Як отримати білий список – збільшити доступність електронної пошти

У 2017 році середній показник розміщення вхідних повідомлень у США становив лише 77%. Щоб бути зрозумілим, це означає один із кожних чотирьох надісланих електронних листів не надходив – величезна втрата можливостей та рентабельність інвестицій. Створення списків абонентів електронної пошти – важка робота, і малі та середні підприємства, які прагнуть розвивати свій бізнес, потребують кращого результату.


Але навіть з усіма доступними тактиками підвищення ефективності доставки електронної пошти, це непросто. Низькі показники відмов, подвійні форми реєстрації та репутація постачальників послуг Інтернету (ISP) допоможуть допомогти, але вони не є надійним способом запобігання потрапляння електронних листів через тріщини..

Є лише один спосіб переконатись, що підписники отримують вашу електронну пошту, і це шляхом того, щоб вони активно заявляли своєму електронному клієнту, що хочуть отримувати ваші електронні листи. Іншими словами, вам потрібно переконати своїх передплатників розмістити вас у їх електронному списку. Як ти це робиш?

Просто запитаєте

Найкраща практика для отримання передплатників білого списку – також найпростіша та найпростіша: попросіть їх додати вам білий список. Не думайте, що вони автоматично робитимуть це самостійно. Багато ваших підписників припускають, що вони отримають усі ваші електронні листи, оскільки вони підписані на ваш список. Але не всі будуть знати, що це не завжди так, і вони можуть навіть не знати, що таке “білий список”.

Ваші передплатники зайняті, і їх потрібно поінформувати та запропонувати вжити заходів.

Слідкуйте за вітальним листом

Надішліть електронний лист для автовідповіді, коли ваші підписники зареєструються у вашому списку, попросивши їх внести вас у білий список. Це може здатися очевидним, але багато SMB роблять це неправильно. Найкращий спосіб зробити це – не надсилаючи електронний лист із привітанням, який звучить як тонко завуальований посібник з інструкціями. Це насправді двоетапний процес.

Почніть зі стандартного вітального електронного листа, який ви, мабуть, знайомий. Дякуйте своїм новим підписчикам і надсилайте разом із собою вміст, посилання, купони чи будь-який інший цінності, які ви їм запропонували в обмін на реєстрацію. Але справжня найкраща практика – надіслати другий електронний лист, “зареєструвавшись”, щоб переконатися, що вони його отримали. Дізнайтеся, чи є у них запитання та / або коментарі, і нагадуйте їм у білий список, щоб вони ніколи не пропускали цінний вміст у майбутньому.

Оформлення запиту таким чином не тільки пом’якшує «маркетинговий» почуття вашого запиту, але навіть перетворює його на позитивний досвід обслуговування клієнтів для ваших підписників..

Постачальник послуг електронної пошти, як GetResponse, може допомогти вам створити автовідповідачі та автоматизувати надсилання на основі поведінки передплатників. Наприклад, ви можете використовувати його для автоматичного надсилання електронної пошти, що подається протягом декількох годин після того, як абонент відкриє оригінальний.

Розмістіть CTA в кінці своїх листів

Ось ще одна найкраща практика: У своїх електронних листах включіть заклик до дії (CTA) з проханням передплатників внести в білий список вашої електронної адреси. Це може відчувати себе незручно або навіть спам, але не дозволяйте цьому вас стримувати. Користувачі Інтернету дуже добре знайомі із закликами до дії (CTA). Вам просто потрібно дотримуватися кількох правил, як це зробити не настирливо і тактовно.

По-перше, завжди розмістіть CTA в кінці. Користувачі Інтернету умовно бачать CTA як заклик до цінності. Ви знаєте, що білі списки приносять їм цінність, гарантуючи, що вони отримають ваш дивовижний вміст. Але оскільки багато хто не усвідомлює, що не всі електронні листи доставляються навіть передплатникам, вони можуть вважати це не що інше, як прохання, щоб вони щось зробили за вас. Уникайте цього, запускаючи їх CTA-відповідь лише після доставки важкого повідомлення.

По-друге, слідкуйте за підписниками, які перейшли у ваш список, і обов’язково видаліть CTA з усіх майбутніх електронних листів, які ви їм надсилаєте.. Якщо ви цього не зробите, ви попросите їх зробити щось, що вони вже зробили, завдяки чому ви будете схожі на те, що не звертаєте уваги, і, зрештою, ви не дбаєте про них..

Як отримати білий список - збільшити доступність електронної пошти у 2020 році

Постійний контакт – це постачальник послуг електронної пошти з розширеними функціями сегментації, які можна використовувати для створення окремих списків абонентів на основі поведінки передплатників. Потім ви можете надсилати різні версії одного електронного листа.

Надішліть спеціальний електронний лист “Як зробити так, щоб ви отримували наші електронні листи”

Кінцева ідея – надіслати електронний лист із детальними інструкціями про те, як додати до списку електронних листів різні служби електронної пошти. Деякі передплатники сприйматимуть це як спам, і це насправді не так найкраща практика, як це те, що ви можете використовувати в дуже конкретних обставинах або в крайньому випадку.

Наприклад, якщо ви випустите частину вмісту, яка коштує вам дорого, і ви очікуєте отримання високоцінних потенційних клієнтів, ви можете надіслати цей електронний лист, щоб переконатися, що підписники отримують ваші подальші повідомлення. І якщо ваш Інтернет-провайдер почне штрафувати вас несправедливо, спробуйте підкріпити свої результати, поки ви розберете речі.

Суть полягає в тому, що вам слід використовуйте цей метод лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що рентабельність інвестицій додаткових доставлених повідомлень перевищить рентабельність інвестицій, втрачена через скасування підписки.

Дозвольте своїм підписникам відповісти вам

Ви можете потрапити в білий список передплатників, не додаючи їх вручну. Якщо підписники відгукнуться на вас, ви отримаєте автоматично список дозволу, оскільки постачальники послуг електронної пошти приймають ці відповіді як ознаки того, що підписники хочуть отримати ваші повідомлення. Тому, найкраща практика – створити вміст, який пропонує додаткову цінність, якщо підписник відповість безпосередньо на вашу електронну пошту.

Найкращий спосіб зробити це – задати ціннісне запитання. Найпоширеніша форма цього питання полягає в тому, щоб запитати про те, які теми абонентів хвилюють, або які больові точки у них є, дуже простою мовою, наприклад, “Про які теми ви хочете, щоб ви знали більше?” Але ви можете поглибити її на один рівень глибше, дотримуючись іншої найкращої практики: сегментування списків за товарами, больовими точками чи будь-яким іншим типом цінності, що стосується вашої аудиторії. Це дозволяє задавати конкретні запитання з підвищеною актуальністю, наприклад, “Що ви думали про [X продукт]?”

Ця тактика є ефективною, оскільки вона найбільш орієнтована на цінність і може бути використана дуже природно в існуючому списку. Що б ви не запитували, обрамляйте необхідність відповідати з точки зору вашого бажання запропонувати передплатнику кращий вміст – ніколи не потребуючи відповіді.

Як отримати білий список - збільшити доступність електронної пошти у 2020 році

ActiveCampaign – приклад постачальника послуг електронної пошти, який пропонує розширені функції оцінювання потенційних клієнтів на основі індивідуальних критеріїв. Ви можете використовувати його для визначення інтересів абонентів, щоб ви могли задавати питання щодо тем, на які вони відповідатимуть.

Переконайтеся, що ваш бізнес не відображається в скриньках зі спамом

Причина, коли ви запитуєте передплатників у ваш білий список, – це не залишатися в папці зі спамом. Але хоча білий список – найкращий спосіб зробити це, він вимагає від передплатників проявляти активність. Це завжди буде викликом, і ви ніколи не змусите всіх своїх підписників це робити. Тим не менш, ви все одно повинні використовувати інші методи, які ви можете виконувати самостійно, щоб допомогти вашим повідомленням не лише надходити, але й надходити на верхню частину вхідних.

Використовуйте подвійний вхід

Найкращою практикою є включення подвійної процедури підписки на всі цільові сторінки підписки вашої електронної пошти. Це вимагає від тих, хто зареєструється у вашому списку, натиснути посилання для підтвердження в електронному листі, надісланому до їх облікового запису. Користувачі фактично не підписані на список, поки вони не вживатимуть дії та не натиснуть посилання.

Створення тертя в процесі підписки гарантує, що в список потрапляють лише ті зацікавлені користувачі, які досить зацікавлені вжити заходів. Це збільшує відкриті тарифи, що також вказує на Інтернет-провайдерів та постачальників послуг електронної пошти, що ваші повідомлення оцінюються та повинні бути доставлені. Крім того, він змушує передплатників взаємодіяти з вмістом, надісланим з вашої електронної адреси – додатковою ознакою того, що вони хочуть його отримати.

Уникайте використання адреси “без відповіді”

Усі отримали електронний лист за адресою “без відповіді”. Якщо ви думаєте, що це робить ваш SMB більш професійним, ви помиляєтесь. Зміст в одну сторону – це великий червоний прапор для Інтернет-провайдерів та постачальників послуг електронної пошти. Вони знають, що сучасний Інтернет процвітає на зв’язках та взаємодії як для споживачів, так і для бізнесу, і добровільне припинення цього зв’язку розглядається як сильний показник того, що адреса електронної пошти не є законним бізнесом.

Якщо ви турбуєтесь про засмічення вхідних повідомлень запитами, на які не потрібна відповідь, найкращим методом є створення призначеної електронної адреси за допомогою вашого звичайного домену ділової електронної пошти, а потім просто ніколи не перевіряйте її.

Дотримуйтесь тематики теми та інших кращих практик вмісту

Рядки теми електронної пошти – це канат, за яким потрібно пройти обережно. З одного боку, найкращі практики говорять про те, що вам потрібно використовувати привабливий вміст із сильним значенням обміну повідомленнями, щоб привернути увагу в переповненій папці “Вхідні”. З іншого боку, ви повинні уникати спокуси писати в КАПІТАЛЬНІ ЛИСТИ, вживати слова типу “Безкоштовно” або “Подарунок” і вкидати безліч знаків оклику – тільки тому, що ваш вміст ДУЖЕ!!!

Проблема полягає в тому, що всім нас це дратує, коли ми на іншому кінці (будьмо чесними). Інтернет-провайдери та постачальники послуг електронної пошти помічають ці тактики і будуть штрафувати вас, надсилаючи електронні листи в папку зі спамом. Тому просто уникайте цих тактик взагалі.

Але часто не помічається те, що частина електронних листів також перевіряється на цю мову. Якщо ви думаєте, що можете бути розумними та додаєте подібний вид повідомлень до основи своїх електронних листів, подумайте ще раз. Найкраща практика – ніколи не розміщувати копію, яку ви б не використовували в темі, нікуди в своєму вмісті електронної пошти.

Зверніть увагу на показники результативності

Доступність електронної пошти та спам тісно пов’язані. Ще одна найкраща практика – звернути увагу на негативні показники, що впливають на ваші результати, як-от показник відмов і скасування підписки, а також на позитивні, як-от відкрита ставка. Якщо ви помітили помилки в негативних показниках або зменшення позитивних, можна впевнитись, що ваш постачальник послуг Інтернет-послуг та / або електронної пошти ставить під сумнів бажаність доставки ваших повідомлень. За розширенням ви можете зробити висновок, що навіть якщо ваші електронні листи надсилаються, вони все ще можуть відфільтруватись у папці зі спамом.

Якщо ви помітили високі або зростаючі показники за цими негативними показниками, найкраща практика – переглядати електронні листи, що їх викликають, та аналізувати вміст. Подивіться на всі різні речі, які можуть змусити Інтернет-провайдера думати, що ваш електронний лист є спамом або змушує користувача не відкривати його: Що таке теми? Як часто ви надсилаєте електронні листи? Ви правильно сегментуєте свій список, щоб ви могли доставляти відповідні повідомлення? Щоб отримати додаткову допомогу, перегляньте нашу статтю про те, як уникнути папки зі спамом.

Заключна технічна деталь: Отримайте білий список та уникайте папки зі спамом, автентифікувавши свою електронну адресу

Інтернет-провайдери та послуги електронної пошти прагнуть доставляти у папку “Вхідні” лише високоякісні повідомлення. Для цього вони оцінюють кожне повідомлення, надіслане туди, намагаючись ідентифікувати та відфільтрувати спам. Одним з найважливіших факторів, якими вони користуються, є репутація електронної адреси, яка надіслала повідомлення. Чим більше ви можете зробити, щоб висловити свою надійність, тим більше шансів надіслати ваші повідомлення.

Тому ще одна найкраща практика – це підтвердити свою електронну адресу. Використовуються три основні стандарти аутентифікації:

  • Ідентифікатор відправника
  • Рамка політики щодо відправника (SPF)
  • DomainKeys та ідентифікована пошта DomainKey (DKIM)

Якщо це звучить як купа техно-жаргону, з яким ви не хочете мати справу, ви не самотні. На щастя, вам цього не потрібно. Поважаючий постачальник послуг електронної пошти, такий як AWeber, автоматично підтримує ваш обліковий запис зі своєю репутацією, щоб перевірити автентичність інформаційних бюлетенів та автовідповідачів, які ви надсилаєте за всіма трьома стандартами.

Зрештою, зрозуміти, як потрапити в білий список, не складно. Це так само просто, як дотримуватися найкращої практики зосередження уваги на наданні цільової вартості, яка досягає потрібних абонентів у потрібний час. Якщо ви це зробите, ваші підписники захочуть отримувати ваші повідомлення та братимуть участь у вас, якщо ви попросите їх. Ваші Інтернет-провайдери та постачальники послуг електронної пошти помітять і дозволять вашим електронним повідомленням послідовно обходити папку зі спамом та доставлятись безпосередньо у папки вхідних абонентів.

Джерела

http: //www.firemailing.com/whitelist.html
https: //help.campaignmonitor.com/email-authentication
https: //returnpath.com/wp-content/uploads/2017/08/2017-Deliverability-Benchmark.pdf? sfdc = 701370000006V4u
https: //moosend.com/blog/email-deliverability/
http: //www.firemailing.com/whitelist.html
https: //blog.aweber.com/email-deliverability/how-to-get-whitelisted.htm
https: //blog.aweber.com/email-marketing/the-easiest-way-to-get-whitelisted-and-grow-your-business-at-the-same-time.htm
https: //help.campaignmonitor.com/email-authentication
https: //fulcrumtech.net/resources/avoiding-gmail-spam-filter/
https: //www.smartinsights.com/email-marketing/email-list-management-ecrm/email-opt-in-best-practice-infographic/
https: //www.convinceandconvert.com/convince-convert/15-email-statistics-that-are-shaping-the-future/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me