Як скасувати свій рахунок за допомогою маховика та отримати відшкодування

Ми помітили, що з тих пір, як Hostinger знизив ціни, багато користувачів закривають свої рахунки за допомогою Flywheel.


Можливо, Flywheel, орієнтований на розробників, починав надходити трохи дорого. Або, можливо, ви користувач енергії, який віддає перевагу гнучкості та можливостям, які пропонує cPanel. А може, вам просто подобається тримати свої параметри відкритими.

Незалежно від вашої причини для скасування вашого облікового запису Flywheel, у наступному посібнику я проведу вас через увесь процес і побачу, як легко отримати відшкодування..

Якщо ви скасуєте свій обліковий запис Flywheel, оскільки ви не є шанувальником користувальницької панелі управління WordPress, InMotion Hosting – це чудова альтернатива хостингу cPanel WordPress.

Якщо ви це читаєте, тому що ви ще не вирішили про Flywheel, перегляньте мій повний огляд Flywheel, щоб отримати глибокий огляд платформи.

Скасування та повернення коштів покроково

Маховик пропонує: гарантія повернення грошей без запитань для всіх його хостинг-планів. Зауважте, що якщо ви плануєте щомісяця, у вас є лише три дні, щоб скасувати та подати запит на відшкодування. Якщо ви щорічно підписуєте контракт, ви отримуєте цілий місяць. Те саме стосується будь-яких придбаних вами додатків, таких як CDN.

Щоб скасувати свій обліковий запис, перейдіть на інформаційну панель, а потім на вкладку “Платежі”. Під еліпсом буде спадне меню з опцією Скасувати підписку.Як скасувати-скасувати свій рахунок-з-маховиком-і-отримати-повернути-образ1

Після натискання на Скасувати підписку, вам просто потрібно заповнити наступну форму. Залишається лише п’ять полів, включаючи введення пароля з міркувань безпеки. Текстове поле з додатковими коментарями чи пропозиціями є обов’язковим, але ви не отримаєте жодних додаткових дзвінків щодо відгуку, оскільки Flywheel має політику скасування “без запитань”.

Як скасувати-скасувати свій рахунок-з-маховиком-і-отримати-повернути-образ2

Після того, як ви скасуєте свій план, на вашій панелі приладів відлік часу, який відзначатиме кількість днів, коли ви все одно матимете доступ до свого сайту. Це приємна функція, щоб ви завжди знали, скільки часу у вас залишилось, щоб ви могли домовитись належних заходів.

Як скасувати свій рахунок-з-маховиком і повернути-повернути-образ3

Ви також отримаєте це остаточне підтвердження електронною поштою. Він повідомить вас, щоб надіслати електронною поштою команді з питань платежів будь-які інші запитання:

Як скасувати свій рахунок-з-маховиком і повернути-повернути-образ4

Мені не було зрозуміло, як працює відшкодування, оскільки інформація в документації мінімальна. Отож, я скористався можливістю випробувати підтримку квитків Flywheel востаннє і побачити, чи не використовує компанія тактику затримки, щоб закрити мене з періоду повернення коштів. На їхню честь вони відповіли протягом п’яти хвилин:

Як скасувати-скасувати свій рахунок-з-маховиком-і-отримати-повернути-образ5

Як бачите, жодних незручних питань, на які я був зобов’язаний відповісти, не було. Представник вже направив запит на відшкодування від мого імені і сказав мені використовувати цю тему, щоб перевірити хід виконання.

Пізніше того ж дня вони надіслали мені електронну пошту, щоб переконатися, що я зрозумів, що подати заявку на відшкодування означає втратити мій веб-сайт:

Як скасувати-скасувати свій рахунок-з-маховиком-і-отримати-повернути-образ6

Наступного дня я отримав цей остаточний електронний лист від команди з питань оплати, який повідомив мені, що вони обробили відшкодування, і що мій веб-сайт закривається:

Як скасувати-скасувати свій рахунок-з-маховиком-і-отримати-повернути-образ7

Я також отримав таке повідомлення, що я отримаю відшкодування за мій план хостингу:

Як скасувати-скасувати свій рахунок-з-маховиком-і-отримати-повернути-образ 8

Я фактично повністю забув про свою підписку на CDN. На щастя, Flywheel автоматично припустив, що мені потрібно повернути кошти (які я не очікував отримати), і я був приємно здивований, побачивши повідомлення електронною поштою, що його також повернуть:

Як скасувати-скасувати свій рахунок-з-маховиком-і-отримати-повернути-образ9

Навіть через 36 годин я повернув кошти як за мій план хостингу, так і за підписку CDN на своєму банківському рахунку!

Легке, швидке та безвідшкодування повернення коштів

Загалом я, мабуть, витратив менше ніж п’ять хвилин на весь процес. Більше того, я міг скасувати свій план прямо з інформаційної панелі, і ніколи не зобов’язувався говорити з обслуговуючим персоналом.

На додаток до цього, персонал підтримки був доброзичливим і привітним, не використовуючи жодної тактики вини або намагаючись переконати мене купити щось інше.

Враховуючи свій надзвичайно позитивний досвід використання платформи Flywheel та дивовижну підтримку клієнтів, у мене були великі сподівання. Маховик доставлений.

Це означає, що якщо ви виявили, що маховик не для вас, GoDaddy – це відмінний варіант, якщо ви шукаєте ще більш привітного господаря. Однак процес повернення коштів GoDaddy не такий приємний.

Можливо також, що ви віддаєте перевагу середовищу хостингу cPanel, яке забезпечує навіть більше функцій та контролю, ніж користувацький інтерфейс Flywheel. Якщо це так, ви захочете спробувати доступний хостинг InMotion, оскільки у них однаково чудовий персонал підтримки.

Те, як Flywheel обробляє скасування та повернення коштів, безумовно, є вагомою причиною для реєстрації. Якщо ви хочете, щоб повна картина по-справжньому знала, чи це для вас господар, прочитайте мій поглиблений огляд маховика.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me