Як створити безкоштовний веб-сайт на Wix

Є багато вагомих причин, чому Wix є одним з найпопулярніших і широко використовуваних розробників веб-сайтів. Його цінові плани є розумними, у вас є величезна кількість шаблонів і плагінів на вибір, він простий у використанні, і він має щедрий безкоштовний план.


З вільним планом ви можете:

 • Повністю налаштувати свій веб-сайт з усіма можливостями конструктора веб-сайтів Wix.
 • Виберіть будь-який з Wix 450+ шаблонів.
 • Виберіть будь-яку безкоштовні програми або купувати преміальні програми.
 • Майте своє веб-сайт розміщений 24/7.
 • Оновити ваш безкоштовний план до преміум-класу безкоштовно в будь-який час.

Ось як створити свій безкоштовний веб-сайт Wix:

Створіть свій безкоштовний акаунт Wix

Перейдіть на Wix.com та створіть обліковий запис, просто вказавши свою електронну адресу та пароль. Потім можна негайно перейти до створення свого веб-сайту.

Дозвольте Wix допомогти вам створити веб-сайт

Однією з найбільш унікальних особливостей Wix є його ADI (Штучний дизайн інтелекту), який створить веб-сайт для вас на основі наданих вами відповідей. Ви можете вибрати, чи дозволити йому взяти на себе ініціативу, або піти сольним шляхом.

Так чи інакше, вам потрібно буде повідомити Wix, який саме веб-сайт ви хочете, яким чином ви будете ним користуватися та який досвід у вас є. Якщо ви скористаєтесь підходом ADI, у вас буде набагато довший опитувальник, який потрібно заповнити, але ви отримаєте напівзавершений веб-сайт із відповідною темою та віджетами, які вже встановлені.

Виберіть найкращий шаблон для свого веб-сайту

Ще одна особлива особливість Wix – це велика бібліотека, що містить 450 шаблонів. Є велика кількість шаблони з майже будь-якої ніші і для будь-яких цілей. Ви можете переглянути зразок шаблону з бібліотеки або негайно відредагувати його.

Після першого натискання кнопки “Зберегти” у верхньому правому куті Wix додасть веб-сайт із шаблоном до вашого облікового запису. На жаль, щойно ви вибрали шаблон, ви не зможете пізніше змінити його для цього веб-сайту. Вам потрібно буде створити новий веб-сайт з новим шаблоном.

Як створити безкоштовний веб-сайт на Wix

Початок роботи з Wix

Wix надасть численні відео-уроки, підказки та підказки на перших етапах створення вашого веб-сайту, якщо ви не знайомі з платформою. Вам буде представлено швидке вступне відео (яке ви можете пропустити, якщо вам подобається), яке демонструє можливості конструктора Wix.

Створіть своє головне меню або додайте веб-сторінки

Як створити безкоштовний веб-сайт на Wix

Як і будь-яка частина конструктора Wix, ви можете натиснути на меню, і з’явиться опція “керувати” чи відредагувати її. Крім того, ви можете вибрати “Меню” на вкладках зліва. Після відкриття панелі “Меню сайту” ви можете одночасно створювати нові веб-сторінки та додавати їх у своє головне меню навігації. Ви також можете перемикатися між веб-сторінками для редагування, натискаючи на них, а також коригувати інші налаштування, наприклад SEO.

Однозначно спочатку знайдіть хвилину, щоб спланувати свій веб-сайт та які веб-сторінки він буде містити. Це зробить процес набагато простішим та простішим. Намалюйте мапу сайту з усіма потрібними веб-сторінками, а потім повторіть її у програмі для створення.

Додайте елементи до своїх веб-сторінок

Нижче “Меню” & Сторінки ”, яку ви можете встановити кольори фону, зображення чи відео для ваших веб-сторінок. Переконайтеся, що ви зараз редагуєте веб-сторінку, на яку це потрібно змінити. Нижче ви також можете додавати окремі елементи на свою веб-сторінку фрагменти тексту, зображення, кнопки, віджети тощо.

Щоб додати їх на веб-сторінку, перетягніть їх з вкладки до місця, де ви хочете їх на веб-сторінці. Ви можете буквально скинути елемент куди завгодно. Кожен елемент також має широкі параметри налаштування, які ви можете змінити, вибравши його та вибравши будь-який із варіантів. І як важливу пораду, ви можете використовувати Параметр “макет” для вирівнювання елементів до центру.

Додайте функції за допомогою програм Wix

Ви хочете використовувати форм на вашому веб-сайті для відвідувачів, щоб заповнити свої дані? Для цього є додаток. Як щодо інструмент аналітики що відстежує ваших відвідувачів та їх поведінку? Для цього теж є додаток. Що з додатком, який спрощує це створити магазин? Ви здогадалися – для цього також є додаток.

У Wix є величезна бібліотека програм, які є плагінами із певним набором функцій. Подумайте, що ви хочете, щоб користувачі працювали на вашому веб-сайті, і перегляньте додатки, щоб побачити, чи є щось підходяще для вас. Просто перейдіть до Ринок додатків Wix ліворуч виберіть додаток та додайте його на свій веб-сайт одним клацанням миші. Програми Wix зазвичай налаштовані дуже просто; ви будете орієнтуватися на початку процесу.

Керуйте медіа

У розділі “Мої завантаження” ви можете керувати своїми зображеннями, відео, документами, аудіофайлами та іншою графікою, яку ви завантажили в Wix. Ви можете розташувати їх у папках, щоб їх було легше знаходити, видаляти або робити налаштування за допомогою інструментів редагування зображень Wix. Важливо керувати своїм вмістом, оскільки Wix обмежує кількість даних, які ваш веб-сайт може використовувати, залежно від вашого цінового плану.

Додати блог

Wix працює інакше, ніж у більшості інших розробників веб-сайтів. У вас немає блогу автоматично. Однак до блогу – лише кілька кліків. Це фактично додаток, але ви можете додати його на лівій вкладці. Після його додавання ви можете негайно розпочати створення публікацій. Усі майбутні завдання, пов’язані з блогом, виконуватимуться з тієї ж вкладки. Не забудьте логічно впорядкувати свої блоги під категоріями, які ви можете знайти праворуч від вашої інформаційної панелі.

Як створити безкоштовний веб-сайт на Wix

Візьміть свій веб-сайт максимально за допомогою плану цін Wix

З точки зору дизайну та налаштування, Wix, мабуть, пропонує найкращий безкоштовний план будь-якого розробника веб-сайтів. Однак є ряд важливих функцій, які ви пропустите без плану оплати цін. Ось декілька:

 • Ваша власний домен
 • An онлайн-магазин
 • Набагато більше місця для вашого веб-сайту та ЗМІ
 • Доступ до основної премії Форма Builder і Додаток для завантаження сайту
 • З планом Combo вгору, можливість видалення брендингу та реклами Wix
 • З VIP-планом, професійний дизайнер веб-сайтів хто перегляне ваш веб-сайт та дасть вам відгуки

Готовий зробити веб-сайт Wix?

Як бачите, безкоштовний план прекрасний для тестування платформи Wix. Оскільки у вас є доступ до всіх шаблонів та параметрів налаштування, безкоштовний план відмінно підходить для того, щоб зібрати свій веб-сайт і підготувати його до запуску, перш ніж вам потрібно щось платити. Якщо нічого іншого, то з нею дуже весело пограти. Однак, якщо ви хочете вести бізнес на своєму веб-сайті або будь-яким чином комерціонувати його, вам знадобиться платний план.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map