєю продуманістю та добротою. Криві, м’які кольори та милі зображення передають заспокійливу атмосферу, яка ідеально підходить для сентиментальних компаній, таких як благополучні бренди, старовинні магазини тощо.
 • Міцний. Бренди з сильними формами, кутами та кольорами подобаються грубим і зовнішнім типам. Ці марки, як правило, мають чоловічий тон.
 • Впливовий. Бренди, які прагнуть бути авторитетом у своїй галузі, повинні передавати почуття лідерства. Прагніть бути сильними і сміливими, не будучи занадто яскравими або кричущими.
 • Розкішний. Елегантність – ключова особливість для розкішних брендів. Це найкраще досягти завдяки глибоким насиченим кольорам. Також спробуйте дотримуватися простого дизайну, оскільки занадто багато елементів можуть швидко виглядати дешево і липко.
 • Заманливо. Деякі ексклюзивні компанії передають свою привабливу природу, створюючи чуттєвий настрій у своєму бренді. Пристрасні кольори, такі як червоний і рожевий, ідеально підходять для цього типу компанії.

Якщо ви ще не визначилися з цільовою аудиторією, зробіть це спочатку. Перегляньте їх демографічні показники (наприклад, вік, професія, стать, місце розташування та доходи) та психографію (наприклад, інтереси, захоплення, думки та цінності). Коли ви ретельно розглянули цю інформацію, вивчіть наступні фактори, які допоможуть вам створити ідеальний логотип:

 • Колір
 • Форма
 • Значок
 • Зображення
 • Шрифт

Ці елементи більш докладно розглядаються нижче.

№4: Розгляньте свою конкуренцію

Створення логотипу на основі вашої цільової аудиторії – це хороший крок, але він має потенційну проблему. Ваші конкуренти будуть працювати на одному ринку і, можливо, в кінцевому підсумку виробляти подібні бренди. Це може поставити під загрозу ваш маркетинг, як плутанина за вашого конкурента може призвести до припинення продажів.

Щоб уникнути цієї проблеми, досліджуйте своїх конкурентів. Можна використовувати наступні методи:

 • Пошук Google. Швидкий пошук ваших конкретних ключових ключових слів повинен створити список подібних підприємств. Зробіть замітки, встановлюючи, наскільки тісно ви змагаєтесь з кожним.
 • SpyFu. Коли ви знаєте конкуруючих брендів, SpyFu – прекрасний ресурс для пошуку більшої кількості інформації. Ви можете шукати будь-який домен, і це дасть результати щодо їх ключових слів, покупок AdWords, органічного рейтингу та варіантів оголошень.
 • Google Trends. Пошук тенденцій також може бути корисним для пошуку подібних брендів. Ви можете вивчити будь-яку пошукову фразу, і ви отримаєте аналітику щодо цього ключового слова, включаючи компанії, які вже добре оцінюються.
 • Ваші Клієнти. Попросивши споживачів надавати первинні дані про вашу галузь. Спробуйте надіслати список підписників на опитування та скористайтеся соціальними мережами для отримання відповідей.

Ще один спосіб відокремити себе від своїх конкурентів – досліджуючи субніші. Вторинні фокуси вашого бренду – це прекрасна відправна точка для створення унікального логотипу. Наприклад, якщо ви є пригодницькою компанією, яка займається міськими дослідженнями, ваш брендинг відрізнятиметься від бізнесу, який пропонує походи на природі.

Після встановлення цих даних переконайтеся, що ваш логотип змінюється в таких елементах:

 • Інший Колірна піддон
 • Інший Значки / зображення
 • Інший Шрифт

№ 5: Розуміння основних елементів дизайну

Щойно ви створили концепцію для свого дизайну, саме час вирішити більш дрібні деталі. Якщо наймати дизайнера завжди бажано, можна створити універсальний і відповідний логотип, просто зрозумівши основні концепції дизайну.

Білий простір

Білий пробіл (або негативний пробіл) відноситься до частин вашого логотипу, які складають фон. Більшість успішних логотипів ідеально врівноважені, тому між піктограмою та краєм зображень з усіх боків є однакова відстань. Це може бути різноманітним, наприклад, маючи більше місця в горизонтальних краях і менше у вертикальних, але бути поза центром на будь-якій осі – це не дуже добре!

Крім того, багато компаній вирішують використовувати простір для подальшого зображення свого повідомлення. Наприклад, FedEx логотип має проміжок між “E” і “x”, що робить форму стрілки – символу, який є синонімом транспортування або переміщення:

Як створити власний логотип, який не смокче

Вибір кольорів

95% найвідоміших логотипів у світі використовують один або два кольори. Причина цього в тому кольори мають неймовірний зв’язок емоцій і можуть надихати настрій на відміну від усього іншого. Подивіться на наступне та вирішіть, яка кольорова гама найкраще відповідає вашому бренду. І пам’ятайте, що вам не потрібно дотримуватися лише одного!

 • Червоний – хвилювання, пристрасть, гнів
 • Помаранчевий –Охоплюючий, грайливий
 • Зелений – екологічність, природа; АБО фінанси, процвітання
 • Жовтий – дружелюбність, доступність
 • Фіолетовий – елегантний, розкішний
 • Синій – надійний, безпечний, зрілий
 • Рожевий – кокетливий, дівочий, веселий
 • Коричневий – міцний, чоловічий, надворі
 • Чорний – гладкий, сучасний

Хоча значення цих кольорів забезпечують хорошу базову лінію, важливо пам’ятати, що різні відтінки представляють різні речі в певних місцях. Якщо у вас є міжнародна аудиторія, вам знадобиться зробити більше досліджень.

Форма психології

Як і колір, форми також передають конкретні значення та почуття. Використання психології форми – набагато тонший спосіб виразити особистість свого бренду. Часто доводиться по-справжньому переглядати логотипи, щоб побачити їх використання форми.

 • Кола представляють єдність і спільність, представляючи єдиний фронт.
 • Квадрати позначають рівновагу, довіру, професіоналізм та безпеку.
 • Трикутники символізують силу, маскулінність та стабільність.

Якщо ви створюєте абстрактний логотип, використання фігур як вихідної точки може допомогти створити символізм та особистість.

Масштабування

Масштабування є важливим фактором, коли справа стосується дизайну логотипу. Вам потрібно знати, на яких платформах розміщуватиметься зображення, щоб отримати уявлення про те, як найкраще його масштабувати. Наприклад, ваш логотип може бути на зображенні в соціальних мережах, на фасаді магазину, на вашому веб-сайті та – як це найпоширеніший спосіб доступу до Інтернету – на екранах мобільних пристроїв.

93% найпопулярніших логотипів у світі 93% досить прості, щоб їх можна було переглянути в менших розмірах, що підкреслює, наскільки важливий цей елемент для успіху. Звичайно, найкращий спосіб досягти цього – через мінімалізм, оскільки прості іконки будуть добре виглядати в будь-яких розмірах. Ви також можете розробити невеликі варіанти для різних платформ, як Діснея має. Повний логотип Діснея містить їхню фірмову марку перед замком Діснея, оточеним веселкою; при масштабуванні вони використовують лише стилізований D.

Шрифти

Шрифти мають вирішальне значення для передачі сенсу. Хоча користувацький шрифт нескінченно кращий, не кожен є народженим художником каліграфії. Якщо ви затрималися в пошуку унікальних букв, то в шрифтах Google є понад 800 вільних стилів типографії, з яких ви можете вибрати.

Важливо, щоб вибір шрифту паралельно вашому бренду та особистості. Подібні правила стосуються тих, хто має форму психології:

 • Сміливі, кутові шрифти передають міцність і надійність.
 • Примхливі шрифти молодіжні та веселі.
 • Шрифти сценаріїв може створити враження елегантності та розкоші.
 • Сміливі, бульбашкові шрифти є захоплюючими та всебічними.

Зображення

Зображення є ключовою частиною багатьох успішних логотипів. Однак ви не можете просто використовувати фрагмент кліп-арт і очікувати, що він спрацює. Багато зусиль йде на створення ідеального образу для логотипу. Якщо ви хочете скористатися цією дорогою, врахуйте ці три елементи:

 • Симетрія & Пропорція. Більшість дизайнерів використовують основні форми для створення розміру та структури логотипу. Використання цих шаблонів допомагає створювати естетично приємні конструкції з прямими кутами та пропорціями.
 • Глибший сенс. Додавання візуального сенсу, яке йде глибше, ніж просто використання відповідного зображення, зробить ваш логотип запам’ятовуючим та вражаючим. Розглянемо Apple логотип: Хоча контур яблука не особливо вражає, вкусити вийнятий з нього являє собою комп’ютер байт і надає йому більше контексту.
 • Кліше. Використання кліше зображень ніколи не є виграшною формулою. Наприклад, авіакомпанія ніколи не повинна використовувати лише фотографії літака. Використовувати стереотипи – це нормально, якщо ви вміло вмістіть їх у дизайн. Наприклад, Burger King логотип – це марка всередині гамбургер.

Вашому логотипу не потрібно витрачати тисячі

Логотипи є невід’ємною частиною ваших брендингових та маркетингових зусиль, але створити такий, який працює, простіше, ніж ви думаєте. Не потрібно платити тисячі, щоб досягти витонченого та професійного дизайну. Дотримуйтесь цих порад, і ви зможете створити логотип, який повідомляє ваші цілі та потужно представляє ваш бренд.

Зображення

Розповсюдження логотипу: http://1000logos.net/wp-content/uploads/2016/09/brand-logos.jpg

FedEx: https://www.crowdspring.com/blog/logo-design-fedex/fedexlogo/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me