Як скасувати свій рахунок у GoDaddy та отримати відшкодування

Ми помітили, що з тих пір, як Hostinger знизив ціни, багато користувачів закривають свої акаунти в GoDaddy.


Веб-хостинг-гігант GoDaddy намагається задовольнити широку аудиторію з різними потребами та бюджетами в хостингу. У більшості аспектів це чудово справляється з цим. Але ще є можливість для вдосконалення.

Хочеш уникайте високих показників оновлення GoDaddy або ви просто не були задоволені вашим хостинговим досвідом з будь-якої причини, важливо знати, що ви можете очікувати, коли будете вимагати відшкодування від GoDaddy, особливо враховуючи репутацію компанії.

Ось чому я перевірив весь процес, особливо з огляду на те, чи GoDaddy все ж заслуговує на критику, яку іноді отримує за свою політику.

Якщо ви шукаєте новий дім для свого веб-сайту, Маховик є прекрасним хостом, який також має інтуїтивний та веселий інтерфейс користувача.

Скасування та повернення коштів

Якщо вже не пізно, обов’язково уважно прочитайте тонкий шрифт у політиці щодо скасування GoDaddy.

30-денна гарантія повернення грошей застосовується лише до річних (або довших) договорів; все, що коротше, підпадає під 48-годинну гарантію повернення грошей. Це досить жорстко порівняно з більшістю інших хостинг-провайдерів.

Кілька інших продуктів GoDaddy також не підпадають під дію політики повернення коштів або матимуть особливі умови, пов’язані з ними. Наприклад, ви втратите відшкодування пакета безпеки вашого веб-сайту, якщо ви видалили зловмисне програмне забезпечення вручну.

Крім того, не очевидно лише переглядати свої платіжні реквізити, які плани можна скасувати для відшкодування, оскільки GoDaddy не вказує його ніде. Однак, функцію автоматичного оновлення легко відключити:

Як скасувати свій рахунок у GoDaddy та отримати відшкодування образу1

Нарешті, ви не можете скасувати продукт і вимагати повернення коштів, не викликаючи службу підтримки. Щойно ви перейдете до агента, вам потрібно буде підтвердити свою особу за допомогою ідентифікатора клієнта та PIN-коду підтримки. У моєму випадку я хотів скасувати як хостинг, так і пакет безпеки веб-сайту.

Агент повідомив мені, що термін повернення хостингу вже минув, оскільки я купував щомісячний хостинг і перевищував межу 48 годин. Я це вже знав, але хотів побачити, наскільки допомога клієнтів піде на допомогу. Виявляється, це необоротно.

Що стосується пакета безпеки мого веб-сайту, агент хотів дізнатися, чому я вирішив скасувати. Однак після того, як я виклав свої причини, він попередив мене про наслідки для безпеки. Це може бути просто пов’язане з відповідальною відмовою від відповідальності, але У мене було легке відчуття, що мене примушують не скасовувати.

Для обох запитів агенту потрібно було трохи часу, щоб перевірити політику GoDaddy, тому я був утриманий. Це тривало близько семи хвилин. Потім, після ще декількох відмов від відповідальності, мій пакет безпеки веб-сайту було скасовано та видалено з мого облікового запису, і агент заявив, що повернення було оброблено.

Незабаром після дзвінка я отримав такий електронний лист, який підтверджує це:

Як скасувати свій рахунок у GoDaddy та отримати відшкодування-образ2

А також електронний лист із підтвердженням повернення коштів:

Як скасувати свій рахунок у GoDaddy та отримати відшкодування-образ3

З певних причин повернення коштів з GoDaddy може зайняти досить багато часу. Агент попередив мене про це обробка відшкодування може зайняти до десяти робочих днів, тому просто пам’ятайте про таку можливість. Однак я був дуже радий, коли гроші повернулися на мій рахунок менше ніж за 48 годин.

Безпосередні відшкодування з хитрими умовами

Політика відшкодування коштів GoDaddy трохи хитра, але якщо ви дотримуєтесь умов, у вас не виникне жодних проблем із поверненням грошей.

Єдині два проблеми, які я виявив у процесі скасування та повернення коштів GoDaddy, – це один, ви не можете скасувати свій обліковий запис або запитувати повернення коштів автоматично; і два, цей дзвінок може зайняти досить тривалий час.

Я не впевнений, чи зробила мене репутація GoDaddy додатково підозрілою, але я зрозумів, що компанія досить неохоче повертає кошти. Агент намагався переконати мене зберігати пакет безпеки мого веб-сайту (який може бути, а може і не бути щирим, і, здається, потрібно смішно багато часу, щоб “перевірити свою політику”).

І все-таки GoDaddy обробив моє повернення за мінімальний час і не надав реального опору, окрім як дотримуватися його політики.

Однак якщо ви шукаєте компанію з дещо кращими правилами відшкодування (та репутацією), Маховик – чудовий варіант для бізнес-хостингу. Якщо вас цікавить ще простіший досвід хостингу, значить iPage може бути господарем, якого ви шукали.

Щоб дізнатися більше про платформу GoDaddy, а також про її політику, читайте мою повний огляд GoDaddy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me