Як планувати публікації в Instagram

До недавнього часу планування публікацій в Instagram було майже неможливим, оскільки компанія не дозволяла стороннім програмам робити публікації у акаунті користувача. Все це змінилося на початку 2018 року, коли гігант соціальних медіа офіційно оголосив, що нарешті почне дозвіл на планування посад, хоча відбувся перелом: На відміну від деяких інших популярних соціальних мереж, таких як Facebook чи Twitter, все-таки не можна планувати публікації через сам Instagram, а лише за допомогою авторизованого стороннього інструменту.


З інструментів управління соціальними медіа, доступних для планування постів, Hootsuite і Паросток Соціальна є одними з найпопулярніших. Ця нова здатність планувати публікації є знахідкою для маркетологів у соціальних мережах, оскільки Instagram став однією з найкращих платформ, доступних для взаємодії з вашою клієнтською базою, спеціально для брендів та компаній, орієнтованих на візуальне обслуговування..

Планування публікацій в Instagram

Як було сказано у вступі, можливість планувати публікації в Instagram все ще досить нова, і, крім цього, це можна зробити лише за допомогою сторонніх інструментів. Поки це правда, Є ще можливість створити чернетки в Instagram. Це дозволяє зберігати публікації на пізніше, але ви все одно залишаєтеся фактично увійти та опублікувати їх. Крім цього, ви, ймовірно, застрягнете за допомогою стороннього інструменту. На щастя, за допомогою невеликого дослідження ви знайдете багато інформації та оглядів, доступних під час пошуку найкращих інструментів управління соціальними мережами, які допоможуть досягти ваших маркетингових цілей. Два найкращі інструменти включають Sprout Social та Hootsuite, які будуть висвітлені нижче в більш глибокій формі.

Чернетки в Instagram

Хоча планувати публікації, які автоматично публікуватимуться через веб-сайт Instagram або телефон, не дуже можливо, платформа дає можливість створювати чернетки. Чернетки дозволяють створити вміст публікації, надати їй підписи, відфільтрувати зображення та все, що ви робите під час створення публікації в Instagram, а потім збережіть її для подальшого опублікування.. Основна проблема полягає в тому, що коли настає час публікації, потрібно увійти та опублікувати його вручну.

Як планувати публікації в Instagram

Незважаючи на те, що ви не можете встановити час автоматичної публікації вашої публікації, це корисно, дозволяючи підготувати ряд публікацій, які дуже легко можуть бути опубліковані у відповідний час. Цьому можна допомогти, встановивши нагадування в календарі телефону.

Створити чернетку в Instagram досить просто, просто виконайте наступні кроки:

 1. Створіть публікацію, як зазвичай, використовуючи додаток Instagram (вибір фільтрів, додавання місцезнаходження, написання підпису тощо)
 2. Як тільки у вас з’явиться повідомлення, як ви цього хочете, а не натискайте кнопку “Поділитися”, як зазвичай, замість цього натисніть стрілку назад у верхньому лівому куті екрана

Як планувати публікації в Instagram

 1. Це поверне вас до екрана фільтра / редагування, де ви повинні вдруге натиснути стрілку назад
 2. Після повторного натискання стрілки з’явиться діалогове вікно із запитом, чи хочете ви зберегти публікацію як чернетку або відкинути її; виберіть “Зберегти чернетку”

Як планувати публікації в Instagram

 1. Ваші чернетки розташовані трохи вище вашої галереї, під підзаголовком «Чернетки».

Як планувати публікації в Instagram

 1. Щоб нагадувати про себе, щоб регулярно публікувати повідомлення, використовуйте додаток або календар свого телефону, щоб встановити нагадування

Паросток соц

Як планувати публікації в Instagram

Як один із найкращих інструментів управління соціальними мережами, Sprout Social дозволяє легко запланувати публікацію, яку просто опублікувати в потрібний час. Функція публікації в Інстаграм Sprout Social, яка дозволяє опублікувати безпосередньо в Instagram через їх додаток, є на даний момент доступний лише для бізнес-рахунків. Тож якщо ваш обліковий запис не встановлений як діловий рахунок, не хвилюйтеся, оскільки змінити його безкоштовно і досить просто..

Щоб запланувати публікації за допомогою функції публікації Sprout Social, вам потрібно буде:

 1. Клацніть зелену кнопку «Написати» у верхньому правому куті екрана
 2. Додайте завершені зображення, підписи та хештеги, які ви хочете опублікувати
 3. Виберіть, на якому обліковому записі Instagram ви хочете, щоб ваш вміст відображався
 4. Якщо вони доступні, виберіть призначеного видавця зі своєї команди, вибравши піктограму будильника у вікні композиції; якщо у вас немає доступного видавця, вам потрібно буде опублікувати вміст вручну

Як планувати публікації в Instagram

 1. Виберіть, як ви хочете, щоб вміст розміщувався, а для запланованих публікацій виберіть “Розклад вручну”
 2. У спадному календарі виберіть дату та час, коли ви хочете, щоб ваш вміст був опублікований

Як планувати публікації в Instagram

 1. У день і час, який було обрано, особа, яка вибрала публікацію вмісту (видавець, або ви, якщо не вибрано іншого видавця), отримає поштове повідомлення, яке нагадує їм опублікувати
 2. З цього повідомлення ви можете легко натиснути на мобільний додаток Sprout Social, де вам просто потрібно натиснути “Поділитися в Instagram”, і ваше зображення буде перенесено на платформу Instagram
 3. Звідси просто додайте місцеположення, позначте людей за бажанням та будь-які інші остаточні зміни, а потім виберіть кнопку “Поділитися” в додатку Instagram, і ви все готові!

Hootsuite

Як планувати публікації в Instagram

На відміну від Sprout Social, Hootsuite дозволяє безпосередньо публікувати запланований вміст, тобто коли час і день встановлено, вони опублікують для вас. Не чекаючи наштовхування на нагадування, команда Hootsuite просто переконається, що ваш вміст відображатиметься саме тоді, коли він мав намір. Перегляньте веб-сайт Hootsuite на повний спектр функцій та пропозицій.

Планування публікацій на Hootsuite включає такі кроки:

 1. Якщо ви не використовуєте бізнес-акаунт, спочатку вам потрібно буде конвертувати типи облікових записів, що легко зробити через налаштування Instagram
 2. Додайте свій бізнес-профіль на платформу Hootsuite
 3. Увійдіть у свою панель приладів Hootsuite та виберіть зелену кнопку “Нова публікація” у верхньому правому куті вікна.
 4. Виберіть правильний профіль Instagram, на якому повинен відображатися ваш вміст, із доступного випадаючого меню
 5. Завантажте фотографію, яку хочете опублікувати, разом із підписом та будь-якими важливими хештегами

Як планувати публікації в Instagram

 1. Шукайте спадне меню внизу екрана, а звідси натисніть опцію «Опублікувати за датою розкладу»; ви можете вибрати дату та час, які вам подобаються, щоб ваш вміст був опублікований або дозволений Планувальник Hootsuite використовує свою аналітику, щоб вибрати ідеальний час для вашої конкретної аудиторії
 2. Після того, як всі деталі будуть правильні, просто натисніть синю кнопку «Розклад» і зачекайте; ваш вміст публікується автоматично у вибраний час

Чому Instagram?

У цей момент вам може бути цікаво, чому будь-яке з цього має значення. Ви можете не користуватися Інстаграмом або вважати, що це швидкість примхи, однак, свідчення говорять про інше. Маючи понад мільярд активних щомісячних користувачів, 80% з яких дотримуються принаймні одного бренду (більше, ніж на будь-якій іншій платформі соціальних медіа), Instagram – це один з найкращих доступних методів, який ваш бренд може використовувати для розвитку відносин зі своїми клієнтами..

Якщо порівняти з іншими соціальними мережами, користувачі Instagram частіше купують те, що вони спочатку бачать на платформі, оскільки 72% з них придбали хоча б одну річ, яку було виявлено через сайт. Середній користувач Instagram є молодим (61% користувачів у віці від 18 до 34 років), технологічно підкований та використовує мобільний пристрій для перегляду своїх каналів. Користувачі Instagram також на 70% частіше купують продукт через свій мобільний пристрій, ніж користувачі, які не входять у Instagram.

З усією цією вражаючою статистикою підприємства починають звертати увагу. Зараз в Instagram розміщено понад 25 мільйонів бізнес-профілів (71% від усіх підприємств у США), а також профілів для 90% найпопулярніших 100 брендів.. Тож з поважної причини фахівці з брендингу скрізь роблять все, що від них можна, щоб максимально використовувати свої маркетингові методи Instagram.

Переваги для планування ваших повідомлень

Можливо, ви вже маєте успішний канал Instagram із вражаючою кількістю заангажованих підписників і не бачите сенсу змінювати речі шляхом планування публікацій. Якщо це ваш випадок, це чудово, але це не означає, що речі не можна покращити за допомогою інструменту планування. Навіть для успішного маркетолога в Інстаграмі все ще є багато переваг перед плануванням публікацій заздалегідь:

Економити час

Ви можете запланувати повідомлення на тиждень вартістю менше години, і не потрібно турбуватися про це пізніше. Постарайтеся не планувати публікації занадто далеко заздалегідь, оскільки ви хочете, щоб ваш вміст був свіжим у світі, де популярне змінюється майже кожен день.

Підвищення консистенції

Заплановані публікації будуть більш послідовними, тому ваші користувачі будуть знати, чого очікувати від вашого каналу та допоможуть встановити ваш бренд. Просто будьте обережні, щоб не бути занадто послідовним; час від часу перемикайте речі, щоб ваш канал не відчував себе робототехнічним та автоматизованим.

Підвищити рівні залучень

Завдяки послідовності та чітко викладеним публікаціям ви, ймовірно, будете нагороджені більшою кількістю показів, лайків, спільних публікацій, кліків та загальної активності. Планування також дозволяє легко забезпечити це ваші пости завжди встановлюються протягом оптимального періоду часу з 12:00 до 13:00, з понеділка по п’ятницю.

Зменшіть навантаження

Вам більше не доведеться встановлювати нагадування, щоб гарантувати, що ви можете публікувати публікації в потрібний час. Хоча, що слід пам’ятати, це те, що лише тому, що ваші публікації заплановані, це не означає, що ви можете просто ігнорувати платформу протягом останнього тижня. Щоб ваші підписники цікавились вашою стрічкою, вам потрібно щодня залишатися активними, відповідати на коментарі, запитання та іншим чином взаємодіяти зі своїми підписниками..

Вдосконаліть свою стратегію

Хоча велика кількість розмов про найкращий середній час публікації для більш високих рівнів залучення, це не встановлено в камені. У вашої цільової аудиторії можуть бути різні графіки, тому ідеальний час для публікації може сильно відрізнятися залежно від того, кого ви намагаєтесь досягти – і де. Плануючи повідомлення, ви можете легко перевірити різні комбінації часу / дня, щоб побачити, які отримують найвищі показники залучення. Тестування, щоб дізнатися більше про ринкові сегменти, на які ви орієнтовані, також значно покращить вашу загальну стратегію.

Який інструмент найкращий для вас?

Що стосується вибору найкращого інструменту для вас, то вступають у дію ряд факторів, такі як ваші маркетингові цілі, особисті переваги, бюджет та потреби вашої організації. Прекрасним початком для прийняття оптимального рішення є проведення досліджень. Щоб дізнатися більше про ці популярні інструменти, прочитайте наші експертні огляди Sprout Social та Hootsuite .

Коли ви дізнаєтесь трохи більше про переваги кожного інструменту, ви повинні побачити, який найкраще відповідає вашому бюджету. Обидві платформи пропонують різноманітні плани ціноутворення, які можуть працювати для будь-якої компанії; перегляньте їхні цінові сторінки (Sprout Social та Hootsuite) для отримання додаткової інформації. Якщо ви вагаєтесь витратити гроші на щось, перш ніж тестувати, не хвилюйтесь, оскільки обидва інструменти також пропонують безкоштовний пробний період, що дозволяє вам бачити, що вам подобається для себе, перш ніж здійснити.

Нижня лінія? Робіть домашні завдання, визначайте свої потреби, перевіряйте свої варіанти та знайдіть оптимальний інструмент, який допоможе досягти ваших цілей, і ви створите Instagram-канал, який любить ваша аудиторія!

Джерела

https: //www.forbes.com/sites/jaysondemers/2018/02/13/you-can-now-schedule-instagram-posts-in-advance-but-should-you/#6608c713439b

https: //blog.hootsuite.com/best-time-to-post-on-facebook-twitter-instagram/#instagram

https: //blog.hootsuite.com/instagram-statistics/

https: //www.statista.com/statistics/248769/age-distribution-of-worldwide-instagram-users/

https: //blog.hootsuite.com/how-to-schedule-instagram-posts/

https: //sproutsocial.com/insights/how-to-schedule-instagram-posts/

https: //support.sproutsocial.com/hc/en-us/articles/115000683263-Instagram-Publishing

https: //unsplash.com/photos/UPXAjm_I_fs

https: //media.sproutsocial.com/uploads/2018/07/[email protected]

https: //media.sproutsocial.com/uploads/2018/01/Spout-Scheduling.png

https: //support.sproutsocial.com/hc/article_attachments/360005853871/Screen_Shot_2018-06-06_at_3.16.38_PM.png

https: //marketerhelp.com/wp-content/uploads/2018/02/26656192_151070535551452_3405783412164788224_n.jpg

https: //i.ytimg.com/vi/xakYY9PqKv8/maxresdefault.jpg

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map