Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy

GoDaddy потребує невеликого вступу, якщо ви знаєте що-небудь про галузь хостингу чи реєстрації домену. Хоча іноді суперечливо, досить (не) відома репутація GoDaddy була багато в чому побудована на тому, щоб зробити послуги веб-хостингу доступними та доступними для всіх.


Частина цього пов’язана зробити хостинг так само просто, як і можливое. Це означає забезпечити достатню якість функцій, роблячи інтерфейс простим для початківців у користуванні.

Підключення домену та встановлення WordPress – це одне з перших речей, які майже кожен повинен зробити під час налаштування своїх веб-сайтів. Щоб побачити, чи постачає GoDaddy в зоні доступності, я задокументував весь процес, включаючи налаштування CDN.

У цій статті ви отримаєте гарне уявлення про те, як виглядає хостинг GoDaddy. Однак, оскільки є багато іншого, що слід враховувати при виборі хоста, радимо вам читати мій повний огляд GoDaddy.

Встановлення WordPress

GoDaddy не витрачає час. Як тільки ви придбали план хостингу, перше, що вам запропонують зробити, це створити веб-сайт:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image1

Вам доведеться вибрати, чи хочете ви створити новий веб-сайт чи перенести існуючий. Ви також зможете вибрати бажаний центр обробки даних. І нарешті, тут слід встановити ім’я користувача та пароль, які ви використовуєте для входу в обліковий запис адміністратора WordPress:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image2

Після цього вам доведеться почекати, поки GoDaddy створить новий веб-сайт WordPress. Це не повинно зайняти більше п’яти хвилин:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image3

Ось так швидко і просто створити свій перший веб-сайт GoDaddy WordPress. Я переглянув величезну кількість хостів і це, безумовно, одна з найшвидших та найінтуїтивніших платформ до цього часу.

Однак це ще не кінець дороги. Потім вам потрібно буде налаштувати інсталяцію та веб-сайт WordPress, натиснувши кнопку WP Admin:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image4

Це автоматично ввійде у ваш обліковий запис адміністратора WordPress та активує швидку роботу GoDaddy за допомогою майстра WordPress:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image5

На наступному кроці ви надасте додаткову інформацію на своєму веб-сайті, заповнивши його тип, галузь, назва та мітка. Ви можете змінити ці налаштування пізніше, щоб ви могли залишити параметри за замовчуванням, якщо поспішаєте:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image6

Потім ви можете надати контактні дані (або власні особисті) вашої компанії, щоб відвідувачі вашого веб-сайту могли з вами зв’язатися навіть через соціальні мережі:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image7

Нарешті, ви можете вибрати тему з однієї з кількох, які безкоштовно надає GoDaddy:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image8

Це перенесе вас до розділу, де вам буде запропоновано внести кілька незначних, але істотних змін на ваш веб-сайт, наприклад, вибір зображення заголовка та підтвердження шаблону. Цей інтерфейс дуже схожий на WordPress Customizer за замовчуванням, але спрощений це має бути просто у використанні, чи маєте ви досвід роботи з ним чи ні.

Знову ж таки, якщо ви не хочете цього робити відразу, ви можете вийти, натиснувши кнопку X у верхньому лівому куті. В іншому випадку, якщо вас влаштовують зміни, ви можете натиснути Вибрати, щоб підтвердити їх:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image9

Це все для налаштування вашого веб-сайту WordPress. Відтепер ви перейдете до програми налаштування WordPress, де ви можете почати вносити зміни до свого веб-сайту. Крім того, ви можете вийти з налаштування, щоб перейти на інформаційну панель WordPress:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image10

GoDaddy також надішле вам електронний лист із вашими обліковими записами WordPress, URL-адресою тощо переконайтесь, що ви безпечно зберігаєте цю інформацію:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image11

Підключення домену

Якщо ви створюєте новий веб-сайт, наступним кроком слід додати спеціальний домен. Цей параметр буде помітно відображатися в декількох місцях після створення веб-сайту WordPress, наприклад, на інформаційній панелі управління веб-сайтом (як ви бачите нижче) та фактичній інформаційній панелі WordPress..

Ось як буде виглядати ваша проста та зрозуміла інформаційна панель управління веб-сайтами:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image12

Дотримуючись посилання Додати спеціальний домен, ви можете або шукати новий домен для реєстрації, або додати наявний у вас GoDaddy домен. Якщо ви підете з попереднього маршруту, вам буде запропоновано придбати конфіденційність домену (його не буде позначено типово), і GoDaddy автоматично встановить його як домен вашого веб-сайту WordPress:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image13

На щастя, у мене його вже було, тому я просто додав його, вибравши його зі спадного меню.

Якщо у вас домен зареєстрований в іншому місці, GoDaddy досить розумний, щоб піклуватися про більшу частину роботи за вас. Все, що вам потрібно зробити, – це змінити сервер імен для вашого домену у реєстратора, де ви його придбали. Потім ви можете просто змінити домен за замовчуванням вашого веб-сайту на керованій інформаційній панелі WordPress.

Налаштування CDN

Щоб придбати CDN від GoDaddy, вам потрібно буде додати пакет безпеки веб-сайту. Це можна зробити на інформаційній панелі веб-сайту, натиснувши Налаштування:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image14

Це перенесе вас на інформаційну панель керованих налаштувань WordPress, де ви побачите вікно безпеки веб-сайту внизу сторінки. Натисніть кнопку “Придбати”, щоб продовжити:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image15

Це перенесло мене на екран, де я міг вибрати свій продукт. Зауважте, що плани Deluxe та Ultimate – це ті, що забезпечують CDN підвищення продуктивності:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image16

На наступному екрані мені довелося насторожитися, як GoDaddy автоматично вибирає дворічний термін виставлення рахунків за замовчуваннямт. Існує безліч інших варіантів терміну виставлення рахунків, які ви можете вибрати зі спадного списку. Однак принаймні ціна прозоро відображається над кнопкою “Повна покупка”:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image17

Нарешті, вам надійдуть квитанція та підтвердження покупки. Швидкий і безболісний як ніколи. Так само, тепер у вас є повний пакет безпеки веб-сайту, а також CDN:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image18

Ви також отримаєте три повідомлення про підтвердження вашої покупки та те, що на вашому веб-сайті зараз активний пакет безпеки:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image19

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image20

У моєму випадку в моєму первісному плані не було резервного копіювання, але вони були забезпечені пакетом:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image21

Якщо ви повернетесь до інформаційної панелі, ви побачите можливість налаштувати безпеку веб-сайту. Фантастичний виклик набору безпеки GoDaddy полягає в тому, що він працюватиме на будь-якому веб-сайті в будь-якому домені – не тільки на тих, що розміщені GoDaddy. Щоб активувати його, потрібно просто додати домен:

Як підключити домен та встановити WordPress на GoDaddy-image22

Це воно. Ще раз ви можете побачити, як легко користуватися GoDaddy. Придбання інших додатків або функцій аналогічно швидке та просте. Наприклад, ви можете придбати та додати функціональність Office 365 на свій веб-сайт за лічені хвилини.

Ефективний та незагрозливий досвід користувача

Я можу це чесно сказати Я не можу згадати хоста, який зробив налаштування цих аспектів вашого хостингу так легко, як це зробив GoDaddy. У чомусь це було так просто, що я навряд чи повірив, і мені довелося перевірити документацію, щоб переконатися, що я на правильному шляху.

З вашим DNS чи будь-яким іншим типом технічного ноу-хау не потрібно заплутуватися. GoDaddy також чітко показує, які варіанти відкриті для вас або що слід робити далі з попередженнями або підказками на інформаційній панелі.

Було б важко порекомендувати простішого хоста, ніж GoDaddy, але iPage стає досить близьким, як дешевший варіант з іншим виглядом та виглядом.

Щоб побачити, чи решта запропонованих GoDaddy відповідає цим високим стандартам у цьому плані, перегляньте мій поглиблений огляд GoDaddy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me