Як скасувати свій рахунок за допомогою Bluehost та отримати відшкодування

Ми помітили, що з тих пір, як Hostinger знизив ціни, багато користувачів закривають свої рахунки в Bluehost.


Поки мій досвід роботи з Bluehost був мішаним мішком – про нього можна прочитати все тут – процес скасування був легким. На це пішло не більше декількох хвилин, і через три робочі дні гроші повернулися на мій рахунок.

Bluehost забезпечує 30-денну гарантію повернення грошей на всіх його хостинг-рішеннях, від спільного доступу до VPS та виділених серверів. Сюди входить лише ціна самого хостингу, а не будь-які додаткові продукти. Якщо ви придбали домени, додаткову безпеку, поштові послуги чи будь-які інші додатки, їх вартість не повернеться.

Я задокументував весь свій процес скасування разом із знімками екрана, тому якщо ви все ще протягом перших 30 днів і хочете скасувати, просто дотримуйтесь моїх інструкцій. Шукаєте альтернативи Bluehost? дозвольте порекомендувати Господарі, та кілька інших чудові компанії.

Короткий посібник: Як скасувати свій обліковий запис Bluehost

  1. Увійдіть на головну сторінку Bluehost і відкрийте сеанс чату в прямому ефірі.
  2. Введіть свої дані як існуючий клієнт та виберіть Закрити свій рахунок як тему.
  3. Представник попросить підтвердити право власності на обліковий запис. Ви можете використовувати свій пароль або маркер електронної пошти.
  4. Підтвердьте, що ви хочете скасувати свій рахунок.
  5. Відшкодування має бути оброблено протягом 5-7 робочих днів. Перевірте свій рахунок, щоб побачити, чи була повернена вся сума.

Мій досвід скасування облікового запису Bluehost

Bluehost не забезпечує функцію автоматичного скасування, що означає, що вам доведеться поговорити з представником. На щастя, все це можна зробити в прямому чаті, і це досить просто.

Немає жодного способу зв’язатися із службою підтримки з вашого облікового запису, тому ми переходимо на головну сторінку Bluehost.

У правому верхньому куті екрана натисніть Чат.

Як скасувати свій рахунок за допомогою Bluehost та отримати відшкодування образу1

З’явиться вікно чату. Виберіть «Існуючий клієнт» та введіть своє ім’я та домен. Клацніть Далі.

Як скасувати свій рахунок за допомогою Bluehost та отримати відшкодування-зображення2

У розділі теми виберіть Закрити обліковий запис та під описом виберіть тип хостингу, який ви придбали. Я написав коротке повідомлення з проханням закрити рахунок і отримати відшкодування.

Як скасувати свій рахунок за допомогою Bluehost та отримати відшкодування-образ3

Пратееша був зі мною менше хвилини і запитав, чому я хочу скасувати. Мені б сподобалося, якби вона взагалі ніколи не питала про це, але це роблять майже всі господарі. Я відповів, що “це було не правильно для мене”, і ми змогли рухатися далі.

Після підтвердження права власності на обліковий запис за допомогою останніх чотирьох символів мого пароля (ця дурість детально пояснюється в моєму повному огляді), вона була достатньо люб’язною, щоб переконатися, що я створила резервні копії для свого сайту, і що мій початковий спосіб оплати все ще був активний.

Як скасувати свій рахунок за допомогою Bluehost та отримати відшкодування образу4

Залишилось лише підтвердити скасування, і мені було добре піти!

Як скасувати свій рахунок за допомогою Bluehost та отримати відшкодування5

Через не більше трьох робочих днів вся покупка була перерахована на мій рахунок.

Найкращі альтернативи Bluehost

Якщо ви хочете переключити його, кожна з цих компаній може стати прекрасним місцем для розміщення вашого веб-сайту:

  • Хостинг InMotion забезпечує прекрасні показники для американських відвідувачів, а його ціни відповідають тому, що пропонує Bluehost.
  • Хостингер пропонує найдешевший хостинг навколо, і досі вдається надати швидку, надійну та чуйну послугу. Підтримка працює цілодобово, і завжди раді допомогти.
  • Якщо ви шукаєте міцного, потужного і простого у користуванні хоста, А2 хостинг – фантастичний варіант.
  • Шукаєте більш сприятливого для початківців господаря та готові платити трохи більше? Маховик включає в себе інструменти для хостингу та управління бізнесом в один чудовий пакет.

Скасування легко, але є спійманий

За безсмертними словами Елейн Бенес, розрив – «одна з найважливіших частин стосунків». Я не можу погодитися більше, і я був радий, що розрив із Bluehost пройшов досить добре.

Все-таки деякі речі мене турбували. Я не отримав підтвердження про скасування облікового запису електронною поштою. Все, що я мав показати, це мій ідентифікатор справи, і я мусив спеціально просити його. Повернення коштів відбулося швидко, але я хотів би віддати перевагу, якби Bluehost представив офіційне повідомлення про скасування.

Друга річ – перевірка права власності. Маючи лише чотири символи вашого пароля, кожен може скасувати ваш обліковий запис. Їм навіть не потрібен повний пароль! Було б краще, якби Bluehost застосував захищений метод скасування зсередини облікового запису.

І це все. Щоб отримати ще більше альтернатив Bluehost, не забудьте переглянути наш повний список провідні хостингові компанії.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me