Як правильно робити відеорекламу в соціальних мережах

З такими варіантами, як Facebook Live, Instagram Stories, YouTube, попередній ролик та Twitter Video, існує багато різних способів включити відео у маркетингову стратегію вашого бренду. Але є так само багато способів – і навіть більше – втратити увагу своєї аудиторії на цьому шляху.


Погано сконструйоване відео – це набагато більше, ніж витрата вашого бюджету на виробництво та маркетинг. Це ставить вас під загрозу втратити наступні та пошкодити репутацію вашого бренду. Якщо ви збираєтесь використовувати відеорекламу, вам потрібно зробити їх добре.

Існує ряд рекомендацій, яких слід дотримуватися, коли мова йде про них довжина, стратегія, зміст, виробництво та форматування.

Оголошення, яке працює на Facebook, може не бути ефективним у Twitter. Ми уважно ознайомилися з найбільш відомими гравцями соціальних мереж додаткові фактори, які можуть допомогти вам просувати своє відео на певній платформі.

Почнемо з найкращих практик.

Contents

Коли справа доходить до довжини

Перше правило відеореклами у соціальних мережах: менше значить більше.

Відео – це один із найкращих способів підвищення рівня залученості, одночасно збільшуючи розпізнаваність бренду та залучаючи цільову аудиторію – але лише якщо ви швидко дієте.

Чому? Що ж, глядачі швидко відключаються.

Зрештою, вони не витрачають часу на платформу соціальних мереж, аби лише побачити вашу рекламу. Вони зайняті переглядом іншого вмісту. Вони, можливо, матимуть обмежений час, перш ніж повернутися на роботу, відправитися до класу чи почати прибирати кухню.

Отже, як довго занадто довго?

Facebook, Twitter, Instagram та YouTube мають різні параметри щодо тривалості вашої відеореклами. Але те, що ви можете використовувати певну кількість часу, не означає, що вам слід.

Як правило, найкращою практикою є тримати відео менше 15 секунд (якщо ви не знаєте, що у вас дуже зайнята аудиторія).

Незалежно, важливо пам’ятати, що багато людей, ймовірно, пропустять ваше відео через декілька секунд. Це означає, що вам потрібно негайно доставити своє ключове повідомлення та брендинг, якщо ви збираєтесь зробити якийсь вплив.

Коли йдеться про стратегію

На основі того, що ви намагаєтеся досягти своїм відео, певні концептуальні вказівки будуть працювати краще, ніж інші. Ви можете виміряти їх за допомогою конкретних ключових показників ефективності (KPI). Розглянемо наступні ситуації:

Хочете розробити поінформованість про бренд і розширити сферу вашої діяльності?

Увімкніть функцію оповідання або позакулісне відео, яке викликає емоції та допомагає вам підключитися до глядачів на особистому рівні. Якщо ви зможете побудувати міцні відносини відразу, це може призвести до лояльних, довгострокових клієнтів.

Вимірювані показники KPI:

Оскільки ваша мета полягає в тому, щоб отримати якомога більше переглядів, відстежуйте перегляди свого відео через три, десять та 30 секунд, щоб виміряти кількість глядачів у часі.

Ви також можете виміряти вплив бренду за допомогою скасування відкликання реклами – надійного показника, який повідомляє про те, скільки людей, як правило, запам’ятовують вашу рекламу через день або два після перегляду її.

Хочете залучити трафік на ваш веб-сайт?

Розглянемо навчальне відео, яке вирішує проблему для вашої аудиторії. Це може встановити вас як експерта у вашій ніші та допомогти побудувати цю найважливішу довіру, збільшивши шанси на те, що глядачі захочуть натиснути, щоб дізнатися більше про ваш бренд та що ще ви можете їм запропонувати..

Вимірювані показники KPI:

Використовуйте кліки та коефіцієнт кліків у вашій рекламі як релевантні показники KPI, щоб дізнатись, скільки трафіку отримують люди, які натискають ваше оголошення.

Хочете збільшити продаж продукції?

Відео про продукти ідеально підходять для збудження збудження під час запуску нового продукту. Відео, які демонструють історії успіху клієнтів, надзвичайно ефективні для стимулювання конверсій. Якщо глядач може побачити, як ваш бізнес може допомогти іншим, вони з більшою ймовірністю залучаються.

Вимірювані показники KPI:

Відстежуйте показник конверсії на своєму веб-сайті. Якщо ви використовуєте диспетчер оголошень Facebook, використовуйте Facebook Pixel – код, який ви розміщуєте у своєму HTML, щоб Facebook міг надати вам ключову інформацію про вашу кампанію.

Коли справа доходить до змісту

Тепер, коли у вас є стратегія для вашого відео та правильні KPI, переконайтеся, що ви включаєте наступні елементи. Вони важливі для створення сильної та незабутньої відеореклами в соціальних мережах:

1. Вступ до уваги:

 • Досить заінтригуйте свою аудиторію, щоб вони перестали прокручувати
 • Повідомте вашим глядачам, що ця реклама стосується їх
 • Включіть переконливі образи, цікаве запитання чи дотепний діалог

2. Негайне згадування про бренд:

 • Повідомте глядачам, хто ви знаходитесь протягом перших трьох секунд (максимум)
 • Включіть логотип і кольори вашого бренду
 • Включіть додаткові візуальні елементи, які відповідають вашому іміджу та особистості бренду

3. Центральний заклик до дії:

 • Намагайтеся не розміщувати CTA занадто рано, що може відчувати себе занадто «продажно»
 • Натомість включіть CTA одразу після того, як ви підчепите свою аудиторію вашою ціннісною пропозицією
 • Використовуйте переконливу мову, яка спонукає вашу аудиторію діяти зараз

4. Оптимізований заголовок та опис:

 • Пам’ятайте, що не всі переглядатимуть ваше відео, тому сюди також включіть необхідну інформацію
 • Підключіть свою аудиторію за допомогою переконливої ​​копії, яка є короткою, милою та суттєвою
 • Включіть відповідні ключові слова та хештеги, щоб ви могли успішно орієнтуватися на бажану аудиторію на платформі

Візьмемо цей приклад від торгової марки Philadelphia. Через десять секунд довжина оголошення ідеальна. Він також починається з цікавого гачка для копіювання, який, мабуть, стосується багатьох людей протягом певної пори року. CTA в описі зрозумілий і переконливий.

Однак, з візуальної точки зору, реклама є досить нудною – принаймні на початку, що є найважливішою частиною. Крім того, хоча деякі хештеги добре допомагають визначити аудиторію, їх, мабуть, небагато, і вони можуть бути більш зосередженими.

Як зробити соціально-медіа-відео-рекламу-вірно-образ1

Коли справа доходить до виробництва

Ви можете мати ідеальну довжину, правильні показники KPI та всі ключові відеокомпоненти, але якщо якість виробництва низька, ваша реклама не запам’ятається (принаймні, не з правильних причин).

Мистецтво розповіді

якщо ви хочете, щоб ваша відеореклама в соціальних мережах була настільки ж доброю, наскільки це може бути, ефективне розповідання історії обов’язково. Чудова розповідь викликає емоції у вашої аудиторії та налагоджує міцний зв’язок.

Візьмемо, наприклад, Кейт Спейд. Кілька сезонів тому бренд шкіряних виробів рекламував епізодичні відеореклами, які розповідали історію міс Adventure, чарівної та спорідненої нью-йоркчанки, яка, здавалося, невдача у всіх її починаннях..

Як зробити соціальні медіа-відео-реклами-правильний образ-зображення2

Кожне відео з цього дев’ятисерійного міністерства на YouTube розповіло частину історії Міс Пригоди. Двіхвилинні епізоди були не надто довгими, і кожен був виразним та переконливим. Це чудовий спосіб дражнити аудиторію та тримати їх зайнятим на деякий час.

Анімація проти живих дій

Тут немає правильних чи неправильних відповідей. Хитрість полягає в тому, щоб розповісти свою історію відео таким чином, що відповідає решті вашої брендингу.

Само собою зрозуміло, що реальні люди більше ставляться до клієнтів і поза кадром відео, де ви намагаєтеся викликати емоційний зв’язок.

З іншого боку, анімація може бути чудовою тактикою проілюструвати складні чи складні теми чітким, доступним та інформативним способом. Відео про запобігання самогубствам у Facebook є прекрасним прикладом цього.

Як зробити соціально-медіа-відео-рекламу-правильний образ-образ3

Використання анімації у цьому відео допомагає запропонувати поради та інструменти для підтримки тих, хто бореться із проблемами психічного здоров’я, чуйним та співчутливим чином.

Ось ще один приклад із понеділка.com, інструмент управління проектами. Відео в прямому ефірі, яке виходило на YouTube, ефективно переглядало глядачів, як використовувати складний продукт. Легка і весела розповідь не давала людям займатися протягом усього часу, але також дала їм можливість “Зареєструватися безкоштовно” в будь-який момент протягом 30-секундного оголошення.

Як робити соціальні медіа-відео-реклами-правильний образ4

Матеріалів освітлення

Що стосується зйомки відео, виберіть найкраще освітлення. Потрібно говорити, що темне середовище призведе до зернистого відео.

Замість цього використовуйте природне денне світло або світлодіодні світильники, які підсвічують обране вами місце. Не забудьте уникати підсвічування або прямого прожектора.

Коли справа доходить до формування

Якщо ви збираєтесь інвестувати у створення чудового відео, ви хочете переконатися, що воно відформатоване належним чином, щоб ви могли охопити якомога ширшу аудиторію..

Переконайтеся, що ваше відео високої якості

Перше правило форматування відеореклами – переконатися, що ви дотримуєтесь конкретних рекомендацій незалежно від платформи соціальних медіа, яку ви використовуєте..

У Facebook, Instagram, Twitter та YouTube є свої вказівки щодо співвідношення, роздільної здатності та розміру файліве. Дотримуючись цих вказівок, ви допоможете генерувати максимальну кількість переглядів та залучень.

Наприклад, Facebook рекомендує відеоролик мати роздільну здатність 1280 x 720 пікселів для орієнтації на пейзаж. Якщо ваше відео має ширину менше 600 пікселів, Facebook може відхилити його. Навіть якщо ні, це може виглядати розмитим або піксельним на великих екранах, що ускладнює вашій аудиторії задоволення.

Детальніше про найкращі специфікації відео у Facebook та Twitter.

Припустимо, ваша аудиторія вимкне звук

Важливо, щоб ваша відеореклама могла надсилати ваші ключові повідомлення без звуку.

Чому? Ну, кілька джерел стверджують, що навколо 85% відео у Facebook переглядаються із вимкненим звуком. Цілком ймовірно, що багато людей дивляться на своїх мобільних телефонах, які можуть бути в безшумному режимі або вібрувати.

Бобов’язково включіть субтитри для будь-якого змістовного діалогу, як послуга підписки на їжу HelloFresh.

На відео нижче зображені чіткі субтитри білого кольору в нижній частині екрана. Їх легко читати, не відволікаючи глядача від історії замовника.

Як зробити соціально-медіа-відео-рекламу-вірно-образ5

Якщо ваша цільова аудиторія є багатонаціональною, субтитри обов’язкові. Вони також роблять ваше відео доступним для глядачів, яким важко чути.

YouTube в цьому плані досить чудовий, що дозволяє налаштувати на відео автоматичне вмикання підписів для всіх глядачів, мовою на ваш вибір.

Оптимізуйте орієнтацію вашого відео

За даними Instapage, 90% відеореклами у соціальних мережах переглядаються на мобільних пристроях. Беручи це до уваги, коли розмір вашого відео не є головним.

 • Мобільні телефони, як правило, тримаються вертикально, а це означає, що ви повинні використовувати орієнтацію на портрет або квадратне співвідношення для таких платформ, як Instagram та Twitter.
 • У Facebook варіанти реклами набагато різноманітніші. Залежно від розміщення вашої реклами, може бути доцільним використання співвідношення портрет, пейзаж або квадрат.
 • Що стосується YouTube, майте на увазі, що багато користувачів, ймовірно, тримають свої пристрої горизонтально, щоб зробити відео якомога більшим на своїх екранах.

Незважаючи на те, обов’язково дотримуйтесь конкретних рекомендацій вашої платформи – адже вони найкраще знають.

Синхронізація вашої відеореклами на певній платформі

Існує загальний консенсус щодо багатьох найкращих практик створення відеореклами в соціальних мережах. Однак не забувайте про це У Facebook, Twitter, Instagram та YouTube є свої варіанти оголошення та основні аудиторії.

Завантажуючи своє відео на різні платформи соціальних медіа, ви зможете вказати свої конкретні маркетингові цілі (наприклад, перегляд відео), а також аудиторію, яку ви хочете охопити. За допомогою складних алгоритмів кожна платформа може допомогти вам оптимізувати налаштування та встановити відповідний бюджет.

На цьому етапі розгляньте різні доступні варіанти відеореклами, а потім пам’ятайте про деякі поради щодо платформи:

Параметри відеореклами у Facebook:

 • Вертикальні відеореклами добре працюють для коротких форматів, що привертають увагу
 • Об’яви на каруселі та потокові потоки найкраще розширюють поінформованість про бренд
 • Колекція або полотна оголошень дозволяють відображати продукти чи послуги в клікових зображеннях під відео, що ідеально підходить для залучення трафіку на сторінки товару та збільшення продажів
 • Незважаючи на те, що їх неможливо просувати через Менеджер реклам Facebook, відео наживо та 360 відеозаписів чудово підходять для демонстрації нових продуктів через підручники та інструкції, отримання високого рівня залучення та створення інтимного зв’язку зі своєю аудиторією, оскільки вони знають, що це справжнє , в мить і не змінено

Поради щодо відео на Facebook:

 • Завантажте своє відео безпосередньо у Facebook, а не завантажуйте його на YouTube чи Vimeo та діліться ними
 • Налаштуйте мініатюрне зображення вашого відео для максимального впливу
 • Створіть власну аудиторію, щоб найкраще націлювати ваше відео
 • Скористайтеся послугами Facebook Analytics і розділеним тестуванням

Параметри відеореклами в Twitter:

 • Попередньо роликові рекламні відео в потоковому режимі з’являються безпосередньо перед відео-вмістом партнера та працюють добре для коротких, привертаючих увагу відеореклами
 • Рекламовані відео (тривалістю до десяти хвилин) відображаються у часових межах користувачів і ідеально підходять для демонстрації нових продуктів, поширення поінформованості про бренд та досягнення визнання

Поради щодо відеовідео в Twitter:

 • Використовуючи вбудовані відео, виберіть відповідну категорію для вашого бренду (наприклад, спортивне оголошення має продовжувати спортивне відео)
 • Майте на увазі, що багато людей використовують цю платформу для новин та інформації; ваше відео повинно відповідати цьому типу вмісту
 • Пам’ятайте, що хештеги дуже важливі в Twitter
 • Скористайтеся інформаційними панелями Інформація про активність та аудиторію

Параметри відеореклами в Instagram:

 • Хоча відео в реальному часі не можна рекламувати як платну рекламу, найкраще демонструвати нові продукти чи послуги за допомогою навчальних посібників та відеозаписів, створюючи миттєвий зв’язок із аудиторією та заохочуючи негайні реакції
 • Історії в потоковому режимі чудово підкреслюють новий продукт або послугу, оскільки ви можете скористатися функцією “Проведіть пальцем до магазину”.
 • Історії в потоковому режимі також чудово підходять для підвищення рівня поінформованості про бренд та залучення трафіку на ваш веб-сайт, завдяки функції «Проведіть пальцем до відвідування».

Поради щодо відео в Instagram:

 • Розробіть відеорекламу для більш зорово орієнтованої аудиторії
 • Майте на увазі, що на відміну від інших платформ, глядачі не можуть збільшувати відео
 • Пам’ятайте, що ескізи Instagram повинні надходити з відео (тобто їх не можна налаштувати)

Параметри відеореклами YouTube:

 • Оголошення на бампері – це шість секундних відеороликів, оптимізованих для мобільних пристроїв, які працюють на коротких рекламах, що привертають увагу, щоб поширити поінформованість про бренд
 • Вкладені реклами TrueView чудово підходять для показу нового продукту чи послуги за допомогою відгуків клієнтів, інструкцій чи навчальних посібників; проте глядачі можуть пропустити відео через п’ять секунд, тому його потрібно залучати прямо з початку руху
 • Оголошення TrueView Discovery відображаються в результатах пошуку, на домашній сторінці та поряд із пов’язаними відеозаписами, що чудово підходить для розширення вашої охоплення та залучення трафіку на ваш веб-сайт

Поради щодо відеореклами на YouTube:

 • Використовуйте орієнтацію пейзажу для свого відео, щоб глядачі могли зробити його максимально великим на своїх екранах
 • Майте на увазі, що багато користувачів приходять на цю платформу для доступу до навчальних відео – це може допомогти вашій контентній стратегії
 • Подумайте, що у вас може бути більш цілеспрямована аудиторія порівняно з іншими платформами соціальних медіа, де користувачі мають більше шансів на дорогу

Підсумовуючи це, не забудьте вибрати найбільш підходящу платформу для вашого відео на основі основних маркетингових цілей та місця, де ваша цільова аудиторія проводить свій час. Таким чином, ви впевнені, що заохочуєте оптимальні перегляди, кліки та, зрештою, конверсії.

Джерела

https: //sproutsocial.com/insights/twitter-video/
https: //www.facebook.com/business/ads/video-ad-format? ref = ens_rdr
https: //www.falcon.io
https: //digiday.com/media/silent-world-facebook-video/
https: //econsultancy.com/four-examples-of-brands-using-an-episodic-content-marketing-strategy/
https: //instapage.com/blog/twitter-video-ads
https: //www.socialmediatiatoday.com/marketing/5-ways-optimize-your-facebook-videos-mobile-viewing
https: //vimeo.com/208166632? _ga = 2.118232911.775751678.1549013145-1969046571.1549013145
https: //support.google.com/google-ads/answer/2375464? hl = en-UA&_ga = 2.104111936.1336829904.1549283918-979369418.1534764900

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me