InMotion хостинг проти Bluehost – Underdog перемагає у 2020 році

Спираючись на огляди в Інтернеті, ви вважаєте, що Bluehost був найпрекраснішим веб-господарем у світі. Але копати трохи глибше виявляє правду – Bluehost має чудову партнерську програму, яка платить рецензентам, коли нові клієнти підписуються.


Я не тут, щоб платити (ну, все-таки не Bluehost!), А поділитися результатами мого поглибленого дослідження з вами. І я можу вам зараз сказати це Я обираю хостинг InMotion через Bluehost кожен раз.

InMotion пропонує кращу безпеку та більшу цінність для ваших грошей, і ви отримуєте щедру 90-денну гарантію ретельного випробування послуги без ризику..

Натисніть тут, щоб побачити кращі пропозиції InMotion, або продовжуйте читати, щоб дізнатися, що ще відрізняє InMotion.

Продуктивність

Bluehost пропонує CDN – але хостинг InMotion все ще швидше

Порада від Google пропонує, якщо завантаження ваших сторінок займе більше трьох секунд, 53% людей покинуть ваш сайт.

InMotion хостинг має на меті покращити швидкість завантаження сторінки, пропонуючи “Зони максимальної швидкості”. Коли я запитав у служби підтримки, що це саме за ці зони, я виявив, що це просто фантазійне ім’я для того, щоб можна було вибрати, який центр обробки даних використовуватимеш.

Якщо ваша цільова аудиторія розташована в певному регіоні Північної Америки, ви можете вибрати між центрами обробки даних InMotion або East Coast (США), щоб покращити швидкість завантаження сторінки для своєї аудиторії. Якщо ви обслуговуєте аудиторію, розповсюджену по всьому світу, можливість вибору центру обробки даних вам не принесе користі. У цьому випадку мережа доставки вмісту (CDN) була б більш цінною.

Я перевірив швидкість завантаження сторінки InMotion за допомогою безкоштовного інструмента GTmetrix:

Результати швидкості завантаження сторінки хостингу Inmotion за допомогою безкоштовного інструмента GTmetrixРезультати швидкості завантаження сторінки хостингу Inmotion за допомогою безкоштовного інструмента GTmetrix

Тестований веб-сайт створений на WordPress і має великий розмір сторінки. Як видно із скріншоту вище, для повного завантаження знадобилося чотири секунди.

Як відомо, Bluehost перенаселює свої сервери (тобто запакує якомога більше веб-сайтів на сервер), що призвело до певних проблем з продуктивністю. Однак швидкість покращилася тепер, коли Bluehost використовує SSD-накопичувач замість накопичувача на жорсткому диску на своїх серверах. Bluehost пропонує Cloudflare CDN – але це потрібно включити на панелі керування.

Щоб поставити Bluehost на тест, я використав безкоштовний інструмент GTmetrix і протестував веб-сайт розміром сторінки трохи менше 3 МБ (менший, ніж тестований на InMotion веб-сайт). GTmetrix повідомив, що сервер повільно реагує – і, як видно на скріншоті нижче, потрібно було 16 секунд, щоб сторінка повністю завантажилася. Це рекомендовано Google більше п’яти разів, ніж максимум три секунди.

Результати швидкості завантаження сторінки Bluehost за допомогою безкоштовного інструмента GTmetrixРезультати швидкості завантаження сторінки Bluehost за допомогою безкоштовного інструмента GTmetrix

Щодо надійності, то InMotion Hosting пропонує гарантію 99,9% часу безперебійного користування, і його останні записи про продовження часу показують, що середній час роботи становить 99,97% – що становить приблизно 13 хвилин простою в місяць.

Bluehost не має гарантії тривалості, тому ви не отримаєте жодної компенсації за надмірний час простою. Однак середній час роботи Bluehost становить 99,98%, що становить трохи більше восьми хвилин простою в місяць.

А переможець: Хостинг InMotion Незважаючи на відсутність CDN у своїх спільних планах хостингу (плани хостингу WordPress включають CDN), InMotion все ще вдається виконати кращі показники, ніж Bluehost у час завантаження сторінки. Перевага в тому, що ви можете вибрати свій центр обробки даних (якщо у вас є локалізована аудиторія), також може бути корисною.

Особливості

InMotion хостинг має вбудовані функції – Bluehost-плати за надбудови

InMotion Hosting і Bluehost мають різні типи хостинг-планів – спільні, VPS та спеціалізовані сервери. Я описав їхні спільні плани в таблиці нижче, але коли мова йде про VPS та спеціальні сервери, я хочу виділити деякі додаткові функції..

InMotion хостинг пропонує два типи хостингу VPS – керований VPS та Cloud VPS. Завдяки керованому VPS-хостингу ви отримуєте переваги від оновлень, підвищення безпеки та підвищення швидкості – плюс приватні SSL. З Cloud VPS вам доведеться все керувати самостійно, але ці плани набагато доступніші.

Плани хостингу VPS Bluehost керуються самостійно, як хмарні VPS-сервери InMotion, але мають більш високу ціну. Обидва хости пропонують однаковий обсяг пам’яті, пам’яті та пропускної здатності на своїх власних планах VPS, починаючи з приблизно 25 Гб пам’яті, 1 Гб оперативної пам’яті та 1 ТБ пропускної здатності..

Завдяки спеціальному хостингу Bluehost пропонує потужні сервери з пропускною здатністю до 15 ТБ та 16 ГБ оперативної пам’яті. Існує вибір трьох планів, щоб ви могли оновитись у міру зростання, але Bluehost просто не може відповідати пропонуванню InMotion керованого виділеного хостингу та спеціалізованих серверів із голих металів, з шістьма різними планами на кожен і до 64 Гб оперативної пам’яті.

ОсобливістьХостинг InMotionBluehost
Місце для зберіганняНеобмежений50 Гб до необмеженої кількості, залежно від плану
Гарантія повернення грошей90 днів30 днів
Безкоштовне доменне ім’яТак, безкоштовно на перший рікТак, безкоштовно протягом першого року, коли ви підписуєтесь на 12 і більше місяців
Автоматичні резервні копіїРезервні копії обмежені 10 ГБПовні резервні копії пропонуються лише за допомогою CodeGuard Basic за додаткову щомісячну плату
Безкоштовний SSL сертифікатТакТак
Безкоштовний CDNНіТак, Cloudflare CDN, але він не вмикається автоматично
Пропускна здатністьНеобмеженийБезрегульований, але Bluehost часто обмежує веб-сайти через “проблеми з роботою”
Безкоштовна міграція сайтуТакНі, ви повинні заплатити за цю послугу
Облікові записи електронної поштиНеобмеженийБазовий план обмежений до п’яти (необмежений для всіх інших планів)
Встановлення програми одним натисканням кнопкиТакТак

А переможець: Хостинг InMotion InMotion має не лише тримісячну гарантію повернення грошей, але також пропонує безкоштовну міграцію веб-сайтів і надає резервні копії (хоча і обмежені), за які Bluehost очікує, що ви заплатите додатково.

Щоб отримати повний перелік функцій, перегляньте наше поглиблений огляд хостингу InMotion.

Безпека

Хостинг InMotion включає в себе гідну безпеку – Bluehost змушує вас додатково платити

Bluehost знає, що безпека вашого веб-сайту важлива – і, здається, використовує цей факт як засіб для отримання більшого доходу.

Bluehost – один із зростаючої кількості веб-хостів, які пропонують пакет безпеки SiteLock за додаткову плату. Безкоштовні функції безпеки Пропозиції Bluehost обмежені лише SiteLock Lite, сканер шкідливого програмного забезпечення, який сканує не більше п’яти веб-сторінок на місяць. Компанія рекомендує придбати SiteLock Premium як доповнення – і навіть автоматично додає його у свій кошик під час оформлення замовлення, тому вам доведеться вручну скасувати вибір, якщо ви не хочете платити премію..

На відміну, InMotion не очікує, що ви заплатите премію за безпеку. Він пропонує пакет безпеки, який включає захист від злому, захист від DDoS (розподіленого відмови в обслуговуванні) та вдосконалений брандмауер веб-додатків (WAF) під назвою система захисту від загрози SmartWall для захисту від зловмисного трафіку та введення скриптів.

InMotion робить автоматичні резервні копії вашого веб-сайту, але ви повинні знати, що компанія не гарантує ці резервні копії, і радить також зробити власні. Якщо ваш веб-простір перевищує 10 Гб, InMotion взагалі не створить його резервну копію.

Bluehost зробить люб’язні резервні копії вашої веб-простору, але це знімки R1 (по суті, попередня версія вашої бази даних, а не повна копія всіх ваших даних). І вам доведеться сплатити гонорар, якщо ви хочете відновити з одного з цих резервних копій. Bluehost рекомендує придбати його резервне додаток CodeGuard Basic, для доступу до автоматичних резервних копій, які ви можете запланувати, а також інструментів, що допоможуть вам легко відновити резервні копії.

А переможець: Хостинг InMotion На відміну від Bluehost, InMotion не змушує вас платити за безпеку свого веб-сайту, а його система захисту від загрози SmartWall означає, що ваш веб-сайт буде захищений 24/7 від зловмисного трафіку.

Ціноутворення

Найнижча ціна не завжди означає найкраще співвідношення ваших грошей

Вибираючи веб-хостингу, ви повинні врахувати довгострокові витрати, включаючи те, що ви заплатите за оновлення хостингу. Слід також переглянути додаткову цінність функцій, які пропонує один хост, а інший – ні.

Ціни хостингу InMotion на початковий термін вашого хостинг-плану вище, ніж у Bluehost, і щоб отримати найнижчу рекламну ціну, ви повинні заплатити за два роки вперед. Однак, якщо мова йде про поновлення вашого хостингу, витрати на оновлення лише на 15-20% більше. Крім того, 90-денна гарантія повернення грошей InMotion – це втричі більша пропозиція більшості веб-хостів, тому у вас є достатньо часу, щоб дати їй хороший тест.

Bluehost рекламує дійсно низькі ціни, але вам потрібно заплатити за три роки, щоб отримати найкращу ціну. Коли настає час відновити хостинг, ви можете виявити ваші витрати вдвічі. Коли ви змушені доплачувати за безпеку та резервні копії, Bluehost виявляється дорожчим, ніж InMotion, особливо в довгостроковій перспективі.

Безкоштовна міграція веб-сайтів InMotion також додає додаткової цінності, особливо якщо врахувати, що плата за міграцію Bluehost коштує майже так само, як і два роки хостингу з InMotion.

А переможець: Хостинг InMotion Зрештою, InMotion забезпечує кращу вартість, ніж Bluehost, плюс вам не доведеться доплачувати за безпеку та міграцію веб-сайтів..

Підтримка

Підтримка хостингу InMotion не є ідеальною, але набагато краще, ніж Bluehost

І InMotion, і Bluehost мають цілодобову підтримку, яка допоможе вам вирішити будь-які проблеми, але якість підтримки сильно відрізняється..

За допомогою InMotion ви можете отримати цілодобову підтримку через чат, електронну пошту та телефон. Можливо, вам доведеться почекати близько десяти хвилин, щоб підключитися до агента підтримки чату в реальному часі, але це краще, ніж очікування Bluehost Я сам випробував підтримку InMotion і мені довелося лише зачекати вісім хвилин, щоб підключитися. На повне вирішення проблеми, яка була у мене, знадобилося менше півгодини.

Репутація підтримки клієнтів Bluehost досить погана. Цілодобова підтримка за допомогою чату та телефону в прямому ефірі, але немає варіантів підтримки електронною поштою або квитків. Клієнти повідомляють про труднощі з підключенням до служб підтримки, агентам підтримки не вдається вирішити проблеми та веб-сайти, які не працювали цілими днями через помилки, допущені так званими експертами групи підтримки клієнтів.

Я перевірив підтримку Bluehost і, почекавши відповіді 30 хвилин, був випадково відключений від чату і довелося починати все заново. Цього разу, Я зачекав 32 хвилини і витратив ще 20 хвилин, намагаючись пояснити своє питання агенту, який, здавалося, дуже мало знає про WordPress.

Під час сеансу чату мою проблему не вдалося вирішити, і я вирішив використовувати підручник на YouTube, щоб вирішити проблему переадресації HTTPS. Я був дуже розчарований якістю підтримки Bluehost. Ви можете прочитати більше в нашому поглиблений огляд Bluehost.

А переможець: Хостинг InMotion Незважаючи на те, що час очікування чату в реальному часі не найкращий, підтримка InMotion значно краща, ніж Bluehost, і агент підтримки зміг зрозуміти та вирішити мою проблему..

InMotion хостинг б’є Bluehost у кожній області

Bluehost займає перше місце у списках веб-хостів на десятках оглядових веб-сайтів, але його популярність, безумовно, не обумовлена ​​його продуктивністю, безпекою чи підтримкою. Це завдяки чудовій партнерській програмі.

Але тут ви можете бачити, що хостинг InMotion набагато перевершує Bluehost, чи ви зосереджені на ціні, особливостях або безпеці. Виберіть хостинг InMotion чи потрібен вам веб-простір для вашого бізнесу, особистий веб-сайт, блог чи портфоліо. Bluehost просто не вимірює, як ви бачите в цій таблиці порівняння:

BluehostХостинг InMotion
ПродуктивністьCloudflare CDN, але перевантажені сервери впливають на швидкість завантаження сторінкиЗони максимальної швидкості дозволяють вибирати центр обробки даних
БезпекаВсе, що виходить за межі самого базового сканера зловмисного програмного забезпечення, є додаткомСередня безпека, але краще, ніж Bluehost
ОсобливостіБільше зосереджено на продажі додатків, ніж на наданні функційБезкоштовна міграція веб-сайтів, необмежена кількість електронних адрес – плюс 90-денна гарантія повернення грошей
ЗначенняПлата за міграцію веб-сайтів, вартість безпеки та резервного копіювання робить її дорожчоюЦіни на поновлення більш зручні для кишень, хоча початкові ціни вищі
Підтримка клієнтівЦілодобова підтримка доступна за допомогою чату та телефону в прямому ефірі, але час очікування є великим, і підтримка не дуже обізнанаЦілодобова підтримка доступна за допомогою телефону, електронної пошти та чату в реальному часі, але очікуйте на очікування відповідей
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map