Як скасувати свій рахунок на веб-сайті.com та отримати відшкодування

Ми помітили, що з тих пір, як Hostinger знизив ціни, багато користувачів закривають свої рахунки на Web.com.


Заснований у 1999 році, ветеранський хостинг-провайдер Web.com зараз має понад три мільйони клієнтів.

Web.com має безліч чудових функцій, але це не ідеально підходить для всіх. Ви зареєструвались і зрозуміли, що післяпродажна підтримка була не такою великою? Або, можливо, ваш веб-сайт став нестерпно млявим, і ви шукаєте сервер більш високої продуктивності.

Незалежно від вашої причини скасування, ця стаття перенесе вас до процедури скасування вашого рахунку та отримання відшкодування. Після цього, якщо ви все ще знаходитесь у полюванні за надійним та привітним для початківців господарем, вам слід перевірити SiteGround або один з наших інших рекомендовані альтернативи.

Короткий посібник: Як скасувати свій рахунок на веб-сайті.com та отримати відшкодування

  1. Якщо ви перебуваєте в США або Канаді, зателефонуйте до служби підтримки клієнтів за номером 1-800-338-1771 між 8:00 та 20:00 EST.
  2. Якщо ви знаходитесь в іншому місці, зателефонуйте до служби підтримки клієнтів за номером [+1] 904-251-6186

Мій досвід Скасування мого облікового запису на веб-сайті.com

На основі мого попереднього досвіду обслуговування клієнтів я очікував, що скасування буде легким вітром.

На жаль, це не було.

Провівши досить довгий час на пошуковій панелі (і не знайшовши) посилання на скасування на панелі приладів, я скочив на чат у прямому ефірі, думаючи, що агент швидко розбере це для мене.

Як скасувати свій рахунок на веб-сайті.com та отримати відшкодування зображення1

Я помилявся. Мені сказали, що скасувати через чат в прямому ефірі неможливо; Мені потрібно або зателефонувати, або подати квиток. Не велика угода, але це виглядало досить дивним, оскільки мені вдалося заплатити за допомогою кредитної картки у вікні чату, сумісного з PCI, лише кілька днів раніше.

Як скасувати свій рахунок на веб-сайті.com та отримати відшкодування зображення2

Тим не менш, я подав квиток з проханням скасувати та повернути гроші повністю. Я очікував, що це закінчиться питанням, і я вважав, що моє повернення буде здійснено так само швидко, як і мій платіж.

Однак через кілька годин я отримав відповідь на свій квиток, який мені це сказав скасувати рахунок через квиток не вдалося – мені потрібно було дзвонити в робочий час EST.

Як скасувати свій рахунок на веб-сайті.com та отримати відшкодування-образ3

Справа була не в тому, що мені потрібно було називати це питання (хоча це було незручно робити в часовому поясі EST). Швидше, це насправді переслідувало, що агент з радістю прийняв дані моєї кредитної картки в прямому чаті, коли я підписувався. Крім того, оператор чату в прямому ефірі надав мені неправильну інформацію, оскільки мені сказали, що можу скасувати за допомогою квитка (явно ні!).

Тим не менш, о 8 ранку EST я спробував зателефонувати на номери, надані службою підтримки. Був один північноамериканський номер і один міжнародний номер. Я спробував і те, і інше, але не працювало – ймовірно, тому, що мені дзвонили з Великобританії.

Я одразу перестрибнув у чат наживо, щоб пояснити свою ситуацію. Ще раз мені сказали, що я не можу скасувати за допомогою прямого чату, хоча у мене виникли проблеми з дзвінками. Я був у прямому чаті більше 20 хвилин, намагаючись розробити альтернативу. Нарешті, агент доручив мені відповісти на квиток, пояснюючи мою ситуацію, і залишаючи їм номер телефону, на який вони могли мені дістатися.

Як скасувати свій рахунок на веб-сайті.com та отримати відшкодування образу4

Я чекав пару годин на відповідь, але жодна не прийшла. Ще раз я спробував зателефонувати на номери – цього разу використовуючи Skype. На моє велике полегшення, мені вдалося цього разу проникнути до когось.

Я пояснив, що хочу скасувати, і після короткої спроби переконати мене залишитися, корисний агент скасував мій план. Вона також повернула мені в повному обсязі.

Хоча весь процес був болючим, на захист веб-сайту, він швидко розібрався, як тільки я дістався до команди по телефону.

Я отримав пару електронних листів, що підтверджують мою скасування, і протягом декількох днів повернення було перераховано на мій рахунок.

Як скасувати свій рахунок на веб-сайті.com та отримати відшкодування5

Найкращі альтернативи веб-сайту

  • Шукаєте надійного для початківців господаря? Читайте все про SiteGround.
  • Якщо ви намагаєтеся знайти хост бюджету З безкоштовним, простим у використанні розробником веб-сайтів та персоналізованою підтримкою клієнтів, слід перевірити 1&1 IONOS.
  • Потрібне вдосконалене рішення для хостингу, яке може відповідати вашому бізнесу? Рідка павутина – фантастичний варіант.

Процес розбіжності та розчарування

Якщо ви читали будь-яку з моїх статей про Web.com, ви чули б про багато позитивних вражень, які я мав із командою обслуговування клієнтів. З цієї причини мене трохи відпустив процес скасування.

Якщо ви ще цього не зробили, прочитайте повний огляд веб-сайту тут.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me