Як підключити домен і встановити WordPress на маховик

З новим хостом одні з найперших завдань, які ви завжди повинні робити, – це підключити свій домен, встановити WordPress та налаштувати CDN. Якщо ви веб-дизайнер або розробник, ви, мабуть, вибрали Flywheel частково для його функцій розміщення та управління кількома сайтами..


Якщо це так, вам доведеться регулярно виконувати ці завдання, що робить подвійно важливим, щоб процес був швидким і легким.

У цій статті я пройду всі ці завдання, щоб показати вам, який досвід ви можете очікувати і скільки часу це займе у вас.

Якщо ви хочете побачити, що ще може запропонувати Flywheel, перегляньте мою експертизу Flywheel.

Встановлення WordPress крок за кроком

Під час реєстрації свого облікового запису Flywheel автоматично створить для вас веб-сайт WordPress на основі ваших налаштувань. Для доступу до цього веб-сайту просто потрібно вибрати його на інформаційній панелі:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-маховик-образ1

Ви також можете створити новий веб-сайт, натиснувши на велику зелену кнопку вгорі панелі приладів. Зрозуміло, Flywheel багато вдумував у навігацію та простоту використання.

Це призведе до майже такого ж досвіду, як і коли ви створили свій обліковий запис та створили свій перший веб-сайт. На першій сторінці вам потрібно буде ввести деталі веб-сайту, такі як:

  • Власник сайту, який за замовчуванням будете ви, якщо ви не хочете додати когось іншого з вашої організації
  • Ім’я веб-сайту, яке також буде вашою назвою сайту за замовчуванням у WordPress
  • Тимчасовий домен, який ви можете пізніше змінити, якщо ви придбали домен в іншому місці. Це, швидше за все, тому що Flywheel не реєструє домени. Однак було б добре, якби ви могли ввести тут своє постійне доменне ім’я
  • Подробиці нового користувача WordPress, який ви використовуєте для входу у свій сервер WordPress та створення веб-сайту. Адміністратор також буде основним користувачем з усіма дозволами на веб-сайті WordPress

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-маховик-зображення2

Далі потрібно вибрати спосіб оплати свого плану. Я детально висвітлював це в статті про те, як створити обліковий запис маховика. Є три варіанти:

  • Я заплачу зараз, і в цьому випадку ви придбаєте новий план для свого веб-сайту
  • Мій клієнт заплатить пізніше, і в цьому випадку ви не заплатите відразу, а натомість створите 14-денний демонстраційний веб-сайт
  • Додайте його до групового плану, і в цьому випадку ви також не будете платити зараз, а замість цього додайте його до вже наявного пакету

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-маховик-образ3

У своєму посібнику зі створення облікового запису я вибрав, що зараз плачу. Поки що, припустимо, ви або вибрали “Мій клієнт” платити пізніше, або додайте його до групового плану. Для останнього вам, очевидно, потрібно спочатку придбати груповий план або вибрати один із існуючих планів із залишковим слотом веб-сайту.

В обох випадках ви можете негайно створити новий веб-сайт WordPress, натиснувши зелену кнопку Запустити демонстраційний сайт.

Це запустить процес встановлення:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-маховик-образ4

Після цього ваш веб-сайт буде вказаний на інформаційній панелі:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-маховик-образ5

Клацання на веб-сайті відкриє панель управління, специфічну для цього веб-сайту:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-маховик-образ6

Все йде нормально. Якщо ви не купуєте новий план, це дуже швидкий процес, який займає всього від шести до восьми хвилин.

Підключення домену крок за кроком

Це дуже простий процес: просто натисніть значок плюс під полем Домени та введіть свій домен у спливаюче вікно нижче. Як бачимо, цей вирішальний аспект вашого хостингу знову відображається, і ви не зможете його пропустити.

IP-адреса, необхідна для зміни вашого домену, також розміщується запис. Поруч із ним є посилання довідки DNS до документації Flywheel.

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-маховик-образ7

Існує прапорець “Первинний”, якщо ви хочете, щоб це був основний домен вашого веб-сайту. Поставте галочку лише в тому випадку, якщо ви готові вказати свій домен на Flywheel, оскільки в іншому випадку ви не зможете отримати доступ до свого веб-сайту.

Я не змінив своїх серверів імен у GoDaddy спочатку, що призвело до того, що я не мав доступу до свого веб-сайту.

Крок зміни вашої DNS, щоб вказати на маховик, буде залежати від вашого реєстратора. Посилання довідки DNS на скріншоті вище містить інструкції, як підключити свій домен у свого реєстратора.

Функція режиму конфіденційності від Flywheel дозволяє вам заблокувати відвідувачів до доступу до вашого веб-сайту до його готовності. Якщо увімкнено цей режим, Flywheel надасть вам додаткове ім’я користувача та пароль для доступу до вашого веб-сайту. Вони будуть генеровані випадковим чином, але ви можете змінити їх, якщо захочете.

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-маховик-образ8

Для доступу до WordPress просто натисніть кнопку WP Admin. Якщо ввімкнено режим конфіденційності, вам потрібно буде увійти за допомогою свого імені користувача та пароля. В іншому випадку ви можете перейти безпосередньо до інформаційної панелі адміністратора WordPress.

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-маховик-образ9

А ось інформаційна панель WordPress:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-маховик-образ10

Ще раз Flywheel перевершує себе в тому, наскільки легко налаштувати та отримати доступ до свого веб-сайту WordPress. Єдине незначне ікання, яке було у мене, було те, що я не бачив поле “Режим конфіденційності” внизу і не знав, що робити, коли мені з’явилися додаткові спливаючі вікна для входу. Однак це було легко помітити, коли я повернувся на панель приладів веб-сайту.

Налаштування CDN

Якщо ви хочете пришвидшити свій веб-сайт, ви, ймовірно, захочете створити CDN (мережу доставки вмісту). Flywheel дійсно надає цю послугу, але це платне доповнення до планів Tiny, Personal, Free та Agency (зі знижкою)..

CDN розташований на вкладці ADD-ONS на панелі приладів.

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-маховик-образ11

Натиснувши на ДОДАТИ CDN під CDN, ви отримаєте швидкий підсумок виставлення рахунків.

Зауважте, що за CDN, якщо ви використовуєте пропускну здатність понад 100 ГБ, з вас буде стягуватися додаткова витрачена ГБ. Вам потрібно буде вказати, чи добре ви з цим. Якщо ви натиснете Повний платіж, з вас негайно буде стягнуто платіж, використовуючи стандартний спосіб оплати.

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-маховик12

За замовчуванням CDN буде неактивним для збереження вашої пропускної здатності CDN. Зробити це можна легко за допомогою піктограми шестерні, яка чітко відображається:

Як підключити-домен-і-встановити-WordPress-на-маховик-образ13

Налаштування веб-сайту WordPress на маховику – це вітер

Оскільки Flywheel зосереджується на розробниках та агенціях, команді довелося зберігати свою платформу максимально просто. Як бачите, вони досягли успіху.

Звичайно, деякі функції можуть відволікати чи заплутати користувачів, які шукають просте рішення. Однак Flywheel робить відмінну роботу, надаючи вам достатню кількість інформації, щоб ви могли легко зрозуміти, що ви можете звільнити та що важливо.

Зокрема, коли мова йде про підключення вашого домену, ви можете бачити, як інтерфейс Flywheel розміщує важливі речі в логічних місцях, де ви їх легко побачите. Навіть якщо ви проходили цей процес багато разів, все одно може бути складним, щоб зрозуміти, як це робити з конкретними хостами. Однак я ніколи не відчував себе втраченим чи заляканим за допомогою панелі приладів Flywheel.

Flywheel також вдається зробити процес швидким, установка WordPress займає менше 10 хвилин. Крім цього, ви можете підключити домен і встановити CDN протягом 25-30 хвилин.

Однак, бувають випадки, коли навіть найкращий користувальницький керований інтерфейс WordPress може бути не підходящим для тих, хто хоче знайоме відчуття cPanel. Якщо ви хочете використовувати cPanel, але не хочете жертвувати надто простотою використання, хостинг InMotion – це чудовий варіант.

Якщо ви хочете дізнатися більше про Flywheel та чи простота використання та якість однакова на всій території платформи, не забудьте ознайомитися з моїм оглядом Flywheel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me