Як перевести веб-сайт WordPress в режим обслуговування

То що відбувається з вашим веб-сайтом, якщо вам потрібно зняти його на деякий час? Ви просто дозволите веб-сайту простояти і просто дозволити відвідувачам переглядати 404 повідомлення? Можливо, ви намагаєтесь запланувати час простою на час доби, коли трафік малий.


Ви не хочете, щоб ваш веб-сайт здавався мертвим. На щастя, веб-сайти WordPress можуть бути переведені в режим технічного обслуговування, так що коли ви знімаєте свій автономний режим, ваші відвідувачі будуть повідомлені, що ви працюєте на своєму веб-сайті.

На жаль, режим обслуговування не завжди працює належним чином. Ось чому Ви також повинні знати, які кроки вжити в разі малоймовірного випадку, коли Ваш веб-сайт перестане працювати в режимі обслуговування.

Використання автоматичного режиму обслуговування

Якщо ви ще не знали, WordPress насправді має автоматизований режим обслуговування, коли починається оновлення вашого ядра WordPress або коли ви оновлюєте тему чи плагіни. Ця версія режиму обслуговування розміщує на вашому веб-сайті заставку із зазначенням “Коротко недоступна для планового обслуговування. Перевірте через хвилину ».

Як перевести веб-сайт WordPress в режим обслуговування

Вам не потрібно робити нічого, щоб автоматичний режим обслуговування розпочався. І коли ваше оновлення закінчиться, вас автоматично вийдуть з цього режиму. Для простого оновлення це добре. Однак якщо ви хочете зняти веб-сайт протягом тривалого періоду або не хочете використовувати автоматизований режим обслуговування, є й інші варіанти.

Варіант 1: Швидкий і брудний – активація режиму обслуговування через код

Якщо ви не проти кодування, ви можете вибрати жорсткий код свого веб-сайту в режимі обслуговування. Додайте у файл function.php наступний простий код, і він замінює автоматичний режим обслуговування.

// Активуйте режим обслуговування WordPress
функція wp_mainnance_mode () {
if (! current_user_can (‘edit_themes’) ||! is_user_logged_in ()) {
wp_die (‘

У розділі Технічне обслуговування

Ми працюємо над тим, щоб видалити деякі гремліни з творів. Повернись пізніше! ‘);
}
}
добавлення (“get_header”, “wp_maintenance_mode”);

Зауважте, що ви можете помістити все, що завгодно, у розділ H1 та текст. Цей код переводить ваш веб-сайт у режим технічного обслуговування та створює дуже основну веб-сторінку, яку ви можете заплескати для своїх відвідувачів.

Варіант 2: перенаправлення вашого веб-сайту на веб-сторінку з обслуговування

Замість того, щоб налаштувати прямий режим обслуговування, ви можете просто перенаправити весь трафік на веб-сторінку технічного обслуговування. Почніть зі створення та завантаження файла support.html у свій каталог WordPress.

Далі вам потрібно буде змінити .htaccess файл на вашому сервері. Перевірте, чи маєте ви це дозвіл, перш ніж намагатися налаштувати це. Всередині файлу потрібно додати наступний код:

ПереписатиEngine On
RewriteBase /
ПерепишітьCond% {REMOTE_ADDR}! ^ 192 \ .168 \ .000 \ .000
ПерепишітьCond% {REQUEST_URI}! ^ / Обслуговування \ .html $
Перепишіть ^ (. *) $ Https://example.com/maintenance.html [R = 307, L]

Ви помітите, що фактично не переводите веб-сайт у режим обслуговування; натомість ви відправляєте весь трафік на веб-сторінку технічного обслуговування.

Варіант 3: Встановлення плагіна режиму обслуговування

Якщо ви хочете уникнути всіх проблем кодування режиму обслуговування, у вас є можливість встановити плагін режиму обслуговування. Просто голова до розділ плагінів вашого адміністратора WordPress та знайдіть “Режим обслуговування”. Крім того, якщо ви вже знаєте, який плагін ви хочете в режимі обслуговування, ви можете шукати його безпосередньо.

Популярний плагін для режиму обслуговування SeedProd “Скоро на сторінці & Режим обслуговування » підключати. Витончений і Мінімальний мати подібні плагіни. Ви також можете піти з будь-яким Режим технічного обслуговування WP від ​​Designmodo, або Під плагін “Будівництво” від WebFactory Ltd.

Як перевести веб-сайт WordPress в режим обслуговування

Після встановлення вибраного плагіна ви можете перейти в розділ налаштувань адміністратора WordPress і включити режим обслуговування протягом декількох секунд. Деякі плагіни надають кілька тем для вибору в режимі обслуговування.

Це найкращий варіант для початківців та тих, хто не хоче витрачати час на жорсткий код свого режиму обслуговування.

Який сенс використання режиму обслуговування?

Існує безліч оновлень і функцій, які ви можете виконувати у фоновому режимі, не відмовляючись від веб-сайту. Ці оновлення проходять швидко, і автоматизований режим обслуговування досить хороший для того рідкісного моменту, коли хтось завітає на ваш веб-сайт протягом чотирьох секунд, необхідних для оновлення вашого плагіна.

Однак бувають випадки, коли ваш веб-сайт повинен працювати довше:

 • Можливо, ви встановлюєте нову тему і хочете перевірити, як вона буде вести себе.
 • Можливо, ви додаєте на свій веб-сайт більше функціональних можливостей, як-от список розсилки, розширені можливості електронної комерції чи інші функції, які потребують широкого тестування.
 • Або ще гірше, можливо, ваш веб-сайт зламали, і вам потрібно зняти його в автономному режимі, поки ви прибираєте речі.

Незалежно від причини, ви повинні повідомити своїх відвідувачів, що ваш веб-сайт не загинув і ви просто працюєте над ним. Якщо ваш веб-сайт не завантажується та немає причини, ви ризикуєте пошкодити репутацію свого веб-сайту, і відвідувачі можуть не повернутися. Перевівши веб-сайт у режим технічного обслуговування, відвідувачі дізнаються, що час простою був запланований або, принаймні, ви знаєте про проблему та працюєте над вирішенням проблеми..

Так, мій веб-сайт застряг у режимі обслуговування – Довідка!

Якщо ви затримаєтесь у режимі обслуговування, ви не зможете відновити доступ до звичайної версії свого веб-сайту. Як можна вимкнути веб-сайт та вийти з режиму обслуговування?

Давайте спочатку звернемося до автоматизованої версії режиму обслуговування, оскільки саме ця версія схильна до застрявання. Часто це відбувається тому ви дозволяєте накопичувати занадто багато оновлень, а оновлення займає більше часу, ніж зазвичай. Також оновлення може бути несумісним з вашою поточною версією WordPress, що спричинить проблеми.

Якщо автоматичний режим технічного обслуговування застряг, вам потрібно буде видалити файл .mainnance в корені вашого каталогу WordPress. Ви можете отримати доступ до кореневого каталогу через Менеджер файлів у cPanel. Коли з’явиться запит до якого каталогу отримати доступ, переконайтесь, що вибрано опцію показу прихованих файлів. Отримавши доступ до кореневого каталогу, знайдіть файл .mainurance та видаліть його. Ви також можете вибрати його перейменувати для досягнення того ж ефекту.

Якщо ви переведете веб-сайт у режим обслуговування іншим способом, вихід із цього режиму простий, як і скасування попередньої дії:

 • Якщо ви жорстко закодували режим обслуговування та виявили, що ваш веб-сайт застряг, просто поверніться та видаліть код.
 • Якщо ви використовували плагін для режиму обслуговування, просто вимкніть його, щоб вийти з режиму обслуговування.

У деяких випадках вам може знадобитися очистити кеш, щоб повністю вирішити проблему. Якщо ви зробите один із перелічених вище кроків і все-таки виявите, що ваш веб-сайт перебуває в режимі обслуговування, очищення кешу часто вирішить проблему..

Тримайте свого клієнта в циклі в режимі обслуговування

Ще в той день, якщо веб-сайт перейшов у режим офлайн, ви просто натрапили на 404 повідомлення, і клієнтам довелося здогадуватися, чи це тимчасовий збій, чи ви вирішили відмовитись від свого веб-сайту. За допомогою WordPress ваші клієнти можуть утримуватися в циклі через режим обслуговування.

Зауважте, що режим обслуговування буде працювати лише в тому випадку, якщо ваші веб-сервери в мережі та ваш обліковий запис активний. Якщо ви не оплатили рахунок або сервер не працює, відвідувачі побачать повідомлення, пов’язані з цими проблемами. На жаль, ви не можете зробити нічого іншого, ніж придбати постачальника, який забезпечує 99,99% часу роботи або вище. Якщо ви хочете переключитися на хост, який пропонує 99,99% або кращий час роботи, натисніть тут, щоб дізнатися про найкращий хостинг веб-сайтів для WordPress.

Коли ви змушені знімати веб-сайт, перетворення його в режим обслуговування – це найкраща робота дозволяє вашим клієнтам знати, що відключення тимчасове. Це зробить більш імовірним, що вони повернуться пізніше. В іншому випадку, якщо ви не зможете тримати своїх клієнтів у циклі, вони зроблять власні висновки щодо здоров’я вашого веб-сайту та часто не будуть намагатися повертатися.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map