Hostwinds проти HostGator у 2020 році – Нічого собі! Хто б міг подумати, що переможуть господарі?

Hostwinds проти HostGator – це складний збір, враховуючи, що обидва хости пропонують подібні функції та варіанти для невеликих та середніх веб-сайтів та підприємств. Незважаючи на подібність, одна велика різниця змінює всю конкуренцію: співвідношення ціни та якості.


Для порівняння Hostwinds та HostGator я перевірив ці два веб-хостингові послуги на ціноутворення, можливості, продуктивність, підтримку та безпеку. На відміну від Hostwinds, HostGator стягуватиме більше, коли прийде час поновити ваш план. Хоча HostGator пропонує більш високі швидкості завантаження, Простота використання та співвідношення ціни та якості господарі роблять його переможцем.

Натисніть тут, щоб побачити останні пропозиції Hostwinds, або подивіться, як два господарі змагалися один проти одного в цьому великому порівнянні.

1. Плани та ціноутворення

Господарі вітрів пропонують більше планів із дешевшим оновленням

У цьому розділі я порівняю параметри хостингу Hostwinds та HostGator. Одразу ж, ви побачите, що HostGator має три спільні плани хостингу для Linux – Хетчлінг, Дитина та Бізнес.

Hostwinds пропонує персональний та діловий Linux-спільний хостинг із трьома планами в кожній категорії: Основний, Розширений та Остаточний.

План цінності HostGator, план Baby, поставляється з необмеженим сховищем, пропускною здатністю, доменами, субдоменами, базами даних MySQL, обліковими записами FTP та обліковими записами електронної пошти.

Hostwinds рекомендує свій план найвищого рівня (Ultimate) для особистого хостингу, який також включає необмежені ресурси: SSD-накопичувач, пропускну здатність, домени, бази даних, акаунти електронної пошти, FTP-акаунти та субдомени.

Хоча HostGator пропонує кращі акційні знижки при першій покупці плану, більшість Hostwinds поділився планами хостингу поновити за дешевшими щомісячними витратами, ніж HostGator Навіть найдорожчий план хостингу для Hostwinds коштує лише трохи більше, ніж бізнес-план HostGator після оновлення.

Тепер поговоримо про халяви. Обидва постачальники пропонують безкоштовний сертифікат SSL та безкоштовний домен із щорічною підпискою.

Hostwinds також пропонує безкоштовну спеціалізовану IP-адресу та безкоштовний CDN з усіма планами, але HostGator цього не робить. Однак HostGator пропонує 100 доларів безкоштовного кредиту для Google Adwords та 100 доларів безкоштовного кредиту для Bing.

А як щодо повернення коштів? HostGator популярний 45-денною гарантією повернення грошей. На відміну від цього, Hostwinds пропонує менш велику, більш складну політику повернення грошей на 48 годин, 14 днів або 30 днів, залежно від періоду контракту та того, чи це перша покупка чи поновлення.

Переможець? Порівняно з HostGator, Hostwinds пропонує кращі співвідношення ціни та якості.

2. Особливості

Hostwinds пропонує лише трохи більше, ніж HostGator

Це дуже близький конкурс, коли мова йде про порівняння функцій між цими двома схожими хостами.

Ви хочете швидкого веб-хостингу для вашого зростаючого бізнесу? Бізнес-хостинг-план Hostwinds постачається з додатковими функціями, такими як LiteSpeed ​​Web Server (швидкий легкий сервер, що збільшує швидкість вашого веб-сайту) та оптимізовані для роботи MySQL бази даних.

Якщо ви віддаєте перевагу хостинг Windows або WordPress хостинг, HostGator пропонує два хостинг-пакети для Windows і три хостинг-пакети WordPress. Hostwinds пропонує завантажені функції VPS, але не пропонує хостинг для WordPress.

Якщо вам потрібна допомога у створенні вашого веб-сайту, HostGator має спеціальний конструктор сайтів, тоді як Hostwinds пропонує популярний Weebly розробник сайту.

Погляньте на це побічне порівняння функцій:

Господарі ХостГатор
Типи хостингуСпільний, бізнес, реселлер, хостинг White Label, керований VPS (Linux та Windows), некерований VPS (Linux та Windows), хмара, спеціалізовані сервериСпільний доступ (Linux та Windows), хмара, хостинг WordPress, реселлер, VPS, хостинг додатків, виділені сервери
Безкоштовний домен
Безкоштовний SSL сертифікат
Місце на диску30 Гб – необмежено120 ГБ – необмежено
Пропускна здатність1 ТБ – Неметеріально1,5 ТБ – неметеріально
Автоматичні резервні копіїЩодняЩотижня
Панель управлінняcPanelcPanel, Plesk
Облікові записи електронної поштиНеобмеженийНеобмежений
Безкоштовний CDNх
Безкоштовна міграція сайту
Гарантія повернення грошей48-годинний, 14-денний або 30-денний (залежно від тривалості контракту та якщо це на першому циклі виставлення рахунків або поновлення)45 днів (немає для виділених серверів)

3. Продуктивність

HostGator забезпечує швидше завантаження швидкості

Для підвищення його продуктивності, Hostwinds пропонує зберігання SSD з усіма планами, в той час як HostGator має SSD тільки для своїх виділених серверів. Зберігання SSD працює набагато швидше, ніж традиційні дисководи.

Hostwinds також надає CloudFlare CDN зі своїми спільними планами та бізнес-хостингами. CDN діє як глобальна мережа і збільшує швидкість завантаження веб-сторінок незалежно від того, з якого континенту вони мають доступ.

Хоча Hostwinds має 99,9999% гарантії тривалості роботи та 100% гарантію задоволення, HostGator має лише 99,9% гарантії тривалості роботи. Все це змусило мене очікувати, що Hostwinds розгромить HostGator у цьому виклику на продуктивність. Як не дивно, наші тести на ефективність довели інше.

HostGator отримав майже ідеальний бал, і ви можете ознайомитися з деталями у нашому огляд експерта HostGator.

Дивно, але Hostwinds набрав нижче, ніж HostGator. Дізнайтеся, що пішло не так у нашому поглиблений огляд Hostwinds.

Незважаючи на те, що обидва провайдери набрали однаковий результат у тесті завантаження сторінки Sucuri, HostGator показав більш високі швидкості. Навіть у тестах на бездоганний час HostGator виконував свої обіцянки щодо продовження часу трохи краще, ніж це робили Hostwinds.

4. Безпека

Hostwinds пропонує ще параметри безпеки

HostGator і Hostwinds пропонують безкоштовний сертифікат SSL з усіма планами, а HostGator пропонує SiteLock як платну надбудову.

Hostwinds пропонує численні додатки щодо безпеки. Найцікавіший – вітрове скло, яке можна додати за разову плату. Windshield захищає ваш сервер від потенційних загроз, здійснюючи аудит безпеки, налаштовуючи брандмауер та виконуючи інші процедури загартовування сервера, щоб забезпечити додатковий приріст безпеки.

Hostwinds пропонує автоматичне щоденне резервне копіювання з усіма своїми послугами в якості додатку, в той час як HostGator виконує резервні копії щотижня за замовчуванням.

5. Підтримка

Підтримка клієнтів HostGator є більш чутливою

І Hostwinds, і HostGator пропонують кілька варіантів підтримки.

HostGator має більш всебічну базу знань, яка охоплює більше тем, ніж база знань Hostwinds.  HostGator також має відеоуроки на різні теми. Варто зазначити, що мені довелося переключити браузери, щоб отримати доступ до бази знань та відеоуроків Hostgator.

HostGator також пропонує чат та підтримку по телефону. Однак зазвичай ви чекаєте до 10 хвилин, перш ніж зв’язатися з агентом.

HostGator - живий чат

Hostwinds пропонує живий чат, підтримку по телефону, систему квитків та підтримку електронної пошти. Однак підтримка прямого чату не дуже обізнана. Мені довелося двічі зв’язатися з ними, щоб отримати правильну інформацію про функцію CloudFlare CDN.

Hostwinds - чат в прямому ефірі 1

Hostwinds - чат в прямому ефірі 2

Переможець? HostGator, що пропонує більше ресурсів самодопомоги та більш обізнану підтримку в чаті.

Це перемога для господарів

Вибирати між собою було, безумовно, складніше Господарі і ХостГатор. Вони обидві надійні, повнофункціональні послуги веб-хостингу. Незважаючи на кращу ефективність та більш корисну підтримку клієнтів, HostGator програв Hostwinds через кращі співвідношення ціни та якості, більше функцій та більш надійні варіанти безпеки.

Хочете вивчити більше варіантів хостингу? Перегляньте наш список кращі послуги веб-хостингу.

Таблиця порівняння

Господарі ХостГатор
Плани та ціниДешевші показники поновлення та 30-денна політика повернення коштів.Більш привабливі дисконтні ставки та 100 доларів США за кожен кредит Google Adwords та Bing. 45-денна гарантія повернення грошей
Ключові особливостіБезкоштовний домен, безкоштовний веб-сайт Weebly, безкоштовна міграція сайтів, необмежені ресурси та безкоштовний спеціалізований IPБезкоштовний домен, безкоштовна міграція сайту, необмежені ресурси
ПродуктивністьЗберігання SSD, безкоштовний CDN, хороші швидкості завантаженняБільш швидкі швидкості завантаження, краще перевірений час роботи
БезпекаБезкоштовний SSL, вітрове скло (разова добавка вартості), захист DDoS (для серверів)Безкоштовний SSL, SiteLock (надбудова)
ПідтримкаОбмежена база знань, чат в реальному часі, телефон, підтримка квитків, електронна поштаКомплексна база знань, відео-уроки, більш чуйний чат в реальному часі, телефон
 

Чи пропонують Hostwinds хостинг для WordPress? На жаль, ні. Він пропонує спільний хостинг, хостинг посередників, хмарний хостинг, керовані та некеровані VPS (Linux та Windows) та спеціалізовані сервери. Якщо ви хочете надійного керованого хостингу WordPress, я рекомендую ці керовані хостинг-провайдери WordPress.Кому належать Hostwinds та HostGator? Hostwinds – це американська компанія, що належить генеральному директору Пітеру Холдену, який її заснував у 2010 році. HostGator належить Endurance International Group (EIG), яка відповідає за виставлення рахунків та інформацію про транзакції HostGator. швидкості завантаження? Згідно з наш тест на продуктивність Hostwinds, Hostwinds забезпечує швидкість завантаження в США та в Австралії. Однак це не забезпечує однакові вражаючі показники в інших частинах світу. Який хост краще, Hostwinds або HostGator? Хоча обидва є дуже хорошим вибором для малих та середніх веб-сайтів, Hostwinds кращий за HostGator з точки зору доступності, простоти -використання та різноманітність планів веб-хостингу. HostGator, з іншого боку, перевершує Hostwinds, коли справа стосується продуктивності та підтримки клієнтів. Ви повинні перевірити наше список кращих веб-хостингових компаній перш ніж приймати будь-які остаточні рішення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me