Як налаштувати домен + WordPress на хостингу InMotion [ШВИДКО]

З зареєстрованим понад 300 000 доменів та величезною базою клієнтів InMotion Hosting повинен робити щось правильно.


Однак вам потрібно пам’ятати, що InMotion використовує панель керування cPanel. Якщо ви раніше не працювали з цим, може бути трохи кривої навчання. Навіть якщо ви з цим знайомі, вам може бути цікаво, як це буде працювати з власною Панеллю управління акаунтами InMotion (AMP).

У цьому покроковому посібнику я покажу вам весь процес встановлення WordPress, підключення домену та налаштування CDN.

Якщо ви хочете знати, що ще очікувати від хостингу InMotion, прочитайте повний огляд хостингу InMotion.

Підключення домену

На щастя, вам не потрібно робити багато для підключення домену. Все, що вам потрібно зробити – це вказати свої записи DNS на сервери імен InMotion. Пам’ятайте лише про те, що зміни можуть зайняти до 24 годин.

Коли ви зареєструєтесь, один з ваших бортових електронних листів міститиме інформацію про те, як підключити свій домен, але ви також можете знайти посилання на інформаційній панелі керування доменом в AMP.

Стаття містить детальну інформацію про те, як працює хостинг DNS InMotion. Внизу ви знайдете посилання про те, як змінити свої записи DNS за допомогою популярних реєстраторів, таких як GoDaddy, Dotster або Google Domains.

Як підключити домен та встановити WordPress на InMotion Hosting-image1

Ось стаття, про яку йдеться, для довідки:

Як підключити домен та встановити WordPress на InMotion Hosting-image2

Встановлення WordPress

Коли я зареєструвався, я не вирішив автоматично встановлювати WordPress, оскільки хотів побачити, наскільки простий буде процес із панелі інструментів. Однак це зручний варіант, яким рекомендую скористатися.

Якщо ви вирішили встановити WordPress самостійно, єдиний спосіб зробити це через cPanel. Клацніть піктограму на головній інформаційній панелі AMP:

Як підключити домен та встановити WordPress на InMotion Hosting-image3

PDF-файли в електронних листах, які ви отримуєте, не охоплюють цей процес, але ви знайдете посилання на документ підтримки WordPress 101, де пояснено всі кроки. Хоча документація дуже ретельна, її читати не найпростіше.

Однак якщо ви раніше встановили WordPress таким чином, ви знайдете процес досить простим.

Як підключити домен та встановити WordPress на InMotion Hosting-image4

Прокрутіть униз, щоб знайти WordPress у розділі Програми. Крім того, ви можете перейти до програми Softaculous Script в рамках програмного забезпечення. Будь-який спосіб приведе вас на цю сторінку, де ви можете встановити WordPress:

Як підключити домен і встановити WordPress на InMotion Hosting-image5

Вам потрібно буде заповнити кілька полів на наступній сторінці, щоб правильно встановити WordPress. Установки за замовчуванням повинні бути нормальними, але є кілька життєво важливих налаштувань, які потрібно підтвердити, наприклад, назва вашого веб-сайту, домен тощо.

Внизу сторінки ви також можете ввімкнути / вимкнути кілька варіантів (вам не доведеться надто турбуватися про них, якщо ви не знаєте, що вони є, і значення за замовчуванням мають бути добре). У вас також буде можливість автоматично встановлювати WooCommerce, який є одним з найкращих плагінів електронної комерції для WordPress.

Як підключити домен і встановити WordPress на InMotion Hosting-image6

Процес установки зазвичай займає від трьох до чотирьох хвилин:

Як підключити домен та встановити WordPress на InMotion Hosting-image9

І екран успіху дасть вам знати, що все пішло за планом:

Як підключити домен та встановити WordPress на InMotion Hosting-image7

Після цього ви отримаєте такий електронний лист із усією важливою інформацією, що стосується WordPress, включаючи дані про вхід у систему:

Як підключити домен та встановити WordPress на InMotion Hosting-image8

Налаштування CDN

Хостинг InMotion включає CDN із зображеннями з пакетами WordPress нижнього рівня та CDN із зображеннями та відео з пакетами вищого рівня. Ви можете отримати доступ до обох через плагін Jetpack, встановлений на вашому сайті WordPress. Якщо вам потрібен CDN з більш широким діапазоном, вам знадобиться налаштувати його за допомогою стороннього сервісу, наприклад Cloudflare.

Плагін Jetpack буде встановлено та налаштовано автоматично на вашому сайті, тому вам не потрібно буде турбуватися про його налаштування. Він також буде ліцензований відповідно до вашого плану, тому ви отримаєте той рівень сервісу, на який ви маєте право, без необхідності самостійно ліцензувати його..

Крім того, ви можете придбати ліцензію Jetpack, не оновлюючи свій хостинг-пакет, але тоді вам доведеться зробити це через веб-сайт Jetpack, а потім підключити плагін до свого облікового запису Jetpack.

Налагодження веб-сайту WordPress – якщо ви знаєте, cPanel

InMotion хостинг піклується про найскладніші та трудомісткі частини налаштування вашого веб-сайту. На відміну від багатьох інших хостів на базі cPanel, вам не потрібно копатися, щоб підключити свій домен, і вам не потрібно нічого робити, щоб налаштувати свій CDN.

Єдине, що може виявитись складним – це встановлення WordPress, але якщо ви знайомі з cPanel, це не повинно бути проблемою. Процес простий і не повинен тривати більше 30 хвилин. Звичайно, ви завжди можете обійти його, встановивши WordPress і BoldGrid автоматично, встановивши при покупці плану хостингу.

Якщо ви не шанувальник cPanel, я б рекомендував GoDaddy. Це також доступне просте налаштування, але він пропонує інтуїтивно зрозумілу на замовлення панель управління.

Детальніше про хостинг InMotion та що він може запропонувати ви можете прочитати в моєму поглибленому огляді.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map