Як досягти успіху в маркетингу електронною поштою за рейтинговим бюджетом

Маркетинг по електронній пошті – це вимога для будь-якого бізнесу, який прагне розвиватися. Але багато людей, стартапів і навіть малий бізнес не мають інституційних знань, щоб зробити впевнений вибір щодо того, як розпочати роботу з бюджетом.


Хорошою стратегією для організацій з обмеженими ресурсами є пошук електронного маркетингового рішення, яке пропонує найважливіші функціональні можливості за низькою ціною і не пов’язує його з придбанням більш розширених функцій, які їм абсолютно не потрібні.

Не робіть компромісів у спілкуванні вільно, ефективно та часто

Цей процес починається з усвідомлення того, яка функціональність є важливою, і на чому можна поставити під загрозу.

Для організацій, що починають з маркетингу електронною поштою та шукають рішення, найважливішими речами є кількість контактів, дозволених у вашому списку підписників, та кількість електронних листів, які ви можете надсилати до цього списку щомісяця. Інвестиція в маркетинг електронною поштою – це інвестиція у спілкування зі своїми клієнтами та клієнтами. Будьте впевнені, що можете надіслати електронною поштою всіх бажаючих стільки разів, скільки вам потрібно. Ні в якому разі не йдіть на компроміси з цього приводу.

Наприклад, SendinBlue пропонує безкоштовний план, але він дозволяє надсилати лише 300 електронних листів на день, що є головним обмеженням. Якщо вам потрібно надіслати більше, ніж цей обсяг, не приймайте цей план лише тому, що він безкоштовний. Вам краще витратити невелику суму, щоб отримати щось на зразок базового плану Mailjet, який дозволяє надсилати 30 000 електронних листів щомісяця.

Для отримання додаткової інформації про будь-яку платформу читайте наш огляд SendinBlue або наш огляд Mailjet.

Найбільш важливою функціональністю є різноманітні шаблони електронної пошти, які створюють професійні електронні листи без необхідності взагалі робити якісь дизайнерські роботи – навіть не редагування “перетягування”.. Редактори “перетягування” корисні, але вони все ще потребують знань про те, як створити ефективні електронні листи. Якщо у вас немає таких знань, важливо знайти рішення за заздалегідь виготовленими шаблонами, побудованими відповідно до відомих найкращих практик електронного маркетингу. Якщо ви зацікавлені, ось ще одна стаття про такі найкращі практики та те, чого маркетингу електронною поштою не вдасться уникнути за будь-яку ціну.

GetResponse – хороший приклад платформи, попередньо виготовлені шаблони електронної пошти – 500+ шаблонів, насправді – класифікуються за галузями та / або цілями (вебінари / конкурси / продажу курсів). Щоправда, вступний план GetResponse трохи дорожчий, ніж інші, але він також може дати впевненість користувачам електронного маркетингу, що їх електронні листи призначені для виконання.

Ви можете перевірити наш огляд GetResponse тут.

Спілкування вільно, ефективно та часто

Якщо вам потрібно запитати, навіщо це вам потрібно, тоді вам це зовсім не потрібно

Обсяг функціональних можливостей, що пропонуються електронними маркетинговими рішеннями, може бути приголомшливим для новачків. Все це звучить добре, і кожна функція представлена ​​як найважливіша. Не дозволяйте маркетинговим повідомленням заплутати вас у тому, що важливо і що може чекати.

Існує легка найкраща практика, яку слід дотримуватися, щоб зробити це просто: Якщо ви не відразу зрозуміли, що робить функція, або як ви використовуєте її для ефективнішої комунікації, це не суттєво.

Такі функції можуть зачекати на більш пізню дату, коли ваш бізнес зросте і більше грошей буде спрямовано на маркетинг електронною поштою. Інакше ви не тільки платите за функцію, яку ви не до кінця зрозуміли, але й витрачаєте цінний час та ресурси, намагаючись це зрозуміти. І навіть якщо ви досягли базових знань, викладаючи себе, принаймні, не звертаючись до експерта, ризикуєте запустити шкідливі звички, які будуть гальмувати вашу ефективність вниз.

Звіти про розширену аналітику

Розширені аналітичні звіти – хороший приклад того, що вам може не знадобитися відразу. Функція аналітики, яка генерує чудові дані, для вас марна, якщо ви не знаєте, як її інтерпретувати та діяти. Наприклад, теплова карта взаємодії – яка показує, скільки людей натискали на посилання або CTA у ваших електронних листах – є загальноприйнятою функцією аналітики. Але якщо ви не знаєте, що це означає, коли посилання внизу сторінки отримує більше взаємодії, ніж CTA вгорі, то який сенс знати цю інформацію в першу чергу?

Інший приклад – автоматизація маркетингу, яка описує дуже потужну функцію маркетингу електронної пошти, яка дозволяє створювати кампанії для “крапельних” електронних розсилок для розвитку потенційних клієнтів та контактів. Але якщо ви спочатку думали, що автоматизація маркетингу описує можливість планування електронних листів заздалегідь (звичайна помилка для новачків), або якщо ви навіть не знаєте, що таке «крапелька», вам це зараз не потрібно..

Розглянемо додаткові витрати на персонал для ефективного запуску функції

Функції маркетингу електронною поштою – навіть ті, кого ви знаєте і розумієте, як ними користуватися – це не речі, про які можна «встановити і забути». Багато сучасних функцій потребують постійного спостереження, технічного обслуговування та постійної оцінки та оптимізації, щоб бути ефективними. Ви повинні врахувати це у своєму електронному маркетинговому бюджеті. Якщо ви не можете дозволити собі людських ресурсів, необхідних для ефективного використання функції, це марно витратити гроші на її придбання.

Важливим прикладом цього є тестування A / B. Таке рішення, як Mailjet, пропонує план ціноутворення середнього рівня, що дозволяє протестувати до десяти різних версій електронної пошти. Але це ефективно лише в тому випадку, якщо у вас є ресурси створити десять стратегічно побудованих варіантів, проаналізувати дані з кожного та зробити висновки про те, як діяти в майбутньому. Для цього ви повинні мати можливість дозволити персоналу створити копію, дизайн або стратегії цифрового маркетингу, які ви хочете перевірити..

тест

Не витрачайте гроші, купуючи щось, що хочете використовувати, і знаєте, як ним користуватися, але не можете реально використовувати.

Вам не потрібно турбуватися про продуктивність та підтримку

Папки зі спамом справжні. Однак вони не повинні турбуватися про користувачів, які ведуть законний бізнес і надсилають невелику кількість електронних повідомлень. Всі авторитетні послуги маркетингу електронної пошти відомі великим постачальникам послуг електронної пошти, як Google, і вони мають стандартні вбудовані функції для забезпечення доступності.

Ці функції призначені для досвідчених користувачів, які надсилають велику кількість комунікацій великій кількості людей. Якщо вам потрібні додаткові дзвіночки, як-от спільні функції управління IP-адресами та IP-пулом SendinBlue, ваша маркетингова стратегія електронної пошти була б надто надійною для виконання бюджету. Не допускайте хвилювань щодо результативності, а необхідність постійного моніторингу дозволяють витрачати більше, ніж потрібно.

Так само додаткові функції підтримки клієнтів не повинні враховувати ваше мислення. Основний акцент електронного маркетингу на бюджеті полягає у створенні професійних електронних листів та доставці їх стільки людей, скільки вам потрібно. Основна функціональність, необхідна для цього, повинна просто працювати. Якщо вам потрібна допомога, скористайтеся базою знань самодопомоги служби.

Ви можете займатися маркетингом електронною поштою за рахунок бюджету та все-таки отримати потужні функції

Остаточним варіантом розгляду ефективного маркетингу електронної пошти на бюджет є знайти службу з дещо більш вичерпним вступним планом, який позбавлений усіх несуттєвих функціональних можливостей.

Наприклад, план електронної пошти для початкового рівня ConstantContact коштує дорожче, ніж багато інших – але він також має всі основні функції, які вам потрібні, як необмежені електронні листи, планування електронної пошти, сегментація списків та шаблони, що настроюються. Тим часом, розширені функції, які вам не потрібні, наприклад тестування A / B, відстеження та звітування та автоматизація електронної пошти, зарезервовані для планів з більш високими цінами..

Щоб дізнатися більше про функції ConstantContact, перегляньте наш огляд тут.

Знайти найкращі послуги електронного маркетингу навіть за невеликого бюджету, безумовно, можливо. Все, що потрібно, – це невелике дослідження, щоб досягти правильного балансу між ціною та основними функціональними можливостями.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map