Як підключити домен та встановити WordPress на Cloudways

Простота монтажу: Легкість


Час налаштування: 10 хвилин

Cloudways пропонує висококласний хмарний керований хостинг для понад 20 000 клієнтів у всьому світі. У своєму поглибленому огляді Cloudways я висвітлюю функції, ціни, підтримку тощо. Я виявив, що це зручна платформа з функціями, придатними як для початківців веб-майстрів, так і для розробників.

Це говорило про те, наскільки просто для початківців почати роботу з Cloudways? Чи потрібно вам бути кмітливими або це доступно для всіх?

Ця стаття збирається вивчити процес підключення домену та встановлення WordPress на Cloudways. Я розкрию, чи початковий процес налаштування такий же простий і зручний для користувачів, як і решта платформи.

Встановлення WordPress на Cloudways

Крок перший

Після створення облікового запису за допомогою Cloudways просто увійдіть у систему, щоб отримати доступ до інформаційної панелі.

Як підключити домен та встановити WordPress на Cloudways-image1

Крок другий

Вам буде показано наступний екран, на якому вам потрібно буде переключитися з сервера на програми у верхньому лівому куті екрана.

Як підключити домен та встановити WordPress на Cloudways-image2

Крок третій

На вкладці Програми з’явиться список встановлених програм. Це буде порожньо, якщо ви абсолютно новачок у Cloudways. Клацніть на кнопці + Додати додаток у верхньому правому куті, а потім знову на Додати додаток у спливаючому вікні.

Як підключити домен та встановити WordPress на Cloudways-image3

Крок четвертий

Далі вас запитають про версію WordPress, яку ви хочете встановити. Виберіть останню версію WordPress та назвіть свій блог. Після завершення ще раз натисніть кнопку Додати додаток.

Як підключити домен та встановити WordPress на Cloudways-image4

Потрібно почекати пару хвилин, поки WordPress встановлений.

Як підключити домен та встановити WordPress на Cloudways-image5

Після створення вашої програми ви побачите www, а потім 1 (або один із наступних номерів, якщо у вас є кілька додатків). Клацніть помаранчевий номер, щоб отримати доступ до вашої URL-адреси WordPress та облікових даних для входу.

Як підключити домен та встановити WordPress на Cloudways-image6

Це так просто. За декілька клацань і пару хвилин ви можете створити веб-сайт WordPress за допомогою панелі інструментів Cloudways. Наступний і трохи складніший крок – підключення вашого домену.

Підключення домену на Cloudways

Перш за все, ви не можете придбати домен безпосередньо у Cloudways, оскільки він не пропонує послуги реєстрації домену. Якщо ви ще не маєте домену, вам потрібно буде придбати його у GoDaddy або іншого реєстратора, перш ніж розпочати цей процес..

Крок перший

Перейдіть до розділу “Сервери” на інформаційній панелі веб-сайту. Тут зверніть увагу на IP-адресу вашого сервера. Наприклад, для тестового сервера, який я створив, IP-адреса становить 35.177.XXX.221. Рекомендую скопіювати свою IP-адресу у файл примітки – вона вам знадобиться згодом.

Як підключити домен та встановити WordPress на Cloudways-image7

Крок другий

Потім поверніться до вкладки Програми та виберіть додаток, який ви тільки що створили. Далі виберіть Управління доменом у лівому меню.

Як підключити домен та встановити WordPress на Cloudways-image8

У полі Основний домен введіть повну адресу домену, включаючи префікс, як показано на скріншоті нижче.

Як підключити домен та встановити WordPress на Cloudways-image9

Крок третій

Тепер він починає трохи складніше. Вам доведеться перейти до свого реєстратора домену (наприклад, GoDaddy) і додати запис A для IP-адреси, який ви відзначили на першому кроці. Точні кроки залежать від вашого реєстратора; проте Cloudways надає покрокові інструкції для GoDaddy, Namecheap та Dreamhost.

Після того, як ви додали запис A, вам потрібно дочекатися поширення змін DNS. Це може зайняти 24-48 годин, хоча це зазвичай набагато швидше.

Це воно. Як тільки зміни поширюються, ви успішно додали домен до вашої свіжої установки WordPress. Ви можете перевірити, що це зроблено правильно, відвідавши URL-адресу вашого веб-сайту.

Активізація вашої CDN Cloudways

Cloudways дозволяє встановити його фірмовий CDN прямо з панелі приладів. Це не доступно у безкоштовному акаунті, тому вам потрібно буде оновлення для встановлення та активації вашого безкоштовного CDN.

Як підключити домен та встановити WordPress на Cloudways-image10

Крок перший

На вкладці Програми виберіть CloudwaysCDN у лівому меню.

Як підключити домен та встановити WordPress на Cloudways-image11

Вибравши Створити, ви повинні знаходитись на сторінці, яка виглядає як скріншот нижче. Щоб активувати CDN, потрібно просто натиснути Застосувати. Після правильної інтеграції CDN на ваш веб-сайт, ви побачите повідомлення, яке підтверджує його успіх.

Як підключити домен та встановити WordPress на Cloudways-image12

Висновок

Встановити WordPress було смішно просто. Потрібно було лише один чи два клацання, щоб завершити весь процес.

Підключення установки WordPress до домену було дещо складніше, але лише тому, що вам потрібно звернутися до стороннього реєстратора домену, щоб придбати та картографувати домен.

Мені довелося стрибати в чаті на пару разів протягом всього процесу, головним чином тому, що у мене виникли проблеми на стороні GoDaddy. Однак, так просто зв’язатися із службою підтримки Cloudways: є прямий варіант чату прямо на інформаційній панелі.

Все всередині інформаційної панелі Cloudways було організовано інтуїтивно. Я також міг легко посилатися на документи довідки Cloudways по дорозі та швидко зв’язатися із службою підтримки в чаті.

Cloudways – це чудова компанія для керованого хостингу WordPress. Однак, це, безумовно, набагато більше потужності та функціональності, ніж потрібен менший веб-сайт. Якщо ви стурбовані тим, що для вас це може бути занадто багато, рекомендую натомість прочитати цей огляд GoDaddy.

Якщо вам цікаво дізнатися більше, мій поглиблений огляд Cloudways охоплює його функції, підтримку, ефективність та багато іншого.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me