Як створити новий рахунок з Heficed

Заснований у 2008 році, Heficed є масштабованим та настроюваним хмарним хостинговим постачальником. Він орієнтований виключно на розробників, і вам знадобиться знання командного рядка навіть для створення облікового запису.


Якщо ви плануєте зареєструватися в Heficed, в цьому посібнику буде проведено досить тривалий процес. Як тільки ви закінчите, якщо ви захочете дізнатися більше про компанію, перейдіть до мого огляду, який набагато детальніше охоплює послуги, пропоновані Heficed.

Як створити новий рахунок з Heficed

Крок перший: виберіть свій план

Оскільки я хотів протестувати процес установки WordPress, я вибрав один із хмарних хостинг-планів, Kronos Cloud. Це рішення з чистого металу, яке можна налаштувати або з ОС Windows, або з ОС Linux.

Як створити новий обліковий запис за допомогою Heficed-image1

Крок другий: Створіть рахунок

Вибравши свій план, наступним кроком є ​​введення вашої електронної адреси та прийняття умов та умов. Або, якщо вам зручніше, ви можете зареєструватися у вашому існуючому профілі Google, Microsoft, GitHub або LinkedIn.

Як створити новий обліковий запис за допомогою Heficed-image2

Крок третій: Перевірте свою електронну адресу

Наступним кроком є ​​підтвердження вашої електронної адреси, натиснувши посилання в електронній пошті (яке я знайшов у своїй папці зі спамом).

Як створити новий обліковий запис за допомогою Heficed-image3

Крок четвертий: закінчіть створення свого облікового запису

Як тільки ви натиснете Увійти, ви перейдете на веб-сайт Heficed. На даний момент вам потрібно ввести більше особистих даних, але це просто. Клацніть Надіслати та ввійдіть у свою інформаційну панель.

Як створити новий обліковий запис за допомогою Heficed-image4

Крок п’ятий: Створіть організацію

Наступний крок – це дублікат попереднього, оскільки він розроблений для розробників із кількома клієнтами для створення окремих компаній. Вам буде запропоновано створити організацію, заповнивши коротку особисту інформацію.

Як створити новий обліковий запис за допомогою Heficed-image5

Крок шостий: Введіть платіжну інформацію

Наступним кроком є ​​вибір способу оплати. Ці варіанти включають Visa, American Express, Discover, PayPal, криптовалюту та AliPay. Тож у вас набагато більше варіантів, ніж у більшості господарів.

Як створити новий обліковий запис за допомогою Heficed-image6

Крок сьомий: Почніть

Після створення вашої організації можна офіційно розпочати роботу. Клацніть на організацію в правому верхньому спадному меню і виберіть, як ви здогадалися, Почніть. Після цього ви почнете додавати свої хостинг-пакети.

Крок восьмий: виберіть свій план

Далі вам надається можливість вибрати вашу послугу. Ці варіанти включають Switch (автоматизована платформа управління IP), Kronos Cloud (віртуальні машини з простим управлінням ресурсами) та Heficed Connect (Змішаний Інтернет-трафік для кращого зв’язку та пропускної здатності). Спираючись на поради агента прямого чату, я вибрав Kronos Cloud.

Як створити новий обліковий запис за допомогою Heficed-image7

Крок дев’ятий: Створіть нову віртуальну машину

Далі вам потрібно налаштувати свою віртуальну машину. Вам буде запропоновано вибрати щомісячну або погодинну оплату, місце розташування сервера (Німеччина, США, Південна Америка або Південна Африка) та операційну систему Windows або Linux. Вам також доведеться вибирати більше технічних конфігурацій, таких як розмір процесора та пам’яті, резервні слоти для резервного копіювання та вибір різних угод про рівень обслуговування (SLA).

З метою тестування я вибрав щомісячні виставлення рахунків (щогодини вимагав великий депозит), німецькі сервери та операційну систему Linux, а все інше залишив у позиціях за замовчуванням. Для більшості власників нових веб-сайтів це було легко, але надмірно технічно.

Як створити новий обліковий запис за допомогою Heficed-image8

Крок десятий: Додайте ключ SSH

Перш ніж ви зможете створити сервер, вам потрібно додати відкритий ключ SSH. Якщо ви новачок, це може здатися досить технічним. Це передбачає перехід до вашого терміналу та генерацію ключа. Маючи це в руці, поверніться до процесу створення облікового запису та введіть його у відповідному полі.

Як створити новий обліковий запис за допомогою Heficed-image9

Крок 11: Оплатіть хостинг

Щойно ви вибрали Create VM, вам потрібно буде ввести свою платіжну інформацію, і як тільки ви заплатите, вам потрібно буде почекати, поки ваш екземпляр буде створений. Ви дізнаєтесь, що воно завершено, коли в заголовку панелі інструментів з’явиться невелике сповіщення.

Плавний, але 11 кроків – це багато

Це тривалий процес налаштування. Це вимагає 11 кроків та знання Терміналу. Хоча інтерфейс зручний і простий у навігації, він є надто потужним для більшості початківців власників веб-сайтів.

Крім того, цей постачальник забезпечує лише хостингову інфраструктуру, тому він далеко не єдиний магазин. Все, окрім хмарного хостингу, потрібно буде придбати з іншого місця, наприклад, доменні імена та SSL-сертифікати, а мережі доставки вмісту (CDN) недоступні від Heficed.

Більшість початківців власників веб-сайтів було б набагато краще з таким хостом SiteGround, Bluehost, або FastComet, які пропонують більш ніж достатньо зручних функцій, щоб розпочати роботу без суєти. Гефікд призначений для веб-майстрів і розробників вищого рівня, які захочуть перейти до поглибленого огляду, щоб дізнатися більше.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me