Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

Цільова сторінка є тією точкою збору або перерви у лійці продажів: ви або починаєте формувати довіру, або витрачаєте гроші та ресурси. Мета кожної цільової сторінки – збільшити коефіцієнт конверсії та допомогти вам досягти поставлених цілей. Хоча існує широкий спектр факторів, які заперечують підхід одного розміру, висококонвертовані цільові сторінки мають багато спільних характеристик. Метою цієї публікації є показати вам, як використовувати ці об’єднувальні елементи, щоб створити потужну цільову сторінку, яка дає результати.


Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

Contents

1. Короткий і поточний заголовок

Заголовок задає загальний тон з точки зору інтересу відвідувача, особливо якщо відвідувач знімає рекламу. Це перше, що побачать ваші відвідувачі, так і потрібно лаконічний і кришталево зрозумілий щодо вашої пропозиції – одна головна користь. Все інше та ваші нові відвідувачі залишать. Видатний та орієнтований на цінність заголовок, який передає конкретний факт, швидше за все, приверне до себе увагу, ніж невиразний і довгий заголовок. У вас дуже мало слів, і їх потрібно розумно використовувати.

Ось приклад хорошого заголовка від Дійсно, який негайно дає користь відвідувачеві:

Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

Заголовок великим шрифтом, тому він швидко привертає увагу читача, і він не витрачає часу на те, про що йдеться у службі. Взагалі кажучи, хороший заголовок короткий, чіткий, і він дає чітко зрозуміти, що пропонується, як тільки відвідувач приземлиться на цільову сторінку.

Навпаки, ось цільова сторінка з неправильним заголовком:

Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

Тут відбувається багато поганого, тому ви знову побачите цю цільову сторінку під час прокручування вниз. Поки що зосередимось на заголовку: він не відображає очікувань тих, хто навмисно відвідує веб-сайт і взагалі не приносить користі..

Про поради:

 • Приверніть увагу читача за допомогою позиціонування та форматування
 • Тримайте його коротко, бажано не більше 10 слів
 • Використовуйте великі літери на кожному слові (один із способів можна було б покращити вищевказаним прикладом!)

2. Заманливий підзаголовок

У поєднанні з заголовком підзаголовок є одним з найважливіших елементів цільової сторінки. Це ключ до збереження когось зацікавленого розширює загальну ідею заголовка шляхом подальшого пояснення пропозиції. По суті, підзаголовок виступає запевненням відвідувачів у тому, що вони знаходяться на потрібній сторінці – тій, що відповідає їх потребам. Заманливий заголовок з подальшими кількома рядками підтримуватиме природний потік сторінки.

Ось як Oribi доповнив свій заголовок підзаголовком, який передає перевагу підписки на послугу рішучою мовою:

Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

Ви одразу знаєте, що отримуєте: аналітичні дані для кампаній у Facebook, які соціальна мережа інакше не надає. Це означає, що ви не можете зрозуміти це звичайним способом, але натомість створюєте відчуття, що вам це просто потрібно. Незважаючи на те, що заголовки самі по собі не є сильними, вони утворюють суттєве значення із підзаголовком у поєднанні.

Про поради:

 • Розташуйте його прямо під заголовком для природного потоку
 • Надайте більше інформації про вашу пропозицію, але тримайте її короткою
 • Повідомте пропозицію переконливо

3. Переконлива копія

Ваша копія, в основному, керівництво, яке повідомляє відвідувачам, що робити далі. Саме центральна сторінка цільової сторінки змушує відвідувачів виконувати певну дію: точку конверсії. Вся ціль цільової сторінки обертається навколо цієї копії, і наскільки добре ви поясните, що пропонуєте, і як вони можуть її отримати. Він може бути інтегрований із заголовком або окремо стояти. У випадку останнього виділіть переваги пропозиції та зробіть копію переконливою, захоплюючою та достатньо переконливою для того, щоб відвідувачі сприйняли вашу пропозицію серйозно.

Зображення нижче показує пропозицію Marketo для електронної книги, яка відображає чіткі переваги та чітку, ефективну формулювання, щоб викликати дію:

Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

Зміст розмовляє з читачем, особливо больові моменти (“У багатьох компаній не вистачає бюджету, ресурсів та часу на реалізацію ефективної контентної стратегії”). Також форма тексту поділяється на розділи розміром з укусами, що дозволяє легко пройти.

Давайте подивимось, де неправильна копія Adobe AdLens:

Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

Як бачите, перед будь-якою користю є занадто багато тексту. Насправді єдиною реальною перевагою є напівжирне речення внизу копії. Немає акценту на пропозиції, і текст не призначений для того, щоб хвилювати читачів, ви знаєте, читати. Якщо у великому текстовому блоці немає запам’ятовуваного речення або фрази для виділення, копія швидко буде позначена як нудна.

Про поради:

 • Тримайте його над згином (перший кадр), щоб його було видно без прокрутки вниз
 • Впорядкуйте основні моменти в абзаци (тобто пункти), щоб полегшити сканування вмісту
 • Використовуйте націлені сигнали, такі як графіка, які привертають увагу глядачів до вашої CTA

4. Чітка кнопка CTA

Іншим, не менш важливим елементом CTA є кнопка CTA. Справа в тому, щоб отримати швидку реакцію від відвідувача, що вимагає використання легко зрозумілих та орієнтованих на дії слів. Замість нудних повідомлень “Натисніть сюди” та “Надіслати” використовуйте дієслова для заохочення до дії: “Завантажити зараз” не тільки звучить краще, але й створює відчуття актуальності. Окрім вирішального тексту, використовуйте контрастні кольори, щоб зробити кнопку більш помітною та виразною. Це стосується контрасту між кольором кнопки та кольором фону. Для максимальної контрастності виберіть безкоштовний колір, протилежний вашому домінанту на кольоровому колі. Немає ідеального кольору, лише такого, який збільшує видимість вашої кнопки CTA.

Ось хороший приклад кнопки з UserTesting, яка привертає увагу та вимагає дії:

Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

Ось ще один приклад із ACT, який добре поєднує кольорову гаму, але додає другу кнопку, що ефективно знижує швидкість конверсії:

Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

Про поради:

 • Тримайте кнопку над стрічкою, бажано безпосередньо біля копії, щоб її легко було знайти
 • Повторіть свою пропозицію кнопкою CTA
 • Додайте підтекст у кнопку для отримання додаткової відповідної інформації

5. Прості форми

Форми є для того, щоб ваші клієнти вводили свою інформацію і в кінцевому підсумку ставали клієнтами. Ось чому важливо підтримувати форми максимально простими. Щодо кількості, чим менше форм, тим краще, хоча є випадки, коли кілька форм мають сенс (тобто реєстрація подій) через рівень необхідних деталей. Взагалі кажучи, вимагати надмірної кількості інформації та занадто багато полів відлякує людей (хто все одно любить заповнювати форми?), Тому прагніть запитуйте лише мінімально необхідну необхідну інформацію—Типово ім’я та електронна пошта. Що стосується дизайну, дотримуйтесь макетів одного стовпчика, оскільки вони виглядають менш заляканими і відвідувачам простіше їх швидко інтерпретувати.

Дурний Motley показує, наскільки простими можуть бути речі:

Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

Навпаки, нижче – цільова сторінка Moz, форма якої занадто довга для безкоштовного звіту. Не кажучи вже про всі поля обов’язкові, що додає небажане тертя про сторінку:

Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

Про поради:

 • Використовуйте контрастний колір, щоб виділитися з решти сторінки
 • Тестуйте двоетапну форму для входу, щоб збільшити конверсії
 • Використовуйте заздалегідь заповнені форми для зменшення тертя при заповненні або використовуйте автозаповнення, якщо ви не можете компромісувати кількість полів

6. Якісні візуальні матеріали

Наявність візуально чітко визначеної цільової сторінки допомагає вашим коефіцієнтам конверсій, а правильно використані зображення та відео можуть значною мірою допомогти цій справі. Люди, як правило, краще реагують на візуальну інформацію, ніж на текст. Зображення, зокрема, можуть створити перше враження, перш ніж відвідувач навіть потрапить на копію. Відео, з іншого боку, може представляти вашу історію захоплюючим способом та надавати додатковий поштовх для вивчення вашої пропозиції. Головне – переконатися, що візуальність є релевантною та відповідає вашому вмісту та пропозиції та, природно, якісною.

Masala Body ефективно використовує візуальні матеріали як тло:

Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

А Outskirts Press вирішує використовувати візуальні зображення як окремий елемент, розміщуючи відео, яке пояснює концепцію самовидання та робить більшість розмов:

Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

Про поради:

 • Використовуйте реальні фотографії на відміну від біржових фотографій
 • Пояснювальні та рекламні відеоролики особливо добре працюють, щоб ефективно описати пропозицію
 • Якщо можливо, надайте скріншоти вашого фактичного продукту / послуги, щоб зрозуміти, що потенційний користувач може очікувати

7. Показники доведення та довіри

Все, що ви робите, може або побудувати, або пошкодити ваш авторитет. У зв’язку з цим відгуки, соціальні докази, огляди та значки полегшують підвищення довіри відвідувачів. Подобається це чи ні, довіра відіграє головну роль у вирішенні питання про те, чи відвідувач здійснить конверсію на вашу пропозицію. Додавання елементів доказу та символів довіри виступає гарантією, що ви є законними, а також підвищуєте ймовірність перетворення. Це включає в себе політику конфіденційності, оскільки незалежно від того, наскільки цінна ваша пропозиція, відвідувачі не здійснюватимуть конверсії, якщо вони вважають, що їх інформація не захищена.

Погляньте, як Domo використовує відгуки як соціальний доказ:

Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

Salesforce застосовує сертифікати (хоча вони є величезною назвою на ринку B2B) та політику конфіденційності на їх цільовій сторінці:

Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

Про поради:

 • Використовуйте справжніх людей, які найкраще відповідають цільовій аудиторії для відгуків
 • Додайте застереження щодо конфіденційності перед полями форми подання або під кнопкою CTA
 • Якщо потрібно, додайте гарантію повернення грошей для додаткового заспокоєння

8. Ідеальна граматика та просте формулювання

Люди швидко відкидають дію друкарської помилки щодо конверсії, але в цьому є набагато більше. По-перше, є реальна ймовірність, що граматичні помилки можуть призвести до плутанини, включаючи неправильне тлумачення пропозиції. Навіть якщо це не так, неохайна граматика непрофесійна і може коштувати вам на користь, якщо ви попросите людей надати часто конфіденційну інформацію. Щодо формулювання, використовуйте прості та знайомі слова, які люди легко зрозуміють та перейдуть ваш вміст кілька разів, щоб переконатися, що все написано належним чином.

Наприклад, Infusionsoft, наприклад:

Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

Немає великих, вигадливих слів – все пояснюється простими словами, починаючи з підзаголовка.

Для порівняння, ось приклад незручного та граматично неправильного (додаткової цитати) заголовка з методу Fletcher:

Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

Про поради:

 • Використовуйте розмовний тон, щоб написати цікавий та корисний контент
 • Уникайте кліше та безглуздих казкових слів
 • Пишіть від першої особи, щоб легше спілкуватися з відвідувачами

9. Тестування

Хоча це не відчутний елемент, як у решті цього списку, тестування має вирішальне значення для досягнення максимальної ефективності вашої цільової сторінки. Звичайно, важливі елементи отримують добре помітне місце, але подальше тестування фактично показує, наскільки добре вони працюють. Наприклад, простий тест A / B цільової сторінки може показати різницю між наявністю відео та відсутністю його. Тут все розроблено: заголовок, розміщення CTA, формулювання, візуальні вигоди, переваги, кількість форм – все, що можна налаштувати, щоб визначити, в якому напрямку рухатися, щоб покращити показник конверсії. Важливо зберігати роздум і використовувати відчутні дані для інформування своїх рішень.

Про поради:

 • Випробовуйте лише одну змінну за часом, інакше ви не знатимете, в чому полягає різниця
 • Для вагомих результатів кількість запущених тестів A / B має залежати від вашого трафіку
 • Використовуйте дані аудиторії для прийняття обгрунтованих рішень щодо мови / зображень / тощо. тестувати

Подивіться наше відео прямо тут:

5 Речей, які слід пам’ятати при розробці цільової сторінки

1. Оптимізуйте для швидкості:

З сучасними супершвидкими машинами швидкість не повинна бути проблемою. Однак ви завжди повинні прагнути, щоб цільові сторінки завантажувалися майже миттєво. Дослідження показують, що у вас є лише кілька секунд, щоб викликати інтерес, тому чим швидше завантажується сторінка, тим менше ймовірність, що ваші відвідувачі будуть бігти в інше місце. Змініть розмір великих зображень, не впливаючи на якість, зменшіть кількість графічних елементів та вбудованого вмісту, а також протестуйте різних конструкторів цільових сторінок, які мають швидкий (ер) час завантаження. Безкоштовні інструменти, такі як KeyCDN, Google PageSpeed ​​Insights, GTmetrix та інші, допоможуть вам оптимізувати цільову сторінку за швидкістю.

2. Оптимізуйте для мобільних пристроїв:

Не менш важливо оптимізувати вашу цільову сторінку для перегляду мобільних пристроїв. Ми знаходимося в точці, коли сьогодні більшість інтернет-трафіку надходить з мобільних пристроїв. Відвідувачі вимагають досвіду, адаптованого до їх пристрою – це все так просто. Отже, одним із пріоритетів має стати створення мобільної цільової сторінки з великою читабельністю, особливо з огляду на розрахунки алгоритму Google. Ви також можете використовувати сенсорні елементи, такі як кнопки зображення та повзунки, що значно полегшують заповнення форми. Окрім того, що більшість розробників цільових сторінок мають інструменти для оптимізації мобільних пристроїв, ви також можете використовувати тест Google для мобільних пристроїв, щоб побачити, як легко відвідувач може використовувати вашу веб-сторінку на мобільному пристрої.

3. Забезпечте сумісність браузера:

Веб-сайт іноді виглядає по-різному між різними веб-браузерами; це відбувається тому різні браузери читають код веб-сайту по-різному. Вони використовують різні механізми візуалізації, які відповідають за показ потрібного вмісту. Оскільки користувачі матимуть доступ до вашої цільової сторінки у всіх видах браузерів, вам потрібно переконатися, що вона сумісна з якомога більшою кількістю браузерів, щоб забезпечити найкращу можливу роботу користувачів. Шукайте засоби сумісності веб-переглядачів, такі як Browser Shots, щоб перевірити, як виглядає ваша цільова сторінка в різних браузерах та різних їх версіях.

4. Зробіть це SEO-дружнім:

Ваша цільова сторінка потребує трафіку для досягнення своєї мети. Ось тут і грає SEO (оптимізація пошукових систем), оскільки це не лише привертає трафік до вашої пропозиції, він рухає цільовий трафік, тобто. люди, які найчастіше вважають вашу пропозицію цінною. Публікація у власному домені, включення цільових ключових слів та їх реалізація на цільовій сторінці (тобто мета опис) та вищезгадана швидкість сторінки – лише деякі фактори ранжування SEO, які можуть допомогти вам скористатися пошуковим трафіком. Ви можете перевірити рівень зручності роботи вашого веб-сайту за допомогою інструментів, таких як SEO-веб-аналізатор веб-сторінок, Sitechecker, SEO-аналізатор, WooRank та інше програмне забезпечення для аудиту SEO.

5. Створіть кілька версій:

Це особливо важливо, якщо ваш трафік надходить з різних джерел. Частина вашої аудиторії походить із платного пошуку, дехто з органічного пошуку, інших із соціальних медіа тощо. Кожне з цих джерел представляє інший сегмент вашої аудиторії. Створюючи кілька версій цільової сторінки, ви адаптувати досвід до різних людей, щоб зробити його більш релевантним, на відміну від того, щоб пропонувати однаковий досвід для всіх.

Не ускладнювати:

Ідея упакувати стільки, скільки зможете, є благородною – адже ви хочете показати найкраще у своїй пропозиції. Однак, є ризик виникнення занадто великої кількості, що часто перетворюється на плутанину і почуття відвідувачів переповнені. Дотримуйтесь мантри “менше є більше”: чим простіший дизайн, тим простіше відвідувачам обходити та конвертувати.

4 речі, яких слід уникати під час створення вашої цільової сторінки

1. Додаткові посилання:

Вам це не потрібно. Панель навігації, посилання в соціальних мережах та інші посилання на різні веб-сайти є не що інше, як відволікання та можливі вихідні двері зі своєї цільової сторінки, всі вони негативно впливають на конверсії. Єдине, на що люди повинні зосередитись, – це те, що ви хочете, щоб вони робили, тому не дайте їм інших варіантів, крім перетворення.

2. Посилання на зламані сторінки:

Виникнення помилки 404 – це порушення. Немає більшої помилки, ніж примусити людей приземлятися на веб-сторінці, яка там відсутня, або «незабаром.”Навіть у випадку, коли у вас є додаткове посилання або два (наприклад, політика конфіденційності), веб-сайти, які не закінчені або мають помилки, кричать непрофесіоналізмом і шкодять вашій суті. Перевірте все кілька разів перед запуском, а також після тестування – ви ніколи не знаєте, коли може виникнути помилка.

3. Автоматичне завантаження / автоматичне відтворення:

Це просто погана практика, оскільки це впливає на вашу надійність. Чи введете ви свою інформацію на сторінці, яка викликає запит на збереження файлу, нешкідливого чи ні, як тільки ви відкриєте його? Користувач повинен бути керованим, простим та простим. Що стосується відеозаписів із автоматичним відтворенням, хоча вони широко поширені, вони просто відштовхують відвідувачів від основної точки цільової сторінки: CTA. Це також може сприйматися як щось, що підштовхує користувачів і дратує їх до того, що вони з підозрою ставляться до вашої пропозиції. Замість цього використовуйте помітну кнопку відтворення.

4. Нереалістичні претензії:

Особливо це стосується заголовка, оскільки воно стає першим. Якщо ви спочатку покладаєтесь на завищені претензії на принаду, щоб привернути до себе увагу, ви з часом пошкодите свій авторитет. Навіть якщо когось заінтригує заголовок, він, ймовірно, не натисне на ваш CTA, тому що це звучить занадто добре, щоб бути правдою.

Потрібно запам’ятати все це і швидко. Ось зручна інфографіка для використання та обміну даними:

Як створити цільову сторінку, що конвертує (керівництво 2020 + відео)

Одна цільова сторінка з високою конверсією, що йде вгору

Майте на увазі, що немає жодного правильного чи неправильного підходу до створення ефективної цільової сторінки. Основний момент – відображати ваш вміст таким чином, щоб ефективно представляти та пояснювати вашу пропозицію – це зробить зв’язок із відвідувачами набагато простішим. Реалізуючи інформацію, викладену в цій публікації, ви будете ближче до створення потужної цільової сторінки, яка створює довіру, покращує досвід користувачів та надихає людей дотримуватися вашої CTA.

Іміджеві кредити

https://instapage.com/blog/landing-page-examples
https://www.crazyegg.com/blog/30-landing-page-examples-to-steal-from/
https://downloads.digitalmarketingdepot.com/MOZ_1811_LocSEO2019_landingpage.html?utm_source=sel&utm_medium = новина
https://unbounce.com/landing-page-examples/10-landing-page-samples-that-pissed-me-off/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map