Як створити новий обліковий запис за допомогою маховика

У 2012 році Flywheel був запущений як керована послуга хостингу WordPress, створена веб-розробниками для інших веб-розробників. Цей фокус чітко відображений у процесі його реєстрації.


Щоб показати вам, що я маю на увазі, я проведу вас через весь процес реєстрації на маховику. Ви отримаєте покрокові інструкції, як створити обліковий запис, налаштувати веб-сайт WordPress, а потім придбати план хостингу. Так, ви прочитали це право – ви можете налаштувати свій веб-сайт, перш ніж фактично сплачувати план, який стане в нагоді, якщо ви створюєте веб-сайт для клієнта.

Маховик стверджує, що ви можете створити свій рахунок протягом 60 секунд. Це, безумовно, те, що я хотів випробувати на тесті, оскільки це зробило б маховик на сьогоднішній день найшвидшим господарем для реєстрації.

Перш ніж зробити це, ви, можливо, захочете дізнатись, чи маховик найкращий варіант хостингу для вас. Прочитайте мій повний огляд маховика.

Як зареєструватися за допомогою маховика крок за кроком

Крок 1: Зареєструйтесь за допомогою маховика

Перш ніж придбати план Flywheel, вам потрібно зареєструвати рахунок. Не має значення, зареєструєтесь ви спочатку чи виберете план на сторінці цін. Так чи інакше, вас все одно пройдуть через процедуру реєстрації та налаштування, перш ніж насправді вибрати план в кінці.

Щоб створити обліковий запис, потрібно вказати своє ім’я та прізвище, електронну пошту, ім’я користувача та пароль – досить стандартні речі. Ви також можете розповісти їм більше про себе та навіщо потрібен веб-сайт, але це необов’язково.

Як створити-створити новий рахунок-з-маховиком-зображення1

Після цього кроку маховик надішле вам електронний лист для підтвердження; вам просто потрібно буде натиснути на посилання всередині. Однак вам не потрібно підтверджувати свій обліковий запис, якщо ви не сплатите відразу, оскільки згодом існує опція підтвердження кредитною карткою. Зауважте, що якщо ви створюєте безкоштовний демонстраційний сайт, у вас є лише 30 хвилин для завершення перевірки до видалення демонстраційного сайту.

How-to-create-a-New-Account-with-Flywheel-image2

Якщо ви вирішите зробити перевірку негайно, ви перейдете на цю сторінку, де ви можете скористатися кредитною карткою або SMS, щоб підтвердити себе:

How-to-create-a-New-Account-with-Flywheel-image3

Це може трохи дратувати, якщо ви очікуєте пройти перевірку, просто натиснувши посилання. Однак принаймні обидва варіанти є миттєвими. Це ще швидше, ніж викликати агента підтримки. Після завершення перевірки ви перейдете туди, де ви зупинилися, налаштувавши свій веб-сайт:

Крок 2: Налаштуйте веб-сайт WordPress

Як створити-створити новий обліковий запис-з маховиком4

На цій сторінці вам потрібно буде надати Flywheel додаткову інформацію про ваш веб-сайт, наприклад власник веб-сайту, ім’я веб-сайту та ваш домен. Нижче ви вкажете ім’я користувача та пароль для входу як адміністратор на свою інформаційну панель WordPress.

Крок 3: Виберіть спосіб оплати свого веб-сайту

Нижче вам потрібно вибрати, коли ви будете платити. Супер зручна функція для фрілансерів – це мій клієнт, який заплатить пізніше. Це дозволяє створити та налаштувати демонстраційний веб-сайт, який ви можете передати своєму клієнту, щоб потім сплатити. Демонстраційний сайт триває 14 днів, після цього вам доведеться додати його до плану або придбати його.

Додайте його до основного плану також означає, що вам зараз не доведеться платити і новий веб-сайт заповнить один із ваших залишилися місця для групового плану. Якщо у вас ще немає об’ємного плану, але він хотів би його, ви можете вибрати його та натиснути кнопку, щоб придбати його.

Як створити-створити новий обліковий запис-з маховиком-зображення5Якщо ви хочете, щоб ваш центр обробки даних був у певному місці, переконайтесь, що виберіть найбільш відповідний варіант зі спадного меню.

Як створити-створити новий акаунт-з-маховиком-образ6

Наступний крок залежить від обраного способу оплати:

  • Якщо ви вибрали платити зараз, ви перейдете на сторінку з цінами, щоб вибрати план.
  • Якщо ви вибрали “Мій клієнт”, заплатите пізніше, ви можете запустити свій веб-сайт відразу і пропустити вибір плану.
  • Якщо ви вибрали “Додати його до об’ємного плану”, ви виберете об’ємний план і продовжите безпосередньо до запуску свого веб-сайту.

І нарешті, варто пам’ятати про це Flywheel пропонує безкоштовні послуги з міграції веб-сайтів. Це можна зробити, натиснувши кнопку у верхньому правому куті, яка перейде на наступну сторінку. Тут вам потрібно буде вказати ті самі деталі, що і під час налаштування свого веб-сайту, а також додаткову інформацію, щоб техники Flywheel змогли налаштувати його так, як вам потрібно..

Як створити-створити новий обліковий запис-з маховиком-зображення7

Унизу сторінки ви побачите параметри для стандартної міграції, яка безкоштовна і займає до трьох робочих днів, або Прискорена міграція, яка не є безкоштовною, але може бути завершена протягом восьми годин.

Як створити-створити новий акаунт-з маховиком-зображення8

Крок 4: Виберіть план ціноутворення

Тепер я проведу вас шляхом вибору плану ціноутворення. Як бачите, доступні чотири плани. Перші три масштаби збільшуються щодо щомісячних відвідувань, місця для зберігання, обмеження пропускної здатності та безкоштовних халяв (таких як CDN, розміщення веб-сайтів та інтерактивна робота). Також є можливість для підприємств, якщо у вас є конкретні бізнес-вимоги, які жоден із цих планів не може виконати.

Просто пам’ятайте, що хостинг на багатьох сайтах можна додавати лише до Особистого плану або вище. Під цією таблицею цін ви знайдете повний перелік функцій, включених у плани.

Як створити-створити новий обліковий запис-з маховиком-образ9

Щойно ви сплатите план, ви виберете щорічну або щомісячну виставлення рахунків, а також будь-які додатки, які вас цікавлять:

Як створити-створити новий обліковий запис-з маховиком10

Вибравши надбудову CDN, ви отримаєте сповіщення нижче. Тут важлива деталь, яку слід помітити ваша пропускна здатність CDN обмежена 100 ГБ. Це означає, що, щоб користуватися перевагами CDN для більшої кількості пропускної здатності, з вас буде стягнуто додаткове перевищення за Гб.

Як створити-створити новий акаунт-з-маховиком-зображення11

Ще одна несподівана плата полягає в тому, що, хоча Flywheel надає базовий сертифікат Let’s Encrypt SSL безкоштовно, з вас буде стягуватися щомісячна плата, якщо ви підключите власний сертифікат SSL.

Хоча Flywheel чітко відображає ці додаткові платежі, перш ніж платити що-небудь, це все ще досить далеко вниз, що вам здасться трохи засмучуючим, якщо це перерви угод. Це сказало, жоден з цих продажів не перевіряється автоматично, що повинно захистити вас від випадкових придбань.

Ось де вам доведеться пам’ятати, щоб використовувати код свого купона, якщо він у вас є.

Крок 5: Оплатіть хостинг

На наступній сторінці вам буде запропоновано додати спосіб оплати. Ви можете додати кілька методів, які будуть використані пізніше для придбання інших послуг або додатків:

Як створити-створити новий обліковий запис-з маховиком12

Flywheel пропонує два способи оплати: кредитну карту (Visa або MasterCard) або PayPal. Ви можете зв’язати будь-яке з них тут. Якщо ви користуєтеся кредитною карткою, розраховуйте надати всю звичну інформацію. PayPal вимагає лише увійти до свого рахунку та надати Flywheel дозвіл на виставлення рахунку.

Як створити-створити новий рахунок-з-маховиком-зображення13

Щойно ви додасте спосіб оплати, вам з’явиться опція “Придбати зараз”. Це питання не повернення, оскільки з вас буде стягнуто плату за покупку, як тільки ви натиснете кнопку Оплатити зараз!

Як створити-створити новий обліковий запис-з маховиком14

Тепер маховик створить ваш веб-сайт. Це може зайняти кілька хвилин, і цей екран відобразиться під час роботи:

Як створити-створити новий рахунок-з-маховиком15

Ви можете залишити його або закрити веб-переглядач і розслабитися, оскільки він надішле вам сповіщення електронною поштою, як тільки веб-сайт запрацює:

Мій знадобилося рівно п’ять хвилин і 25 секунд.

Як створити-створити новий рахунок-з-маховиком-зображення16

Це остаточний електронний лист, який ви отримаєте, і я мушу сказати, що мені приємно, що Flywheel звів електронні листи до мінімуму. Це може бути трохи прикро, коли хост надсилає вам безліч електронних листів під час реєстрації, особливо коли більшість із них не корисні чи не потрібні.

Перейдіть за посиланням в електронному листі, щоб повернутися до інформаційної панелі. Це буде виглядати приблизно так із переліченого веб-сайту:

Як створити-створити новий рахунок-з-маховиком-зображення17

Це майже все, що потрібно для створення нового облікового запису з Flywheel.

Швидка реєстрація показує маховик з повагою до вашого часу

Маховик не має найшвидшого та найпростішого процесу реєстрації, якщо вимірювати його в часі та зусиллях. Однак, враховуючи, що він повинен містити кілька унікальних та зручних функцій (наприклад, можливість передавати веб-сайти клієнтам, додавати веб-сайти для масових планів тощо), команда Flywheel взагалі не зробила поганої роботи.

Інтерфейс чудово працює, ведучи вас через процес, пояснюючи важливі поняття, коли це необхідно, та інформує вас про будь-які додаткові витрати.

Загалом мені потрібно було близько 15 хвилин, щоб зареєструватися, придбати хостинг-план і змусити Flywheel створити мій веб-сайт WordPress.

Що стосується твердження Flywheel, що ви можете створити веб-сайт WordPress протягом 60 секунд, це реально можливо лише в тому випадку, якщо ви точно знаєте, що ви хочете і що потрібно помістити в кожне поле, і не плануєте платити за хостинг відразу.

Єдиними незначними розладами, з якими мені довелося зіткнутися, було те, що ви не можете вводити свій постійний домен під час реєстрації та прихована вартість передачі вашого власного SSL-сертифіката.

Однак незручності тут ні в чому порівнянні з проблемами, з якими я стикався з іншими хостами, наприклад, дзвінки для підтвердження з агентами підтримки.

Загалом, це був позитивний досвід, і це не змусило мене менше рекомендувати маховик нікому.

Однак, якщо час суттєвий, GoDaddy – один хост із ще швидшою реєстрацією і подібний керований досвід хостингу WordPress.

Якщо час насправді не є проблемою, і ви хочете більше контролювати своє рішення, InMotion Hosting пропонує хостинг на основі cPanel.. Однак для реєстрації вам знадобиться година чи більше.

Щоб дійсно знати, чи варто вам в першу чергу їхати з Flywheel, варто прочитати мій повний огляд Flywheel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me