Як підключити домен та встановити WordPress на хостингу A2

Якщо ви нещодавно зареєструвались на хостингу A2, ви, ймовірно, також не можете дочекатися, коли розпочнеться хостинг та почати відвідувати ваш сайт.


Ви знайдете покрокові інструкції щодо налаштування свого веб-сайту та активації CDN тут. Хоча ви маєте гарне уявлення про користувацький досвід, ви також повинні перевірити мій поглиблений огляд хостингу A2, щоб побачити, чи він хороший хост для ваших потреб.

Підключіть свій домен до хостингу A2

Якщо у вас вже є домен, хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно робити якісь складні налаштування, щоб підключити його до свого веб-сайту A2 хостингу.

Як і будь-який інший хост, вам потрібно буде вказати запис DNS у свого реєстратора на хостинг A2. Під час першої реєстрації ви отримаєте електронний лист із чіткими інструкціями, як це зробити:

Як підключити домен та встановити WordPress на A2 Hosting-image1

Після того, як ви вказали свій домен на хостинг A2, вам слід погодитися.

Якщо ви створите новий веб-сайт WordPress, як я покажу вам нижче, вам також потрібно надати свій домен інсталятору Softaculous, щоб він працював..

Встановіть WordPress на хостингу A2

Підписавшись на A2 хостинг, ви можете просто встановити прапорець, і вони автоматично встановлять WordPress (або майже будь-який інший розробник веб-сайтів) для вас. Якщо ви пропустили це або хочете встановити додаткові сайти WordPress у своєму обліковому записі, ось як це зробити.

Увійдіть у свою панель хостингу A2. Потім натисніть зелену кнопку “cPanel Login”:

Як підключити домен та встановити WordPress на A2 Hosting-image2

Вас перейдуть на панель керування cPanel. cPanel постачається з інсталятором сценарію Softaculous, який ви використовуєте для встановлення WordPress у вашому обліковому записі.

Softaculous – це один з перших розділів cPanel, і всі піктограми призначені для додатків, які ви можете встановити. Як ви бачите, WordPress – A2 Optimized – це перший варіант:

Як підключити домен та встановити WordPress на A2 Hosting-image3

Якщо ви натиснете на нього, ви перейдете на сторінку встановлення нижче. Ви вже повинні знаходитись на вкладці “Встановити” – щоб продовжити встановлення, просто натисніть кнопку “Встановити” внизу сторінки:

Як підключити домен та встановити WordPress на A2 Hosting-image4

На наступній сторінці вам потрібно буде надати деякі відомості, щоб Softaculous встановив і налаштував ваш сайт. Якщо у вас є сертифікат SSL (хостинг A2 надає вам безкоштовний сертифікат Let’s Encrypt SSL), виберіть “https: //” у полі “Вибрати протокол”. В іншому випадку просто виберіть “http: //”.

У полі “Вибрати домен” слід ввести, у якому домені ви хочете розміщувати сайт. Потім можна також додати ім’я та опис сайту:

Як підключити домен та встановити WordPress на A2 Hosting-image5

Нижче ви налаштуєте свої облікові дані для входу в обліковий запис адміністратора WordPress. Хостинг A2 запропонує вам ім’я користувача та безпечний пароль, але ви також можете використовувати свій власний.

Ці дані також надішлють вам електронною поштою. Під кнопкою “Встановити” розташоване поле, де ви можете ввести свою електронну адресу:

Як підключити домен та встановити WordPress на A2 хостинг-образ6

Натисніть “Встановити”, щоб розпочати процес встановлення. На мою минуло близько двох хвилин.

Не забувайте залишати цю сторінку до її завершення, оскільки це може порушити встановлення.

Як підключити домен та встановити WordPress на A2 Hosting-image7

Коли ви перейдете на сторінку нижче, це означає, що ваш сайт WordPress був успішно встановлений:

Як підключити домен і встановити WordPress на A2 хостинг-образ8

Потім ви можете перейти на свій сайт WordPress, натиснувши верхнє посилання, щоб побачити його як відвідувач, або нижнє посилання, щоб увійти з адміністративним обліковим записом.

Вам також буде надіслана інформація про ваш сайт, а також дані про вхід через електронну пошту:

Як підключити домен та встановити WordPress на A2 Hosting-image9

Як налаштувати CDN на хостингу A2

CDN – це обов’язкова функція для вашого веб-сайту, особливо якщо у вас є глобальна аудиторія. На щастя, ви отримуєте безкоштовний обліковий запис CloudFlare зі своїм пакетом хостингу cPanel A2.

На жаль, A2 хостинг не забезпечує метод одним натисканням кнопки для налаштування вашого CDN, але це все ще досить легко зробити через cPanel.

Існує два типи налаштування: Часткове налаштування (CNAME) або повне налаштування DNS. Перший спосіб найпростіший і дозволить вам керувати налаштуваннями DNS та CloudFlare через A2 хостинг та cPanel.

Якщо ви виберете другий метод, ви керуєте цими функціями зі свого облікового запису на веб-сайті CloudFlare.

Щоб активувати CloudFlare на своєму веб-сайті WordPress, перше, що вам потрібно зробити, це увійти в cPanel зі своєї інформаційної панелі. Потім прокрутіть вниз, поки не перейдете до розділу “Програмне забезпечення”. CloudFlare має бути першим варіантом:

Як підключити домен та встановити WordPress на A2 Hosting-image10

Натиснувши на нього, ви перейдете до інтегрованої версії інформаційної панелі Cloud2Flare A2 Hosting. Якщо у вас немає безкоштовного облікового запису CloudFlare, ви можете створити його, натиснувши кнопку. Якщо ви це зробите, ви можете перейти за посиланням, щоб увійти до свого наявного облікового запису:

Як підключити домен та встановити WordPress на A2 Hosting-image11

Незалежно від маршруту, який ви пройдете, автоматично зв’яжете ваш обліковий запис CloudFlare з вашим обліковим записом A2 хостингу. Досить зручно. Ви також отримаєте підтвердження електронною поштою:

Як підключити домен та встановити WordPress на A2 Hosting-image12

Якщо у вас вже є обліковий запис CloudFlare, він автоматично використовуватиме домен, у якому ввімкнено CloudFlare. Безкоштовний обліковий запис CloudFlare, на жаль, підтримує лише один домен, тому вам доведеться замінити початковий домен або оновити, якщо ви хочете активувати CloudFlare на новий домен.

Якщо ви перший раз користувач CloudFlare, я все одно проведу вас через наступні кроки. Ви також можете знайти повні інструкції в документації на хостинг A2.

  • Як тільки ви створите обліковий запис або ввійдете в систему, ви побачите текстове поле “Додати домен”. Введіть домен, на який потрібно активувати CloudFlare, у цьому полі та натисніть “Сканувати записи DNS”.
  • Ви можете переглянути вступне відео CloudFlare, коли вони аналізують DNS для вашого домену. Після цього просто натисніть «Продовжити».
  • Просто натисніть “Продовжити” ще раз на наступній сторінці, де вони показують ваші записи DNS.
  • На наступній сторінці ви можете вибрати безкоштовний план або придбати преміальний план CloudFlare.

Це, нарешті, має перенести вас на панель управління CloudFlare. На вкладці “Домен” ви побачите список записів CNAME:

Як підключити домен та встановити WordPress на A2 хостинг-образ13

Поверніться до cPanel, натиснувши значок сітки у верхньому лівому куті. Потім поверніться до CloudFlare лише для того, щоб переконатися, що все оновилося.

Поверніться на вкладку “Домен”, а потім прокрутіть вниз. Під записами DNS ви знайдете помаранчеву кнопку з написом “Видалити домен із CloudFlare”. Це видалить ваше управління DNS та CDN з CloudFlare та перемістить його до свого облікового запису cPanel. Після натискання на нього просто підтвердіть це у спливаючому вікні:

Як підключити домен і встановити WordPress на A2 хостинг-зображення14

Сторінка оновиться, видаливши більшість записів DNS. Тут потрібно вибрати, чи потрібно вийти з частковою або повною настройкою DNS. Я рекомендую часткове налаштування, щоб ви могли продовжувати керувати ним прямо зі свого акаунта cPanel. Натисніть кнопку “Надати домен із налаштуванням CNAME”:

Як підключити домен і встановити WordPress на A2 хостинг-зображення14

Сторінка повинна знову оновитись із усіма записами DNS. Щоб переконатися, що він працює, слід перевірити, чи CloudFlare увімкнено для будь-якого (або обох) двох записів, які я позначив нижче:

Як підключити домен та встановити WordPress на A2 хостинг-зображення15

Якщо їх немає, просто переведіть елементи керування у положення “Увімкнено”.

Якщо ви пройшли всі ці кроки, ви також мали б отримати два електронні листи; один про видалення керування обліковим записом з CloudFlare та інший про додавання його до A2 хостингу:

Як підключити домен та встановити WordPress на A2 хостинг-зображення16

Як підключити домен та встановити WordPress на A2 хостинг-образ17

І, нарешті, вам слід активувати та включити CloudFlare на своєму веб-сайті. Це може зайняти до дня, щоб зміни набули чинності, але це рідко траплялося для мене, і вам слід погодитись протягом наступної години.

Налаштування хостингу, яке не для тих, хто поспішає

Догляд за цими основними завданнями щодо налаштування хостингу за допомогою A2 хостингу – це не найшвидший процес. Я також вважаю, що документація на борт може бути представлена ​​більш чітко.

Однак приємно, що автоматичний інсталятор програмного забезпечення дозволяє вибирати з величезної кількості CMS та розробників веб-сайтів. Вони також зробили підключення вашого домену дуже швидко та просто.

Якщо у вас немає досвіду і ви точно не знаєте, що робити, розраховуйте витратити принаймні 45 хвилин на годину на все це, або трохи менше, якщо у вас вже встановлено WordPress.

Якщо цей процес звучить як біль, ви можете перевірити хостинг Inmotion, який надає більше підтримки та документації. Вони також мають неймовірно доброзичливий та корисний обслуговуючий персонал, який може вас провести через все.

Щоб дізнатись, чи варто A2 хостингу витратити час та зусилля, ознайомтеся з моїм глибоким оглядом A2 хостингу. (Попередження спойлера: так!)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me