Як підключити домен та встановити WordPress на DigitalOcean

DigitalOcean – це зручний для розробників хостинг-провайдер із клієнтами майже в 200 країнах світу. Це не ідеально для початківців, і обслуговування клієнтів сильно обмежене, але підключити домен і встановити WordPress насправді досить просто – якщо у вас є деякі знання командного рядка.


Якщо вам цікаво дізнатися більше про DigitalOcean, я рекомендую перейти до поглибленого огляду, щоб дізнатися про функції, простоту використання, ціну тощо..

Як підключити домен та встановити WordPress на DigitalOcean

Хоча процес створення облікового запису смішно простий, після того, як ви почнете використовувати будь-яку функціональність, він може стати занадто складним для більшості новачків.

Є інсталятор WordPress одним клацанням миші, але це не проста точка і натисніть як деякі пропозиції для господарів, привітних для початківців. Якщо такі слова, як ключ SSH або термінал, змушують бігти за пагорби, це не для вас хост.

Спочатку увійдіть на інформаційну панель і виберіть Створити проект. Введіть назву проекту, опис (необов’язково) та мету вашого проекту. Ці поля можуть бути будь-якими та справді лише для вашої довідки, тому просто переконайтеся, що вони вам запам’ятовуються.

Як підключити домен та встановити WordPress на DigitalOcean-image1

Після створення проекту вам потрібно створити крапельку (або середовище). Для того щоб встановити WordPress, вам потрібно налаштувати середовище відповідно.

Як підключити домен і встановити WordPress на DigitalOcean-image2

Виберіть «Створити краплі» та перейдіть на вкладку «Marketplace». Тут ви знайдете всі різні сумісні конфігурації, включаючи інсталятор WordPress одним натисканням кнопки.

Як підключити домен та встановити WordPress на DigitalOcean-image3

Прокрутіть до кінця вниз і виберіть WordPress. Ви можете легко знайти його, шукаючи піктограму WordPress.

Як підключити домен і встановити WordPress на DigitalOcean-image4

Вибравши WordPress, він автоматично оновлює налаштування крапельки до правильної конфігурації, тому ви можете залишити більшість параметрів у позиції за замовчуванням (за винятком ціни). Прокрутіть ліворуч, щоб знайти плани з нижчими цінами. Для базового веб-сайту WordPress можна приступати до найдешевшого плану.

Як підключити домен та встановити WordPress на DigitalOcean-image5

Наразі залиште резервні копії та додатковий обсяг пам’яті вимкнутими, хоча ви можете заплатити додатково за ці додатки, якщо вони вам потрібні..

Як підключити домен та встановити WordPress на DigitalOcean-image6

Далі виберіть центр обробки даних, що знаходиться найближче до вашої основної клієнтської бази, і залиште прапорці необов’язкові додатки.

Як підключити домен і встановити WordPress на DigitalOcean-image7

Прокрутіть униз та оновіть ім’я хоста на щось запам’ятоване та натисніть Створити. Вам потрібно чекати менше однієї хвилини, щоб екземпляр був підготовлений.

Як підключити домен та встановити WordPress на DigitalOcean-image8

Щойно він завершиться, ви побачите нову IP-адресу біля свого імені хоста. Однак є ще кілька кроків для завершення налаштування. Попередження: саме тут воно починає ускладнюватися для нових власників веб-сайтів.

Як підключити домен і встановити WordPress на DigitalOcean-image9

Якщо ви відвідаєте IP-адресу, ви знайдете повідомлення про помилку, яке вказує на те, що остаточну частину конфігурації потрібно виконати через SSH.

Як підключити домен та встановити WordPress на DigitalOcean-image10

Ви можете використовувати консоль, надану Digitial Ocean, Terminal (Apple) або Putty (Windows). Я використовую MacBook, тому я відкрив термінал і ввів наступні команди:

  1. Введіть: ssh [email protected]
  2. Коли буде запропоновано, введіть “ТАК”, щоб підтвердити, що ви хочете продовжити.
  3. Коли буде запропоновано, введіть свій пароль. Ви можете знайти це у своєму вітальному листі, яке ви отримаєте під час налаштування краплі.
  4. Вдруге вам буде запропоновано ввести свій старий пароль. Введіть той же пароль, що і на кроці 3.
  5. Коли з’явиться запит, введіть новий пароль і підтвердьте його, ввівши його вдруге.
  6. Коли буде запропоновано, введіть ім’я домену, на яке ви хочете встановити WordPress (не хвилюйтесь, якщо ви ще не оновили сервери імен або DNS).
  7. Вас запитають, чи хочете ви встановити SSL-сертифікат Let’s Encrypt. Для простоти я вписав “n” на “ні”.
  8. Якщо все пішло за планом, ви отримаєте на екрані повідомлення на екрані, що ваш екземпляр WordPress успішно встановлений.
  9. Щоб підтвердити це, ви можете ввести IP-адресу в рядок пошуку Google. Ви повинні мати можливість побачити свіжу установку WordPress.

Останнім кроком є ​​підключення вашого домену до IP-адреси. Перейдіть до свого реєстратора домену (наприклад, GoDaddy) і оновіть запис A для домену на IP-адресу в краплі DigitalOcean. Це може зайняти до 48 годин, але як тільки він буде розповсюджений, ваша WordPress перейде у ваш домен.

Існує інсталятор одним клацанням, але вам знадобляться деякі знання експерта

Хоча процес не надто складний, він має кілька додаткових кроків, які потребують знання командного рядка.

Ви завжди можете зробити трохи досліджень і навчитися працювати з командним рядком, але якщо ви новачок, ви можете виявити це занадто складним для ваших потреб (особливо зважаючи на відсутність підтримки).

Сказавши, що для експертів це дійсно гладкий інтерфейс, який можна легко встановити за пару хвилин.

DigitalOcean не для всіх. Якщо ви шукаєте хоста, який є більш сприятливим для початківців, спробуйте SiteGround. Якщо ви хочете спробувати хоста, який спеціалізується на керованому хостингу WordPress, натисніть тут, щоб прочитати про Cloudways.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me