Як підключити свій домен + встановити WordPress на Bluehost

Bluehost, безумовно, не для всіх. Він зосереджений на гладких конструкціях та простоті користування, але не всі аспекти хостингу отримують однакову кількість любові. Це послуга для вас? Ну, мій повний огляд має відповіді на це питання.


У цій публікації я дам покрокові інструкції щодо підключення домену та встановлення WordPress. Я здійснив копання, щоб заощадити дорогоцінний час, і ви знайдете детальні скріншоти та пояснення для кожного з кроків. Давайте розпочнемо.

Підключення домену

Спочатку у нашому списку справ є підключення хостингу до доменного імені. Якщо ви придбали своє доменне ім’я у Bluehost під час реєстрації, вітаємо! Вони вже пов’язані. Сміливо переходьте до установки WordPress.

Якщо ви схожі на мене, ви отримали своє доменне ім’я десь з іншого місця. У моєму випадку це було Namecheap, тому скріншоти звідти. Параметри можуть дещо відрізнятися, якщо ви використовуєте іншого постачальника, але принципи залишаються тими ж.

Після входу в мій обліковий запис Namecheap з’являється головна інформаційна панель. Можливо, вам доведеться шукати щось, наприклад, “Мої домени” або “Список доменів” у свого постачальника.

Я натискаю кнопку Керування.

Як підключити свій домен + встановити WordPress на Bluehost-image1

Відкрита сторінка налаштувань мого домену. Напевно, це буде виглядати інакше, але ви завжди шукаєте одне й те саме: Сервери імен.

По-перше, нам потрібно змінити параметр сервера імен на Custom DNS.

Далі введіть сервери імен Bluehost. Ви можете знайти їх самостійно в базі знань компанії або попросивши підтримки. Ви знаєте, що набагато швидше? Я даю вам сервери імен, саме тут:

  1. ns1.bluehost.com
  2. ns2.bluehost.com

Ввівши їх у двох полях, я підтверджую, використовуючи зелену піктограму.

Як підключити свій домен + встановити WordPress на Bluehost-image2

І це все! Домен підключений. Мене взяли… дві хвилини. Приємно. Внесені вами зміни потрібно буде розповсюдити в Інтернеті. Це може зайняти від десяти хвилин до дня або двох. Сміливо вирушайте на пляж.

Встановлення WordPress

Я вибрав варіант хостингу WordPress під час реєстрації в Bluehost. Це в основному те саме, що і звичайний спільний хостинг, тільки WordPress поставляється заздалегідь. Це означає, що вам не потрібен Softaculous або інсталятор одним клацанням.

Натомість ви просто слідуєте за майстром Bluehost, який розпочнеться з того моменту, як ви ввійдете у свій новий акаунт Bluehost.

Першим кроком є ​​вибір назви вашого веб-сайту. Я пішов з “Радістю Буріто”, тому що буріто доставляє мені нестримну радість. А тому, що тако для дітей.

Я не перевірив варіант блогу чи інтернет-магазину, оскільки хочу лише сторінку, присвячену бурріто. Сміливо перевірте, що підходить у вашому випадку.

Як підключити свій домен + встановити WordPress на Bluehost-image3

На другому кроці ви оберете більше варіантів. Це в основному вплине на плагіни, які ви збираєтеся отримати, і поради, які з’являться. Це насправді не має великої різниці.

Як підключити свій домен + встановити WordPress на Bluehost-image4

Далі ви можете вибрати тему для свого веб-сайту. Теми WordPress дозволяють використовувати готовий, професійний дизайн, щоб ви могли просто підключити вміст та функції. Існує безліч чудових безкоштовних тем, тому напевно не купуйте її в цей момент.

Я вирішив пропустити цей крок і залишився зі своєю типовою темою.

Як підключити свій домен + встановити WordPress на Bluehost-image5

І це все! WordPress встановлений. Ви будете переведені на інформаційну панель свого облікового запису, куди ви можете ввести адміністратора WordPress через синю кнопку праворуч.

Bluehost дозволяє вам редагувати сайт перед його публікацією, тому просто натисніть Запустити мій сайт, коли ви готові перейти!

Як підключити свій домен + встановити WordPress на Bluehost-image6

Є останній крок, і це дратівливий. З невідомих причин, Bluehost встановлює для вас пароль WordPress, але потім змушує вас зайти в список користувачів WordPress і змінити його на обраний вами пароль.. Переконайтесь, що ви це зробите зараз, адже пізніше вам знадобиться допомога від підтримки.

Гаразд! “Встановлення” WordPress, почати закінчувати, зайняло три хвилини. За любов до буріто!

Все швидко і просто, якщо ви підготуєтеся

Якби ви розраховували на Bluehost за те, що він розповість вам про те, як підключити доменне ім’я, все може бути не таким простим. Підтримка повільна, о так повільна, а отримання відповіді від них вимагає зовсім нового керівництва.

Сервери імен, які я надав, – це все, що вам потрібно – просто введіть їх у консоль управління доменом, і у тебе все буде в порядку.

Що стосується установки WordPress, вона проста – за винятком тієї частини пароля. Бажаю, щоб компанія реалізувала кращий спосіб робити справи.

Пригода для розміщення вашого веб-сайту не закінчується встановленням WordPress. Є й інші хости веб-сайтів, які надають безліч пікерів та спеціальних функцій, і я, безумовно, рекомендую перевірити деякі альтернативи, наприклад, хостингер та WPEngine, перш ніж робити остаточний вибір!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me