Як підключити свій домен + Встановити WordPress на Namecheap

Плани WordPress, керовані EasyWP під управлінням Namecheap, можливо, найпростіший спосіб отримати новий веб-сайт в Інтернеті. Вони дійсно мають деякі обмеження, тому я пропоную прочитати своє Огляд іменної скриньки повністю зрозуміти всі плюси і мінуси.


Якщо ви хочете підключити свій домен та встановити WordPress із Namecheap, я проклав усі кроки, які ви повинні виконати. Я зіткнувся з однією проблемою, яка також може торкнутися вас, і я включив рішення, щоб заощадити ваш час.

Підключення домену

По-перше, важливо зрозуміти одне: Плани EasyWP компанії Namecheap працюють лише з доменами Namecheap. Якщо у вас домен зареєстрований в іншій службі і ви хочете пов’язати його зі своїм планом, вам доведеться перенести його (за плату) в Namecheap.

Якщо ваш домен зареєстрований у Namecheap, у вас є два варіанти: Підключіть домен під час реєстрації або скористайтеся інформаційною панеллю користувача після створення облікового запису.

Почнемо з підключення домену під час реєстрації. Після введення реквізитів вашого акаунта вам буде запропоновано ввести домен вашого нового веб-сайту.

Як підключити своє доменне ім'я за допомогою Namecheap та EasyWP

У меню Namecheap Domain виберіть спадне меню, щоб вибрати свій домен. Якщо у вас є кілька доменів, зареєстрованих у Namecheap, всі вони з’являться.

Ви також можете перевести підключення домену на режим очікування та перейти з безкоштовним піддоменом EasyWP.

Після цього натисніть Продовжити, і ваш веб-сайт та домен будуть підключені!

Встановлення WordPress

Якщо ви вирішите підключити домен Namecheap або перейти з піддоменом, наступний екран дозволить вам встановити WordPress. Натисніть Створити веб-сайт WordPress.

Як встановити WordPress за допомогою EasyWP та Namecheap

Екрани дуже схожі на популярний інсталятор Softaculous, і вам буде запропоновано ввести назву свого веб-сайту та вибрати ім’я користувача та пароль. Ви також можете вибрати свою тему (яку можна змінити пізніше).

Процес установки для WordPress за допомогою EasyWP та Namecheap

Ви також можете вибрати плагіни, які буде попередньо встановлено на вашому веб-сайті WordPress та включити деякі додаткові функції. Після цього натисніть кнопку Створіть веб-сайт WordPress завершити встановлення.

Параметри, які потрібно додати для встановлення WordPress за допомогою EasyWP та Namecheap
Наступний екран відображатиметься під час створення веб-сайту. Коли ви отримаєте зелений круг, він готовий.

Екран завершення встановлення WordPress за допомогою EasyWP та Namecheap
І це все. Вас буде перенесено на інформаційну панель користувача, і ваш веб-сайт буде в мережі. Використовувати WP Адміністратор кнопку у верхньому правому куті, щоб увійти до панелі адміністратора WordPress.
Як отримати доступ до панелі адміністратора WordPress за допомогою EasyWP
Якщо ви ще не підключили свій домен, це можна зробити на інформаційній панелі. Клацніть на Домени Ви побачите екран, дуже схожий на екран із кроку реєстрації.

Як підключити свій домен до свого сайту за допомогою EasyWP

Вибравши свій домен, натисніть Змінити, щоб оновити його. Вам буде запропоновано підтвердити зміну:

Підтвердьте зміну екрана доменного імені за допомогою Namecheap
Після підтвердження зміни вашої DNS (Система доменних імен) почнуть поширюватися. Процес може зайняти до 30 хвилин, хоча міна зайняла менше п’яти.

Екран переключення системи доменних імен з EasyWP

Уникайте цієї помилки

Мій фактичний досвід був дещо кращим, тому що мій домен Namecheap ніколи не з’являвся у списку. Не під час реєстрації та не на інформаційній панелі користувача.

Понюхавши, я з’ясував причину: для тестування використовував те саме ім’я домену Namecheap Bluehost послуги хостингу, а сервери імен були вказані на Bluehost.

Якщо ви коли-небудь використовували домен Namecheap з іншим хостом і змінювали сервери імен, вам доведеться відредагувати деякі конфігурації, перш ніж його можна буде підключити.

Увійдіть у свою панель управління доменом Namecheap з головної домашньої сторінки Namecheap. Виберіть вкладку “Список домену” зліва та натисніть “Керувати” поруч із обраним доменом:

Панель управління доменом Namecheap
В Сервери імен категорію, зауважте, що ваші сервери імен налаштовані як Спеціальні DNS.

Панель управління доменом Namecheap, сторінка категорії серверів імен
Клацніть спадне меню та виберіть Ім’ячес BasicDNS натомість (або платне оновлення Веб-хостинг DNS для імен). Клацніть зелену галочку, щоб підтвердити зміни.

Випадаюче меню іменних серверів імен

Після цього ваш домен Namecheap з’явиться у спадному меню домену для EasyWP.

Переконайтесь, що все готово до назви

EasyWP у програмі Namecheap дуже простий у використанні, але лише якщо ви граєте за правилами компанії. Ваш домен повинен бути зареєстрований у Іменному скрипті, а ваші сервери імен повинні бути вказані на Namecheap BasicDNS.

Якщо ви подбали про все це, інше – це радість одним клацанням. Просто виберіть домен зі спадного списку під час реєстрації або на інформаційній панелі користувача. Розмноження дійсно швидке – іди випий каву, і вона, ймовірно, буде готова до того часу, коли ти повернешся.

Перш ніж зареєструватися в Namecheap і піти про підключення домену як професіонал, я рекомендую ознайомитись з деякими іншими дивовижними альтернативами. Для початку спробуйте Хостингер, SiteGround, і Хостинг InMotion. Вони настільки дешеві (якщо не більше!) Та мають кілька справді цікавих функцій.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me