Як підключити домен та встановити WordPress у рідкому Інтернеті

Якщо ви шукаєте преміум-бізнес-хостингу, швидше за все, ви чуєте про Liquid Web. Компанія існує давно і має вражаючу базу клієнтів (понад 30 000 організацій і понад 500 000 розміщених веб-сайтів).


Основна клієнтська база рідких веб складається з великого бізнесу та агентств, але наскільки доступна вона для пересічного користувача?

Щоб отримати повну відповідь на це запитання, слід ознайомитися з моїм поглибленим оглядом Рідкого Інтернету. У цьому покроковому посібнику, Я проведу вас протягом усього процесу, щоб дати вам уявлення про те, скільки часу потрібно для виконання звичайних завдань, таких як підключення вашого домену та встановлення WordPress.

Встановлення WordPress у рідкому Інтернеті

Перше, що вам потрібно знати, – це те, що управління обліковими записами та управління WordPress були розділені на дві окремі інформаційні панелі. Кожен раз, коли ви входите, ви побачите такі параметри:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-рідина-веб-зображення1

Крок 1:

Якщо ви хочете встановити WordPress або працювати на своєму веб-сайті, виберіть інформаційну панель WordPress.

Перший раз, коли ви ввійдете на цю інформаційну панель, ви побачите це спливаюче повідомлення, яке ви зараз можете просто закрити.

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-рідини-веб-зображення2

Крок 2:

Потім ви можете негайно створити свій веб-сайт WordPress, вказавши ім’я свого веб-сайту та адресу електронної пошти, яка буде використовуватись із ним.

Запам’ятайте, яку адресу електронної пошти ви використовували, як ви будете використовувати її для входу. Це також те, куди Liquid Web надсилатиме ваші дані для входу в WordPress.

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-рідина-веб-образ3

При натисканні кнопки Додати свій перший сайт автоматично налаштує ваш веб-сайт і перенесе вас на ваш керований портал WordPress:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-рідина-веб-образ4

Установка WordPress повинна тривати від трьох до п’яти хвилин:

Як підключити-до-домену та встановити-WordPress-на-рідинному-веб-зображенні5

Панель управління WordPress рідкого Інтернету відшліфована, інтуїтивно зрозуміла та проста у навчанні.

Нижче ви побачите панель управління для окремого веб-сайту WordPress. Зауважте, що він забезпечує легкий доступ до важливих інструментів, таких як phpMyAdmin, вашої інформаційної панелі адміністратора WordPress тощо. Ви навіть можете видалити кеш, увімкнути або вимкнути автоматичні оновлення, переглянути свої журнали або змінити версію PHP:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-рідина-веб-образ6

Крок 3:

Як я вже згадував раніше, ви отримаєте такий електронний лист на вказану вами адресу. Тут містяться ваші дані про вхід та посилання для доступу до вашої інформаційної панелі адміністратора WordPress.

Що ще важливіше, це також спонукає вас до цього перейдіть за посиланням та встановіть власний пароль для своєї адміністративної панелі WordPress:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-рідина-веб-образ7

Тепер ви можете отримати доступ до своєї установки WordPress і почати створювати свій веб-сайт. Як бачите, процес вимагаєвеликих зусиль.

Це робить так швидко, що WordPress вже встановлений для вас; вам просто знадобиться отримати доступ до нього. Весь процес до цього моменту не займав навіть п’яти хвилин мого часу.

Підключення домену в рідкій мережі

Поки що мені не було чого скаржитися з точки зору простоти користування, але я потрапив трохи на корч, коли намагався підключити свій домен.

Коли я ввів свій домен у поле Основний домен і спробував оновити його, мені надійшло повідомлення про те, що мені потрібно створити запис DNS і змінити мій домен, щоб використовувати надану IP-адресу.

Очевидно, підключення вашого домену до Liquid Web дещо складніше, ніж з більшістю інших хостів. Насправді мені потрібно було зв’язатися із службою підтримки, щоб зрозуміти це. Початківцям, напевно, потрібна допомога.

Крок 1:

По-перше, якщо ви зареєстрували домен в іншому місці, вам потрібно буде оновити сервери імен у свого реєстратора, як завжди. Сервери імен рідкого Інтернету – це ns.liquidweb.com та ns1.liquidweb.com. Шахта зареєстрована у GoDaddy, тож саме тут я пішов оновлювати сервери імен.

Мій представник служби підтримки дав мені посилання на довідкову документацію для наступних кроків, але ви можете знайти те саме посилання під полем Основний домен.

Крок 2:

Вам доведеться створити нову зону DNS за допомогою вашого домену та IP-адреси, яку надає Рідка Web на інформаційній панелі керованого WordPress.

На щастя, ця IP-адреса помітно відображається на інформаційній панелі керованого WordPress (як ви бачите на скріншоті нижче) і постачається із зручним посиланням Copy. Клацніть на цьому посиланні, оскільки воно вам знадобиться для подальшого:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-рідина-веб-образ8

Крок 3:

Тоді вам потрібно буде увійдіть у інформаційну панель рідкого веб-акаунта, що виглядає приблизно так:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-рідина-веб-образ9

Це можна зробити, вибравши Керувати моїм обліковим записом замість інформаційної панелі WordPress під час першого входу.

У навігаційному меню ліворуч перейдіть до Доменів та відкрийте вкладку DNS. Розширення запису домену покаже вам весь список записів DNS:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-рідина-веб-образ10

Крок 4:

Натисніть кнопку Додати новий запис. Потім введіть значення 3600 для поля TTL, встановіть тип A і вставте IP-адресу, яку ви скопіювали раніше, у поле даних. Якщо ви залишите поле домену порожнім, він застосує запис A до всього домену, що саме ви хочете зробити в більшості випадків.

Натиснувши на зелене поле з галочкою, ви створите ваш новий запис:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-рідина-веб-образ11

Крок 5:

Тепер ви можете повернутися до керованої панелі керування WordPress та оновити поле Основний домен зі своїм доменом. Натиснувши оновлення, відкриється сторінка нижче.

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-рідина-веб-образ12

Якщо все піде добре, новий домен повинен відображатися в полі Основний домен без будь-яких помилок або попереджень, і ви можете мати можливість перейти на веб-сайт WordPress за допомогою цієї URL-адреси.

Це не самий інтуїтивний спосіб підключення доменного імені? Найбільша проблема – відсутність чіткого напрямку. Необхідність працювати з двома різними інформаційними панелями також додатково ускладнює питання.

Весь процес мені знадобилося близько 35 хвилин, хоча це включає час, який я витратив на читання допоміжної документації та спілкування з персоналом.

Активація Cloudflare CDN для вашого рідкого веб-домену

Рідка павутина також дозволяє вам встановіть Cloudflare CDN прямо з панелі управління. Це не найшвидший чи найпростіший процес, тому вам потрібно буде уважно стежити.

Крок 1:

Перше, що вам потрібно буде зробити – це зареєструвати обліковий запис Cloudflare. Доступний безкоштовний план, але ви також можете придбати преміальний план для свого веб-сайту.

Ви знову використовуєте інформаційну панель управління обліковими записами, але цього разу перейдіть до Доменів, а потім вкладку Cloudflare:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-рідина-веб-образ13

Тут натисніть Додати сайт і введіть домен, на який ви хочете Cloudflare CDN:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-рідина-веб-образ14

На наступному кроці ви можете виберіть, щоб перенести свій DNS до Cloudflare або зберегти його у Liquid Web. Якщо перейти до Cloudflare, ви отримаєте кращі швидкості завантаження, але я дотримуюся Liquid Web для цього огляду:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-рідина-веб-образ15

Ось плани Cloudflare, які ви можете вибрати:

Як підключити-до-домену та встановити-WordPress-на-рідині-веб-зображення16

Натиснувши на Активувати сервіс, встановіть Cloudflare на ваш веб-сайт. Це займе лише хвилину-дві:

Як підключити-до-домену та встановити-WordPress-на-рідина-веб-зображення17

Коли це буде зроблено, ви матимете запис для свого домену на вкладці Cloudflare:

Як підключити-до-домену та встановити-WordPress-на-рідина-веб-зображення18

На жаль,, це ще не кінець цього.

Крок 2:

Клацнувши на налаштуваннях DNS у правому нижньому куті (над скріншотом), ви покажете деякі зміни, які потрібно внести у свої записи DNS. Ще раз, Liquid Web міг зробити дизайн трохи інтуїтивнішим. Інформація була там, але вона не стала очевидною, тому мені довелося зв’язатися зі службою підтримки, щоб з’ясувати, як діяти.

Як підключити-до-домену та встановити-WordPress-на-рідина-веб-образ19

Вам потрібно буде вручну змінити записи DNS, щоб Cloudflare CDN набув чинності. Коли я зв’язався із службою підтримки, вони надали мені посилання на покрокові посібники:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-рідина-веб-образ20

Ви знайдете ці статті дуже корисними, але я все одно проведу вас через найважливіші кроки.

Крок 3:

На панелі управління обліковим записом поверніться на вкладку DNS на інформаційній панелі доменів. Вам потрібно буде створити новий запис, як і раніше. Тут введіть “cf-landing” у полі домену, “3600” у полі TTL та всю URL-адресу вашого веб-сайту (з префіксом www.) Плюс cdn.cloudflare.net. У моєму випадку це було www.toohumanforhuman.com.cdn.cloudflare.net.

Як підключити-до-домену та встановити-WordPress-на-рідина-веб-зображення21

Враховуючи час, необхідний для звернення до служби підтримки та проходження декількох статей довідки, весь цей процес зайняв мене близько 25 хвилинс.

Тепер ви нарешті налаштуєте свій рідкий веб-хостинг. Це не найелегантніший і не найшвидший процес. Загалом, на організацію хостингу мені знадобилося більше години для одного домену; Мені навіть довелося двічі звертатися до служби підтримки.

Якщо ви вже знаєте, що ви робите, можливо, це займе у вас близько години – все ще не найефективніший процес, якщо ви керуєте кількома веб-сайтами.

Непростий процес, який підходить розробникам або хостинговим профі

Якщо вам здається, що ви щойно пережили війну, не хвилюйтеся – ви не самотні. Незважаючи на те, що я це робив ще чимало разів, ці завдання мені все-таки зайняли досить багато часу.

Крім установки WordPress, процес налаштування зовсім не сприятливий для початківців. Навіть якщо ви професіонал, це все-таки забирає більше часу, ніж у більшості інших хостів.

По-перше, я не думаю, що Liquid Web досить чітко дав зрозуміти, що є дві інформаційні панелі облікових записів. Це має свої переваги в довгостроковій перспективі, але на початку це зробило весь процес ще більш заплутаним.

Здійснено, Причина того, що у Liquid Web є такий тривалий процес налаштування, це те, що він фокусується на бізнес-клієнтах. Це означає, що більшість людей, які працюють з платформою, зазвичай – ІТ-професіонали, які робили це багато разів раніше. Платформа також обслуговує користувачів, які хочуть набагато більше контролю над своїми записами DNS з технічних та організаційних причин.

Також нечасто, що хостинг-провайдер запропонував Cloudflare прямо зі своєї панелі інструментів. Замість того, щоб зареєструватися та налаштувати Cloudflare окремо, ви отримуєте простіший доступ до провідної CDN-галузі.

Але якщо ви шукаєте більш зручне для початківців рішення, варіантів не вистачає. Я б рекомендував маховик як альтернативу: він також орієнтований на бізнес і має багато таких же потужних функцій.

Щоб дізнатися, чи варті цього всі зусилля, перегляньте мій повний огляд рідини в Інтернеті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me