Хостингер проти SiteGround у 2020 році: Нічого собі! Хто б міг подумати, що переможе хостинг?

Навіть якщо ціна на SiteGround схожа на хостингерську, існують ключові відмінності, які можуть вас подолати. Виберіть неправильний план, і ви зможете виявити, що на вашому сайті не вистачає ресурсів, що змусить витрачати більше коштів.


Я провів деякий час, використовуючи обидва хости і досліджуючи їх функції та продуктивність, і зараз я вам скажу: Хостингер – найкращий із двох. Плани доступні за ціною, пропонуючи гарне поєднання функцій та підтримки.

Натисніть тут, щоб побачити останні пропозиції Hostinger, або читайте далі, щоб дізнатися, що робить його кращим вибором.

Плани та ціни

SiteGround має більше варіантів, але хостинг дешевше

SiteGround та Hostinger пропонують три дешевих спільних хостинг-плану, розроблені для залучення як особистих, так і ділових користувачів. Плани хостингу називаються Single, Premium та Business, а SiteGround – Startup, GrowBig та GoGeek..

У всіх планах Hostinger забезпечує кращу цінність. Його найдорожчий план Business – лише трохи дорожчий, ніж план середнього рівня SiteGround, але він має кращі функції. Наприклад, він дає вам необмежену кількість дискового простору, де SiteGround обмежує вас до 30 ГБ навіть у найдорожчому плані. Докладнішу інформацію про це ви можете побачити в розділі “Особливості” нижче.

Хостингер дозволяє платити щомісяця або з одно-, дво- або чотирирічним кроком (ні, немає трирічних планів, як не дивно). Договори SiteGround – щомісяця або один, два чи три роки. Як і у більшості хостів, ви заощаджуєте більше, підписавшись на максимальний термін.

Як тільки ваш початковий термін закінчиться, ви заплатите стандартну ставку, що вдвічі перевищує вступну ставку на хостингер і майже втричі більше за SiteGround. Уважно порівняйте повну ціну – план GoGeek SiteGround майже в чотири рази вищий за стандартні тарифи хостингу за найдорожчий план.

Окрім спільного хостингу, обидва хости надають гідний керований WordPress хостинг та хмарний хостинг. Вони дійсно відрізняють їх додаткові можливості хостингу: Hostinger орієнтований на хостинг Minecraft, тоді як SiteGround орієнтований на WooCommerce. Крім того, Hostinger пропонує хостинг для Windows VPS, але Linux є єдиною операційною системою, доступною для SiteGround.

Обидва хости пропонують хостинг електронної пошти та реєстрацію доменних імен як окремі послуги або вбудовані в пакети хостингу.

Особливості

Особливості SiteGround Основні параметри плану Beat Hostinger

Хостинг і SiteGround співпадають один з одним за характеристиками за кожною ціною. Їх мало, щоб розділити їх на більш дешевому кінці їх каталогу послуг, але є кілька суттєвих відмінностей у міру зростання цін.

Наприклад, Hostinger забезпечує щотижневі резервні копії у своєму плані Premium, тоді як SiteGround забезпечує щоденні резервні копії на всій основі.

У цій таблиці наведено середні та найвищі цінові плани на кожному хості в порядку ціни.

 Хостингер – ПреміумSiteGround – GrowBigХостингер – БізнесSiteGround – GoGeek
ЦінаПомірнийПомірнийПомірнийВисокий
Веб-сайтиНеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Місце на дискуНеобмежений20 ГБНеобмежений30 ГБ
Пропускна здатністьНеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Безкоштовний SSLТак (контракт на 12 місяців або довше)ТакТак (контракт на 12 місяців або довше)Так
Хмарний простір CDNТакТакТакТак
Автоматичні резервні копіїЩотижняЩодняЩодняЩодня
Панель управлінняКористувальницькіКористувальницькіКористувальницькіКористувальницькі
Постановочний сервер (працювати на вашому сайті, не порушуючи живу версію)НіТакНіТак
Додати співавторів із сайтуНіТакНіТак

У цій таблиці я хочу звернути вашу увагу.

  • Найдорожчий спільний план хостингу – це краща цінність, ніж план середнього рівня SiteGround через необмежену кількість дискового простору, а план хостингу найвищого рівня все ще дешевший.
  • SiteGround має сервіси та інструменти для співпраці. Це спеціалізовані інструменти, які не кожному знадобляться, тому платити за них премію немає сенсу, якщо вам просто потрібні основи.
  • План GoGeek SiteGround значно дорожчий, ніж інші в таблиці. Агенції та торгові посередники з радістю заплатять цю ставку, але для всіх інших це, мабуть, більше, ніж потрібно витратити.

SiteGround розробив інструменти сайту для заміни cPanelSiteGround розробив інструменти сайту для заміни cPanel

Якщо особливості SiteGround схожі на те, що ви шукаєте, ви можете дізнатися більше в нашому поглиблений огляд SiteGround.

Продуктивність

Це близький матч, але хостинг приходить першим

Обидва ці хости пропонують 99,9% часу безперервної роботи на спільних хостинг-планах. Але вони мають дуже різні гарантії тривалості роботи.

Скажімо, ваш сайт завтра працює майже чотири години. Оцінюючи протягом місяця, це приблизно 99,5% часу роботи, тож хостингер поверне вам 5% від сплати за хостинг за плату..

Але на SiteGround тривалість роботи вимірюється протягом року. Тож якщо ваш веб-сайт в цьому місяці не працює протягом чотирьох годин, але не будь-який інший, ви не отримаєте жодної компенсації. Якщо вона знизилася нижче 99,9% за рік, то вони дадуть вам безкоштовний місяць.

Сума повернення коштів, можливо, дуже мала, тому не варто зависати. Вам краще займатися тим, як довго або як часто ваш веб-сайт працює, і як це може вплинути на відвідувачів вашого веб-сайту.

Я використовував хмарні VPS та хеппінг VPS-сайтів SiteGround і виявив, що його твердження про швидке завантаження та хороший час роботи були в основному точними. У хмарному хостинговому плані ви можете автоматично масштабувати свої ресурси, якщо ваш сайт досягає меж плану, що означає нульові проблеми простою під час великого попиту.

Якщо ви шукаєте гарну ефективність щодо більш доступних пакетів, майте на увазі, що найдешевший спільний хостинг в SiteGround – це єдиний, у якого немає кешування – система, яка зберігає копії сторінок вашого сайту, щоб зменшити швидкість завантаження бази даних. Тож варто за це заспокоїтись, якщо ваш сайт зростає.

Щодо надійності, мені дуже подобається, що Hostinger публікує на своєму веб-сайті час безперебійного обслуговування. Він розбиває все за датою і навіть показує останній період простою.

Продовження хостингуОновлення статусу хостингу в режимі реального часу

Я запитав SiteGround, чи не поділиться він зі мною, а його агент підтримки відмовився.

Хостингер досяг майже ідеального балу на наших тестах на продуктивність. Дізнайтеся більше у нашому повний огляд хостінгу.

SiteGround забив добре, але не так добре, як Hostinger. Щоб дізнатись, де воно не вийшло, читайте наше поглиблений огляд SiteGround.

Безпека

Особливості безпеки SiteGround залиште хостинг в пилу

SiteGround має п’ять центрів обробки даних на трьох континентах, усі з системами виявлення вторгнень для захисту від ботів і цілеспрямованих спроб злому. Він постійно пише власні правила брандмауера та патчі для захисту від хакерів.

SiteGround запускає останню версію PHP з усіма застосованими патчами безпеки, і він говорить, що він постійно оновлює всі свої серверні програми, щоб упевнитись, що старі, незахищені програми не працюють. Він встановив додаткові модулі, включаючи ModSecurity, на своїх веб-серверах для посилення безпеки.

Якщо ви використовуєте WordPress, SiteGround автоматично оновить його для вас. Оновлення застосовуються як до основного коду, так і до ваших плагінів. Багато господарів все ще не пропонують цю послугу, тому це великий приріст безпеки, а також економія часу, якщо ви керуєте власним веб-сайтом WordPress.

SiteGround – також один з небагатьох хостів, що забезпечує щоденне резервне копіювання всіх планів без додаткових комісій.

Хостингер використовує сім центрів обробки даних на трьох континентах. На його серверах є власні правила брандмауера для захисту від атак DDoS (розподіленого відмови в обслуговуванні), а хост здійснює кілька резервних копій для запобігання втрати даних. Він не надає будь-якої інформації про обладнання для фізичної безпеки чи відновлення аварій у будь-якому окремому центрі обробки даних, але каже, що його інженери надають «швидку миттєву» реакцію на інциденти та контролюють сервери в режимі реального часу.

Резервні копії проводяться щонайменше щотижня, із щоденними резервними копіями щодо деяких планів. Якщо ваш план не включає щоденні резервні копії, ви можете заплатити невелику плату за оновлення, що варто врахувати.

На жаль, Hostinger зазнав недавнього порушення безпеки, що може дещо пошкодити довіру клієнтів. Це могло б отримати користь від обміну більшою інформацією про його покращену безпеку з моменту інциденту, щоб заспокоїти клієнтів.

Підтримка

Проста, ефективна підтримка електронної пошти на прихованій контактній формі Hostinger Beats SiteGround

SiteGround ставить якісну підтримку в основі свого бізнесу, і він пропонує підтримку телефонів, квитків та чату в реальному часі для зареєстрованих клієнтів, а також систему чат-чатів для миттєвих відповідей. Ця зареєстрована частина є ключовою – якщо ви ще не замовник і у вас є питання, ви взагалі не можете знаходити відповіді через SiteGround.

Підтримка чату в реальному часі доступна в Hostinger, але лише для користувачів, які платять. Якщо у вас є запити перед реєстрацією, ви можете скористатися формою електронної пошти.

Форма підтримки хостингуКонтактна форма хостингера

Я запитав Hostinger та SiteGround, який з їхніх спільних планів хостингу включає SSL. Я зв’язався з ними обох близько 15:00. GMT у понеділок. Це 7:00 на Західному узбережжі США (PST). Часи реагування проходили в одному і тому ж самому плані.

Хостінгер відповів через 14 хвилин. Після використання контактної форми на своєму веб-сайті “Аніндя” надіслав мені дружню відповідь зі скріншотом. Електронний лист є квитком підтримки, тому ви можете відповісти на нього та продовжити розмову, якщо вам потрібно.

Електронний лист із підтримкою хостингуВідповідь хостингера електронною поштою

SiteGround відповів протягом трьох хвилин. Однак мені довелося виконати кілька кроків, перш ніж я міг фактично дійти до питання подання питання: мені довелося увійти, вибрати тему, а потім підтвердити, що я хочу продовжувати спілкуватися з ким-небудь, а потім підтвердити, що я хотів скористатися чатом. Це займе ще 4-5 хвилин, що перевищує час очікування.

Підтримка SiteGroundПідтримка SiteGround починається з цього екрана вибору

Після відповіді на моє запитання оператор залишив чат майже на чотири хвилини, перш ніж запитати, чи потрібно мені ще щось.

Скріншот підтримки SiteGround

Для ясності та прозорості хостинг – гідний переможець

Хостингер – моя рекомендація щодо доступного хоста з чудовими можливостями для всіх трьох загальних планів хостингу.

Хоча SiteGround та Hostinger мають багато спільного, SiteGround має багато можливостей, орієнтованих на розробників. Багато клієнтів їм просто не знадобляться.

Я також виявив, що підтримка Hostinger є більш доступною, і вона зрозуміла щодо її статусу сервера, що дало мені впевненість у своїх обіцянках, що продовжуються.

Якщо ви шукаєте хоста з можливостями та можливостями підтримувати зростаючий веб-сайт, Hostinger надає реальну цінність, а якість його технічної підтримки важко відповідати.

 ХостингерSiteGround
Ціноутворення та планиПомірнийПомірний до високого
ОсобливостіОсновний, але достатній для підприємств, яким не потрібні розширені інструменти для співпраці та розробникаБільше можливостей для агентств, фрілансерів та розробників для спільного використання завдань та виставлення рахунків клієнтам
ПродуктивністьШвидка реакція та чітка інформація про стан сервераХороша швидкість, але не оприлюднить її історію продовження часу
БезпекаЩоденні резервні копії, але оплачені за деякими планами; спеціальні правила брандмауера, декілька резервних копій та загартовані сервери для захисту від хаківКористувацькі правила брандмауера, щоденні резервні копії, веб-сервер, укріплений додатковими модулями, а також автоматичні оновлення коду WordPress
ПідтримкаПідтримка 24/7 через чат та електронну пошту; база знань; повідомлення в блозіЦілодобова підтримка через живий чат, електронну пошту лише для поточних клієнтів; якісна база знань, доступна всім
 

FAQ

Чи хостинг краще, ніж SiteGround?Згідно з нашими тестами на ефективність, Hostinger пропонує трохи кращі показники, ніж SiteGround. Хостингер також пропонує чудовий набір функцій за низьку ціну, що означає, що ви отримаєте відмінне співвідношення ціни та якості.

Однак SiteGround – дуже хороший хост, який пропонує відмінні функції співпраці та герметичну безпеку. Це робить його хорошим вибором для розробників та малого бізнесу.

Якщо ви не впевнені, який хост вам підходить, перегляньте наш список зараз найкращі послуги хостингу.Чи пропонує SiteGround хостинг для WordPress?Так, SiteGround пропонує керовані плани хостингу WordPress та навіть керовані плани WooCommerce для інтернет-магазинів.

Управління WordPress хостингом SiteGround включає в себе безліч корисних функцій, таких як безкоштовний CDN та безкоштовний плагін для кешування. Ви також отримуєте доступ до спеціалізованої підтримки WordPress. Ось деякі причини, через які він є у нашому списку найкраще керовані хостинг-провайдери WordPress.Чи пропонує хостингер безкоштовний домен?Так, усі плани хостингу включають безкоштовне доменне ім’я, коли ви підписуєтесь на рік або довше. Якщо ви вирішите платити щомісяця, ви не отримаєте безкоштовний домен.

Підписання на довгостроковий план має й інші переваги, такі як безкоштовне налаштування та значно нижча щомісячна ціна.Є SiteGround власністю EIG?EIG не належить SiteGround. Він був заснований в Софії, Болгарія, і досі є приватною компанією.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me